|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 16:53:26   
barika
moj Tomaž je pa danes donošenuser posted image user posted image user posted image user posted image , še ceeeelleeee 4 tedne, joj kok se bo tole vleklouser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 16:59:44   
Nepoznana
user posted image user posted image za Tomaža in mamico. Joj, se še vedno ne zavedam, da nas še čisto malo loči, da bomo (spet) postale mamice. Me kr malo zvije, čeprav se pošteno veselim.user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 17:12:04   
jasmina in tadej
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Jasmina in Tadej,,, torej nam še nisi pobegnala user posted image jaz imam trd trebuh samo, če preveč migam,,, zadnje čase sem pa bolj na izi, pa čez dan se uležem, ko gre mali spat (dobeo uro in pol), pa se kr fajn pozna, mali pa brca cel dan in vso nočuser posted image user posted image user posted image , tavečji je pa tak cartlo postal, točno ve, da se nekaj dogaja, pa če mu dojenčka pokažem (od kolegice), se čist razneži, pa začne ful v vozek rinat, pa kr objemal bi ga user posted image user posted image
, upam, da bo do svojega brata tudi takuser posted image



Ne še nisem pobegnla!!!!user posted image
Čeprav komaj čakam da se že enkrat začne, ker me že vse preveč boli!
Pa mam prag bolečine kar visok!!!
Trebuh pa trd ko kamen! Sej če ne bo nič bolš pokličem v P al pa kar svojo G!

Eh bo že! Mislim da bomo lohk se počasi prestavle na novo temo!

Septembrčki 2009
Oz.avgustovčki!user posted image

Jst bom kr pri vas ostala! Ker se tukaj vsaj kaj dogaja!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 18:13:43   
Anonimen
jasmina ja jaz mam trd trebuh in boli k svinja tko da sam da mene pol še spremljajo pravi popadki ampak dokler niso na 20 minut al pa da voda odteče se ne premaknem res pa je da boli vse skup,pa mi naj še en reče radosti nosečnosti user posted image user posted image

(odgovor članu jasmina in tadej)
  Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 18:46:52   
majra
Planinc, lepo da si se oglasila in super, da pridno papate in se redite user posted image

Rubin user posted image  user posted image user posted image user posted image , pa to ni res user posted image  Upam, da je sedaj konec tegob za tvojo družino

lupčkanje dojenčkov.......na srečo prvič nisem imela problemov s tem, tako da upam, da se ne bo kakšen pameten našel sedaj. Sicer bi pa direkt povedala, da tega ne dovolim. Meni gre na jetra tudi, ko starši silijo svojega otroka naj polupčka drugega otroka. To mi ni jasno, kako bi tamala od moje znanke, ki drugič v življenju vidi mojo tamalo, ji želela dat lupčka user posted image

hofer....te plenice so pa tudi mene premamile, čeprav jih imam že veliko preveč, pa še ugodno imajo trenirke za starejšo. Ampak bo treba spet ob 8 v boj, ker pri nas je katastrofa ob takšnih akcijah. To je suvanja, ruvanja, vlečenja iz rok, katastrofa. Kot v kakšnih ameriških filmih user posted image

čaj malinovih listov in olje za masiranje presredka poram kupit, pa vedno pozabim user posted image , predvsem olje bi morala, da se probam izognit rezanju in šivanju

bon iz BC.......moj preljubi mož meče vse reklame v smeti user posted image , tako, da je šlo tudi to mimo mene






(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 18:53:05   
eva Ana
lubčkanje dojenčka.....ne, samo ati in mami lahko

ravnokar nama montirajo KONČNO klimo,kr srce me boli, ko slišim vrtanje v stenouser posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 19:31:56   
škorpijončica
Hoj hoj
Zdaj pa že nekaj časa nikogar na forum

Mene zanima katero kremo kupit za vnete bradavice in kje?
Vem, da ste o tem že govorile, se opravičujem, da se vpr. ponavlja ampak sem pozabila zdaj pa ni šans da grem nazaj brat, ker bi se zgubila...

