|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 19:40:38   
nikcaa
*Špela*- čestitkeeee za pupiko...........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 19:44:26   
nikita*
*Špela*: čestitke za tvojo prvorojenko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 19:49:09   
čeb Maja
Špela - čestitam user posted image user posted image user posted image

Ej junijčice smo že kar na pohodu.
TORBO SI MORM NAŠTIMAAAAAAT.... user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila danes na pregledu za mišice medeničnega dna - sej neki časa nazaj sem pisala, da delajo eno študijo v leonišču - in si merili moje mišice za kontrolo zadrževanja blata in spotoma preverili še keglove vaje.
Je pregled skozi rito - ampak čisto nič ne boli, bolj je tečno to oviro v svoji glavi premagat, da te tam ''šlatajo''.
Zdravnica je bila velika faca in z mano je vse super - pravi da je dol vse odlično razporejeno in postavljeno.

bcljka - ful lepa slika!!! Zakon, to boš imela res en hud spomin.

majkl - 
jaz sem tudi danes izvedela za ta gel - na tem pregldeu in ga je zdravnica ful pohvalila, pravi da ga v EU že ful uporabljajo, zdaj so začeli še pri nas ampak ne more še nič rečt - so pa prve izkušnje zelo pozitivne.
Jaz sem začela k gruntat če bi šla po njega. Samo verjetno to kr stane tam do 100€?

Zdej ne vem če je res ampak menda v Lj. porodnišnici spet neki štrajkajo z ulitvo - tko da če je kakšna zmenjena naj se pozanima, da ne bo pol prveč hudo na dan D... - nisem 100%!!!!

Mismo pa danes uradno donošeni user posted image user posted image user posted image Sem zelo vesela!




(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 19:55:03   
meymey
Čestitkeee za Zojo! user posted image Je pa velika punca za 36 teden!!!

Joj kak lepo se bere Tomi med vsemi puncami... Blažen med ženami user posted image .

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 19:57:31   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja

Mismo pa danes uradno donošeni user posted image user posted image user posted image Sem zelo vesela!




a donešeni "smo" pr dopolnjenem 37.tednu?? jst sm skos misnla da 38.t user posted image

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 20:01:55   
čeb Maja
bcljka - ja povsod piše, da od 38.t naprej je donošen otročiček - kar pomeni, da če si 37t/1d = 38. teden in je to ok oz. ko dopolnimo polnih 37. Sem šla mal gledat in je posod tko napisan.
Zdej pa ne veeeeeem user posted image user posted image user posted image

Ja Zoja je velikaaaa za 36. teden - pa porod je bil tut hitr - jaz bi tut tko...

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 20:03:09   
bcljka
pol bom pa tud jst user posted image user posted image user posted image v petek... k bomo donošeni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 20:05:06   
čeb Maja
bcljka - http://www.bambino.si/nosecnost_37_teden
jaaaaa user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 20:35:11   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: *Špela*
končno je na svet privekala tudi moja pupa Zoja, rojena 20.5 ob 9.59 uri, lahka 3100g in majhna 52cm! :)))
Moram reči, da naju je kar presenetila saj je na svet prijokala precej kmalu ( v 36 tednu nosečnosti).
Iskrene čestitke ob rojstvu Zoje. In super za tako exspresen porod. Takšnga si vsaka želi.

bcljka - ful lepa slika!!! To maš res en hud spomin.

meymey, super za izvide/pregled

Tale gel je pa tut men zanimiv. Sam pomoje v naši lekarni še slišal niso za to - malo selo user posted image

No pol smo mi tut že donošeni sem 37t 3/7 user posted image



_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu *Špela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 20:53:22   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja

bcljka - http://www.bambino.si/nosecnost_37_teden
jaaaaa user posted image user posted image user posted image




kopiram...

Ob koncu tega tedna bo vaš dojenček donošenček...

ubistvu to pomen da k dopolneš cel 37. teden, torej 38.t

... kok smo smotane, pol bomo pa itak vse en teden čez rok, nadrkano tečne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 21:19:36   
ajdameti
Špela čestitke ob rojstvu Zoje! user posted image user posted image user posted image
 
Tudi jaz danes iz pregleda, smo baje že precej spuščeni in še vedno na glavici, tako da grem ziher rodit v Celje user posted image  Drugače pa nič posebnega, CTG super, pri G pa sem bila frej v 5 min, lahko je vsak čas zato moram nujno štet gibe in bit pozorna na odtekanje vode,  naslednji pregled 1.6.
 
bcljka - super fotke in zelo lep spomin, jaz nisem zbrala poguma, mi je kolega ponudil da narediva fotoshooting pa sem rekla da ga ponucam ko pride biba na svet...mam bušija polnega strij iz prvega poroda (kljub mazanju user posted image ) ostalo pa ni tako zanimivo da bi poslikali user posted image  bi mu fotomontaža vzela tolk časa da bi se mu čist zamerlo user posted image

Sladke sanje vsem!

