|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 22:25:09   
veselka
IZVIRNO SPOROČILO: kepica

Vila MaLiNa hvala za nasvet, ampak borovnice zapirajo. Prebavo imam sedaj ok in če začnem z borovnicami, se mi lahko prebava poslabša in bom imela še več težav s hemeroidiuser posted image To je začaran krog. Svojo zdravnico sem pa klicala, pa je na dopustu. Sedaj brskam po netu, kje bi še kaj našla. Mogoče katera ve za kakšnega privat zdravnika, ki se okvarja s hemeroidi?


ne vem, če ti je že katera odgovorila - dr. Košorok, ordinacija Iatros na Parmovi v Ljubljani. pregled stane okrog 60 eur.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 22:29:58   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca



Še nekaj, tistim ki je pokazal UZ user posted image , imate črtico na trebuščku? No pri meni, v 19t naj bi se videl fantek, in po nekaterih prepričanjih, če bi bil fantek, tale črtica naj je ne bi bilo oz. bi bila čisto malo izrazita.

 


a misliš lineo negro? ne, tudi pri prvem je nisem imela, pa je pubec user posted image



moja sestra ima fanta, pa je mela ornk črto.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 22:57:56   
škorpijončica

Hoj
Še eno vprašanje glede na to, da bom šla v hoferja; Slišala sem, da imajo fajn plenice, my love- sam kakšne so pa velikosti, se da dobit tud take za novorojenčke?

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 23:03:42   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijončica


Hoj
Še eno vprašanje glede na to, da bom šla v hoferja; Slišala sem, da imajo fajn plenice, my love- sam kakšne so pa velikosti, se da dobit tud take za novorojenčke?



men se zdi, da so najmanjše od 4 -7 kg ...ali so od 7 kg naprej, v glavnem, nimajo za novorojenčke.

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 23:07:53   
planinc1978
Večer, samo na hitro vam javim, da smo ok, lepo napredujemo in nimamo težav s hranjenjem.
Vam pa pošiljam par slikic.......pripravite se, boste kmalu tudi ve na vrsti,,,....user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 0:17:05   
škorpijončica

Planinc, iiiiiiiiiii kok lepe slikce!!! si me prav razveselila, komaj čakam, da bom jst  tud imela tako lepo punčko..sam tista druga fotka..ne vem al imaš tak ogromen mobitel, ali pa je tvoje dete res majhnouser posted image Jst vama obema želim vse dobro, pa še enkrat čestitam user posted image Hvala da si pripela fotografije in jih delila z nami, Julija je prečudovita!

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 0:17:18   
barika
iiii Planinc, kaka lepa mala lepotička user posted image user posted image .. Lepo se cartajte user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 1:13:38   
litlleMiss
planinc zelo lepo hčerkico imaš..čestitkeuser posted image user posted image user posted image

komaj čakam da bom jaz mojo imela pri sebi user posted image

glede linee negre.. jaz jo imam pod in nad popkom pa pričakujem punčkouser posted image
trebušček pa sem vedno imela bolj mali, čeprav je user posted image težka svojim tednom primerno..

grem probavat spat..upam da bo kaj s tega user posted image user posted image

lahko noč user posted image

< Sporočilo je popravil litlleMiss -- 7.8.2009 1:14:26 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 6:27:09   
polari
Dobro jutro!
Sploh več nimam veselja it spat....user posted image user posted image , vse me boli, nikak ne najdem prave poze...rada bi na trebuhu spalaaaa!

Sem se končno sprijaznila, da sem v obdobju 'nespanja'...malo še...user posted image

Planinc...super lepe slike! Čestitam!user posted image user posted image


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu litlleMiss)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 6:31:36   
majra
jutro!

evo, s tamalo v naročju že strašim po forumu user posted image

hoferjeve plenice so od 3 naprej. so pa super in se lahko pamperske skrijejo.

Planinc, kako je Julija luškana user posted image

(odgovor članu litlleMiss)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 6:34:39   
jullie
...Jutro..

Planinc res lepe slikce...čestitke user posted image

..sem že pa od 5.30 pokonci..se je naš mali odločil, da ne bo več spal user posted image  ..

