|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 13:18:20   
tukaj
IZVIRNO SPOROČILO: Inika84

Vročina: vas ze tut kaj muci tale vrocina zunaj? Js komaj prisopiham v stanovanje, pol me pa itak mine da bi sploh bla not, ker mava stanovanje v mansardi in mava v stanovanju 26 °C ze zdaj!!

Lidl: ste vidle reklamo od Lidla, za baby varusko pa elektronski termometer? Js bi to kupla pa ne vem a bo vredu? Kaj menite?

Povšter: s cim boste mele podlozeno vzglavje v otroski postelci? ena kolegica mi je predlagala, da naj kr kaksno knjigo pod jogi potisnem.



Vročina na srečo mene ne muči preveč, razen ponoči mi je vroče bolj kot prej, pač odprem okno in imam tanjšo koco.
Lidl - termometer je tudi po moje bolje imeti kar navaden z gibljivo konico. Moja kolegica je imela takšnega za merjenje v ušesu in ni kazal kaj dosti natančno, pa je bil kvaliteten in predvsem drag.
Glede varuške pa tudi jaz razmišljam, če bi jo kupila. A nisem predvsem prepričana.
Povšter - tudi mi ne bomo imeli povštra, le eno pleničko pod glavico.

misar - res lep trebušček

bejbika81 - tudi meni so rekli, da je naš user posted image malo majčken. Jutri imam kontrolo pa bomo videli, a kot so rekel nekatere. Otroci so si različni, kot smo različni starši. Niti jaz niti moj fant nisva preveč velika, tak da sklepam, da tudi moj otrok ne more biti velikan. Samo upam, da bo vsaj okro 2800 oz 3000g. Potem pa bo že zrasel.

Malo sem pokomentirala, sedaj pa grem dokončat kosilo potem pa malo lenarjenja.


(odgovor članu Inika84)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 13:20:50   
Kiya
Gajka, misar in ostale mamice kako se čisti nosek z fiziološko? Kaj sam špricnem in potem z aspiratorjem ven potegnem al kako?
Malo ima tamala zamašen nos in se matran z aspiratorjem ampak ne gre, ker je nosek tako majhen user posted image

Mi nimamo vzglavja nič dvignenega edino pri glavici imam eno tetra plenico zloženo, ker včasih kaj priteče iz ust

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 13:35:53   
meymey
zgleda da so pikapoke pomagale, ker je bilirubin padel in ne rabimo več prit na pregled!!! user posted image user posted image

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 13:37:32   
bcljka
dobro jutro!

jao jao jao, spet sm prespala celo dopoldne! in punce, a vseste kaj sm zamudila zarad tega... srečanje z meymey in Tomijem!user posted image user posted image user posted image sm prou jezna nase, ampak k me je meymey klicala da je tuki čist blis mene, sm bla sred najbolj globozga spanca, ker mam trenutno bioritem podrejen učenju in sm šla spat neki čez 3 (ugotovila sm namreč da ne bo šlo brez prebrane knjige... kar posledično pomeni +300 strani literature)... user posted image preden bi se pa uspela skp sestavt bi pa trajal več k eno uro user posted image moj user posted image je že reku da jst sploh ne bom vedla če mi voda odteče med spanjem user posted image tko da meymey, še enkrat oprosti user posted image

sicer pa... test za streptokok B je negativen... user posted image user posted image user posted image

poušter - bil je zravn v kompletu (galeb) amapk ga ne bomo uporabljal... bom dala sam kkšno tetra spodi...

termometer - user posted image kupu enka v BC ... je tak običen, ampak zgleda kr modern user posted image

misar - lep buši!

nč, grem brat knjigo, obup! res upam da mi bo tokrat trebušček kej prpomogu pr izpitu ker še zdej ne vem kako mi bo ratal vse to zant user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 13:38:13   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: meymey

zgleda da so pikapoke pomagale, ker je bilirubin padel in ne rabimo več prit na pregled!!! user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sicer sm upala da pridete še enkrat user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 13:44:33   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: Kiya
Gajka, misar in ostale mamice kako se čisti nosek z fiziološko? Kaj sam špricnem in potem z aspiratorjem ven potegnem al kako?
Malo ima tamala zamašen nos in se matran z aspiratorjem ampak ne gre, ker je nosek tako majhen user posted image