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 22:06:10   
Bubika26
Špela čestitke za pupiko Zojo user posted image user posted image user posted image

Danes tudi jaz bila na CTG+pregled. Bavcek je težki okrog 3 kg, ostalo je vse OK, srček bije normalno, v rasti ne zaostaja. Naslednji pregled 2.6.

Jutri grem še zadnje stvari v knjižnico uredit, neke še morem za diplomo dopisat, pol bi pa tud jaz že šla počasi, ker mamo ravno 11 dni do PDP user posted image  . Ampak mene nič dol ne tišči, al kako bi že naj to bilo... No, ja bomo vidli... U glavnem do petka še naj počaka user posted image .



Pozdravček



(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 22:13:14   
Bubika26
Špela čestitke ob rojstvu pupike Zoje!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 23:09:25   
bridget3
Čestitke za Zojo;
Bcklja: zelo lepa fotka - vse so črnobele? Bi rada še kakšno videla, da vidim način fotkanja, poze itd user posted image  Jaz bi doma probala kaj naštimat, če ne bom prepozna...

Lp.

(odgovor članu Bubika26)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 23:20:18   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: bridget3

Čestitke za Zojo;
Bcklja: zelo lepa fotka - vse so črnobele? Bi rada še kakšno videla, da vidim način fotkanja, poze itd user posted image  Jaz bi doma probala kaj naštimat, če ne bom prepozna...

Lp.


jutr dobim vse...
ubistvu sploh ni črno-bela... če dobr pogledaš mam rdeče nohte user posted image
drgač so pa tud ful barvne... bom jutr prpopala še eno ibr pisano user posted image

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Junijčice 2010
27.5.2010 7:31:57   
dvojčica6
Jutro! Eno user posted image najprej...

*Špela* user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke! Ste bli pa res hitri! Pa pupa ima že ta pravo kilažo, kaj bi šele bilo, če bi počakala do 40. tednauser posted image lepo se cartajte
meymey user posted image user posted image user posted image za novo fotko in ticker... pridna, pridnauser posted image user posted image user posted image

bcljka huda slikca! zdej pa ne vem točno zakaj jaz ne morem odpret nobenega user posted image-a k ga ti naflikaš v svoj post... user posted image user posted image mi manjka kaka posebna  komponenta... k zgleda  d ostale nimate problemov s tem... jz že zadnjič tistih dresov nisem mogla odpretuser posted image

naraščaj
...  dianatal gel se baje naroči - po moje ga nimajo nikjer na zalogi še... bom pa počakala res en teden če bo kej bolj poceni - upam... Vseeno kar draga stvar, ampak če pomislim, da mi lahk kak šiv in trdo kožo prišpara, to odtehta vse!

misar
si zarasturala izpit???

jah, meni se na splošno zdi, da mam trebuh že kar nizko, vam pol popoldne pripopam slikco... sam una ostra bolečina k mi z ritko menda tišči tja pa kar ne izgine, tako da mam upanje, da ni še v štartni fazi... Res pa je da pri mojih 160 cm niti ne more it nikamor drugam buši user posted image user posted image Sam so me kar ustrašli ti zgodnji porodi -  zgleda da bomo vse junijke pred rokom rojevaleuser posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Junijčice 2010
27.5.2010 7:34:11   
nikcaa
JUTROOO....user posted image pa ze popita....zaj pa se za vas enouser posted image ...

kako kaj? naspano? me zanima ce je se katera odpeketala v P.?user posted image user posted image

moj user posted image je sel delat... sm pa z njim ustala da sva skupaj mal popapcala...

se en lep dan se dela, pupe...user posted image pol popoldne bo pa treba kej proti obalci it pokukat...
se malcek posonckat...user posted image pa mal po trgovincahuser posted image .. po spezo..in bo sel dan mimo...

