|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 21:48:55   
Sarchi
tulpek si je pa user posted image vas mal prvoščla a user posted image user posted image user posted image . ampak ok sam da si doma....

nočko


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 21:59:41   
tulpek
Danes je bilo nekaj takega v zraku, ali so pa krivi tam. Moj G in m. sestra sta na dopustu, pa nadomestni mogoče ne znajo uporabljat CTG-ja in še česa drugega. Baje je vsaki drugi user posted image spal, zato sem se tudi kar načakala, ker so mogle nosečke večkrat na CTG. Pa pritisk so mi namerili tak visok, kot ga še v življenju imela nisem (130/80), počutila se pa nisem čisto nič naspidirano. Običjano imam nizkega (105/60) . Včasih imam ful energije, da bi lahko gore premikala in takrat ga imam 120/70. Zdaj sem pa komaj budna sedela tam, pa je toliko pokazalo user posted image . Pa kil mi je prveč pokazalo, 2 več kot doma. Mogoče je krivo to, da so me tehtali zvečer. V glavnem, vse je kazalo narobe. In baje so od polovice nosečk dobili napačne izvide urina... tak da imajo zmedo.
Se moram malo skašljati nad današnjim pregledom... sem imela v planu še likanje, ker običajno traja vse skupaj z vožnjo in laboratorijem slabo uro, tole je pa trajalo 3,5 ure user posted image

< Sporočilo je popravil tulpek -- 4.8.2009 22:00:51 >

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 22:04:23   
barika
Tulpek, zato pa moja ne dela CTG-ja prej kot na dan pdp-ja. drugače samo vpraša, če brca in je to to. Mah vsaj čokolade si se najedlauser posted image user posted image user posted image

Veselka, sej ji boš lahko enkrat vrnala. sam so pa eni res no ...user posted image user posted image (mi je znano)

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 22:07:51   
barika
..aja, pri zobarju ni bilo hudega (razen, da sem  mogla it peš ..danes 2x do mesta in nazajuser posted image user posted image ),pa da imam čez 14 dni še 1x, potem pa 1 leto ničuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 22:12:25   
tulpek

user posted image


Kepica bo sporočala vesele dogodke, po ZS da svojo gsm številko.

Hvala, da podatke pišete krepko ali pa v barvah user posted image .


user posted image  PDP / NICK (STAR.)  ( user posted image ,user posted image )   NP Spol Porodnišnica Kg


28.08. 
altaja (28)             (1.user posted image , 0.user posted image )     7.8. user posted image   LJ +13

29.08.
Eternety (30)        
(1.user posted image , 0.user posted image )    05.08.  user posted image   MB   +10

30.08. 
Lorian (37)            (3. user posted image , 2user posted image .     12.08. user posted image CE      +18
tulpek (27)            (1. user posted image , 0. user posted image )  12.08., 21.08  user posted image   CE, +10,5
 
31.08.  
veselka (28)          (1. user posted image , 0.user posted image )     06.08.   user posted image   PO +16
eva Ana (28)           (1.user posted image , 0. user posted image )     5.8.   user posted image  +9,5

1.09.
binči (28)             
(7.user posted image , 3. user posted image )     ??   user posted image   KR
 
02.09. 
koss (25)                 (1. user posted image , 0. user posted image )   7.8 user posted image CE +15
vila MaLiNa (26)     (1. user posted image , 0. user posted image )    ??  user posted image  LJ +17
 
03.09. 
barika (24)              (2.user posted image , 1.user posted image )     ??  user posted image CE +11
TiaŽan (23)              (1. user posted image , 0. user posted image )   ??  user posted image CE +18
 
 
04.09.  
Pupček (29)             (1.user posted image , 0. user posted image )    20.8.  user posted image IZOLA +10
 
05.09. 
eltea333 (28)          (1.user posted image , 0.user posted image    17.8.  user posted image   ŠEMPETER +8,5
jasmina (22)            (1.user posted image , 0.user posted image )      6.8.  user posted image   MB +7

07.09.  
aromaja (30)           (1.user posted image , 0. user posted image )    11.08. user posted image   +10
Erdbeere (29)         (4. user posted image , 2. user posted image )   07.08.  user posted image   LJ  +7,5
Dulsineya (24)        (1.user posted image , 0. user posted image )    20.8.  user posted image   PO +17,5
litlleMiss (18)          (1. user posted image , 0. user posted image )   10.08.  user posted image   PT  +19
oktavija (29)           (2. user posted image , 0. user posted image )   21.8  user posted image   CE  +12
škorpijončica (20)   (1. user posted image , 0.user posted image )   18.08.   user posted image   PO  +8
Tamika87 (21)       (1.user posted image , 0. user posted image    ??   user posted image   MB  +9