Lanolin se mi zdi..kaj je to? Kaj pa če kupim tisto kremo, ki jo imajo v BC zdaj pod klubsko ceno? Ali morda bepanten..sam kateri, tisti, ki ga imam doma za ureznine najbrž ne? Rada bi predvsem tako mazilo, da ni panike, če ga otrok pri dojenju zaužije, ker ne bi rada skoz umivala tiste kreme dol. Morda kakšen nasvet tistih, ki ste že mamice in ste preizkusile vse te zadeve, kaj je najbolj pomagalo?Ena mi je zadnjič svetovala naj se z navadnim maslom iz hladilnika namažem še preden se vnamejo, da ni boljšega pa še užitno je.
Naj kupujem v trgovini kot je BC tiste komercialne kremice, ali je bolje da vprašam v lekarni?
Hvala za odgovore

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 20:06:14   
Erdbeere
za vnete bradavice bepanten, da pa ne pride do vnetih bradavic so pa nastavki za dojenje...verjemi 100% deluje in ni teh problemov...zato jih pa tok zagovarjam user posted image

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 20:14:17   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Eni majo navado, da lupčkajo novorojenčke, jst pa tega ne počnem in tud ne želim da to delajo mojmu otroku. Lupčkala ga bova midva s partnerjem ostali pa ne, vsaj ne dokler je čist mejčken. Kakšno je vaše mnenje glede tega, sem sam jst tolk zoprna? Kako to ostalim povedat na lep način? Ne bi bla rada nesramna, ampak.. res ne maram tega.



Js sem tudi tak zoprna user posted image . Prašičja gripa razsaja, tak da ne bo nič lupčkanja. Pa razkužilo za roke bo nekje blizu user posted image .

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 20:18:47   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: jullie

..punce naslednji teden je v Hoferju akcija potiskanih tetra plenic za 10 evrov.. me ima, da bi jih kupila pa jih imam že itak preveč user posted image user posted image


user posted image sem že videla in povedala mojemu, da jih bom kupila, čeprav se mu bom zdela obsedena s plenicami zaradi tega. Imam jih že 25 user posted image .

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 20:22:32   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

Čaj iz malinovih listov to se najbrž dobi v lekarni ane... Kdaj ga boste pa začele piti?


jst sem ga začela pit prejšnji teden - 1 skodelico/dan, zdej ko sem pa že v 36 tednu, pa po 2 skodelici/dan. baje se ga da kupit v lekarni ali pa v sanolaborju (vsaj tako sem slišala)



Pa v Biotopicu.

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 20:25:47   
Nepoznana
user posted image Tulpek, jaz imam že tudi 25 tetra plenic, pa se je moj dragi kr strinjal, da bi jih še 20 kupila - več ko jih bo, manj bodo sprane in manj se mi bo mudilo s pranjem - pa še sušilca nimam. Itak bova pa še kakšnega bejbija imela in bodo še kaj prav prišle. Vsak izgovor mi pride pravuser posted image

Za bradavice so meni svetovali lanolin - si ga bom kar kmalu kupila, ker priporočajo, da si začneš kakšen mesec prej mazat, da se utrdijo...Koliko je res, ne vem, ampak škoditi pa ne more, sploh, ker vidim, da se mi dojke že pošteno pripravljajo na malega sesalčka. No, blazinic mi na srečo še ni treba nosit. Upam samo, da bo tudi po porodu tako, ne pa da bom pol brez mlekauser posted image .

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 20:32:07   
tulpek

user posted image


Kepica bo sporočala vesele dogodke, po ZS da svojo gsm številko.

Hvala, da podatke pišete krepko ali pa v barvah user posted image .



user posted image  PDP / NICK (STAR.)  ( user posted image ,user posted image )   NP Spol Porodnišnica Kg


28.08. 
altaja (28)             (1.user posted image , 0.user posted image )     7.8. user posted image   LJ +13

29.08.
Eternety (30)        
(1.user posted image , 0.user posted image )    ??  user posted image   MB   +12

30.08. 
Lorian (37)            (3. user posted image , 2user posted image .     12.08. user posted image CE      +18
tulpek (27)            (1. user posted image , 0. user posted image )  12.08., 21.08  user posted image   CE, +10,5
 
