|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 10:25:51   
Pika Zoja
Pa se nekaj glede pokojnine - vsi mi, ko bomo koncali z 'delom', bomo dobili nekje 30% (ja, tako napovedujejo) svoje place visoko pokojnino. Torej, ce zasluzis 1000€, se bos moral znajti z nekje 300, 400 € mesecno. In ****t ga, taksna je realnost, ki nas caka, ce bomo sploh dobivali karkoli. Torej ti ne preostane kaj drugega, kot pa da za dobre case na stara leta, razmisljas in vlagas ze danes. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 10:27:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kofetarica

Doma je veliko več dela kot v službi, sploh če imaš službo v kateri si pol ali več delovnega časa na forumih.
Meni pa to ne gre v glavo, da nekatere ni sram zabijati čas med službo, pa zato še prejemati dobro plačo.


Sklepas po sebi user posted image ?

(odgovor članu kofetarica)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 10:27:56   
kofetarica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: kofetarica

Doma je veliko več dela kot v službi, sploh če imaš službo v kateri si pol ali več delovnega časa na forumih.
Meni pa to ne gre v glavo, da nekatere ni sram zabijati čas med službo, pa zato še prejemati dobro plačo.


Sklepas po sebi user posted image ?
NE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 10:28:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kofetarica

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: kofetarica

Doma je veliko več dela kot v službi, sploh če imaš službo v kateri si pol ali več delovnega časa na forumih.
Meni pa to ne gre v glavo, da nekatere ni sram zabijati čas med službo, pa zato še prejemati dobro plačo.


Sklepas po sebi user posted image ?
NE.


Uauuuuuuuuuuu.

(odgovor članu kofetarica)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 11:00:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka



Vsak je svoje sreče kovač, res je.

Kot je že ena napisala, viseti na RR tekom službe, pa še biti plačan in še marsikaj drugega.....
Lahko je biti pameten, ja....
Sicer pa govoriti o hitenju kot v eni skrajnosti, kot da se hiti 24 ur dan še zdaleč nisem mislila.
Mislila sem pač na obveznosti, ki jih imamo v vsakdanjem življenju in ki smo zaradi teh obveznosti vezani na uro.
Ne verjamem pa, da si kdo ne privošči spiti v miru kavo, iti na sprehod....


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 11:09:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Sicer pa govoriti o hitenju kot v eni skrajnosti, kot da se hiti 24 ur dan še zdaleč nisem mislila.
Mislila sem pač na obveznosti, ki jih imamo v vsakdanjem življenju in ki smo zaradi teh obveznosti vezani na uro.


Ne verjamem, da si sploh na kaj mislila user posted image .

Govorila si o tempu, v katerega si ujeta in o ideji, ki si jo kupila v medijih in druzbi okrog sebe in za katero verjetno nisi sama ne ves, kaj konkretno predstavlja, razen imaginarne kategorije hiter tempo danasnjega casa. To je samo eden od artiklov, ceprav samo navideznih, ki jih danes dobimo na trgu in dobrina, ki jo vecina kupi, ker pac pase v danasnji cas.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 11:39:09   
ga. Novakova
Decembrka - moj mož zasluži približno 1.500€, lahko je pa tudi manj, saj je plačan od količine dela, od provizije. Katere stroške si mislila? Dva avtomobila imava že od časa, ko sva se spoznala. Jaz še vedno vozim tistega, ki sem si ga s svojo plačo kupila pred poroko, mož pa je pred tremi leti svojega zamenjal in sedaj plačuje leasing. Samo enega otroka pa imava, ker imam težave in ne morem zanositi.
Janja - si morda iz Ljubljane?
Pika Zoja - saj jaz se ne počutim krivo, ker sem doma, po prebranem pa vidim, da sem tarča posmeha. Si me pa nasmejala s svojo trpečo cankarjansko mamo. user posted image
Krtek - saj jaz veliko uporabljam Internet, a vidim, da se norčuješ iz mene in daješ besedi gospa slabšalen prizvok, ker sodelujem na forumu, ko imam čas. Hvala?
Žanka - srečna sem in zadovoljna s svojim življenjem, film pa je življenje vsakega od nas, mi pa smo njegovi scenaristi. Naš scenarij je drugačen od vašega, a zato še ni potrebno ponižati. Opis dneva je približen, nikakor ni treba, da je vsak dan točno tako, saj pravim. A osnovne stvari so vsak dan enake. Namesto knjižnice je lahko tudi sprehod ob Savi, namesto torte pizza ali kaj takega. Improviziraš. Kredit in leasing pa ni enako. Če pa misliš, da je bil moj sin včeraj za kaj prikrajšan popoldan, ko sem sodelovala tukaj, pa se motiš. Izmišljevala bi si pa, če bi napisala, da nič ne delam. Ne hodim v službo, a to ne pomeni, da lenarim.
Bambina - seveda sem sinu vedno na voljo in mu nudim, kar mislim, da je pravilno in potrebuje, v to pa spada tudi socializacija. Nisem posesivna mama, ki svojega otroka ne bi izpustila iz roke. Vrtec za štiri ure tega ne izključuje. Zakaj pa naj bom depresivna, če živim po svoji odločitvi? Ne poveličujem ne sebe, ne tega, da nisem zaposlena. Želim samo spoznati kakšno mamico, ki tudi ne hodi v službo. Nikomur ne trkam na vest. Iščem nova poznanstva.
Cmokec - nihče mi ne plačuje delovne dobe, sem pa življenjsko in nezgodno zavarovana ter na moje prihranke tečejo obresti, mož pa mesečno varčuje 50€, skupno. Nenamensko.
Miška - pišemo se Novak in vsakdo, ki me osebno ne pozna, mi reče gospa Novak ali gospa Novakova.
Špelina - to je tisto, za kar sem si jaz rekla, da se mi ne sme zgoditi. Ni službe na tem svetu, in denarja, ki bi odtehtal vrednost mojega otroka.
Katja - nisem zaposlena in ne pišem knjig. Ti se najbolj norčuješ iz mene, pa ti nisem nič naredila.
5ra28 - ja, rada tečem, tako s slušalkami na ušesih, rekreativno. To me pomirja, sprošča, dobro se počutim vmes in potem. Kavo tako pijem samo BK, kadim ne, alkohola ne pijem skoraj nič. Nisem tista, ki bi svoj čas zapravljala na pijačkah ob klepetih. Raje doma ali kje na obisku, boljše je vzdušje, cenejše je, zanimivejše.
Renata - škoda, ker si tako daleč. Z veseljem bi te spoznala, ker vidim, da razumeš, da biti doma ni lenarjenje in igranje gospe. Mi gremo sicer na dopust samo enkrat na leto, a se imamo takrat luštno za celo leto.