08.09.
 
draja (30)               (2.user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image  PO  +7 
 
09.09. 
cukr07 (27)             (1. user posted image , 0. user posted image )   07.08.   user posted image NM  +8,5
JaLuca (32)              (3.user posted image , 2.user posted image )    28.08.   user posted image    PT +12,9
kepica (28)              (4.user posted image , 1.user posted image )     ??   user posted image   JE   +9
Lubenička (20)         (1. user posted image , 0.user posted image  7.8.   user posted image   LJ  +12,5
sontschica (24)        (1.user posted image , 0. user posted image )    12.8.  user posted image  TRB +7,5
 
10.09.  
baja* (29)               (2.user posted image , 1.user posted image     ?.?.  user posted image   MB +7
vn1983(25)             (3.user posted image , 2. user posted image )    ??.  user posted image +6

11.09.
jpnincy (25)               (1.user posted image , 0.user posted image )      ??. user posted image   +7

12.09.
  
Chebelzza (28)          (2.user posted image , 2.user posted image )      10.8  user posted image  SG  +15
Nataša31 (?)              (2.user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image JE

13.09. 
baby blue (26)            (1.user posted image , 0. user posted image )    10.08.     user posted image   JE +5
indy0024 (26)            (1. user posted image , 0. user posted image )   19.08.     user posted image   LJ +8
majra (30)                  (2. user posted image , 1. user posted image  21.8.     user posted image +5      
Sarchi (29)                 (1. user posted image , 0. user posted image  10.08.     user posted image   PO +4,5
spela** (22)               (1. user posted image , 0. user posted image )   06.08.     user posted image   MB +12

15.09.  
mayathebee (22)        (1.user posted image , 0. user posted image )    24.08.     user posted image    MB  +10

16.09. 
Alma84 (24)                (?.user posted image , ?. user posted image )    10.08.  user posted image   +17
Polari (26)                   (1.user posted image , 0. user posted image )   20.08.  user posted image   PT  +8

17.09.
barni80 (29)                (1. user posted image , 0.user posted image 25.8.  user posted image KR  +13
noa1  (33)                   (2.user posted image , 1. user posted image )   ?.?.   user posted image MB +8,5
nussy  (28)                          
(2.user posted image , 1. user posted image )   ?.?.   
 
18.09.  
BBP (27)                      (1.user posted image , 0. user posted image )    18.08.  user posted image  +10

20.09. 
Casiopea (28)              (1. user posted image , 0. user posted image )    18.8.    user posted image   +10
larilu (23)                    (3.user posted image , 1. user posted image )     19.8. user posted image   LJ +11
Nepoznana (26)          (1. user posted image , 0. user posted image )    13.08. user posted image   BREŽICE  +5
yenny (34)                   (2.user posted image , ?. user posted image )     12.08. in 25.08.   user posted image   +1

21.9.

bambina23 (23)         
(1. user posted image , 0. user posted image )    13.08.  user posted image   ŠEMPETER, +10
 
22.09. 
_melody_ (21)             (1. user posted image , 0.user posted image )   ??   user posted image BREŽICE +5
klaja (28)                     (3.user posted image , 2. user posted image )    06.08.   user posted image   MB  +8

23.09.
kupido (30)                 
(?user posted image , 0user posted image   )  13.8.   user posted image    +5,5

24.09.  
Anya22 (25)                 (2.user posted image , 1.user posted image )    11.08.   user posted image   +4,5 
chebelica21 (22)         ( 1. user posted image , 0. user posted image )  05.08.   user posted image   MB   +10
ja.lo09 (28)                  (3. user posted image , 1. user posted image 06.08.   user posted image   +7
maayaa (27)                 (1.user posted image , 0.user posted image )    12.08.   user posted image   KR  +14 
Picabo (29)                   (1.user posted image , 0. user posted image )     ?.?   user posted image   LJ +6

25.09
Massa26 (31)              (2. user posted image ,0. user posted image )    ?.?.  user posted image   JE

26.09.
  