31.08.  
veselka (28)          (1. user posted image , 0.user posted image )     ??.   user posted image   PO +19
eva Ana (28)           (1.user posted image , 0. user posted image )     19.8.   user posted image  +9,5

1.09.
binči (28)             
(7.user posted image , 3. user posted image )     ??   user posted image   KR
 
02.09. 
koss (25)                 (1. user posted image , 0. user posted image )   7.8 user posted image CE +15
vila MaLiNa (26)     (1. user posted image , 0. user posted image )    13.8.  user posted image  LJ +19
 
03.09. 
barika (24)              (2.user posted image , 1.user posted image )     ??  user posted image CE +11
TiaŽan (23)              (1. user posted image , 0. user posted image )   ??  user posted image CE +18
 
 
04.09.  
Pupček (29)             (1.user posted image , 0. user posted image )    20.8.  user posted image IZOLA +10
 
05.09. 
eltea333 (28)          (1.user posted image , 0.user posted image    17.8.  user posted image   ŠEMPETER +8,5
jasmina (22)            (1.user posted image , 0.user posted image )      13.8.  user posted image   MB +7

07.09.  
aromaja (30)           (1.user posted image , 0. user posted image )    11.08. user posted image   +10
Erdbeere (29)         (4. user posted image , 2. user posted image )   07.08.  user posted image   LJ  +7,5
Dulsineya (24)        (1.user posted image , 0. user posted image )    20.8.  user posted image   PO +17,5
litlleMiss (18)          (1. user posted image , 0. user posted image )   10.08.  user posted image   PT  +19
oktavija (29)           (2. user posted image , 0. user posted image )   21.8  user posted image   CE  +12
škorpijončica (20)   (1. user posted image , 0.user posted image )   18.08.   user posted image   PO  +8
Tamika87 (21)       (1.user posted image , 0. user posted image    ??   user posted image   MB  +9

08.09.
 
draja (30)               (2.user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image  PO  +7 
 
09.09. 
cukr07 (27)             (1. user posted image , 0. user posted image )   07.08.   user posted image NM  +8,5
JaLuca (32)              (3.user posted image , 2.user posted image )    28.08.   user posted image    PT +12,9
kepica (28)              (4.user posted image , 1.user posted image )     25.8.   user posted image   JE   +9,5
Lubenička (20)         (1. user posted image , 0.user posted image  7.8.   user posted image   LJ  +12,5
sontschica (24)        (1.user posted image , 0. user posted image )    12.8.  user posted image  TRB +7,5
 
10.09.  
baja* (29)               (2.user posted image , 1.user posted image     ?.?.  user posted image   MB +7
vn1983(25)             (3.user posted image , 2. user posted image )    ??.  user posted image +6

11.09.
jpnincy (25)               (1.user posted image , 0.user posted image )      ??. user posted image   +7

12.09.
  
Chebelzza (28)          (2.user posted image , 2.user posted image )      10.8  user posted image  SG  +15
Nataša31 (?)              (2.user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image JE

13.09. 
baby blue (26)            (1.user posted image , 0. user posted image )    10.08.     user posted image   JE +5
indy0024 (26)            (1. user posted image , 0. user posted image )   19.08.     user posted image   LJ +8
majra (30)                  (2. user posted image , 1. user posted image  21.8.     user posted image +5      
Sarchi (29)                 (1. user posted image , 0. user posted image  10.08.     user posted image   PO +4,5
spela** (22)               (1. user posted image , 0. user posted image )   ??     user posted image   MB +12

15.09.  
mayathebee (22)        (1.user posted image , 0. user posted image )    24.08.     user posted image    MB  +10

16.09. 
Alma84 (24)                (?.user posted image , ?. user posted image )    10.08.  user posted image   +17
Polari (26)                   (1.user posted image , 0. user posted image )   20.08.  user posted image   PT  +8

17.09.
barni80 (29)                (1. user posted image , 0.user posted image 25.8.  user posted image KR  +13
noa1  (33)                   (2.user posted image , 1. user posted image )   ?.?.   user posted image MB +8,5
nussy  (28)                          
(2.user posted image , 1. user posted image )   ?.?.   
 
