|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 10:17:55   
gajka
CTG - pri nas je nekje od 37t dalje 1× tedensko. Imajo pa v ZD Velenje 1 skupen CTG, za št. G pa niti ne vem (2 ali 3 user posted image ). Mene čaka prvič naslednji teden.

tetra plenice - imam jih 20 navadnih in 10 pisanih od prej. Jih je bilo pa dovolj prvič in jih bo najbrž tudi zdaj. No, je najbrž precej odvisno, koliko user posted image poliva, mi smo imeli prvič kar srečo in tudi večinoma pri podiranju kupčkov ni nič ven priteklo. Nisem pa nikoli prakticirala tetra plenic za brisanje, so brisače znamke Aljaž čisto lepo vpojne (samo malo drage).

otrdevanje trebuha - mah, jaz sem postala že malo fobična zaradi tega otrdevanja. user posted image Vsak manjši napor ga povzroči! user posted image Če grem po stopnicah ali pa če malo hodim, pa že, če samo stojim! user posted image Sploh ne štejem, kolikorat na dan se to zgodi, HB pa ne traja dolgo (vedno manj kot minuto), pa tudi rednih intervalov ni. Včeraj smo šli malo na sprehod, živa groza user posted image (zvečer sem bila taka, da sem mojemu rekla, da če pa danes ne bo nič, pol pa še dolgo ne bo user posted image ) , pa bom očitno še španciranje mogla skenslat in se samo še po kavču valjat! user posted image user posted image V 1. user posted image skoraj nisem vedela, kaj je otrdevanje trebuha, zdaj pa takole (še Mg ne vem več, če kaj pomaga user posted image )!

< Sporočilo je popravil gajka -- 25.5.2010 10:18:53 >

(odgovor članu ivy@)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 10:51:21   
gajka
Mene je pa skoraj fršlok! Sem šla slučajno gledat fotko svojega bauha v 1. user posted image in tokrat (obakrat fotkano pri 35t3d), razlika pa user posted image user posted image user posted image user posted image   :
user posted image   user posted image
Levo = drugič (zdaj), desno = prvič

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 11:00:24   
novakatja
ČESTITKE BONNIE ZA VITO!

gajka moj trebuh je tudi tokrat dosti večji kot prvič, pa bo zdaj punčka. Pa mene je tudi več okoli! Zato pa sem kriplasta: križ, kolki...
Pa ful imam močne lažne popadke, samo da se malo hitreje premeknem. Če ne bi že enkrat vedela, kakšni so pravi, bi šla verjetno že v P.

CTG imam pa prvič v petek - zač. 39. tedna.


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 11:06:25   
tukaj
Pozdravljene v tem lepem popoldnevu,

včerajšnji popoldan je bil res zakonuser posted image user posted image . Res sem uživala in mislim, da je bil to res eden zadnjih izletov v dvoje. Sva šla v Astrijo na jezero, se malo sprehajala in predajala soncu potem pa na sladoled in domov. Super. Doma pa sem se ulegla v ležalnik in brala knjigo - dragi pa je kosil. Res lep dan.

No zvečer, pa neroda ne zapusti me, sem se spotaknila ob nogo postelje in skoraj padla - na srečo sem se pravi čas ulovila - je pa moj prst na nogi čisto plav oz. vijoličen in komaj hodim. Pa bo že - da se le nisem prevrnila.

Akupunktura - pred eno uro sem se dogovorila, da z akupunkturo začnem naslednji teden v torek - torej v 36 tednu po ZM.

Uživajte

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 11:34:45   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: novakatja

gajka moj trebuh je tudi tokrat dosti večji kot prvič, pa bo zdaj punčka. Pa mene je tudi več okoli! Zato pa sem kriplasta: križ, kolki...
Pa ful imam močne lažne popadke, samo da se malo hitreje premeknem. Če ne bi že enkrat vedela, kakšni so pravi, bi šla verjetno že v P.