Katka11 (33)              (2. user posted image , 1. user posted image )      24.08. user posted image  + 4,5
Rožica82 (26)             (2. user posted image , 1. user posted image )     05.08., 10.08.  user posted image MS +6
tažana (26)                 (2.user posted image , 1. user posted image )      ??  KR +9
 
27.09. 
jullie (28)                     (2. user posted image , 1. user posted image )    25.08. user posted image PT
mancag (30)                (1. user posted image , 0. user posted image )    27.8. user posted image CE +15
tanik (31)                     (1. user posted image , 0. user posted image )    12.08. user posted image  LJ +7

28.09.  
dolenjka (31)               (2. user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image   PO +15
dreja79 (29)                (2.user posted image , 1. user posted image )      03.08.  user posted image   KR  +5  
SONČEK LARA( 25)      (2.user posted image , 1. user posted image )     17.08.  user posted image   LJ +11
 

30.09.  
Bety11 (43)                 (? user posted image , 3. user posted image )        12.8.  user posted image PO
simonae (32)                (3. user posted image , 2.user posted image )       25.8.  user posted image   LJ +11


Skupaj: 67


Fantki :  25

Punčke : 22
Presenečenje : 20


Z nami so pot začele :
anonimna, žana21, kristy k., ninabr, spelch, tinuška, sarajan, Pia67, soncek_25

Začasno izbrisani, ker ni podatkov za seznam:lenck, KruceFiks,Ne vem,teta tulpa,S1902,zadovoljnalana,jancyika,angelina,barbka26,janezz,doria, laraa,mar3ja22,majica.
(Prosimo, da posredujete podatke za uvrstitev na seznam.)


Koristne povezave se nahajajo na seznamu na prvi strani teme II.
Matične celice - javna banka
Informacije-klik
Prijavnica - klik
Dihanje - Bety - klik

 

user posted image   user posted image   

Rodile:

 
Datum                     mamica                      otroček

19.06.                Rubin                       Gaja in Zoja
21.07.                Planinc1978                Julija







(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 22:15:31   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: veselka


ma men tile popadki niso tolk grozni, ker je vse skupaj bolj šibko kot tist zgornji opis... samo spominja me na tisto in upam, da med porodom ne bom bruhala user posted image


Mene je med lažnimi popadki prejšnji teden tudi sililo na bruhanje user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Barika in Tulpek kaj pa se je vama  v Mariboru zamerlo, da nebi hoteli tukaj rodit, če bi bila sila?



Pa če bi bila sila, da bi pol že ven gledalo, bi že šla , sicer pa raje ne. Se mi zdi, da sem več slabega prebrala o Mb, kot o Ce porodnišnici, čeprav nikoli ne veš... lahko je na koncu ravno kontra in vsaka ima svojo izkušnjo.

Lahko noč.

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 22:17:06   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Tulpek, zato pa moja ne dela CTG-ja prej kot na dan pdp-ja. drugače samo vpraša, če brca in je to to. Mah vsaj čokolade si se najedlauser posted image user posted image user posted image



Saj ne, da mi je najprej delala UZ in da je user posted image nekajkrat prav pošteno brcnil v tisto njeno napravo user posted image user posted image user posted image . Naslednjič vzamem poleg čokolade zraven še kavo user posted image .

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 22:24:21   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: veselka


ma men tile popadki niso tolk grozni, ker je vse skupaj bolj šibko kot tist zgornji opis... samo spominja me na tisto in upam, da med porodom ne bom bruhala user posted image


Mene je med lažnimi popadki prejšnji teden tudi sililo na bruhanje user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Barika in Tulpek kaj pa se je vama  v Mariboru zamerlo, da nebi hoteli tukaj rodit, če bi bila sila?



Pa če bi bila sila, da bi pol že ven gledalo, bi že šla , sicer pa raje ne. Se mi zdi, da sem več slabega prebrala o Mb, kot o Ce porodnišnici, čeprav nikoli ne veš... lahko je na koncu ravno kontra in vsaka ima svojo izkušnjo.

Lahko noč.



sej ni nič hudega, če bruhaš med porodom ...ti pač tisto ledvičko prinesejo, pa jeuser posted image user posted image user posted image

Za Mb bolnico in porodnišnico sem pa tudi že marsikaj slabega slišala (baba čula, baba rekla), tak da mi je Celjska bližje. PA sošolke v Mb, ki so že imele otroke tudi niso glih hvalile Mb porodnišnice, če pa ne bi bilo za zdržat, bi pa itaq bila primorana it do prve porodnišnice, kaj češ (tudi v Izolsko in Kranjsko, pa Jeseniško ne bi šla user posted image user posted image )

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 22:26:05   
veselka
juhu, večerni popadki so tu user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 22:30:05   
tulpek
Veselka, čim bolj miren večer in noč ti želim.

