|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 18:39:17   
bcljka


user posted image   Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image   Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image   Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image    Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2785g)


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 18:42:01   
bcljka


  user posted image




26.5.2010
annie - pregled/UZ+CTG
ajdameti - pregled
nikita* - pregled/CTG

27.5.2010
nikri - pregled/CTG
naraščaj - pregled
tukaj - pregled
soncnica 3 - pregled/CTG
innes4 - kontrola

31.5.2010
Inika84 - pregled Lj
Aninchy - pregled/CTG
dvojčica6 - pregled/CTG




1.6.2010
Maxica - pregled/CTG
milabe - pregled/CTG
 
2.6.2010
Bonnie_RR - pregled
tina2806 - pregled/CTG
gajka - pregled
soncnizarek25 - pregled
 
3.6.2010
ivy@ - pregled
bcljka - pregled/CTG
 
8.6.2010
milabe - pregled Lj/toxo
misar - pregled
bubal - pregled/CTG
nikcaa - pregled
čeb Maja - pregled/CTG


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 20:43:55   
meymey
Večer. Danes smo bli spet na sprehodu. Nikakor ne pridem do vozička. Včeraj mi ga je "zasegla" teta, danes moj dragi. Jaz pa si misli, da bom mela še poln kufer vozičkanja, tak da bo še prišel moj čas user posted image .

Držite pesti za mojega miškota, jutri imamo pregled za zlatenico. Upam, da bodo vrednosti padle user posted image . Ker do naslednjega poroda ne mislim it več v P user posted image .

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 21:18:10   
čeb Maja
bcljka - ja zdej boš po moje lahko na pol ure vse te sezname urejala user posted image Sej svaka čast, da imaš voljo - ti ne bo nobene zamerila, če ne bo vse čist takoj veš user posted image
Na ctgju pa luštn ja, svojga mulčka/mulčico poslušat.
Men ni nič komentiral nobenih krčev še... Mam pa tam na grafku na 40 črto - skoraj ravno, mal gor dol, glih tolk da ni ravna. A maste vi tut na 40 - kaj to sploh pomeni??? A katera ve?
Pulzek mi je jasen samo tist graf za popadke oz. dejavnost maternice pa ne glih...- kaj je teh 40 ... user posted image user posted image user posted image

Špargljeva juha ratala, zdele sem se pa še jagod s sladkorjem nabasala user posted image men se zdi, da me bo enega lepege dne razneslo user posted image user posted image user posted image

Jutri imam pa un pregled za eno raziskavo, mi bojo merili mišice medeničnega dna pa UZ danke pa ... Mi je danes obljubil moj G, da nič ne boli user posted image Bom jutri poročala.

meymey - user posted image user posted image user posted image za Tomija




(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 21:29:31   
bcljka
moja črta na CTGju definitivno ni ravna... skače od 20 do 70... sam ne kot popadki user posted image
jst kokr sm firbc sm itak mogla vse prašat kaj kej pomen... popadki so če se izriše, kako bi rekla "najvišji vrh triglava", pa pol neki časa nč pa spet triglav... tko da pr men k je tko neki časa skos med 50 in 70 pa neki časa med 20 in 50 to sam kaže na to da se maternica pripravlja... no tko je blo men razložen user posted image zgornja črta pa kaže user posted image srčni utrip...

glede seznamčkov - to je stvar minute k sm že ufurana... največ časa porabm za to da ga najdm user posted image tko da taktično si zdej na listek napišem kje je seznam user posted image
drgač pa punce, kmal bomo pršle na 2.del user posted image pol se bomo mogle pa itak že preselit na starši čvekamo user posted image

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 21:32:51   
babajči
živjo junijke 2010!

jaz sem junijka 2007 in se vam oglašam samo toliko, da vam zaželim čimkrajše zadnje tedne in čimlažji in lep porod...

božajte bušije in uživajte še zadnje dni 2v1  user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 21:38:27   
bridget3
user posted image  Hvala lepa, da si se spomnila še na nas user posted image

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Junijčice 2010
25.5.2010 22:50:15   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: babajči

živjo junijke 2010!

jaz sem junijka 2007 in se vam oglašam samo toliko, da vam zaželim čimkrajše zadnje tedne in čimlažji in lep porod...