Pr menje isto, s tem, da se mi zdi, da je moj  večji kot tvoj, res, da sem 2t več user posted image  kot ti, sam je ful velik - moj al pa mi je sam tok v napotouser posted image . Včasih mam občutek, da je že ful nizko, pol pa gledam in me spet tišči gor pod rebre. Sej ne vem al sem čohnjena al kaj mi je. user posted image

Kar se pa tiče lažnih popadkov in otrdevanja in vseh spremljajočih bolečin/krčev - tko kot si rekla, če neb že enkrat rodila bi že zdavnej šla se kazat v P user posted image . Men je najhujš ponoč, pa ko mam poln mehur no sej tut čez dan, ko mal šetam sem in tja. Po stopnicah tak še komi prsopiham. Po mi pa še tamala reče mami teči no user posted image . Kak pa???
Dans sem naredla - nič user posted image , še za jest ne vem če bom kej delala, ker moj gre na kosilo s stranko. Razmišljam o pizzi al pa kebabu user posted image
Kotalim se od računalnika do postelje v spalnici pa mi nikjer ne paše bit.  Nč se ne dogaja, lub se mi pa tut nč ne. Še knjige ne brat. Grozauser posted image

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 11:35:44   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: tukaj

Pozdravljene v tem lepem popoldnevu,

včerajšnji popoldan je bil res zakonuser posted image user posted image . Res sem uživala in mislim, da je bil to res eden zadnjih izletov v dvoje. Sva šla v Astrijo na jezero, se malo sprehajala in predajala soncu potem pa na sladoled in domov. Super. Doma pa sem se ulegla v ležalnik in brala knjigo - dragi pa je kosil. Res lep dan.

No zvečer, pa neroda ne zapusti me, sem se spotaknila ob nogo postelje in skoraj padla - na srečo sem se pravi čas ulovila - je pa moj prst na nogi čisto plav oz. vijoličen in komaj hodim. Pa bo že - da se le nisem prevrnila.

Sem vedla da sem pozabla komentirat. Super, za tko lep dan user posted image . Upam, da prst ne boli preveč

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 12:02:58   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: novakatja

gajka moj trebuh je tudi tokrat dosti večji kot prvič, pa bo zdaj punčka. Pa mene je tudi več okoli! Zato pa sem kriplasta: križ, kolki...
Pa ful imam močne lažne popadke, samo da se malo hitreje premeknem. Če ne bi že enkrat vedela, kakšni so pravi, bi šla verjetno že v P.

Pr menje isto, s tem, da se mi zdi, da je moj  večji kot tvoj, res, da sem 2t več user posted image  kot ti, sam je ful velik - moj al pa mi je sam tok v napotouser posted image . Včasih mam občutek, da je že ful nizko, pol pa gledam in me spet tišči gor pod rebre. Sej ne vem al sem čohnjena al kaj mi je. user posted image

Kar se pa tiče lažnih popadkov in otrdevanja in vseh spremljajočih bolečin/krčev - tko kot si rekla, če neb že enkrat rodila bi že zdavnej šla se kazat v P user posted image . Men je najhujš ponoč, pa ko mam poln mehur no sej tut čez dan, ko mal šetam sem in tja. Po stopnicah tak še komi prsopiham. Po mi pa še tamala reče mami teči no user posted image . Kak pa???
Dans sem naredla - nič user posted image , še za jest ne vem če bom kej delala, ker moj gre na kosilo s stranko. Razmišljam o pizzi al pa kebabu user posted image
Kotalim se od računalnika do postelje v spalnici pa mi nikjer ne paše bit.  Nč se ne dogaja, lub se mi pa tut nč ne. Še knjige ne brat. Grozauser posted image

Pol nas je pa več takih "zjamranih" v drugo. user posted image Pri meni mogoče trebuh ne izgleda tako gigantski, ker se malo po moji višini porazporedi, ampak solo za pogledat je pa ena velika štrlečina. user posted image
Pa tudi tamalemu težko dopovem, da ga ne morem nosit, pa norim, če hoče kam pobegnit, jaz se pa kotalim za njim in ga že komaj, komaj ujamem (pol pa za nameček še mene vse dodatno boli)... user posted image
Jaz se pa trudim še za službo nekaj na računalniku skup spravit, ampak s tole efektivo od včeraj in danes bo trajalo vsaj še 1 mesec! user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil gajka -- 25.5.2010 12:04:48 >

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 12:14:46   
dvojčica6
gajka... sej ni tolk hudo...vsaj mojim neizkušenim okam se zdi tamtamuser posted image Glede otrdevanja pa... da ne boš tudi v drugo prehitro štartalauser posted image user posted image

tukaj user posted image user posted image user posted image kolk lepo... pridn tvoj user posted image ko bi si tut midva uspela utrgat eno popoldne...

smo pa včeri user posted image po kakih 14 dneh in je super pasalo... user posted image user posted image user posted image zdej pa ne vem če mi ga uspe prepričat še enkrat pred porodom... se mu ne zdi varno... user posted image user posted image

naraščaj... a mamo slučajno na isti dan rd? js mam 30. sami dvojčkiuser posted image user posted image user posted image pa ene par user posted image user posted image da ne boste s tamalo zbolele!