Mislim.... ta čokolada me je čist prebudila. To ni za jest zvečer user posted image .

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 22:43:26   
tulpek
Še tole sem vam dolžna:
user posted image

36t in 2 dni.

Med gledanjem fotk sem naletela tudi na tiste iz začetka user posted image in doživela šok, ko sem videla, kako majhen buši sem imela user posted image user posted image user posted image . Sem že najprej mislila, da to niso moje slike user posted image user posted image user posted image . Pa obraz je bil tudi malo manj poln user posted image .


(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 22:43:45   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: veselka


IZVIRNO SPOROČILO: jullie

IZVIRNO SPOROČILO: veselka

grrrrrrrrrrrrr, kolk sm jezna user posted image user posted image user posted image naročim moji sestri, da mi iz ikeje prinese rumeno mizico (da bo šla k posteljici, gor pa AC), 2x sem ji napisala, da rumeno, ker je postla rumena, in mi prinese belo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bom šla po samolepilno folijo, da kej gor nalepim rumenega... kakšne mehurčke... pa še v kateri drugi barvi tud, da bo bolj zabavno, ne pa bela mizcia user posted image user posted image user posted image


..včasih se zgodi tudi kaj takega..midva sva lani kupovala klubsko mizico in sva se skoz pogovarjala, da bova kupila belo..še v Ikei sva jo rastavljeno gledala...na koncu sva pa spodaj v skladišču pograbila črno..pa se je barva videla user posted image  ..šele po 5min vožnje sem pogledala nazaj in ugotovila, da sva kupila črno..ampak nama zdaj ni žal..nama še bolj pašeuser posted image


..Tulpek se še beremo user posted image  ..


ja, ampak ona ni zgrešila škatle, ampak zgrešila moj podatek, ki ga je dobila v pisni obliki, ko sm ji poslala, kaj rabim in to 2x, da ja ne bo česa pozabila (sej rabla sem samo 2 stvari). in tud prvič ni v ikei. in njen odgovor je bil, da je bela itak lepša, kar mene čist nč ne briga, če sm js rabla rumeno, itak pa se ne spomne kakšna rumena je bla, ker pač ni vedla, da išče rumeno. gre se pač za to, kakšen je bil njen odziv na vse skupaj. sej se ni za sekirat, če se človek zmoti, ampak da ti je pa popolnoma vseeno in da se še vn vlečeš, brez vsaj kakšnega opravičila, je pa res grdo.

sej zdej nima veze... se bom pač znašla drugače...

men dons sploh ne paše kava... k da bi bla noseča user posted image


..ja..sem šele potem prebrala kaj napisala glede sestreuser posted image .. to pa zna bit problem,če ne upošteva tvojega mnenja pa se gre za tvoj denar in tvojo stvar...

..zdaj je kar je..imaš pa že itak ideje s folijo..na koncu ti bo pa še všeč user posted image


(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 6:52:30   
vila MaLiNa
Dobro jutro.

Prvo ne moram zaspati, potem pa ne spati. Šla spati ob enih, zbudila ob petih, vmes pa bila trikrat na wc-ju... jaouser posted image No ja... se vidi, da se d dan hitro približujeuser posted image

Glede nakupov drugih - nama sta tudi moja stara starša kupila voziček. Čeprav sta go hotela kar po lastni izbiri, pa sem odločno povedala kaj hočeva in da imava že ogledan voziček... Zamer ni bilo nobenihuser posted image , željeni voziček pa tudi imava. Veselka prav je da si huda! Sama bi bila tudi.

Kaj pa kontracepcija po porodu. Ste že razmišljale o tem? Sama tabletk nočem več, sem se preveč zredila po njih in še tečna bila. Morda res, če bi imela kakšne druge.... ampak po rojstvu mi ne pridejo v poštev zaradi dojenja. Kakšni predlogi?

Tulpek zakaj pa mora biti mali buden za ctg? Saj se meri samo njegov utrip (zgornja krivulja) , spodaj pa beleži morebitne popadke. No jz imam zopet pregled + ctg 13.8., pridelala pa sem že +19user posted image .

