|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
30.8.2009 0:03:14   
nia5
Čer user posted image
Zmantranaaaaaaaaa, domov sem prilezla pred eno uro, pa fajn sem se nadelala, restavracija nabito polna, z teraso vred, mi pa plavali, plavali...user posted image , tak to je ko se vsi vsujejo naenkrat.
Špelin@ gostinstvo oz strežbo imam itak zgleda v genih user posted image , tako da mi ni problem, no v kakem pajzlu glih ne bi delala, hudo mi je le zaradi Nie, ko me zvečer ni doma oz je ne da en od naju spat. Pa saj se bo navadila.
Tako, zdaj pa se grem stiskat k moji muciki, sem jo kar v najino posteljo dala, ker sem jo pogrešala user posted image , lubija še itak kake dve ure ne bo.
Nočko vsem user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
30.8.2009 8:30:40   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

tilči, ti si tako uspešna pri prodaji otroških stvari, da te moram pocukati za rokav za inštrukcije user posted image Mi namreč doma še vedno stojita ležalnik in sterilizator... user posted image
Upam, da uspete jutri na izlet.


To pa 12.letna praksa delauser posted image
Ti kar sporoči,kako ti lhko pomagam.Kje pa prodajaš?
Z izletom ne bo nič,ker je slabo vreme

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
30.8.2009 14:23:34   
jana81
dan dan
 
za mano je ena zelo zanimiva noč..delala sem kot hostetsa od 21h-6h na enem zaključnem partiju Radia Fantasy..spala no dremala slabe 3 ure, zdej pa ne vem al naj se spakam k Nejcu spat, al kaj..
nejc je spal danes do 9.40, se je ob 6h zbudil spil flašo čaja , zahteval da ati zraven njega na postli spi in sta potegnala. Men je pasalo, da sem poležala.
 
Mislim da se bom šla mal uležt...user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
30.8.2009 22:03:31   
špelin@
Čer user posted image

Zmatrana user posted image

Naš mali je končno dobil copatke za v vrtec - v Deichmanu, take z motivom Mojstra Mihe user posted image Pa smo potem čisto neplanirano našli še ful poceni (ampak odlične, usnjene) jesenske čevlje za vse 3 otroke. Čeprav je velika pika spet gledala samo superge (če bi bilo po njenem, bi nosila samo superge ali natikače user posted image ), ampak sem potem "udarila po mizi", ji razložila, da na nastope v glasbeni ne more v supergah, in se je mukoma odločila za čevlje user posted image No, za vse 4 pare obutve skupaj smo dali 44,75 EUR user posted image So bili znižani kar za polovico!

tilči, škoda, da ne boste šli na izlet. Oglas za prodajo sem pa dala na RR, MON in Bolho. Sem ga potem še 2x obnovila, ampak brez uspeha.

nia5, glavno, da v delu uživaš user posted image

jana81, a ti pa kar nočne delaš? user posted image


Mirno nočko vsem user posted image


(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 7:05:00   
Anitka
Jutro punce!

Se po dolgem času oglašam in kje vas najdem - na drugem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo SG, opravljeno z odliko.

Bom zdaj res le kratka - grem po 16-ih mesecih prvič v službo in me obdajajo res čudni občutki, ker z Galom ne bova več toliko skupajuser posted image user posted image user posted image Sem se včeraj zvečer fajn razjokala v postelji in zdaj imam grozne podočnjake. Se bom morala navaditi ja.

Z Galom sva bila prejšnji teden trikrat že v vrtcu in mi je bilo tudi hudo, ko je jokaluser posted image user posted image user posted image . Si nisem mislila, da bom imela tako krizo glede na to, da delam v istem vrtcu kot bo moj sončekuser posted image .

Mah nič, moram it - se beremo


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 7:13:19   
tilči
Dobro jutro!
 