Uf, s takole majhnim noskom še nimam izkušenj user posted image , ker je naš mulo prvi prehlad staknil pri nekje 6 mesecih. Sicer pa not našpricam fiziološko (imam tiste ampule fiziološke od Nivee), pa kar več kot 1 kapljico, kar stisneš ampulco. Pol pa počakam ene 10-15 sekund, pa z aspiratorjem ven potegnem (drugo nosnico pokrijem s prstom, ko ven sesam).
Sem pa že kje prebrala, da nekatere kar orng fiziološke noter našpricajo, da na drugi strani ven priteče. user posted image
Za spanje pa poskusite malo posteljo dvignit pri glavi (podložiš kakšno knjigo ali kaj podobnega pod posteljo), da bo lažje dihala med spanjem (bo gnoj lažje odtekal iz noska).

< Sporočilo je popravil gajka -- 26.5.2010 13:45:49 >

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 13:47:14   
slovenka
ojla junijčice; jaz sem tudi en čas veljala za junijko (1.6.), sedaj pa imam PDP določen na 30.5. V glavnem tu nekje sem kot ve... Sem bila pa tudi junijka 2008, pa potem rodila 2.7.

Na CTG v tej nosečnosti jaz še nisem bila, grem v petek, če bom še kinderjajčka do takrat. Zadnje dni me ob večerih grozno dol tišči, sem že v nedeljo bila sigurna, da gremo, pa nič potem, danes me pa manj tišči. Saj ne vem...

Glede el. varušk, ko sprašujete, se meni zdi to nujna stvar. Pri prvem dojenčku sva jo dokaj pozno nabavila, pa mi je bilo potem žal, ko sem videla, kako koristna reč je to. SEdaj pa itak še bolj rabimo, da se bom lahko lepo ukvarjala s ta veliko pupo... imamo aventovo, nobenih težav z njo...

Vzglavnik - ga res ne rabijo, mi smo tudi samo pleničko dali spodaj, če kakšno mleko priteče, da ni treba rjuhe ves čas prati... ampak ti vzglavniki, ki so v kompletu posteljnine, so pa tudi tako tanki, da ne morejo škoditi, če jih uporabljate user posted image

meymey ful fajn za bilirubin - jaz sem prvič slišala za to ob odpustu ta prve pupe iz porodnišnice, ko je tudi imela malo visokega in skoraj ne bi smele domov, potem pa le, no...

No, lepo pričakovanje preostalim in se še kaj slišimo user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 13:47:50   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: meymey
zgleda da so pikapoke pomagale, ker je bilirubin padel in ne rabimo več prit na pregled!!! user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 14:01:49   
ajdameti
kiya & nosek - kupi si fiziološko v spreju (imajo v lekarni) je veliko lažje navlažiti nosek kot z ampulo, ker špricneš, pa naj ti ne bo hudo, ker ji s tem samo koristiš; kasneje so še drugi prijemi ampak o tem kasneje, ker je še malo premajhna; potem pa seveda kot so ti že omenile izpihaš ven z aspiratorjem, upam da imaš tistega z cevko, in sama z vdihom izpihneš ven, ker tiste pumpice so čist brez veze...obstajajo tudi aspiratorji na baterije ampak baje niso tako zaželjeni ker premočno ven potegnejo in se nosnica še bolj izsuši
pa nujno podloži kakšno knjigo pod sprednje noge posteljice ponoči, da je bolj pokonci in bo lažje

gajka - naša prvorojenka je bila 7. maja stara dve leti, vi ste malenkost mlajši a ne?

Sedaj pa letim pod tuš ker imam pregled, držite pesti, da bo vse ok!


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 14:05:41   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: ajdameti
gajka - naša prvorojenka je bila 7. maja stara dve leti, vi ste malenkost mlajši a ne?

15.7. bo 2 leti.

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 14:26:50   
mamimo
Ojla!

Vzglavje: tudi mi smo imeli samo prepognjeno tetra pleničko. Tako so svetovali v šoli za starše; rekli so, da dojenčki naj ne bi imeli povštrčka in da ga otrok ne rabi tja do 2. leta. Mi smo ga res uvedli šele tam nekje; ga pred tem niti ni hotel imeti.