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 7:52:48   
Bety11
Dobro jutro!user posted image

Nekaj vam bom prilepila, da ne boste samo tuhtale o prijetnih stvareh...ker je v življenju veliko tudi slbih stvari....na katere naj bi bili pripravljeni....

/////////////
Napisala Bubamara, 4.8.2009.

Pa se bom še jaz priklučla na tale forum...ker je mogoče moja zgodba za vse zelo zanimiva, sploh za tiste, ki pravte, da zdravniki tako zelo skup držimo!

Imam skoraj 1 leto starega fantka z DS...sicer je bil rojen v 34. tednu, ker so mi ga dobesedni rešili zaradi zastoja rasti...to je pravzaprav obstranska zadeva.
Ja, na NS sem bila...in se je možnost za Ds iz 1:750 zaradi starosti 29L zmanjšala na skoraj 1:4000...delala mi jo je priznana ginekologinja, ki je tudi moja ginek. in ji močno zaupam ( po ugotovitvi trisomije na gin. pregledu, mi je povedala, da je šla UZ za nazaj gledat in resnično je vse OK in ob tem bila dejansko tako prizadeta, da se mi zdi, da sem bila jaz manj...).
Zaradi zahiranosti in počasnega napredovanja sva bila s sinom 30 dni v porodnišnici in v vsem tem času mi NIHČE ni omenil, da sumijo na DS...veste zakaj?!....ker je tako težko mami povedat in jo prestrašit oz sekirat...sploh, če gre za skoraj kolegico ( sama sem zobozdravnica) in povrh vsega, njena sorodnica dela v bolišnici in je kolegica z vsemi ginekologi in neonatologi in pediatri.... skratka..do sinovega 7 meseca se noben zdravnik ni odločil, da bi mu dali kariotip pregledat, kaj še, da bi meni rekel: poglejte, gospa, vaš otrok ima take in take značilnosti, zato obstaja možnost da gre za trisomijo.....imela pa sva kar veliko obravnav zaradi nedonošenosti, zaradi hude hipotonije ( v razvojni ambulanti že od korigirano 2.meseca) in tudi na pediatriji zaradi pljučnice...v vsem tem času ga je gledalo najmanj 10 zdravnikov plus specializanti ...
Res, da ima sin zelo malo izdrženih znakov, hvala Bogu tudi drugih pridruženih napak ( srček, prebavila..) ni....je pa njegov imunski sistem zelo švoh in ga drži pokonci samo moje dojenje.... torej...pri 7 mesecih se je gastroenterologinja (3mesece sva se mučla z drisko in še en mesec več, da smo ugotovili alergijo na KM in jajca) končno odločila za pregled kariotipa...ne vem kaj je hujše kot to, da zveš rezultat...
..ne vem na koga naj bom jezna....na neonatologe?!, ki si dejansko niso upali narediti testa...ampak sem jim hkrati hvaležna, ker celih 7 mescev na sinčku nisem vsak dan gledala, kje se mu bo sindrom poznal....na dr. iz razvojne, ker je mutila...na osebno pediatrinjo?!...na splošno bom kar rekla....popolnoma sem razočarana nad kolegi, ker si ne predstavljam, da bi se sama kdaj tako obnašala do svojih pacientov, kaj šele kolegov!!!

Naj še povem, da imam tudi zdravo, navihano, ob sinčku seveda vsaj občasno pozornosti prikrajšano 4 letno hčerko, ki ima svojega bratca neznansko rada, ljubezen pa je seveda obojestranska...

Pa še to, mogoče boste rekli, kako nisi vidla, da ma DS, če pa si zobozdravnica....ah...učiš se marsikaj, ampak brez vaje in ponavljanj dosti znanja izgubiš...poleg tega...ko ti nekdo reče DS...mamo vsi pred očmi otročka, vesela narave, s potlačenim noskom in postrani očkami....mogoče še veš za prstno brazdo na rokici, pa prirojene napakice srca, prebavila,...ne veš pa, vsega tistega, kar jih pravzaprav označuje kot 'pridne' dojenčke...da so tihi, nezahtevni, malo jokajo,...ko pa gledaš nazaj (če pač zunanjih znakov ni toliko...) vidiš, da si ti sam dejansko vse značilnosti že sam diagnosticiral, le uvrstit jih nisi znal prav....kaj moramo potem biti vsi starši tudi zdravniki, pediatri?!...da bomo vredni pomembnih informacij o svojih otrocih?!