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 12:27:57   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6
na isti dan rd? js mam 30. sami dvojčkiuser posted image user posted image user posted image pa ene par user posted image user posted image da ne boste s tamalo zbolele!

Ne jst mam jutr, sam v soboto praznujem. Bom prej starejša kot ti user posted image user posted image

Gajka, mislim, da lahko ustanovimo klub zjamranih user posted image
Moji tamali, no vsak čas bo tavelika user posted image , ji tut komi dopovem, da je mami kot en nasedli kit in da mi ni fajn, če se po men meče in da jo nej nosim/dvigujem in seveda za njo podim. Sicer pa pr tenjeni starosti je to vse razumljivo. kok je tvoj frkolinm star?? Moja je bla dva dni nazaj 2,5 leti.

Nč zej pa grem tiste srajce mojmu zlošt, da me ne bo čudn gledal, ker že par dni tam zlikane visijo (dolge rokave je treba pospravt)

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 12:44:38   
bcljka
dobro jutro!

evo, končno sm se uspela spet naspat... ker učeri sm spala samo 3 ure... dons pa kr konkretno več ... 13 user posted image user posted image user posted image
zdej sm pa uspela vse prebrat pa sploh več ne vem kaj sm hotla komentirat user posted image

aja, nobenga sms-ja dons prosim user posted image

šibam na pregled!

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 13:09:06   
nikita*
Tudi meni je druga user posted image težja od prve. Res, da imam trebuh manjši ( ne morem vrjet ) in sem se manj zredila, ampak tole otrdevanje in hoja po stopnicah je res preveč. Da ne govorim, da še najnujnejši nakup ne morem naredit.

Danes sem likala, pa še polovico nisem mogla zlikat. Moram tole nekaj drugega pogruntat - stol varijanta.

Naša dečva je stara 5 let in je HB razumljiva, tako da mi je vsaj tukaj prizanešeno.

Zdaj grem pa počasi mojega user posted image zbudit je iz nočne, ker ne boste vrjele je prišla postelja. Jeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image . Končno se bom lahko naspala in bo konec valjanja po kavču.


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 13:22:31   
bubal
Ojla punce, eno veliko sadno kupo za vse sotrpinke v tej vročini user posted image ! Jaz sem s pregleda in je vse ok, punca se je delno že spustila, posteljica dozoreva..tako da naslednji pregled je 8.6.2010 - CTG

Uživajte v tem poletnem dnevu, jaz sem že oblekco navlekla nase user posted image i feel good.



(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 13:56:20   
nikcaa
tako...pregled opravljen uspesnooo...user posted image
je poslusal sam srcek... naslednjic pa bo spet UZ. cez 14.dni...
in sicer 8.6.2010 imam pregled....
izvidi za sladkor, vodo, kri so super, otrok bo pac nekoliko vecji... kot so mi ze napovedali...

teža- sm sla 1kg dol...-od prejsnjega pregleda... ne morem verjet...
kaksen mesec nazaj pa rekorde podirala v kg...user posted image pa vedno isto jem...user posted image

dvojčica6- no, pa je le ratalo s tem vozickomuser posted image koncnouser posted image user posted image

CTG- meni tud ni se nic omenjal...boo...user posted image

tetra plenice-
mam enih trideset.. 20x bele, pa se nekaj pisanih.. ce bo premal bom pa sestri kradlauser posted image
hecam se... bomo ze nabavili....

ta teden pa morem it v Postojno, pregled za Streptokok... baje se ne rabi nic narocevat...
usak dan uzamljajo bris sam med kateru uro sm pa pozablauser posted image user posted image ... moj G.pa tega sploh ne dela...ž

toliko...mejte se..in pejte mal na sonckaaaa................user posted image


(odgovor članu ivy@)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 14:00:24   
čeb Maja
gajka - prav luštnega bušija imaš

Jaz opazim, da me tut začne matrat če pretiravam. včerja me je ful v dimljah bolelo - kot da bi mi noge zaštekale, pol pa čez 2 sek spusti pa je spet ok.