Tudi vzglavja ni potrebno nič podlagati - razen ob prehladu ali če poliva. Nekateri v teh primerih uporabljajo tisti "trikotni"  vzglavnik (mislim, da je od Safety 1st), drugi podložijo nogice od posteljice. Nam na srečo ni bilo treba.

Termometer: baje tisti za merjenje v ušesu in na čelu res niso zanesljivi... mi imamo enega z mehko konico, kupila sem ga v Muellerju. Merili smo v ritki. Na srečo pa naš mali do sedaj ni bil veliko bolan.

Čiščenje noska s fiziološko - Kiya: sama nimam veliko izkušenj, sploh pa ne s tako majhnim pikcem kot je tvoja. Predlagam ti , da pokličeš svojo patronažno sestro in ti bo znala najbolje svetovati. Sicer pa res odvetujejo tiste baterijske aspiratorje in najbolj pohvalijo tiste "ustne", ki jih omenja Ajdameti.

Elektronska varuška: mi jo imamo, eno od Aventa. Meni se zdi to super zadeva. Dokler je nisem imela, sem puščala odprta vrata in bila bolj ali manj ves čas v bližini spalnice in poslušala, še na WC nisem šla mirno... Je pa res odvisno, kakšno je stanovanje (velikost, razporeditev), v hiši pa sploh pride prav.

Vročina: jaz jo že sicer ne prenašam najbolje, zdaj sem pa sploh najraje v senci, takoj mi je prevroče. Smo se zadnjič malo potepali po mestu in sem mislila, da ne bom prišla do avta...  Notri pa zaenkrat še nimamo hujše vročine.

Ja, nič, čveke, toliko za zdaj...



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 14:31:41   
dvojčica6
meymey user posted image user posted image user posted image super ste!

bcljka user posted image user posted image user posted image sam si pa dobr s tem učenjem do treh... js že ob 23. komaj gledam


omg sam to izpiranje noska zgleda kot znanstvena fantastika meni... upam,da naš user posted image tega ne bo rabil vsaj še en cajt...

emm... glede el. varuške... ma zakaj je tolk dobra? česte rečt da moram user posted image še za to stvar prepričat da jo rabimo??? Že sušilc je blo večtedensko masiranjeuser posted image user posted image user posted image

termometer
... bi mela tut js tistega k si ga linkala gajka pa ga nimajo več... bom provala če ga majo v lekarni, sam bo verjetno dražjeuser posted image


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 15:02:46   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6


bcljka user posted image user posted image user posted image sam si pa dobr s tem učenjem do treh... js že ob 23. komaj gledam




sej kadar vstanem za na faks ob "normalni" uri (7:00), tud jst komi gledam že zvečer... če pa spiš do 13h, pol pa ob 23h še ne morš bit zaspan user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 15:52:46   
meymey
Res škoda, sem ti misla pokazat najlepšega otroka na svetu!! user posted image To govorim seveda čisto objektivno!!!user posted image user posted image user posted image

nič babe.... počasi se začenjajo vaši dnevi... se že veselim skupnega vozičkanja... pa lah bom vsem pamet solila, ker bo moj Tomi že tako velik fant in me bo že veliko naučil. user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 16:01:31   
gajka
meymey - vidiš, boš lahko kmalu še ti pametarila tule gor. user posted image Pa daj si ticker popravi, ker ti še kar nosečnost odšteva. user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 16:07:50   
bcljka
pa slikco zameni user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 16:57:53   
majkl
hej nosečke in mamice

čestitke Meymey, da ne rabte več hodit na pregled

Dianatal gel-prejšnji teden, ko sem bila na dekompresiji je babca prnesla zgibanke in razložila, da imajo od tega ponedeljka v ljubljanski porodnišnici na preizkušnji ta gel-imajo jih baje okrog 100, tko da vse tiste, ki boste v teh dneh rodile v lj.porodnišnici baje avtomatsko dobite ta gel-vam ga vstavijo kar tam v porodni sobi

Za vse ostale (za katere pa ne bo več zastonj gela v porodnišnici-ko jim zaloga stotih poide) je pa sedaj tako, da greš v lekarno in ga kupiš-kar cel komplet, ter prineseš s seboj ko prideš rodit
Razlagala je da je to revolucija pri porodih-in da so vsi naši zdravniki navdušeni nad tem gelom-in da je tudi čisto brez stranskih učinkov, ter da baje ni šivanja presredka, ker skor nikol ne pride do tega, da bi ga blo treba rezat.