Bodite lepo in imejmo radi naše sončke, ker nam v tem deževnem vremenu res toooooliko sončka prinašajo!
//////////////

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 7:57:33   
veselka
jutro,

kolk fino piha na mojem balkončku user posted image ... tko da se luftam, dokler še traja, ker se mi zdi, da bo dons spet klima day user posted image

kontracepcija? tabletk no way... ko sem jih 4,5 leta nazaj nehala jest, sem končala z notranjimi krvavitvami, ker se je levemu mojmu jajčniku mal utrgalo od silne ovulacije. takrat mi je moja ex G odkrila tudi maternično pregrado. tko da je bil dan res poln presenečenj user posted image . moj jajčnik je bil pa kot tenis žogica. seveda KT itak niso ble nč krive, ampak kao, da moji jajčniki očitno niso dobro usidrani v trebušni votlini in da se mi je mal obrnil. pa da če se ponovi, da morajo to potem operacijsko fiksirat user posted image . pol sm šla še k privat G samoplačniško, ki mi je rekla, da je lahko tudi od KT, ker pač med jemanjem ni ovulacij. dejstvo je tudi, da se je zadeva zgodila ob čakanju na prvo lastno menstruacijo po prenehanju KT in potem nikoli več... tko da ne vem, kdo je tuki neumen user posted image

drugače pa od prvih KT sem ful shujšala, od drugih sem zabuhla, od tretjih me je pa grozno glava bolela. aja, ko sem to omenla moji exG, me je spet debelo pogledala (čeprav je en izmed možnih str. učinkov), pa sem še dodala, da me pa od prenehanja glava nič več ne boli. naključje?

tko da bomo še naprej prakticirali štumf na lulčku user posted image





_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 8:09:08   
_melody_
Helo!

Včeraj imela pregled, z našo bebo je vse ok, ni mi povedal sicer koliko je dolga in težka, je omenil samo da je velika za 33/34 tednov (tolk kolk dejansko traja nosečnost). user posted image naj bi še kar bilauser posted image -sicer mi bo on kupil novo posteljninouser posted image user posted image . Naslednji pregled imam 26.8.. Vsega skupaj sem se pa zredila 10kg.


_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 8:13:19   
baby blue
Hellow dobro jutro

Kako prijetno je danes... Lepo pihlja sicer je zaenkrat še oblačno ampak se jasnina kaže...


Včeraj sem bila no sva bili s kepico na posvetu za EA in dobili vstopnico v primeru da jo bova želeli... Je bilo prav fino videti toliko nosečk na kupu s tako različnimi okroglimi trebuščki user posted image user posted image

Sedaj pa peljem kuža na sprehod

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 8:16:55   
eva Ana
Dan!!!!

Grem na CTG. ¨Poročam, če me slučajno ne obdržijo tam! user posted image

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 8:27:56   
sontschica
dobro jutro

tulpek očitno je tvoj user posted image res pravi mali nagajivček.user posted image

melody super za uspešen pregleduser posted image user posted image

eva ana - fajn zrihtaj na CTGju

jst sem se pa včeri spomnila, da bi blo fajn pogledat v materinsko, kdaj imam ta teden CTG, pa mi sestra sploh ni nikamor napisala...mislim, da ga mam jutri, ker sem ga prejšnji teden imela tudi v četrtek...nisem pa ziher. joj ta nosečniška pozabljivostuser posted image user posted image

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 8:38:13   
Tanik
SEPTEMBRSKI BUŠIJI

user posted image
Baby blue 29t3d

user posted image
altaja 32t

user posted image
tažana 32t


user posted image
veselka 35t3d

user posted image
tanik 27t


user posted image
Tulpek, 36t2d


user posted image
sontschica 34t1d

user posted image  
barika 35t

user posted image
Sarchi 30t


user posted image
škorpijončica 34t

user posted image
vila MaLiNa 31t4d

user posted image
larilu 29t2d

user posted image
indy0024  30t

user posted image
Lubenička 31t



user posted image
Kepica 33t


user posted image
mayathebee, 31. teden



user posted image
Erdbeere 33t3d

user posted image
Polari, 33t

user posted image
Casiopea 32t


user posted image
Pupček 34t5d

user posted image
Bety11 31t3d

user posted image
srečanje septembrk: Erdbeere, škorpijončica, Lubenička, veselka, sontschica, pupček,tanik



_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 8:40:02   
tažana
Dobro jutro.