Nikomur nisem mislila stopiti na žulj, ne trkam na vest, ne ponižujem. Zakaj ve počnete to meni? Brati je kot avtoterapija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 11:47:31   
Anonimen
Saj veš, sto ljudi, sto čudi, sto mišljenj....

Kakor si si postlala in si srečna, pa da se z možem razumeš......uživaj še naprej....in da vas čimprej preseneti nov član...user posted image







< Sporočilo je popravil decembrka -- 8.8.2009 11:48:44 >

(odgovor članu ga. Novakova)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 11:50:32   
ga. Novakova
Hvala. Upam, da naju bo drugi presenetil tako, kot prvi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 11:59:42   
miapia
Ga. Novakova, sem malo užaljena, ker z moje strani in verjetno še od katere nisi tarča posmeha, pa nas nisi nikjer omenila.
Pač je to tvoj način življenja, ki za marsikatere ni sprejemljiv, sploh v teh časih, v katerem je napihnjena recesija povzročila veliko gorja odpuščenim delavcem. Vidiš, tebi je ta agonija prihranjena, saj si nezaposlena.user posted image
Dejstvo je tudi, da si tarča pa ne posmeha, ampak kot nekega prikritega zaničevanja, sovraštva, kar pa res od uporabnic ni lepo.
Dejstvo je pa tudi, da na tem portalu redko dobiš feedback, odgovor, zahvalo, če zgolj poveš svoje mnenje. Če pa takoj začneš blejati, žaliti itd, si pa takoj opažen, hot in "in".
Tako da uživaj svoj način življenja in naj tenič ne obremenjuje.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 12:01:23   
ga. Novakova
Mi bomo še naprej tako živeli, miapia, dokler nam bo finančno šlo. Če pa kdaj ne bi, bom šla pa seveda v službo.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 12:14:07   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

Mi bomo še naprej tako živeli, miapia, dokler nam bo finančno šlo. Če pa kdaj ne bi, bom šla pa seveda v službo.

Želim vam, da bo tako čimdlje.user posted image

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 12:15:01   
ga. Novakova
Hvala. Tudi jaz upam isto. user posted image

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 12:28:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

Nikomur nisem mislila stopiti na žulj, ne trkam na vest, ne ponižujem. Zakaj ve počnete to meni?


Ker prides na forum kot gospa.
Nekje v smislu, jaz sem dipl., mag.,....tega in tega in zato vem. Zal se obicajno izkaze, da ravno taki primerki nimajo blage veze.

(odgovor članu ga. Novakova)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 14:04:55   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

Je katera od vas samo mama, žena in gospodinja? Sama namreč nisem zaposlena, niti zaposlitve ne iščem, pa bi poklepetala s kakšno podobno mislečo mamico, ki ji je v užitek in veselje biti izključno našteto. Zanima me, kako kaj poteka vaš dan, da ga primerjam s svojim. Koliko otrok imate? Jaz imam enega sina. Moj mož je zaposlen, živimo v bloku.



jaz bi rada bila...kolk časa bo ratalo...ma jaz si ne znam predstavljat..da bi doma vse štimala,skrbela za otroke,pol pa še tričetrt dneva v službi............user posted image ...se lahko samo zrušim.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 14:08:29   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Vprašam kar tukaj - kateri mesečni znesek, ki bi ga partner prinesel domov, bi za vas pomenil finančno varnost, tako, da bi brez skrbi pustile službo in se ukvarjale samo s svojo družino in hobiji?