božajte bušije in uživajte še zadnje dni 2v1  user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 7:14:20   
misar
dobro jutro

danes spet kuham kavico user posted image

kako ste kaj čvekulje'?user posted image user posted image user posted image
za mano ena fajn naspana noč, danes imam dan D (zadnji izpit) in sem že kar en mal nervozna. je pa šele  v poznih popoldanskih urah, tako, da me še čaka en malček učenja in pisanje plonkovuser posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa je naš malček priden, brca tko kot je treba user posted image

bcljka res si pridna pri urejanju seznamčkov, hvala user posted image user posted image user posted image

grem

lep dan vsem in božajte bušije


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 7:25:38   
dvojčica6
Jutro... kuham kavo user posted image ... pa ne vem če bo ena zadosti da me prebudi.

misar - glej da jim pokažeš kaj zmoremo nosečkeuser posted image user posted image user posted image

Aninchy js sm tut že cela v bojnem pohodu ko se odpravim ven... rabim ene pol ure, da pogruntam kaj gre na nilskega slona... dobro, da sem si zadnjič eno kratko majico nabavila tako široko, spodaj pa mi prav nič ne gre gor več-no, logično glede na pridobljeno kilažo, sam... kaj oblečt je res vprašanje ja! Če bo ratalo moram vsaj kake fišermanke nabavit - Zoja83 -sporoči kako se kaj obnesejo... pa javi se kaj bolj pogosto, dokler si še kinderjajc!
meymey... kolk lepo, da že vozičkate... evo, user posted image za tvojega korenjaka, da bi dobro odpravil danes!

Drgač pa glede poroda... tut to bomo dali skozi neuser posted image mene bolj skrbijo dnevi potem... kako bo, če bom raztrgana, šivana... pa se bo kaj vnelo, pa kako bo situacija spodaj sploh kdaj nazaj normalna al bo ostalo vse raztegnjeno... Pol pa še primerjam te podatke iz tujine k samo 20 % user posted image režejo, pr nas pa več kot 60%... grrrr... no, da vas ne bom preveč zapsihirala že zgodaj zjutraj...

sonček jeuser posted image user posted image tako da ga izkoristite na max! js grem danes v lekarno še po "malenkosti" in pol loh počasi torbo zložim vkup... če že cunj ne bo mel moj user posted image

no, grem jaz zdej delat...

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 8:22:25   
tukaj
Jutro vsem user posted image  in seveda tudi tisti, ki ste že ponosne mamice!

Sem šla na spreod, ker samo še danes napovedujejo tako lepo vreme - potem pa spet dež -brr.user posted image

bcljka - res si pridan z urejanjem seznamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  HVALA!!!!

meymey - user posted image user posted image za tvojega srčka, da bo vse ok.

Sedaj pa grem spit kavo, malo delati za fax - potem pa kosilo, bo danes lazanja - nnnjjjaammiii

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 9:41:22   
Inika84
Jutro! Da se se js malo javim. Zadnjic sem bila na pregledu (oz. samo CTG), ker od 35 tednov naprej se dela samo se CTG, pa mi je rekla, da je vse ok z user posted image in da mi ni treba roditi v LJ P, da lahko rodim v Slovenj Gradcu! user posted image user posted image

Vročina: vas ze tut kaj muci tale vrocina zunaj? Js komaj prisopiham v stanovanje, pol me pa itak mine da bi sploh bla not, ker mava stanovanje v mansardi in mava v stanovanju 26 °C ze zdaj!!

Cestitke vsem novopecenim mamicam!!!

Lidl: ste vidle reklamo od Lidla, za baby varusko pa elektronski termometer? Js bi to kupla pa ne vem a bo vredu? Kaj menite?

Povšter: s cim boste mele podlozeno vzglavje v otroski postelci? ena kolegica mi je predlagala, da naj kr kaksno knjigo pod jogi potisnem.

Uzivajte na soncku!

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 9:50:38   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: Inika84


Povšter: s cim boste mele podlozeno vzglavje v otroski postelci? ena kolegica mi je predlagala, da naj kr kaksno knjigo pod jogi potisnem.





dojenčki ga ne rabijo sploh. problem je sam, če ful polivajo/imajo prehlad potem se jogi res podloži s knjigami. naša frčafela do zdaj ni hotela povštra, šele pred nekaj meseci je začela težit zanj, oz. si je ponoči prisvojila mojega user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Inika84)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 9:53:57   
misar
evo vam še slikica mojega bauhca v 37 tednu user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 9:59:24   
gajka
povšter - pri dojenčkih se ga ne uporablja, mi smo imeli samo preloženo tetra plenico (če kaj poslini, pač hitro menjaš). Če fejst poliva ali ob prehladu pa smo pri nas knjige dali pod posteljne noge na tisti strani, kjer je imel glavo. Povšter smo sicer šele zdaj začeli uporabljat, ampak navadno spi poleg njega, samo glavo tišči vanj.