Drugače sem pa iz pregleda danes, sem imela ctg - se mu še zelo dobro godi, popadka nobenega. Dol me ni nič pregledoval, samo pretipal mi je trebuh pa na hitr UZ naredil, da je videl kje je že glava in je rekel, da je že kar močno spuščena - kaj zdej to pomeni pa... user posted image Naslednji pregled + ctg imam 8.6., tko da očitno še ne računa da bi bil kej prej zuni al kako... - takrat bom 38t/6d (če bom še 2v1 seveda). Sej bi kar rada, da je še ene dva tedna dobra notri, da še ojača. Pol nej pa pride nas mal pogledat...

Pri nas je tut sonček, samo fuuul piha user posted image

Zdej grem pa špargljevo juho kuhat - pojma nimam kako, jo bom prvič, menda bo že ratalo...


(odgovor članu bubal)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 14:22:38   
milabe
hoj
no js sem imela pa že danes ctg.. pa sem danes zaključila 35T... res je kr različno okol po slo... moja G ga tudi dela tedensko, tako da naslednji pregled/ctg 1.6.
drugače pa je full aktivna v all inclusivu ;)

je zasidrana na riti in bo po vsej verjetnosti CR user posted image ne morš kej pomagat...
sem že tud dobila napotnico, če voda odteče, da takoj kličem rešilca zaradi medeične lege... pa res sem si želela rodit naravno... pa drugič user posted image

lp vsem in čestitke bonnie!!!user posted image user posted image

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 14:30:00   
mamimo
Ojla!

Ja, čista resnica, da je 2. user posted image drugačna, kar se tiče "razmajanosti" - mene tudi na čase kaj boli (mišice, v dimljah, križ...), v prvo sem bila pa do konca kot srnica, brez vseh bolečin, v formi itd.; tudi hoja me zdaj hitreje in bolj utrudi in "razštela". In res je treba malemu ves čas razlagati, da mamica ne more hitro teči in se z njim loviti pa tisto in ono... Bo prav zasovražil ta trebušček user posted image

CTG: jaz imam od sedaj dalje  ctg načeloma enkrat na teden, prvič ga imam drug teden (v 39. tednu).

Tetra plenice: jaz sem jih imela pri prvem 20 in je bilo dovolj; mislim, da jih več ne rabiš - razen če bi mali veliko polival... Če bomo rabili, bomo kupili naknadno.

Vidim, da se nekaterim junijčkom mudi. Bonnie RR čestitam! Jaz bi rada dočakala junij...

A, ja: zadnjič ste debatirale o brisačah s kapuco: KIK-ove so preverjeno kvalitetne; mehke, vzdržljive, nič se ne muckajo in še ugodne so. Sem imela eno kupljeno v BC in eno v KIK-u in je bila tista iz BC neprimerno slabša.

Pozdravček.



(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 14:44:57   
gajka
naraščaj - ja, klub zjamranih user posted imageuser posted image Naš mulček bo julija upihnil 2. svečko. Pa najboljša zabava se je po mamicinem trebuhu metat, pa štupo ramo bi rad, da ga nosim... user posted image Ja, navdušenje nad prihajajočim dojenčkom pa je bolj žalostno, ali je tiho ali pa začne jokat in govorit "ne, ne"... user posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 15:36:30   
primorka111
Pozdravljene...

Po dolgem času se vam javljam, sicer redno prebiram, vendar nič ne pišem... Ker se v zadnjem mesecu povečujejo pregledi mogoče tudi moji komentarji.user posted image
Nosečnost poteka brez problemov, v zadnjih 3 tednih sem se zredila za 2 kg, kar pomeni da sem na +5kg. Jutri imam pregled in bomo vidli kako bo, smo pa baje veliki in suhi.
Kar se tiče opreme, je že vse doma... Enkrat nazaj sem brala, da je imela ena probleme z posteljico Lip Poljčane. No, pri nas imamo celo sobo od njih. Pri omari sta manjkala 2 dela, vsa je podrsana, in smo reklamirali, bomo vidli kaj in kako se bo odvilo... Mi je žal, ker sem jo kupila pri nas, ker v Italiji (Pre Natale) so full hude sobice, če se bo katera odločila za kasnejši nakup cele sobice...:)
Nič, punce počasi bo dovolj, bo boljše da bom večkrat po malo kaj napisala, kot enkrat in full....
Lep preostanek nosečnosti....
LP