18.09.  
BBP (27)                      (1.user posted image , 0. user posted image )    18.08.  user posted image  +10

20.09. 
Casiopea (28)              (1. user posted image , 0. user posted image )    18.8.    user posted image   +10
larilu (23)                    (3.user posted image , 1. user posted image )     19.8. user posted image   LJ +11
Nepoznana (26)          (1. user posted image , 0. user posted image )    13.08. user posted image   BREŽICE  +5
yenny (34)                   (2.user posted image , ?. user posted image )     12.08. in 25.08.   user posted image   +1

21.9.

bambina23 (23)         
(1. user posted image , 0. user posted image )    13.08.  user posted image   ŠEMPETER, +10
 
22.09. 
_melody_ (21)             (1. user posted image , 0.user posted image )   26.8.   user posted image BREŽICE +10
klaja (28)                     (3.user posted image , 2. user posted image )    ??   user posted image   MB  +8

23.09.
kupido (30)                 
(?user posted image , 0user posted image   )  13.8.   user posted image    +5,5

24.09.  
Anya22 (25)                 (2.user posted image , 1.user posted image )    11.08.   user posted image   +4,5 
chebelica21 (22)         ( 1. user posted image , 0. user posted image ) 24.8.   user posted image   MB   +14
ja.lo09 (28)                  (3. user posted image , 1. user posted image ) ??   user posted image   +7
maayaa (27)                 (1.user posted image , 0.user posted image )    12.08.   user posted image   KR  +14 
Picabo (29)                   (1.user posted image , 0. user posted image )     ?.?   user posted image   LJ +6

25.09
Massa26 (31)              (2. user posted image ,0. user posted image )    ?.?.  user posted image   JE

26.09.
  
Katka11 (33)              (2. user posted image , 1. user posted image )      24.08. user posted image  + 4,5
Rožica82 (26)             (2. user posted image , 1. user posted image )      10.08.  user posted image MS +6
tažana (26)                 (2.user posted image , 1. user posted image )      ??  KR +9
 
27.09. 
jullie (28)                     (2. user posted image , 1. user posted image )    25.08. user posted image PT
mancag (30)                (1. user posted image , 0. user posted image )    27.8. user posted image CE +15
tanik (31)                     (1. user posted image , 0. user posted image )    12.08. user posted image  LJ +7

28.09.  
dolenjka (31)               (2. user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image   PO +15
dreja79 (30)                (2.user posted image , 1. user posted image )      24.08.  user posted image   KR  +8  
SONČEK LARA( 25)      (2.user posted image , 1. user posted image )     17.08.  user posted image   LJ +11
 

30.09.  
Bety11 (43)                 (? user posted image , 3. user posted image )        12.8.  user posted image PO
simonae (32)                (3. user posted image , 2.user posted image )       25.8.  user posted image   LJ +11


Skupaj: 67


Fantki :  25

Punčke : 22
Presenečenje : 20


Z nami so pot začele :
anonimna, žana21, kristy k., ninabr, spelch, tinuška, sarajan, Pia67, soncek_25

Začasno izbrisani, ker ni podatkov za seznam:lenck, KruceFiks,Ne vem,teta tulpa,S1902,zadovoljnalana,jancyika,angelina,barbka26,janezz,doria, laraa,mar3ja22,majica.
(Prosimo, da posredujete podatke za uvrstitev na seznam.)


Koristne povezave se nahajajo na seznamu na prvi strani teme II.
Matične celice - javna banka
Informacije-klik
Prijavnica - klik
Dihanje - Bety - klik

 

user posted image   user posted image   

Rodile:

 
Datum                     mamica                      otroček

19.06.                Rubin                       Gaja in Zoja
21.07.                Planinc1978                Julija









[/quote]

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 20:36:29   
tulpek
Za bradavice imam js tudi lanolin, mažem si jih pa (še) ne, za presredek pa imam Weledino olje, ki je že v uporabi.

Altaja, juti imaš pregled user posted image user posted image user posted image .