V vrtcu se je že začelo novo šolsko leto,tako da gre Nejc spet v svojo skupino in k svojima vzgojiteljicama.Sedaj se bo spet začelo dogajati,tako da mu ne bo dolgčas.user posted image
 
Popoldne greva pa s Tilnom na spoznavni dan v vrtec.Upam,da se bo hitro vklopil.Sedajle dopoldne greva pa še malo po nakupih.
 
Včeja je bila sestra na obisku,pa jo Tilen sicer bolj malo vidi.Sem ji ga kar dala v naročje in šla stran,pa ni bilo nobenegauser posted image .Ko bi šlo še v vrtcu tako lahkouser posted image
 
 
Anitka...saj bo šlo.Hitro se bosta oba navadila.Meni je šlo tudi še prejšnji teden na user posted image ,ko sem pomislila,da mora iti v vrtec,sedaj pa razmišljam v tej smeri,da mu bo prav fino v družbi vrstnikov in da se navadi še drugih ljudi.Ne morem ga imeti ves čas samoo zase
 
Špelin@...kaj pa oglas na MČ? Tam se super prodaja,vsaj pri meni.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 7:37:11   
tilči
A mislite,da je dovolj,da samo pokličem na CSD,da Tilen z jutrišnjim dnem začne hodit v vrtec zaradi nove odločbe?

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 7:55:30   
suzy85
user posted image
evo me, po dolgem času. ste mele malo miru pred mano user posted image
prejšnji teden sem mela evo v vartvu pri mami in so jo pedenali spredaj in zadaj! kakor hitro je rekla am, je že dobla za jest user posted image  še dobr, da je blo takšno varstvo samo 1 teden user posted image

v petek smo šibali na morje in zelo uživali! user posted image  user posted image  starši so bli v portorožu in smo se jim pridružili. smo se kopali v fiesi in je blo user posted image  eva se je naplavala in napila vode - uživala 100/uro!

nia, jana vidim, da sta bili pridni! user posted image  jana, mene je tudi vleklo, da bi šla pogledat, pa sem bila preveč utrujena. pa drugo leto user posted image

anitka verjamem, da ti je hudo po tolkem času se ločiti od gala. verjemi, da se bosta oba hitro navadila. na začetku nam je hudo, ker otroci jočejo, pol se pa hitro navadijo, sploh če majo vrstnike, s katerimi se zaigrajö

upam, da katy ni dež preveč motil in da se je imela super

je katera kaj v stiku z ****? kako so kaj? jo kar pogrešam! user posted image

tilči glede VSD je pa čist odvisno od zaposlene. pri nekaterih je dovolj, da pokličeš, pri drugih pa ne. poskusi!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 7:57:55   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
je katera kaj v stiku z ****? kako so kaj? jo kar pogrešam! user posted image

ka zdej pa še njenega vzdevka ne objavi več? user posted image  mislila sem eldo.my

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 8:30:08   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

A mislite,da je dovolj,da samo pokličem na CSD,da Tilen z jutrišnjim dnem začne hodit v vrtec zaradi nove odločbe?

Pri nas sem mogla napisat eno izjavo oz. na en list papirja, da so v vrtcu in poslala na CSD. Dobro, da si me spomnila, ker moram sporočit, da gre Gašper s 1. septembrom v šolo.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 8:34:18   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Čer user posted image

Zmatrana user posted image

Naš mali je končno dobil copatke za v vrtec - v Deichmanu, take z motivom Mojstra Mihe user posted image Pa smo potem čisto neplanirano našli še ful poceni (ampak odlične, usnjene) jesenske čevlje za vse 3 otroke. Čeprav je velika pika spet gledala samo superge (če bi bilo po njenem, bi nosila samo superge ali natikače user posted image ), ampak sem potem "udarila po mizi", ji razložila, da na nastope v glasbeni ne more v supergah, in se je mukoma odločila za čevlje user posted image No, za vse 4 pare obutve skupaj smo dali 44,75 EUR user posted image So bili znižani kar za polovico!