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 7:32:15   
vila MaLiNa
Planinc res imaš luštni hčerkici.user posted image Ina za Julijo sploh ni videti, da bi bila prekmalu rojena.user posted image .

Koliko plenic pa novorojenčki porabijo? Sama sem zanekrat kupila le en paket Mullerjevih Mollex plenic, brala sem, da so tudi od DM Alana dobre. Katere pa ve priporočate?

Komaj čakam, da grem na masažooooouser posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 7:45:46   
chebelica21
Dobro jutro,...

Glede Hoferjevih planic, meni je oče kupil 40 belih planičk, ampak ste me sedaj s temi potiskanimi čisto premamile in jih grem jaz tudi iskat, bom pa še v Avstrijskem pogledala, če jih imajo,... user posted image

Linea negra pa po moje ni odvisna od tega kakšen spol nosiš pod srčkom, jaz jo imam pa imam fanta. Svakinja jo je tudi imela pa imajo punco, s tem, da je bila njena skoraj 1cm debela,... user posted image Tako, da mislim, da je od kože odvisno.
Aja pozabila sem vam povedat, da sem dobila prve strije po trebuhu okoli popka imam 4 črtice user posted image , čeprav se mažem že od vsega začetka,... user posted image Imam še vedno upanje, da se nebodo videle, sicer so pa čisto prozorne.

Modrček za dojenje, enega sem dobila, enega si pa še morem kupit,... Ampak bom še malce počakala,... da vidim koliko se mi še prsi povečajo. user posted image

Planinc Julija je prečudovita. user posted image user posted image

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 7:52:31   
polari
IZVIRNO SPOROČILO: chebelica21


Aja pozabila sem vam povedat, da sem dobila prve strije po trebuhu okoli popka imam 4 črtice user posted image , čeprav se mažem že od vsega začetka,... user posted image Imam še vedno upanje, da se nebodo videle, sicer so pa čisto prozorne.




Tudi jaz sem jih pred časom odkrila...pa sem mislila, da se bom izognila temu...na trebuhu sem našla dve črtici, ki malo temnita v modro barvo, in eno črtico celo na dojki....user posted image user posted image user posted image Groza!


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu chebelica21)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 7:54:07   
Tanik
Dobro jutro,

Planinc, user posted image kako je cortkana pa majhna,sploh si ne morem predstavljat.

glede plenic,najprej sem jih kupila 30 v Rutarju,zdj sem jih pa še dobila 20. tako da po potiskane verjetno ne grem,razen če me premamijo user posted image

danes pa sem zaaaaaaaaadnji dan v službi user posted image

grem iskat kje so trebuščki,spet sem pozabila na kateri strani user posted image


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 7:54:46   
tažana
planinc: prav stopila se bom user posted image . Tudi jaz bi se že crkljala user posted image . No malo bomo še počakali. Jaz moram še v šolo za starše user posted image . Sem se pozno prijavila pa je zdej 2 meseca ni bilo user posted image . Ah bo že...

Grem se oblečt pa tamalo iz pižame strest! user posted image

(odgovor članu chebelica21)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 7:56:17   
chebelica21

IZVIRNO SPOROČILO: polari

IZVIRNO SPOROČILO: chebelica21


Aja pozabila sem vam povedat, da sem dobila prve strije po trebuhu okoli popka imam 4 črtice user posted image , čeprav se mažem že od vsega začetka,... user posted image Imam še vedno upanje, da se nebodo videle, sicer so pa čisto prozorne.






Tudi jaz sem jih pred časom odkrila...pa sem mislila, da se bom izognila temu...na trebuhu sem našla dve črtici, ki malo temnita v modro barvo, in eno črtico celo na dojki....user posted image user posted image user posted image Groza!