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 15:49:14   
dvojčica6
glih na hitro... tiste k boste brez EA in ulitve ipd. rojevale... se vam zdi ta Dianatal zanimiv?? js naslednjil okupiram mojo gin. z vprašanji... bi blo pa lepo, če bi vsaj zmanjšalo možnost raztrganin presredka a?

gajka
... sej lahk pa da bo pol drugo k bo bebi prišel domov... je pa moj fant tut rakec in je ko je dobil sestrico je mel glih leto pa pol in so mislili da bo ful ljubosumen, pa jo je čuval kot da bi bil on očkauser posted image

primorka111 welcome backuser posted image

(odgovor članu primorka111)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 15:55:56   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

glih na hitro... tiste k boste brez EA in ulitve ipd. rojevale... se vam zdi ta Dianatal zanimiv?? js naslednjil okupiram mojo gin. z vprašanji... bi blo pa lepo, če bi vsaj zmanjšalo možnost raztrganin presredka a?

gajka
... sej lahk pa da bo pol drugo k bo bebi prišel domov... je pa moj fant tut rakec in je ko je dobil sestrico je mel glih leto pa pol in so mislili da bo ful ljubosumen, pa jo je čuval kot da bi bil on očkauser posted image

Dianatal - porodni gel - na netu našla bolj ali manj samo to, da je zadeva šele v fazi testiranja in še pri nas precej nepoznana. Bom poskusila srečo in upala, da bo tako kot prvič (dobila samo eno mini raztrganino in en šiv). Nočem pa preveč razmišljat o porodu, ker vem, da presneto boli in iz mojih ust ne bo nikoli prišla izjava, da vse pozabiš, ko dobiš štruco v naročje. user posted image

Pa upam, da bo naš rakec tudi tak zaščitniški veliki brat! user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 16:14:54   
bridget3
Primorka, ne morem mimo tvojih skromnih +5kg user posted image  ali slabo vidim ali pa je pač tako, da je vsako žensko telo posebno zase. Kar seveda je. Zato tudi vsaka nosečnica ni enaka drugi. Jaz sem na +15user posted image   Upam, da rešite reklamacijo pri Lip-u in čim prej porihtajo vse...

Čeb Maja, srečno s špargljevo juho user posted image  Jaz pa pečem piškote ... še zadnja runda ... joj, pečico imava komaj 2 tedna pa sem že 3x pekla kekse ... kaj se mi dogaja!!??? user posted image

Tudi jaz upam, da bo moj junijček počakal do junija, natančneje, do KONEC junija user posted image

Tudi moja torba se počasi polni - zaradi teh novičk tule na forumu, ko pamžeki prehitevajo user posted image

Pozdravček vsem.

(odgovor članu primorka111)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 16:49:29   
nikcaa
Hooii.. jst sm pri mojih na obisku..cuvam malo strucko, ker je sla sestra na predstavo od tamalega...je pa tko pridkna..sam nina...na tri ure se zbudi.. popapa pa nazaj spat...ponoci pa naredi tud po 6 ur.. danes rekordnih 9ur brez papcat... je pa rekla babica da je to cist kul, da ne rabi  nic zbujat,ce gre lepo z gramcki gor..
hm...ko bi usaj pri mojemu bilo tako..no ne tako..usaj podobnouser posted image

na porod ne niti mislim ker vem da bo hhuuudddoooo... glede na to da napovedujejo velikegaaaauser posted image   user posted image user posted image
če so use to dale skozi ,bomo tud mi....user posted image

jst mam tud eno brisacko s kika, in se mi zdi kr cool...

jst sm skupno s kilogramcki na +15. se je ustavilo takouser posted image ...mam pa ze kr 2 al celo tri mesece iste kg...user posted image  

nic..grem mal TV gledat... PAPA



(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 17:32:50   
Aninchy
hej hoj!