CTG - pri meni so še med popadki med porodom bile cifre samo s špicami do 40, sicer pa do 20. Najprej mi sestra na oddelku v P sploh ni verjela, da imam popadke (ker naj bi se popadki kazali kot špice okrog 100 ali menda celo čez user posted image ), dokler me ni babica pregledala in ugotovila, da mislim resno in pač nisem po standardih CTGja narejena. user posted image

vročina - me še ne matra (ne zunaj, ne notri). Tudi mi smo v mansardi, zgodaj zjutraj (in zvečer) vse na stežaj odprem, da se prezrači in shladi, potem pa okna zaprem, žaluzije obrnem tako, da nam direkt noter sonce ne sveti, pa zaenkrat še ni panike. Očitno sem pred 2 letoma dobro izolacijo položila. user posted image Ko pa bo, bomo pa klime zalaufali! user posted image

previjalna - prvič nismo na previjalni imeli ničesar posebnega. Saj je plastificirana, če kaj uide, pač obrišeš. user posted image Tiste podloge za enkratno (pravzaprav vseeno večkratno) uporabo imamo pa še zdaj za na poti).

misar - user posted image buši, pa "tanka" mamica. Pa srečno na izpitu! user posted image


< Sporočilo je popravil gajka -- 26.5.2010 10:07:47 >

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 10:01:16   
bridget3
Dobro jutro...

Čeprav mi ni glih "dobro" ... user posted image včeraj sva imela z dragim tihi dan in me je kar potrlo ... se mi zdi, da je že malo napetosti v zraku - dojenček kmalu prihaja, doma pa je še treba kaj narediti... in potem še jaz pričakujem malce nege, ljubeznivosti ... in ko tega ni, vzdušje malce pade, nizko, nižje, še nižje ... user posted image

Dobra tema glede vzglavja... jaz sem nameravala dati pod glavico samo preloženo tetra pleničko in nič drugega ... me prav zanima, kaj ostale menite o vzglavju in kako ga boste porihtale...

Kik: bilo je že govora o brisačkah s kapuco, ki se dobro obnesejo ... včeraj sem kupila še eno, + nepremočljivo podlogo in še en 6delni kompletek, ki je bil 13€ ... 2 bodija, 2 majički, 2 hlačke. To pa se mi zdi res ugodno, da mi je že kar sumljivo user posted image  kaj mislite o teh stvareh? So preverjene? (mislim glede substanc, ki bi jih lahko vsebovale, škodljive dojenčku? ...)

Lep pozdravček.


(odgovor članu Inika84)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 10:03:35   
dvojčica6
ja Inika mene tut tisti elektronski termometer matra... bi/ne bi...

misar  lep bauhuser posted image




< Sporočilo je popravil dvojčica6 -- 26.5.2010 10:05:32 >

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 10:17:18   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: Inika84
Lidl: ste vidle reklamo od Lidla, za baby varusko pa elektronski termometer? Js bi to kupla pa ne vem a bo vredu? Kaj menite?

termometer - P priporočajo "klasični" termometer z mehko konico, da lahko izmeriš temperaturo tudi v danki ali pa pod pazduho. Ušesni in tile na dotik naj ne bi bili preveč zanesljivi (to so mi tudi v lekrani rekli, ko sem spraševala, pa tam so bile cene okrog 40€ za take brez dotika user posted image ). Na koncu sem preko neta nabavila elektronskega z gibljivo konico, hiter, stal je okrog 10€, pa še za vse je uporaben (link). Velikokrat je tudi menda temperatura odčitana na čelu nezanesljiva in ni dejansko taka kot je telesna temperatura.user posted image
el. varuška - najbolj pomembno je, da ima tako povezavo, da te ne sliši vsak sosed in pa ti ne vsakega soseda (eni kar jamrajo glede tega, če imajo slabše varuške). Boljše varuške imajo to zaščito, za te iz Lidla pa res ne vem. user posted image Glede na opis (sem šla prav gledat) tele v Lidlu tega avtomatskega preklopa na zaščiteno linijo nimajo in moraš sam poiskat kanal, kjer pač upaš, da ne bo motenj. user posted image