zelim vam cim lepsi dan.....dijoooouser posted image


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Junijčice 2010
27.5.2010 7:54:25   
misar


dobro jutro


špela: čestitke za rojstvo hčerke...to je bil pa res spidi porod user posted image user posted image user posted image

ena kavica?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala, ker ste včeraj držale pesti, mislim, da je nucalo, sem kar znala na izpitu. sam da bo 6, več niti ne rabim...user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

omg sam to izpiranje noska zgleda kot znanstvena fantastika meni... upam,da naš user posted image tega ne bo rabil vsaj še en cajt...

emm... glede el. varuške... ma zakaj je tolk dobra? česte rečt da moram user posted image še za to stvar prepričat da jo rabimo??? Že sušilc je blo večtedensko masiranjeuser posted image user posted image user posted image




čiščenje noska
: user posted image user posted image user posted image dvojčica: ni nobena znanstvena fantastikauser posted image user posted image user posted image jaz sem v začetku imela kar navadno fiziološko iz lekarne, pa sem v vsako nosnico nakapala par kapljic fiziološke pa potegnila ven šmrkelj s tistim ročnim aspiratotjem. kaseneje sem kupila tistega, ko z usti potegneš. zdaj pa prisegam na fiziološko STERIMAR, sam nisem prepričana, če bi si upala s tem špricat novorojenčku, ker so tko no...  bolj nežni.

el. varuška
: ne ni nujna, jaz sem jo šele zdaj kupila, bolj zato, da bo mel dojenček več miru, ker mamo dvoletnico, ki ima močan glas user posted image user posted image user posted image , sicer pa jo lahko kupiš tud kasneje, če se pokaže potreba.

zdaj pa počas oblečem frčafelco in sebe ter gas v varstvo.


lep dan vsem


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Junijčice 2010
27.5.2010 8:01:09   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: *Špela*
končno je na svet privekala tudi moja pupa Zoja, rojena 20.5 ob 9.59 uri, lahka 3100g in majhna 52cm! :)))
Moram reči, da naju je kar presenetila saj je na svet prijokala precej kmalu ( v 36 tednu nosečnosti).

Čestitke! user posted image user posted image user posted image Za 36t je bila pa kar konkretna pupa.

(odgovor članu *Špela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Junijčice 2010
27.5.2010 8:16:32   
tukaj
Dobro jutri,

najprej iskrene čestitke za novo junijko. user posted image user posted image user posted image user posted image  Tako hitrega poroda si verjetno želimo vse. Pa mala je bila res pravi korenjak - ko bi le naš imel tam nekj, ko se bo rodil.

No zadnjič smo se pogovarjale o tem, da nekateri otroci ob rosjtvu nimajo 3000g. Včeraj je bila pri meni prijateljica, njena mala sta imela ob rojstvu 2550g punčka, fantek pa 2630g. Fant je sedaj star 10 mesecev in je večji, kot večina vrstnikov, se normalno razvja in je zdrav, toliko da smo lahko pomirjene - tudi manjši otroci se morajo roditi.
Sicer pa so bili moji trije sončki (otroci moje najboljše prijateljice in bratranca) zrlo lahki - nobeden ni imel niti 2000g, sedaj pa se normalno razvijajo. Mogoče so malo manjši, kot vrstniki, a sta tudi starša manjše postave.

bcljka - res lepa fotkauser posted image user posted image

No sedaj pa se grem počasi uredit in na pregled - upam da bo vse ok. Držite pesti.

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Junijčice 2010
27.5.2010 8:20:45   
diksy
IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja



majkl - 
jaz sem tudi danes izvedela za ta gel - na tem pregldeu in ga je zdravnica ful pohvalila, pravi da ga v EU že ful uporabljajo, zdaj so začeli še pri nas ampak ne more še nič rečt - so pa prve izkušnje zelo pozitivne.
Jaz sem začela k gruntat če bi šla po njega. Samo verjetno to kr stane tam do 100€?




gel bo baje od naslednjega tedna v lekarnah in sicer po ceni 108 eur (vsaj v MB), baje pa se ga bo dalo ceneje dobit in sicer za 68 eur ampak direkt prek dobavitelja, to pa pomeni, da morate imeti nekoga znanega ali v porodnišnicah ali lekarnah, da vam to tak prek roke zrihta brez te lekarniške marže, ko jo fuuul nabijejo......