komi sem vas prebrala, tolk čvekate! user posted image

Danes sem kljub lepemu vremenu čist zabedirana, ker nimam kaj za oblečtuser posted image In zdej strašim v eni miniki in dolgi majčki in se počutim ful smešno, glede na to, da imam še sam 10 dni do PDPja in kr ogrooomen trebuh (pa še od prej neki oblinuser posted image )... Pa še veter piha in se nočem nič kej zuni nastavlat, ker je moja kiklca res miniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, pa lep dan! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 18:35:47   
bcljka
popoldanski pozdrav user posted image

na CTGju je blo prou luštn... bi loh tm 3 ure ležala user posted image seveda sm se mogla tud slikat! za nosečniški album user posted image popadkov ni na vidiku, so pa že vidni krči maternice ker se pripravlja na finiš user posted image user posted image user posted image naslednji pregled mam nasledn tedn, 3.6. ... mi je pa potem še G vzela bris za Streptokok, pa ubistvu izvidi so že - ker traja to pol ure (pr moji G to ona vse tm uštima od vzema brisa do izvida), sam morm jutr zjutri poklicat, ker sm pol k sm pršla dam ugotovila da sm že prepozna user posted image

misar - držim pesti za izpit! sej bo!!! user posted image

gajka - jst mam tud tko prbližn trebuh k ti, bolj v špico... kar se tiče pa velikosti se pa men zdita na obeh slikah enak velka sam drgač "razporejena" user posted image

tetra plenice - men se zdi da jih mam okol 30... bi jih mogla prou preštet... bom kr zdele user posted image 10 tosaminih + 3+3+3+3 ikea + 2+2+2+2 pikapolonca ... in to je haha, točno 30 user posted image summ pa kokr sebe poznam in kakšn sm porabnik takih stvari da jih bom mela premal ... ampak bomo pol dokupl če bo treba user posted image sicer bom za na previjalno mela tiste podloge za 1x-no uporabo (to je še edina stvar k jo morm kupt)... ampak vseen user posted image

vidm da ste ble dons ful pridne s posredovanjem novih datumov za preglede, morm popravt seznamček... zdej mamo itak že tok redno preglede da ga loh vsak drug dan dopolnjujem user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 18:38:55   
bcljka




PDP, NICK, STAROST, KRAJ, user posted image , Že imamo user posted image , Pričakujemo user posted image /user posted image

24.05.2010
user posted image  Anadami, 2user posted image
 
 
01.06.2010
user posted image  Slovenka, 2user posted image ,user posted image
user posted image  krtkova, 34 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image
user posted image   bubica14 2user posted image , user posted image

02.06.2010
user posted image  Prfect, 35 let, 3user posted imageuser posted image user posted image
user posted image  elizaa, 26let, 2user posted image , 1user posted image
 
03.06.2010
user posted image  anonimna
user posted image  RAKICA1, 30 let, Škofja loka, 4user posted image  user posted image , user posted image user posted image user posted image

04.06.2010
user posted image  Lyra, 29 let, 2user posted image ,  user posted image user posted image
user posted image  Mumu, 3user posted image ,
user posted image
user posted image  mkbk, 29.let, Ljubljana, user posted image
user posted image  innes4, 21 let, Jesenice, 1user posted image , user posted image
user posted image   Aninchy, 20let, Žalec(CE), 1user posted image user posted image
 

05.06.2010
user posted image  anonimna2, 3user posted image , user posted image user posted image
user posted image  mojculja

 
06.06.2010
user posted image  rea27, 28 let, Dolenjska, 3user posted image , user posted image ,user posted image
user posted image  Bubika26, 26 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image  Lilly_21, 25 let, 4user posted image ,user posted image  user posted image
user posted image  zoja83, 26 let, Litija, 1user posted image , user posted image
user posted image   ajdameti, 2user posted image , user posted image , user posted image (PDP po ZM 11.6.)
 

07.06.2010
user posted image markle, 29 let, LJ, 1 user posted image
user posted image mamimo, 2user posted image , user posted image
user posted image leeea, 5user posted image , user posted image , user posted image user posted image user posted image


08.06.2010
user posted image   Bam Bam, 2 user posted imageuser posted image , user posted image
user posted image  novakatja, 35 let, 2user posted imageuser posted image , user posted image
user posted image  Bušika1, 27 let, 1user posted image
  

09.06.2010
user posted image  Kety, Ljubljana, 31 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image  Stajerka26, 27 let, user posted image user posted image , user posted image user posted image - 22.4. EVA in LIA
user posted image
 meymey, Bistrica, 2  user posted image , user posted image - 17.5. TOMI
 