Pri nas pa v Hoferju ni nikoli kakšne nore gužve in so stvari še nekaj dni kasneje na policah, tak da mi ne bo treba biti ob 8.00 tam user posted image .

Se mi zdi, da že nekaj dni nisem napisala, da se čist fajn počutim user posted image . Samo noge me bolijo, če sem preveč na njih. Če me ne bi bolele, sploh ne bi vedela, da sem noseča user posted image .

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 20:53:54   
polari
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

kovterček = odeja koca, posteljno pregrinjalo, ne vem več drugačnih izrazov, upam polari, da ti je zdej kaj bolj jasno.  


Hvala vsem za odgovore.....zdaj vem, kaj pomeni user posted image user posted image user posted image

Modrček: jaz sem si tudi dva že kupila, ne vem pa, kak mi bota prav takrat. Se mi pa zdi, da nimam nič kaj večjih do zdaj...:(

IZVIRNO SPOROČILO: JaLuca


Še nekaj, tistim ki je pokazal UZ , imate črtico na trebuščku? No pri meni, v 19t naj bi se videl fantek, in po nekaterih prepričanjih, če bi bil fantek, tale črtica naj je ne bi bilo oz. bi bila čisto malo izrazita.




Jaz imam baje user posted image , samo te črte nimam....

Jaz bom tudi skočla pogledat v Hoferja za plenice, ste mi lušte naredle...

Jaz sem si v lekarni kupila neko kremo z lanolinom za bradavice, nisem pa še uporabila.....sem tudi slišala, da je mogoče fajn prej kaj mazat....še po kremo za presredek si morm it.....grem jutri gledat.
Se dobi v DM-u???




< Sporočilo je popravil polari -- 6.8.2009 20:56:23 >


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 20:59:20   
tulpek
Ja, imajo v dm-u. Waleda, Damm-Massageol, okrog 10 EUR. Tam nekje, kjer so stvari za mamice, tudi kreme proti strijam ipd... Kak mesec nazaj sem živela v zmoti in mislila, da je 4 eur, ampak je kar cca. 10. 

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 21:06:29   
tulpek
Meni se pa zdi, da imam manjši trebuh, odkar se mi je malo spustil user posted image user posted image user posted image . Ali sem se pa že tako navadila na njega user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 21:25:34   
klaja
Pregled je za mano in sploh nisem imela tiste ginekologinje, ki je nadomeščala mojo, ampak čisto nekega ****. Dobila sem tudi recept za svečke, samo si jih še nisem šla iskat. Naslednji pregled imam 3. 9., na teži pa sem pridobila 10 kg.

Kepica upam, da se nekako rešiš teh hemeroidov.

Modrčki za dojenje: sem si jih naročila pri Quelle, pa jim nekaj dolgo gre zraven, da jih pošljejo.

Lupčanje dojenčkov: tega pa ne prenašam, to lahko samo midva in nihče drug.

Barika tole z moškim lulanjem in umivanjem rok ali še boljše neumivanjem pa meni dvigne pokrov. In pa lulanje za vsakim vogalomuser posted image

Jasmina in tadej tudi jaz imam ful trd trebuh, čez cel dan, pa še dodatno mi otrdeva.





(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 21:37:51   
tulpek
Zanimivo, da je meni trebuh bolj otrdeval nekje do 31. tedna, sedaj mi skoraj ne več, čeprav cel dan nekaj počnem user posted image .

Se spomnem, da sem nekaj časa nazaj pisala, kako po 10.8. začnem z akcijo: kako spraviti user posted image čim prej ven user posted image user posted image user posted image . No, sedaj se ne počutim več tako zelo grozno nosečo in nimam več enega kupa problemov, tak da bom to akcijo malo prestavila  in izkoristila čas, dokler sem še v enem kosu. Če se mi poslabša, pa začnem user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 21:51:55   
litlleMiss
pozdravljene!