Edin kregajo se beje še kolk davka bo na ta gel-ali 8 ali 20 procentni davek, zato je baje še dobro mal počakat z nakupom v lekarni, ker bo baje stal čez kakšen teden manj-tko je razložila

Jst sem pa dons bila na osteopatiji-(kjer majo za nosečnice priprave na porod) -mi je mami zrihtala pregled, ker so baje čist zasedeni in je blo kr fajn. Sa mal sem mujena sedaj. Je pa rekla, da je otrok čist nagnjen na levo stran in ornk pritiska na vse organe, ki so na levi. Tko kr zanimive stvari ti pove.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 17:04:33   
dvojčica6
uu majkl hvala za to poročilo... glih to sm hotla slišat-da se zmanjša možnost rezanja in da naši dohtarji nimajo problema z uporabouser posted image user posted image

(odgovor članu majkl)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 18:47:29   
bcljka
evo še moj "profesionalni" buši...

user posted image

< Sporočilo je popravil bcljka -- 26.5.2010 18:48:26 >

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 19:00:16   
nikita*
meymey: bravo za tomija user posted image user posted image user posted image user posted image

varuška: res se vam splača odšteti malo več denarja za njo. Jaz sem jo pri prvi dobila za darilo. Čist osnovno, najcenejšo. Imamo jo na vkendu in sem včasih imela take drame z njo, da sem skoraj živčnega fasala. Varuška mi je lovila policaje, sosedovega otroka, radio,....res sem mogla pazit na kater kanal sem dala. Sedaj jo bom kupila sama in sicer tole  http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=194820 preverjeno, da je super. Je pa res varuška ena super stvar. Čeprav živimo v eno sobnem stanovanju mi je že v prvo prav prišla user posted image .

Termometer: imam tistega za v ušesa, ampak ga ni čez dikitalenga z mehko konico, res je najbolj zihr, pa še v ritki lahko merišuser posted image .

pregled: našemu user posted image se v "hotelu mama" godi super, danes je bil ves čas v akciji k sem bila na ctg-ju, je še sestra rekla, tale pa je živahenuser posted image . Drugo je vse ok, test za streptokok je negativen, pristisk ok, razen zatekanje v noge. Ampak bomo preživeli, ker res ne morem ves čas ležat pa noge v luftu met user posted image user posted image .

Naslednjo sredo grem na pedikuro, da se malo razvajam predno grem v rimuser posted image user posted image .

Aha, še datum za naslednji pregle in ctg je 2.6.2010

Bcljka: uau, kako huda fotka in zelo lep trebušček imaš. user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživajte

< Sporočilo je popravil nikita* -- 26.5.2010 19:01:26 >


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 19:22:41   
*Špela*
Heey bodoče mamice,

končno je na svet privekala tudi moja pupa Zoja, rojena 20.5 ob 9.59 uri, lahka 3100g in majhna 52cm! :)))
Moram reči, da naju je kar presenetila saj je na svet prijokala precej kmalu ( v 36 tednu nosečnosti).

Moja porodna zgodba:

V četrtek se zbudim ob 6.00 uri zjutraj z rahlimi krči, ki so se ponavljali na vsake 5 min. Ker so bili skoraj neboleči, temu nisem posvečala preveč pozornosti, dokler mi ob 6.30 uri ni odtekla voda! user posted image Seveda nisem imela še nič pripravljeno za v porodnišnico! Zbudim mojega, ves živčen teka po stanovanju in mi pripravlja vse potrebno za sabo in se ob 7.00 uri končno odpraviva iz Kamnika proti Ljubljani. Na poti so popadki postali tako hudi in vedno bolj pogosti, da sem mojemu rekla, da naj me zapelje v ZD Domžale, da me bodo naprej odpeljali z rešilcem, drugače mu bom rodila kar v avtu! user posted image   Z rešilcem smo prispeli v porodnišnico okoli 7.30 ure.
Ko so me v sprejemni pregledali sem bila odprta že 7 cm. Na hitro smo opravili z papirji, sledilo je britje (za klistir ni bilo časa) in ob 8.30 uri sem bila že v porodni sobi, slabo uro in pol kasneje pa sem že pestovala svojo Zojo! user posted image

Punce, ni lepšega občutka na svetu, ko ti v roke položojo tvojega otroka.  Sedaj sva že doma in se pridno crkljava.