Meni osebno lahko prinese 20.000 eur pa ne bi ostala doma, ker ne bi imela občutka lastne varnosti.  



Od teh 20.000€ jih lahko mesečno 10.000€ da tebi na roko pa z njimi delaš to kar ti paše.
Ok?
No, kolikšen je znesek, zaradi katerega bi "zmogle" ostati doma?



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 14:09:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

No, kolikšen je znesek, zaradi katerega bi "zmogle" ostati doma?




Ni ga.
Zivljenje je funkcija tistega, kar rada pocnem in ne denarja.

Hb da sem zdrava in da je temu lahko tako.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 14:10:45   
blaža
nam bi blo dovolj ene 1700e

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 14:12:44   
Anonimen
Če odštejem zdaj mojo situacijo bi rekla 500 evrov je čist dovolj da sem doma.Zdaj še tolk ne dobim pa nima veze zdaj to.Rada imam vse pospravljeno vse na svojem mestu kosilo kuhano ob uri,da grem spat brez skrbi kak bo jutri kako bom folgala eno pa drugo.In sploh ne pogrešam nekih sodelavcev pa kavic in nevem kaj.Sem najraje doma.Prej pa ko sem hodila v službo jaooo vse na hitrico naredit otrok eno drugo tretje na terapije kuhat pospravit v službo.....uh ne morem si predstavljat,da bi šla v službo sploh.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 14:12:45   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

Moj sin bo šel naslednji mesec v 1. razred in se že veselim, česa vsega se bova skupaj učila. Nikakor pa ni moje življenje vezano izključno na domače štiri stene. Imam veliko sorodnikov in prijateljev, vsak teden imava z možem nedeljo samo zase, ukvarjam se s športom, pišem za dušo in še marsikaj.



eto pri meni je isto...poslušam ko nekatere jamrajo,da grejo v službo samo zato,da se tam družijo,da se lahko zrihato in namažejo...
Vse to se da nadomestit kje drugje...

B iti doma in skrbeti samo za dom oz ne hodit v službo ne pomeni izolirati se na dom in izključno na otroke....pomeni imeti tud svoj prosti čas,moža oz.partnerja ki te maksimalno pri tem podpira in ti ne "spodnaša"...da si pa doma in itak uživaš...Jaz sem tud rekla da moji otroci ne bojo nonstop v varstvu in po vrtcih,ker potemtakem vse skupaj niti nima smisla...Službo bomo kasneje že poiskali....Pa sem delala....od 18 leta sem bila redno zaposlena,do tega meseca.Edina stvar ki me malo bega je finančno stanje..ki pa upam da bo vsaj v meji normale.....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 14:13:21   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

Decembrka - moj mož zasluži približno 1.500€, lahko je pa tudi manj, saj je plačan od količine dela, od provizije.


user posted image  
S 1500€ mesečno si upaš ostati doma? Dobra si, dobra.
Ne, ampak res.
Jaz si ne bi niti ob 3x tega zneska.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 14:14:46   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

No, kolikšen je znesek, zaradi katerega bi "zmogle" ostati doma?




Ni ga.
Zivljenje je funkcija tistega, kar rada pocnem in ne denarja.

Hb da sem zdrava in da je temu lahko tako.



eto stvar posameznika...vedno daš prioriteto nečemu v življenju.
jaz sem pač postavila na prvo mesto trenutno familijo...pa ne me narobe razumet,rada delam..in sem nekoč čist drugače študirala kot sedaj.Ampak mi enostavno pri dveh malih otrocih vse skupaj ne znese...

< Sporočilo je popravil Saraya -- 8.8.2009 14:17:21 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 14:15:41   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

No, kolikšen je znesek, zaradi katerega bi "zmogle" ostati doma?




Ni ga.
Zivljenje je funkcija tistega, kar rada pocnem in ne denarja.

Hb da sem zdrava in da je temu lahko tako.



Daj, daj Mič... stara tetica ti pljune milijonček ali dva in ti boš trdila, da bi še vedno hodila v natanko enako službo na enako delovno mesto za isti čas?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 14:16:45   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

Decembrka - moj mož zasluži približno 1.500€, lahko je pa tudi manj, saj je plačan od količine dela, od provizije.


user posted image  
S 1500€ mesečno si upaš ostati doma? Dobra si, dobra.
Ne, ampak res.
Jaz si ne bi niti ob 3x tega zneska.



user posted image

jaz bom ostala še z veliko manj....

vse se da..če se hoče...

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
8.8.2009 14:18:59   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

No, kolikšen je znesek, zaradi katerega bi "zmogle" ostati doma?




Ni ga.
Zivljenje je funkcija tistega, kar rada pocnem in ne denarja.

Hb da sem zdrava in da je temu lahko tako.



Daj, daj Mič... stara tetica ti pljune milijonček ali dva in ti boš trdila, da bi še vedno hodila v natanko enako službo na enako delovno mesto za isti čas?



to je to o čemer sem prej govorila..........

Ene zadovoljuje potreba po druženju v službi....ali pa imajo res tako delo ki jih zelo veseli.....

pa saj prav.....je pravilno tako po eni strani...podpiram....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?