tilči, škoda, da ne boste šli na izlet. Oglas za prodajo sem pa dala na RR, MON in Bolho. Sem ga potem še 2x obnovila, ampak brez uspeha.

nia5, glavno, da v delu uživaš user posted image

jana81, a ti pa kar nočne delaš? user posted image


Mirno nočko vsem user posted image



Super za ugoden nakup user posted image user posted image

Oglas probaj dat še naforum mama.si . Tle gor se kar prodaja in kupuje, sploh oblačila in vse živo za otroke.
http://www.mama.si/forum/index.php?action=collapse;c=7;sa=expand#7

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 10:55:52   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: tilči

A mislite,da je dovolj,da samo pokličem na CSD,da Tilen z jutrišnjim dnem začne hodit v vrtec zaradi nove odločbe?

Pri nas sem mogla napisat eno izjavo oz. na en list papirja, da so v vrtcu in poslala na CSD. Dobro, da si me spomnila, ker moram sporočit, da gre Gašper s 1. septembrom v šolo.

Sem kar poklical in vse uredila po telefonuuser posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 10:56:45   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

user posted image
evo me, po dolgem času. ste mele malo miru pred mano user posted image
prejšnji teden sem mela evo v vartvu pri mami in so jo pedenali spredaj in zadaj! kakor hitro je rekla am, je že dobla za jest user posted image  še dobr, da je blo takšno varstvo samo 1 teden user posted image

v petek smo šibali na morje in zelo uživali! user posted image  user posted image  starši so bli v portorožu in smo se jim pridružili. smo se kopali v fiesi in je blo user posted image  eva se je naplavala in napila vode - uživala 100/uro!



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 11:12:42   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Čer user posted image

Zmatrana user posted image

Naš mali je končno dobil copatke za v vrtec - v Deichmanu, take z motivom Mojstra Mihe user posted image Pa smo potem čisto neplanirano našli še ful poceni (ampak odlične, usnjene) jesenske čevlje za vse 3 otroke. Čeprav je velika pika spet gledala samo superge (če bi bilo po njenem, bi nosila samo superge ali natikače user posted image ), ampak sem potem "udarila po mizi", ji razložila, da na nastope v glasbeni ne more v supergah, in se je mukoma odločila za čevlje user posted image No, za vse 4 pare obutve skupaj smo dali 44,75 EUR user posted image So bili znižani kar za polovico!

tilči, škoda, da ne boste šli na izlet. Oglas za prodajo sem pa dala na RR, MON in Bolho. Sem ga potem še 2x obnovila, ampak brez uspeha.

nia5, glavno, da v delu uživaš user posted image

jana81, a ti pa kar nočne delaš? user posted image


Mirno nočko vsem user posted image



Super za ugoden nakup user posted image user posted image

Oglas probaj dat še naforum mama.si . Tle gor se kar prodaja in kupuje, sploh oblačila in vse živo za otroke.
http://www.mama.si/forum/index.php?action=collapse;c=7;sa=expand#7

res je .Jaz sem ravnokar prodala spalno vrečouser posted image .Popoldne peljemo posteljico,pa še dva se zanimata za stolček za hranjenje.Počasi bom nabrala za oknouser posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 11:19:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Čer user posted image

Zmatrana user posted image

Naš mali je končno dobil copatke za v vrtec - v Deichmanu, take z motivom Mojstra Mihe user posted image Pa smo potem čisto neplanirano našli še ful poceni (ampak odlične, usnjene) jesenske čevlje za vse 3 otroke. Čeprav je velika pika spet gledala samo superge (če bi bilo po njenem, bi nosila samo superge ali natikače user posted image ), ampak sem potem "udarila po mizi", ji razložila, da na nastope v glasbeni ne more v supergah, in se je mukoma odločila za čevlje user posted image No, za vse 4 pare obutve skupaj smo dali 44,75 EUR user posted image So bili znižani kar za polovico!