To je samo moje mnenje, naj se pa vsaka sama odloči. Včasih se da dobit kakšno zadevo dovolj dobro tudi poceni, včasih pač nizka cena pomeni kompromis pri kvaliteti. user posted image Sem zatežila, kaj? user posted image Čeprav, meni so pa tele brisače zanimive, ker jih še vedno za mulota uporabljamo, pa bi nam še katera prav prišla... user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 26.5.2010 10:26:00 >

(odgovor članu Inika84)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 10:24:54   
bejbika81
pozdravljene!

Najprej čestitam vsem, ki že pestvate vaše sončke!!!

Mi smo zdaj v 36. tednu in včeraj smo meli kontrolo in UZ. user posted image  se je v 3 tednih zredil za pičlih 300 g, G pravi, da malo premalo. Pa vse mere so na spodnji meji - so mi pravli moji tolažitelji, da bom lažje rodila, ker bo dete bolj mičkeno. Pa G pravi, da ob porodu nebo vagal več kot 3000 g - no, me mama tolaži, da sem bla jaz tudi bolj mala.

Ma kera podobne izkušnje z velikostjo dojenčka? Kaj lahko naredim, da bi malo zrasli?

Ponovno na pregled pa 11.6. - CTG + UZ + kontrola.

Lep pozdrav vsem pa se beremo.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 10:32:42   
gajka
bejbika81 user posted image Pa kaj, če ne bo imel več kot 3 kg! Saj ne bo ne prvi in ne zadnji s tako težo. Prvič je bila poleg mene v sobi ena punca, ki je rodila nekaj dni po PDP in je imela punčka okrog 2.8 kg, pa ji ni nihče nič kompliciral. Sploh ne vem, kaj včasih tako paniko zaženejo. user posted image Jaz pojma nimam, koliko se je npr. naša buba zredila v kakšnem času, zadnji UZ sem imela sicer prejšnji teden, pa še to samo zaradi dobre volje moje G, ker mi drugače sploh ne bi pripadal. Menda je sicer po merah vse OK in celo malo prehiteva, ampak če njene dobre volje ne bi bilo, tudi UZja ne bi bilo, pa bi lahko bila ali ultra prevelika ali pa ultra premajhna, pa do poroda ne bi nič vedela. Ti se pa ne obremenjuj z velikostjo, nimaš kaj veliko vpliva, kako raste notri. Bo že zunaj vse nadoknadil! Sicer pa, če bi bili vsi user posted image po standardih, bi bili vsi enaki ob rojstvu (npr. 3.4 kg in 52 cm), pa vsi odrasli enaki in svet bi bil en sam živ dolgčas! user posted image Najbrž tudi ti nisi enako velika kot jaz. user posted image
Btw. smo ravno te dni govorile z enimi mamicami, ki imajo enako stare otročke kot je naš mulček, pa so že zdaj ful različno veliki, eni nosijo npr. še št. 80, mi pa kupujemo že št. 98. In kaj zdaj? user posted image

Inika84 - user posted image , da boš lahko zdaj v SG rodila. Jaz sem prvič izbirala med SG in CE, pa sem se na koncu za CE odločila samo zato, ker je mojemu bolj ob poti iz službe (zaradi obiskov).