(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Junijčice 2010
27.5.2010 8:27:54   
gajka
Donošeni/nedonošeni user posted image : uradno je otrok donošen, ko dopolni 260 dni, t.j. 37t1d (torej, ko se začne 38. teden). Če je rojen prej, lahko tudi podaljšate dopust za nego in varstvo otroka za toliko dni, kolikor prej je rojen.

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Junijčice 2010
27.5.2010 8:37:42   
Honey26
Helo...

da se malo javim (še v enem kosu user posted image ), glede na to da se kr že rojevajo naši "junički" je to kr pomemben podatek :). Najprej čestitke in vsem novopečenim mamicam (in atijem). Me je pa vsaj vso to "prehitevanje" prestavilo v višjo prestavo, zdej so oblekice zrihtane (oprane, zlikane, zložene...), klima namontirana... torba...no ni še polna, je pa vse potrebno že doma, še not namečem in bo. Rabimo pa sabo res zelooo malo stvari tako da ni neke panike. Še mojega morm "streznit" da nas zna kej presenetit in da nej že enkrat zbeli sobico user posted image . Pa sej bo. Vse taprav cajt. Menda.

Včeraj imela pregled in naša pupa (bojda je zdej zihr ona) se je obrnila na glavo... zdej nej pa tam ostane... user posted image . Vse o.k., vzeli so mi še bris za streptokok. Pogledat sem šla porodno sobo... soba je čist lušna, ne vem pa kolk bo luštn men. user posted image . Vmes sem naredila en izpit, enga pa še grem delat naslednji teden (če bo vse šlo tako kot mora). Potem se pa počasi samo še prepustim čakanju. In občasnemu pomivanju oken in tal. In ja, teženju prodajalcu za kolesa od vozička (ko so mi dostavli voz so pozabli dat zraven ena (rezervna) kolesa, in zdej ne bu in mu od njih... sem že pošteno jezna, in ne vem kaj naredit, ker sem naročila preko spleta in to v nemčiji... user posted image . Mislm pri naročilu čez 800 evrov mi zdej hivnavijo pri enih kolesih za 20 evrov, ampak če sm jih naročila in plačala jih jasno tudi hočem... banda.

S tem ali imamo dovolj stvari (oblekic, tetra plenic itd.) se ne obremenjujem, za začetek sigurno je, (vsaj par dni), če se pa izkaže da bo potreba po še, so trgovine dovolj blizu....

eh, sem se razpisala...

dopoldne bo še sonček... potem nas pa čaka nekaj deževnih dni... torej gre izkoristit še tole.

(odgovor članu diksy)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Junijčice 2010
27.5.2010 8:57:11   
dvojčica6
ma če bom danes kaj naredila bo tut dobro... tle na RR visim in gledam stare objave kaj se še rabim za bebita...user posted image

a ma kjira kak nasvet kako tasta in user posted image prisilit k akciji da mi priklopijo pralni in sušilni stroj... menda mislijo še kabel vlečt gor v mansardo...  a user posted image bo pa nag? No, sej plenica + dekica bi mogla bit dovolj za prve dniuser posted image user posted image user posted image joj, hormoni gnezedenja me napadajo, sigurno. Bi rada mela vse zrihtano pa se po eni uri pospravljanja utrudim... včeri sem pol za dve uri zaspala... blagor meni k še nimam otrok... si sploh ne zamišljam da bi mela zdaj skrbet še za enega k sem še sama sebi odveč... Evo, jutranje jamranje končano... sej mi prav lušno drgačuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Junijčice 2010
27.5.2010 9:19:54   
naraščaj
Hoj, hoj,

se sam mal javim. Sem pa kr OK spala (tamala tut). 2-3 obiska WC ampak, to je super. Mal čez šest tak pršiba tamala in jo pol zrihtam za vrtec, da jo moj odpelje, jaz pa sem mal čez 7 šla nazaj ajo, ajo, dokler me ni zbudu  dostavljalec  (nek paket je moj naroču) mal čez pol 9 user posted image

Najedla sem se že, zdej pa počas v kopolanco in oblečt, ker šibam v CE mam pregled. Pa neki grem še kupt. Popoldne bom sama, ker ma moj neke poslovne zadeve, tako, da bova s tamalo ziher nalimane pr mojih, kjer se bo lahko igrala, jaz pa uživala na ležalniku.

Tukaj, vidim, da mava obe dans pregled. Dobr oprav, moj bo itak tak exspresen user posted image  in seveda tut ostale. Nas je nekaj na seznamu. Pa dokler ne pridem domov, da mii  nobena ne rodi user posted image

Čao

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?