Tudi jaz sem včeraj ostala doma. Nadomestni G me ni nikamor poslal, očitno je bil prejšni teden samo slabo volje in mi je grozil s porodnišnico. Kljub temu, da se izvidi niso bistveno spremenili lahko ostanem doma kontrola pa čez 14 dni. Drugače vse vredu mali- a dovolj velik-a, edino obrnil-a se je postrani user posted image . 14 dni ima časa da se postavi na glavo. Moram mal za nazaj pogledat, kje smo imele tiste vaje za obračanje.

kontracepcija: nikoli nisem bila na tabletih in tudi sedaj ne mislim biti. (kondomov se pa navadiš) user posted image

še kaj... sem vse pozabila kaj sem prebrala. se potem še kaj oglasim user posted image

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 8:40:25   
jullie
Bety meni takšnih zgodb ni nič fajn brati, tako da...  potem samo še razmišljam kaj pa če..in takega sekiranja v nosečnosti nisem potrebna user posted image

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 8:42:53   
eltea333
Dobro jutro user posted image !

Danes pa je točno še en mesec do mojega PDP user posted image

Čestitam vsem za uspešno opravljene preglede!

veselka, upam, da boš mizico vseeno uspela vključiti v ostalo opremo. Prepričana sem, da bo na koncu še bolje izgledalo!

bety hvala za zgodbo. Res je, da skušamo ne misliti na to, da bi bilo lahko kaj "narobe", da najin otrok mogoče ne bo "normalen". Vse si želimo in pričakujemo zdravega otroka in tako je po mojem tudi prav. Sama sem že NS odklonila, ker po mojem prepričanju nama je otrok dan in to darilo ni nekaj takega, kar bi si lahko izbirala, kot si izbiram kruh v pekarni (tega ja, tega ne). Splava itak ne bi naredila, bi pa imela sigurno čustveno bolj naporno nosečnost, če bi mi rekli, da je možno, da ni vse ok. Pripraviti se na to in se navaditi, da z mojim otrokom ni vse v redu..?? Kako naj se na to navadim? Kako naj se na to pripravim? Upam, da bodo vsi otročki v naših trebuščkih, ki jih sedaj tako težko pričakujemo in komaj komaj čakamo, zdravi, srečni, da bodo imeli lepo življenje!

KT nisem za, nikoli nisem bila. 3x v najstniških letih, ko sem bila še mlada in neumna, sem šla po tabletko, ki se jo vzame drugi dan, čimprej po odnosu user posted image , drugih hormonskih dodatkov pa nič. Bee. Ne maram. user posted image Že tako pojem preveč te hormonske svinjarije.
Kako torej? Kondom ali to, da mu ne pride vame, oziroma sva se že nekaj učila naravnih metod kontracepcije - merjenje bazalne temp, opazovanje sluzi, štetje dni.  Glede na to, da si itak želiva še kakšnega user posted image , se nama ni težko učit, ker če se kaj "ponesreči", itak ni panike user posted image . Takoj po porodu, ko menstruacija in ovulacija še ne ujameta pravega ritma, pa pride v poštev prvo dvoje - kondom + to, da se on umakne. Ja, tako brez skrbi, kot lahko zdaj, ne bova več mogla potem user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 8:43:23   
Tanik
Dobro jutro,

smo tok načvekale,da sem pozabila kje so slike z bušiji,sem prav iskala po straneh user posted image
jaz samo do petka lahko urejam slike bušijev,ker doma mi računalnik ne podpira,kar sračka ga nekaj,tako da eno drugo prosim,da za to skrbi.

drugače pri meni po starem,odštevam zadnje dneve službe user posted image

edino moje odločbe še ni,zdaj klicarim v Šiško da mi povejo kako in kaj


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 8:44:11   
sontschica
IZVIRNO SPOROČILO: jullie

Bety meni takšnih zgodb ni nič fajn brati, tako da...  potem samo še razmišljam kaj pa če..in takega sekiranja v nosečnosti nisem potrebna user posted image


se čist strinjam, sploh tkole na koncu user posted image ...itak mormo bit optimistične in vedno pozitivno razmišljat o naših user posted image ...ne pa da se ubadamo z vprašanji, kaj pa če... me je zgodbica kar malce zamorilauser posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?