< Sporočilo je popravil gajka -- 26.5.2010 10:38:44 >

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 10:38:18   
ajdameti
Še en sončen pozdravček vsem! Lepo da ni nobenega novega user posted image  na poti, saj bo kmalu junij potem pa kar po tekočem traku user posted image
Včeraj bila končno pri frizerju...striženje, barvanje...da bo mir za nekaj časa. Je tako pasalo. Pa malo rumeni tisk obdelat (si ga privoščim pri frizerju in na morju, se morem res nasmejat, kaj vse dogaja našim "zvezdnikom") potem pa še enkrat v šoping ampak ne za naše prihajajoče dete ampak za prvorojenko, so ji v vrtcu vzgojiteljice obljubile gatke Hallo Kitty če bo pridno lulala in kakala user posted image user posted image  in tako je mogla mami v akcijo!
Misar - se je tudi pri nas starejša odločila, da bomo počasi ukinili pleničke...sem vesela ampak jo trenutno s tem trebuhom komaj dohajam in morim. V vrtcu je to kolektivno delo in pridno lulajo na wc, doma pa samo prepričevanje. Sem bila najprej malo presenečena nad gatkami, ampak res palijo...jih tako veselo nosi in razlaga. Zato upam, da bo še vreme zdržalo.
Aja, pa še držim pesti za zadnji izpit!
povšter - ja zaenkrat ga še ne rabijo, je plenička dovolj, da ni treba tolikokrat rjuhce menjat. Če pa imajo zamašen nosek pa res najbolj pomaga da se cela posteljica dvigne spredaj in imajo še vedno ravno podlago. Jaz sem prvič preventivno zjutraj in zvečer nosek vlažila z fiziološko v spreju in je veliko manj težav...ritual kot kasneje umivanje zobkov. Pa še navadijo se in kasneje ni toliko protestov ko je treba nosek spucat. vam priporočam, da čim prej začnete.
lekarna - šla zadnjič po nekaj malenkosti pa me je skor kap ko mi je račun izstavila user posted image  da te kap

Se še kaj slišimo zvečer...imam popoldan pregled in komaj čakam, kakšne novice bodo.

Pridne bodite!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 10:38:58   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Dianatal - porodni gel - na netu našla bolj ali manj samo to, da je zadeva šele v fazi testiranja in še pri nas precej nepoznana. Bom poskusila srečo in upala, da bo tako kot prvič (dobila samo eno mini raztrganino in en šiv). Nočem pa preveč razmišljat o porodu, ker vem, da presneto boli in iz mojih ust ne bo nikoli prišla izjava, da vse pozabiš, ko dobiš štruco v naročje. user posted image

Pa upam, da bo naš rakec tudi tak zaščitniški veliki brat! user posted image
user posted image user posted image  Se čist strinjam. Sploh nočem mislit o porodu. Ven bo šel in pika. Prvič sem bla mal prerezana in dobla ena la dva šiva. Nč mazala, nč masirala.
Tut jst upam na veliko sestrco, da bo zaščitniška in tolerantna. Ti maš res še manjšo razliko.

meymey, dobr rihtite na pregledu in super za vozičkanje. Komi tut jst čakam.

misar, go girl, go girl user posted image . Lep buši.

IZVIRNO SPOROČILO: Inika84
Vročina: vas ze tut kaj muci tale vrocina zunaj? Js komaj prisopiham v stanovanje, pol me pa itak mine da bi sploh bla not, ker mava stanovanje v mansardi in mava v stanovanju 26 °C ze zdaj!!
A sem to jst napisala user posted image . No skor tko je pr men, sam da sem jaz včer že klimo laufala, ker sem bla dopoldne čist preč. Popoldne sem pa šla po tamalo peš v vrtec in pol z vozičkom do moje mami (800m) in sem prišla tja čist hin. Sem pol ure sam sedela. Tamala je pa tako delala takm po igralih in peskovniku.

Dvignjeno vzglavje: načeloma ne rabiš. Mi smo mogl met dvignjen pri taprvi, ker je ful polivala in smo kr z enimi odejami al povštri starmi podložl, sam tko, da je blo enakomerno. Drgač mislim, da ni potrebe. Jst sem tut mela tetra pleničko čez pod vzglavjem, mal kasnej pa tko en mini povštrček, kije majčkeno debelejši kot na 1/1 zložena plenica (bil v kompletu)

Kik: jst občasno kr kupm tam stvari za tamalo in niso slabe. Sicer ni H&M, sam k tok hitr prerastejo, da ne morš uničt. Tut naprej v posoji so se dobr obnesel in se še zdej dobr držijo. Paste edin pr številkah, ker včasih ne točne

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 10:39:41   
gajka
ajdameti - koliko pa je tvoja prvorojenka stara? 

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 11:40:54   
bejbika81
joj gajka!

Hvala za take vzpodbudne besede... Verjetno res G malo pretirava - če je do zdaj blo vse OK, ne vem, zakaj nebi blo še naprej. Dokler me bo naše dete tako močno brcalo, kot me, res tudi sama ne vem, kaj bi blo narobe!

No pa veselo v pričakovanje na dan D!!! Srečno vsem, če se prej ne beremo!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Junijčice 2010
26.5.2010 13:03:50   
nikcaa
user posted image gremo na sonckaaaa................user posted image user posted image

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?