Kak je fajn ko ni vročeuser posted image
Jaz tudi že prakticiram masiranje presredka pa me ful peče noter vse. Tudi seksat nemorem ker me preveč peče user posted image a še katero to? nevem če naj omenim G ker me je strah vaginalnega pregleda..se mu lahko verjetno samo zjočem od bolečineuser posted image Drugače pa je vse OK, razen križ še me boli vsaki danuser posted image mi je prav bed ker mojemu samo jamram cele dneve user posted image

user posted image
tu pa še je slikica mojega malega trebuščka v 35t 6d

grem zdaj brat dalje, ker 3 dni nisem brala pa se je nabralo toliko straniuser posted image user posted image prave čvekice ste user posted image



(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 21:54:30   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

Za bradavice imam js tudi lanolin, mažem si jih pa (še) ne, za presredek pa imam Weledino olje, ki je že v uporabi.



Pri nas pa v Hoferju ni nikoli kakšne nore gužve in so stvari še nekaj dni kasneje na policah, tak da mi ne bo treba biti ob 8.00 tam user posted image .





.

Tulpek
, dobri 2 leti nazaj smo dobile lanolin v porodnišnici, ne vem pa kok je zdej s tem

to govoriš za vaš Hofer, ne?? ker pri nas takoj vsega zmanjkauser posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 21:58:26   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek



Se spomnem, da sem nekaj časa nazaj pisala, kako po 10.8. začnem z akcijo: kako spraviti user posted image čim prej ven user posted image user posted image user posted image . No, sedaj se ne počutim več tako zelo grozno nosečo in nimam več enega kupa problemov, tak da bom to akcijo malo prestavila  in izkoristila čas, dokler sem še v enem kosu. Če se mi poslabša, pa začnem user posted image user posted image user posted image .



enakouser posted image user posted image , se mi nikamor ne mudi več, čakam Ikeo, ki pade okoli 15.user posted image user posted image user posted image , no potem pa že lahko počasiuser posted image user posted image user posted image

little miss, kam si pa trebuh skrila,user posted image user posted image user posted image Taka sem bila jaz v 5 mesecuuser posted image user posted image
Glih danes se mi je mali pod trebuh dobesedno skril, samo noge njegove sem vidla, ostalo je bilo v "senci" user posted image user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 22:05:24   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: barika

to govoriš za vaš Hofer, ne?? ker pri nas takoj vsega zmanjkauser posted image


Itak user posted image . Včasih eni kolegici kaj v Hoferju ali pa Lidlu kupim, ker v CE nič več ne dobi. Pri nas se pa valja še nekaj dni.

Midva sva bila danes v Ikei in verjetno greva v naslednjih dneh še 1krat. Je treba vinjeto izkoristit user posted image , moj je pa itak na kolektivnem. Sva se spravljala od marca tja, pa me je skoz nekaj mučilo, pa se mi ni dalo, a sedaj bom pa v zadnjih tednih okrog skakala user posted image user posted image user posted image . Upam, da res ne rodim kje na poti user posted image . Sem pa videla, kje je izvoz za Feldbach, če bo sila user posted image user posted image user posted image .


< Sporočilo je popravil tulpek -- 6.8.2009 22:08:17 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 22:07:39   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: barika

to govoriš za vaš Hofer, ne?? ker pri nas takoj vsega zmanjkauser posted image


Itak user posted image . Včasih eni kolegici kaj v Hoferju ali pa Lidlu kupim, ker v CE nič več ne dobi. Pri nas se pa valja še nekaj dni.

Midva sva bila danes v Ikei in verjetno greva v naslednjih dneh še 1krat. Je treba vinjeto izkoristit user posted image , moj je pa itak na kolektivnem.


sej midva grema večkrat v vaš Hofer, ko vsaj kaj dobiš, ne pa tale jajc tule, ko že 8.05 nimajo nič večuser posted image

a je v ikei že kaj novega, ali so še "stare" stvari. jaz si že seznam delamuser posted image


(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 22:12:08   
tulpek
Sem malo spremenila prejšnjo objavo :)) V glavnem, celo večnost nisem bila tam, tak da sploh ne vem, kaj je novo in kaj staro user posted image . Bom pa js tudi seznam delala. Moram stvari najprej videt, potem preštudirat doma in potem še it enkrat s seznamom in kupit user posted image . Cela procedura, vem user posted image .

V našem H je fajn tudi to, da praktično nikoli ni gužve user posted image .

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?