O prsih se nebomo menli ker sem kot tiger,... user posted image user posted image user posted image Cele prsi imam progaste,... Se vidi da smo morali zamenjat moje 75 B, z 80 C. Na trebuhu pa imam srečo in samo 4 čisto prozorne črtice, upam, da nebodo potemnele,... user posted image user posted image

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 7:56:48   
Tanik
SEPTEMBRSKI BUŠIJI

user posted image
Baby blue 29t3d

user posted image
altaja 32t

user posted image
tažana 32t


user posted image
veselka 35t3d

user posted image
tanik 27t


user posted image
Tulpek, 36t2d


user posted image
sontschica 34t1d

user posted image  
barika 35t

user posted image
Sarchi 30t


user posted image
škorpijončica 34t

user posted image
vila MaLiNa 31t4d

user posted image
larilu 29t2d

user posted image
indy0024  30t

user posted image
Lubenička 31t



user posted image
Kepica 33t


user posted image
mayathebee, 31. teden



user posted image
Erdbeere 33t3d

user posted image
Polari, 33t

user posted image
Casiopea 32t


user posted image
Pupček 34t5d

user posted image
Bety11 31t3d


user posted image
litlleMiss 35t6d

user posted image
srečanje septembrk: Erdbeere, škorpijončica, Lubenička, veselka, sontschica, pupček,tanik



_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 8:15:43   
Erdbeere
Dobro jutro punce....

Planinc čestitke za Julijo, kok je srčkana Luka pa prav ponosni bratec zraven user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede teh potiskanih plenic, jih ne bom imela, ker jih imam več kot dovolj, sicer belih in se mi zdi škoda denarja....sej bodo potiskane s kakšnim drekcem pa bruhanjem pa bo user posted image user posted image user posted image

Jaz pa komaj čakam danes, ker imam pregled.user posted image user posted image user posted image

Moja princeska je šla danes z babi in dedijem na morje, midva z Žigijem sva pa lepo doma. Zdej čakam, da se zbudi pa da vidim njegovega lulija, je včeraj cel dan jamral, da ga boli in upam, da ga je moj canesten pocajtal.....očitno ima tud on neko vnetje user posted image user posted image user posted image revček se mi je prav smilil, ko je jokal.

Evo tolkle zaenkrat grem zajtrkovat pa počas se zrihtat

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 8:25:05   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: litlleMiss

Jaz tudi že prakticiram masiranje presredka pa me ful peče noter vse. Tudi seksat nemorem ker me preveč peče user posted image a še katero to? nevem če naj omenim G ker me je strah vaginalnega pregleda..se mu lahko verjetno samo zjočem od bolečineuser posted image Drugače pa je vse OK, razen križ še me boli vsaki danuser posted image mi je prav bed ker mojemu samo jamram cele dneve user posted image



da nimaš slučajno vnetja? dvomim da je od masiranja.user posted image


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu litlleMiss)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 8:49:34   
eternety
Planinc zelo lepa dojenčica. Tudi jaz komaj čakam, da svojo stisnem  v naročje.


(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 8:50:08   
veselka
jutro,

učer nisem imela energije kej preveč napisat.

sem imela pregled... je vse ok (sicer albumini v sledovih, ampak je rekla, da je uredu, ker imam normalen krvni tlak). user posted image je ok, plodovnice je še dosti, je pa z UZ iskala glavo čist tm dol nekje pri sramni kosti, tko da se je očitno res spustila. pa sej se tudi vidi, ker se mi zdi, da mi trebuh kr mal visi. naslednji pregled imam 14.8..

sem pa učer še malo nabavljala in sem bla na koncu čist crknjena, ker mi noge tko grozn otekajo, da dobivam mravljince, kot buhtlji so, pa tale moj tovor 19 dodatnih kg je precej težko okrog nosit user posted image . no... ampak kompletek za iz porodnišnice pa imam user posted image , sem v obaibiju uzela, pa je blo znižano, eno belo tuniko (bla 50% dol) in ene rjave hlačke z vijolčastimi minimini srčki (ble 70 % dol) in je ful luštkano. edin, mal sm bla zmedena glede njihovih velikosti, ker imajo manjše številke (50, 53, 60,...), in pol sm uzela št.60, ker me je blo 53 kr mal strah uzet, pa še malo dlje bo lahko nosila.v glavnem, ful je luškano vse skupaj, oboje je stalo 13,5 eur. majo pa ful luštne pliške, pa druge stvari tudi ... tko da grem def. še tja kupovat user posted image