Upam, da bo tudi vaš porod tako hiter in lep kot je bil moj!

Uživajte!

Lp, Špela in Zoja



(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 19:28:17   
bcljka
*Špela* - čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Špela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 19:33:16   
bcljka




PDP, NICK, STAROST, KRAJ, user posted image , Že imamo user posted image , Pričakujemo user posted image /user posted image

24.05.2010
user posted image  Anadami, 2user posted image
 
 
01.06.2010
user posted image  Slovenka, 2user posted image ,user posted image
user posted image  krtkova, 34 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image
user posted image   bubica14 2user posted image , user posted image

02.06.2010
user posted image  Prfect, 35 let, 3user posted imageuser posted image user posted image
user posted image  elizaa, 26let, 2user posted image , 1user posted image
 
03.06.2010
user posted image  anonimna
user posted image  RAKICA1, 30 let, Škofja loka, 4user posted image  user posted image , user posted image user posted image user posted image

04.06.2010
user posted image  Lyra, 29 let, 2user posted image ,  user posted image user posted image
user posted image  Mumu, 3user posted image ,
user posted image
user posted image  mkbk, 29.let, Ljubljana, user posted image
user posted image  innes4, 21 let, Jesenice, 1user posted image , user posted image
user posted image   Aninchy, 20let, Žalec(CE), 1user posted image user posted image
 

05.06.2010
user posted image  anonimna2, 3user posted image , user posted image user posted image
user posted image  mojculja

 
06.06.2010
user posted image  rea27, 28 let, Dolenjska, 3user posted image , user posted image ,user posted image
user posted image  Bubika26, 26 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image  Lilly_21, 25 let, 4user posted image ,user posted image  user posted image
user posted image  zoja83, 26 let, Litija, 1user posted image , user posted image
user posted image   ajdameti, 2user posted image , user posted image , user posted image (PDP po ZM 11.6.)
 

07.06.2010
user posted image markle, 29 let, LJ, 1 user posted image
user posted image mamimo, 2user posted image , user posted image
user posted image leeea, 5user posted image , user posted image , user posted image user posted image user posted image


08.06.2010
user posted image   Bam Bam, 2 user posted imageuser posted image , user posted image
user posted image  novakatja, 35 let, 2user posted imageuser posted image , user posted image
user posted image  Bušika1, 27 let, 1user posted image
  

09.06.2010
user posted image  Kety, Ljubljana, 31 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image  Stajerka26, 27 let, user posted image user posted image , user posted image user posted image - 22.4. EVA in LIA
user posted image
 meymey, Bistrica, 2  user posted image , user posted image - 17.5. TOMI
 
 
11.06.2010
user posted image  Prizma, 1user posted image
user posted image  dzanika, 2user posted image , 1user posted image
user posted image  majkl, 31 let, Ljubljana user posted image (nov PDP 13.6.2010)
user posted image  Kiya, 26 let, Ljubljana, 1user posted image , user posted image - 19.3. JULIJA
user posted image  ajči, 32 let, Primorska, 2user posted image , 1user posted image

 
12.06.2010
user posted image  Maxica , 3user posted image , 2user posted image user posted image
user posted image   pik ipoki, 23 let, Logatec, 1 , user posted image
user posted image   *Špela*, 24let, Kamnik, 1user posted image , user posted image   - 20.5. ZOJA


13.06.2010
user posted image  Junijca
user posted image  SpeliG, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   bim*bam
user posted image   Majček28, 2user posted imageuser posted image , user posted image
user posted image  strelka81, 28 let, primorska, 3user posted imageuser posted image  


14.06.2010
user posted image  Naraščaj, 29 let,  Slovenske Konjice, 2user posted image
user posted image  dvojčica6, 27 let, Nova Gorica, 1user posted image
  

15.06.2010
user posted image  nikita*, 29 let, 2user posted image , user posted image
user posted image  soncnizarek25, 25 let, Adregas, 1user posted imageuser posted image
user posted image   diksy
 