tilči, škoda, da ne boste šli na izlet. Oglas za prodajo sem pa dala na RR, MON in Bolho. Sem ga potem še 2x obnovila, ampak brez uspeha.

nia5, glavno, da v delu uživaš user posted image

jana81, a ti pa kar nočne delaš? user posted image


Mirno nočko vsem user posted image



Super za ugoden nakup user posted image user posted image

Oglas probaj dat še naforum mama.si . Tle gor se kar prodaja in kupuje, sploh oblačila in vse živo za otroke.
http://www.mama.si/forum/index.php?action=collapse;c=7;sa=expand#7

res je .Jaz sem ravnokar prodala spalno vrečouser posted image .Popoldne peljemo posteljico,pa še dva se zanimata za stolček za hranjenje.Počasi bom nabrala za oknouser posted image


dobra si ti trgovkauser posted image

(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 11:19:53   
Anonimen
Drugače pa dober danuser posted image
 
 
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 11:33:00   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Čer user posted image

Zmatrana user posted image

Naš mali je končno dobil copatke za v vrtec - v Deichmanu, take z motivom Mojstra Mihe user posted image Pa smo potem čisto neplanirano našli še ful poceni (ampak odlične, usnjene) jesenske čevlje za vse 3 otroke. Čeprav je velika pika spet gledala samo superge (če bi bilo po njenem, bi nosila samo superge ali natikače user posted image ), ampak sem potem "udarila po mizi", ji razložila, da na nastope v glasbeni ne more v supergah, in se je mukoma odločila za čevlje user posted image No, za vse 4 pare obutve skupaj smo dali 44,75 EUR user posted image So bili znižani kar za polovico!

tilči, škoda, da ne boste šli na izlet. Oglas za prodajo sem pa dala na RR, MON in Bolho. Sem ga potem še 2x obnovila, ampak brez uspeha.

nia5, glavno, da v delu uživaš user posted image

jana81, a ti pa kar nočne delaš? user posted image


Mirno nočko vsem user posted image



Super za ugoden nakup user posted image user posted image

Oglas probaj dat še naforum mama.si . Tle gor se kar prodaja in kupuje, sploh oblačila in vse živo za otroke.
http://www.mama.si/forum/index.php?action=collapse;c=7;sa=expand#7

res je .Jaz sem ravnokar prodala spalno vrečouser posted image .Popoldne peljemo posteljico,pa še dva se zanimata za stolček za hranjenje.Počasi bom nabrala za oknouser posted image


dobra si ti trgovkauser posted image

če mi pa gužvo dela v bajtiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 11:34:18   
tilči
Tašča je šla spet za 14 dni na morje,tako da imamo mi žurkouser posted image user posted image
 
Ne vem,kam bo hodila pozimi?user posted image
 
Opa,Tilen se zbuja!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 11:40:38   
tilči
Me mal zeza.Zgleda da se je samo obrnil
 
Ali katera kupuje v Kiku? Danes je prišla reklama ravno za otroke.Poceni majčke in žabice.Ravno za v vrtec,ko se hitro umažejo.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 11:47:28   
tilči
popoldne moram iti pa še na banko v LJ.Dopoldne sem bila v kranju,ker je kartica za Toli račun neveljavna.Mi je rekla,da so račun blokirali,ker so poslali nove kartice s čipom.A jaz nove kartice nisem dobilauser posted image .Tako da grem v Lj zapreti račun,ker jim ves čas nekaj nagaja.Že na Toliavtomatu,ko hočeš denar gor naložiti,kartica večkrat ne prime

< Sporočilo je popravil tilči -- 31.8.2009 11:48:52 >

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 11:49:58   
nia5
Dan user posted image

Lube duše, včeraj sem delala preko 12 ur non-stop, ko pa sem prišla domov, pa zaspat nisem mogla, tako sem bila utrujena. Nia je bila baje zelo pridna pri babi in dediju user posted image .