pa čaj malinovih listov sem kupla, pa vložke za po porodu (jao, kolk je to velko user posted image ), pa gel za tuširanje, pa labelo, pa blago za dekico (ki jo bom nardila te dni), pa v h&m sem uzela še ene rokavičke, ker se mi zdijo tiste iz BC čist grozne s tisto ozko in tenko elastiko, pa 3 kapice (ena je plišasta in ima medvedja al veveričja ušesa user posted image - za pozimi) pa še dvoje štumfke user posted image

aja, pa previjalno sva učer dobila in sva jo že namontirala, pa tisto nesrečno mizico, pa angelcare je tud učer pršu. glede AC, a ve imate dve plošči? ker v najinem paketu je 1, je pa model AC401, pač zadnji. dons gre user posted image kupit še dodatno ploščo za čez letvice, da ne bo plošča na letvicah (men še zdej ni jasno a sme bit al ne, glede na to, da je AC čvrsta plastična plošča z vzmetmi).

dons moram še kompletek oprat. pa do konca prirpravit torbo za v P, pa čajčka začet pit user posted image

planinc iiiiiiiiiiiii, kaka srčkana pupa user posted image . sem se prou topila ob slikicah. še dobr, da ni več delč, ko bom tudi sama crtala svojo rožico user posted image

strije se mi zdi, da jih še ni, vsaj nad popkom ne. na prsih pa tud ne vidm nič čudnega, razen razširjenga pigmenta z bradavic in par debelih žil pod kožo, pa sem iz 75 A (včasih tudi B, odvisno od firme) že na 80 D (h&m modrc). sam upam, da jih po dojenju ne bom v mašnco vezala user posted image




_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 8:52:33   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: Tanik

IZVIRNO SPOROČILO: litlleMiss

Jaz tudi že prakticiram masiranje presredka pa me ful peče noter vse. Tudi seksat nemorem ker me preveč peče user posted image a še katero to? nevem če naj omenim G ker me je strah vaginalnega pregleda..se mu lahko verjetno samo zjočem od bolečineuser posted image Drugače pa je vse OK, razen križ še me boli vsaki danuser posted image mi je prav bed ker mojemu samo jamram cele dneve user posted image



da nimaš slučajno vnetja? dvomim da je od masiranja.user posted image



men se zdi kr pametno povedat G, ker če imaš vnetje in ga ne pozdraviš... mene od masiranja nič ne peče. si pa pred masažo vedno roke umijen in s spitadermom našpricam.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 9:17:25   
sontschica
dobro jutro user posted image

ste se pa od včeri do dons naklepetaleuser posted image user posted image prej sem šla v bližnjo pekarno in mi gre prov na živce, ker niti na tak kratek sprehod (pol urce) ne morem it več, ne da bi imela krčev ali trdega trebuhauser posted image
Planinc kok maš cartkano hčerkicouser posted image user posted image jaz tudi komaj čakam, da pride moj user posted image na svet.

no se še kasneje oglasim...

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Septembrke 2009 - part. III
7.8.2009 9:23:15   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: veselka


sem pa učer še malo nabavljala in sem bla na koncu čist crknjena, ker mi noge tko grozn otekajo, da dobivam mravljince, kot buhtlji so, pa tale moj tovor 19 dodatnih kg je precej težko okrog nosit user posted image . no... ampak kompletek za iz porodnišnice pa imam user posted image , sem v obaibiju uzela, pa je blo znižano, eno belo tuniko (bla 50% dol) in ene rjave hlačke z vijolčastimi minimini srčki (ble 70 % dol) in je ful luštkano. edin, mal sm bla zmedena glede njihovih velikosti, ker imajo manjše številke (50, 53, 60,...), in pol sm uzela št.60, ker me je blo 53 kr mal strah uzet, pa še malo dlje bo lahko nosila.v glavnem, ful je luškano vse skupaj, oboje je stalo 13,5 eur. majo pa ful luštne pliške, pa druge stvari tudi ... tko da grem def. še tja kupovat user posted image




..je kr prav, da si vzela večje, ker imajo bolj majhne številke... tudi jaz rada kupujem tam..sploh majčke...

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?