 
11.06.2010
user posted image  Prizma, 1user posted image
user posted image  dzanika, 2user posted image , 1user posted image
user posted image  majkl, 31 let, Ljubljana user posted image (nov PDP 13.6.2010)
user posted image  Kiya, 26 let, Ljubljana, 1user posted image , user posted image - 19.3. JULIJA
user posted image  ajči, 32 let, Primorska, 2user posted image , 1user posted image

 
12.06.2010
user posted image  Maxica , 3user posted image , 2user posted image user posted image
user posted image   pik ipoki, 23 let, Logatec, 1 , user posted image
user posted image   *Špela*, 24let, Kamnik, 1user posted image , user posted image


13.06.2010
user posted image  Junijca
user posted image  SpeliG, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   bim*bam
user posted image   Majček28, 2user posted imageuser posted image , user posted image
user posted image  strelka81, 28 let, primorska, 3user posted imageuser posted image  


14.06.2010
user posted image  Naraščaj, 29 let,  Slovenske Konjice, 2user posted image
user posted image  dvojčica6, 27 let, Nova Gorica, 1user posted image
  

15.06.2010
user posted image  nikita*, 29 let, 2user posted image , user posted image
user posted image  soncnizarek25, 25 let, Adregas, 1user posted imageuser posted image
user posted image   diksy
 

16.06.2010
user posted image  *Ella*, 23 let, 1user posted image
user posted image  čeb Maja, 1 user posted imageuser posted image
 
 
17.06.2010
user posted image  BonnieRR, 24 let, Slovenska Bistrica, 2 user posted imageuser posted image ,user posted image   - 24.5. VITA
user posted image  ivy@, 24 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image   top10, 1user posted image
 

18.06.2010
user posted image  marussa88
user posted image  bcljka, 24 let, Ljubljana 1user posted imageuser posted image
user posted image   tejalea, 2user posted image , user posted image user posted image , user posted image
 

19.06.2010
user posted image  miki23, Nova Gorica, 2user posted image ,
user posted image  top10, 28 let,
user posted image  maxi74 (costella), 35let, LJ, 3 user posted image ,  user posted image user posted image
user posted image  uršulina
user posted image  Jessy_ce, 25 let, Celje
 

20. 06.2010
user posted image  scorpiogirll, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image   bubal, 29let, 1user posted image , user posted image
 
 
21.06.2010
user posted image  misar , 28 let, Celje, 2 user posted imageuser posted image user posted image
user posted image  gajka, 30 let, Velenje 2user posted image , user posted imageuser posted image
user posted image  cipollina26, 26 let, 1user posted image
user posted image  bejbika81, 28 let, 1user posted image
user posted image  bridget3, 28 let, Maribor user posted image
user posted image  honey26, 26 let, Celje, 1user posted imageuser posted image


22.06.2010
user posted image  Sa5i, 1user posted image
user posted image  Anonimen, 28 let, Maribor, 1user posted image
user posted image  diksy, 28 let, 1user posted image
user posted image  1A, 28 let, 2user posted imageuser posted image
 
 
23.06.2010
user posted image  katrin30, 1user posted image
user posted image  primorka111
user posted image  amazonka3, 33 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image , user posted image
 
 
24.06.2010
user posted image  ziva1, 31 let, Velenje, 1user posted image
user posted image  mamiica
user posted image  tinci 1
user posted image  annie, 27 let, Ruše, 2user posted image , user posted image
user posted image  Teenka, 26 let, 1user posted image
user posted image  honey*, 1user posted image , user posted image (nov PDP 23.6.2010)
user posted image  rendi, 2user posted imageuser posted image  user posted image


25.06.2010
user posted image  nikri, 29 let, 1user posted image
user posted image  Inika84, 25 let, 1user posted image , user posted image
 
 
27.06.2010
user posted image  soncnica3, 32 let 2user posted image , 1user posted image , user posted image
user posted image  Mysterious, 28 let, Gorica, 1user posted image


28.06.2010
user posted image  nikicaa, 21 let, 1user posted image
user posted image  tina2806, 27 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image
 
 
29.06.2010
user posted image  milabe, 27let, 1 user posted imageuser posted image
user posted image  tweetek, 29 let, 2 user posted image
user posted image  extra


30.06.2010
user posted image  veverica, 2user posted image , user posted image


02.07.2010
user posted image  tukaj, 25let, Radlje ob Dravi, 1user posted imageuser posted image


skupaj nas je 86 user posted image z 87 user posted image na poti

21x  user posted image
16x  user posted image
50_x_ user posted image



(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?