16.06.2010
user posted image  *Ella*, 23 let, 1user posted image
user posted image  čeb Maja, 1 user posted imageuser posted image
 
 
17.06.2010
user posted image  BonnieRR, 24 let, Slovenska Bistrica, 2 user posted imageuser posted image ,user posted image   - 24.5. VITA
user posted image  ivy@, 24 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image   top10, 1user posted image
 

18.06.2010
user posted image  marussa88
user posted image  bcljka, 24 let, Ljubljana 1user posted imageuser posted image
user posted image   tejalea, 2user posted image , user posted image user posted image , user posted image
 

19.06.2010
user posted image  miki23, Nova Gorica, 2user posted image ,
user posted image  top10, 28 let,
user posted image  maxi74 (costella), 35let, LJ, 3 user posted image ,  user posted image user posted image
user posted image  uršulina
user posted image  Jessy_ce, 25 let, Celje
 

20. 06.2010
user posted image  scorpiogirll, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image   bubal, 29let, 1user posted image , user posted image
 
 
21.06.2010
user posted image  misar , 28 let, Celje, 2 user posted imageuser posted image user posted image
user posted image  gajka, 30 let, Velenje 2user posted image , user posted imageuser posted image
user posted image  cipollina26, 26 let, 1user posted image
user posted image  bejbika81, 28 let, 1user posted image
user posted image  bridget3, 28 let, Maribor user posted image
user posted image  honey26, 26 let, Celje, 1user posted imageuser posted image


22.06.2010
user posted image  Sa5i, 1user posted image
user posted image  Anonimen, 28 let, Maribor, 1user posted image
user posted image  diksy, 28 let, 1user posted image
user posted image  1A, 28 let, 2user posted imageuser posted image
 
 
23.06.2010
user posted image  katrin30, 1user posted image
user posted image  primorka111
user posted image  amazonka3, 33 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image , user posted image
 
 
24.06.2010
user posted image  ziva1, 31 let, Velenje, 1user posted image
user posted image  mamiica
user posted image  tinci 1
user posted image  annie, 27 let, Ruše, 2user posted image , user posted image
user posted image  Teenka, 26 let, 1user posted image
user posted image  honey*, 1user posted image , user posted image (nov PDP 23.6.2010)
user posted image  rendi, 2user posted imageuser posted image  user posted image


25.06.2010
user posted image  nikri, 29 let, 1user posted image
user posted image  Inika84, 25 let, 1user posted image , user posted image
 
 
27.06.2010
user posted image  soncnica3, 32 let 2user posted image , 1user posted image , user posted image
user posted image  Mysterious, 28 let, Gorica, 1user posted image


28.06.2010
user posted image  nikicaa, 21 let, 1user posted image
user posted image  tina2806, 27 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image
 
 
29.06.2010
user posted image  milabe, 27let, 1 user posted imageuser posted image
user posted image  tweetek, 29 let, 2 user posted image
user posted image  extra


30.06.2010
user posted image  veverica, 2user posted image , user posted image


02.07.2010
user posted image  tukaj, 25let, Radlje ob Dravi, 1user posted imageuser posted image


skupaj nas je 85 user posted image z 86 user posted image na poti

21x  user posted image
15x  user posted image
50_x_ user posted image


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 19:35:35   
bcljka


user posted image   Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image   Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image   Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image   *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image   Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2785g)

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 19:35:42   
bcljka


  user posted image





27.5.2010
nikri - pregled/CTG
naraščaj - pregled
tukaj - pregled
soncnica 3 - pregled/CTG
innes4 - kontrola

31.5.2010
Inika84 - pregled Lj
Aninchy - pregled/CTG
dvojčica6 - pregled/CTG




1.6.2010
Maxica - pregled/CTG
milabe - pregled/CTG
 
2.6.2010
Bonnie_RR - pregled
tina2806 - pregled/CTG
gajka - pregled
soncnizarek25 - pregled
nikita* - pregled/CTG
 
3.6.2010
ivy@ - pregled
bcljka - pregled/CTG
 
8.6.2010
milabe - pregled Lj/toxo
misar - pregled
bubal - pregled/CTG
nikcaa - pregled
čeb Maja - pregled/CTG
 
11.6.2010
bejbika81 - pregled/UZ+CTG


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?