Anitka welcome back, te kar razumem kako se počutiš, meni je vsakič ko grem od doma zelo hudo, pa se ne joka, jo pa fejst pogrešam user posted image , upam da ne bosta imela prevelikih problemov user posted image

Špelin@ user posted image za nakup

Tilči user posted image za uspešno prodajo

Jana81 pridna si bila user posted image

Suzy85 lepo da ste uživali na morju, jaz bi tudi user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 12:03:17   
tilči
user posted image Ali katera ve,ali je trba novembra,ko oddajamo nove vloge za znižano plačilo,treba oddati še 1x obrazec za to,da ima 2. otrok zastonj vrtec?

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 12:18:25   
Srčekgirll
Helow

Da se mal na hitro javim. Sm glih mal pavze si vzela, k pospravljam po stanovanju. Vid je ozdravel in je že veselo v vrtcu, brez problema. Jst dns še delam popoldne po 4h od jutri naprej pa sam dopoldne po 8huser posted image .
V soboto smo se mel super. Bla sva dokler je blo pivo zastonj, pol smo pa, mi2 pa moj brat in njegova bejba šli na kebab in burek pol pa k nam in smo gledal film. Sam nismo bli dolgo po konc, sta prej šla domov mi2 pa vija postelja. Naspala? Hmmm... Na nek način sm se, sam bi jst kr že ob 6h vstala, sam sm se prisilila spat do 11huser posted image ,(v mes sm se zbujala k mi je blo enkrat vroče, drugič mrazuser posted image )
pa bi še sam me je moj zbezal iz pojstleuser posted image ,user posted image k sva mogla it na kosilo k mojim in po najinega pikca.user posted image user posted image
Tko, zdej grem pa še dokončat delo.

BYE


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 13:18:33   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Helow

Da se mal na hitro javim. Sm glih mal pavze si vzela, k pospravljam po stanovanju. Vid je ozdravel in je že veselo v vrtcu, brez problema. Jst dns še delam popoldne po 4h od jutri naprej pa sam dopoldne po 8huser posted image .
V soboto smo se mel super. Bla sva dokler je blo pivo zastonj, pol smo pa, mi2 pa moj brat in njegova bejba šli na kebab in burek pol pa k nam in smo gledal film. Sam nismo bli dolgo po konc, sta prej šla domov mi2 pa vija postelja. Naspala? Hmmm... Na nek način sm se, sam bi jst kr že ob 6h vstala, sam sm se prisilila spat do 11huser posted image ,(v mes sm se zbujala k mi je blo enkrat vroče, drugič mrazuser posted image )
pa bi še sam me je moj zbezal iz pojstleuser posted image ,user posted image k sva mogla it na kosilo k mojim in po najinega pikca.user posted image user posted image
Tko, zdej grem pa še dokončat delo.

BYE


user posted image user posted image paše na vsake kvarte, a ne user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 13:38:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Helow

Da se mal na hitro javim. Sm glih mal pavze si vzela, k pospravljam po stanovanju. Vid je ozdravel in je že veselo v vrtcu, brez problema. Jst dns še delam popoldne po 4h od jutri naprej pa sam dopoldne po 8huser posted image .
V soboto smo se mel super. Bla sva dokler je blo pivo zastonj, pol smo pa, mi2 pa moj brat in njegova bejba šli na kebab in burek pol pa k nam in smo gledal film. Sam nismo bli dolgo po konc, sta prej šla domov mi2 pa vija postelja. Naspala? Hmmm... Na nek način sm se, sam bi jst kr že ob 6h vstala, sam sm se prisilila spat do 11huser posted image ,(v mes sm se zbujala k mi je blo enkrat vroče, drugič mrazuser posted image )
pa bi še sam me je moj zbezal iz pojstleuser posted image ,user posted image k sva mogla it na kosilo k mojim in po najinega pikca.user posted image user posted image
Tko, zdej grem pa še dokončat delo.

BYE


user posted image user posted image paše na vsake kvarte, a ne user posted image


tudi jaz sem ga žurala v sobotouser posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?