|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010
24.1.2011 12:39:41   
Aninchy
živjo mamipikapoka - nisem vidla, kterga ima Inika84 (nisem tok nazaj bralauser posted image ), lohk ti pa svoje izkušnje povem, da sem imela baby boom trikolesnika, pa ni bil okejuser posted image sem ga prodala, ko smo prestavili na športni del, kar je blo kr zgodaj, ker je košara dokaj mala, športni del pa ful ni bil funkcionalen oz. je imel veliko pomanjkljivosti (zame vsajuser posted image ). Sem slišala, da je letnik 2010 izboljšan, na tega se ne spoznam, ker sem ga kupila na začetku leta, novi pa so prišli ven šele julija, tako da če boš gledala, moraš tud mesec izdelave pogledat, če hočeš boljšegauser posted image Tolk o mojih izkušnjah, kaj več ti bojo ostale povedale.... Sem pa naredila cel "doktorat" o vozičkih, tako da mogoče tud lahko odgovorim na kako vprašanjeuser posted image Aja, pa fuuuuuuuul smo meli probleme s sprednjim kolesom, menda se to dogaja pri večini trikolesnikov ČISTO RAZLIČNIH FIRM (od cenejših do najdražjih...user posted image )

Pa Lep pozdrav in čudovit preostanek nosečnosti!!!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu mamipikapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Junijčice 2010
24.1.2011 15:37:34   
mamipikapoka
Hej Aninchy
Sedaj pa sem se prav nasmejala user posted image .
Ko sem omenila, da z našim trikolesnikom nisem zadovoljna - jap, ravno Baby booma imamo.
Katastrofa user posted image
Sem tudi jaz brala, da je nova kolekcija boljša ampak niti slučajno ga ne vzamem, pa tudi nobenega drugega tri kolesnika. Tudi jaz ob vsaki priložnosti odsvetujem tak nakup.
Sem kupila sicer rabljenega ampak še v garanciji. Hmmm, mogoče celo od tebe user posted image user posted image . Hehe, hec - tast je šel po njega nekam v LJ (mislim vsaj).

Inka84 pa je napisala, da ima Lux4kids.

hvala za informacijo in upam, da bo še katera tole o Baby boomu prebrala, ker meni se zdi, da me niso ravno resno jemale, ko sem povedala svoje mnenje...

Ti pa uživaj v cartanju user posted image




_____________________________

http://www.facebook.com/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Junijčice 2010
25.1.2011 15:56:53   
Aninchy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no jst sm zbirala med baby boom-om in lux4kidsuser posted image ampak je pretehtalo, da je prvi kao slovenskiuser posted image ni mi blo za naročat iz tujine, za kar mi je kr žal zdejuser posted image majo pa lux4kids tud slovensko trgovino sam so pol dražji!!!user posted image user posted image no vsaj pogledat jih maš kje, da ne naročiš kr v brezveze...user posted image no če pa rabiš iniko, je pa ziher med junijčki 2010, tam so mamice po poroduuser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu mamipikapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Junijčice 2010
25.1.2011 15:59:23   
Aninchy
aja, jst nism iz lj in ni prišel moški po njega, tak da verjetno res ni praviuser posted image no sicer moj je mel pol zrihtan sprednji kolo, sem ga dala popravit, ker ne bi mogla kr tk enga "nategnt"user posted image ampak dobr men je bil že športn del čist mim, čeprov mi je bil lepuser posted image kake barve si ga pa mela?


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Junijčice 2010
25.1.2011 17:55:11   
mamipikapoka
Pravzaprav ga imam še vedno user posted image
in komaj čakam, da se čisto sesuje, da bom zares z mirno vestjo kupila novega user posted image .
Kolo pa si kar sama sproti popravljam. So mi iz servisa kar po telefonu povedali, kaj je potrebno narediti.
Me pa prav zanima, kako se bodo ti novi izkazali čez eno leto.

Iniko sem že kontaktirala na zasebnega. In ne boš verjela - Lux4kids je ista katastrofa. Mislim, da je celo slabši, ker je naštela res ogromno stvari, ki gredo narobe, tako, da midve niti nisva tako slabega posla opravile user posted image

Zdaj vsaj vem za dva vozička, ki ju zagotovo ne bom kupila. Torej jih moram preveriti samo še ostalih ... nekaj user posted image

Pa tudi to vem, da bo štirikolesnik, z velikimi kolesi (vsaj zadnji dve veliki) in da se športni del obrača, da je dokaj lahek in se lepo zloži. Ima vso potrebno dodatno opremo - prevleke in vrečo. Hja, pa da ni ravno najdražji...
Imaš kakšen predlog?

Moj Baby Boom je pa sivo zelen, ampak sem se tega odtenka zelene tako naveličala, da sem v notranjo stran strehice kar zašila bordo rdečo blago.

Kaj tebi se je otroček tudi v športnem delu z glavo udarjal v tisti spoj med strehico in vozičkom?

Lepo bodi!



_____________________________

http://www.facebook.com/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Junijčice 2010
25.1.2011 22:13:34   
Aninchy
Am.. ne, udarjal se mi ni nikamor (je bil še premali verjetno, 4 meseceuser posted image ) mi je blo pa fuuul smotan, ker so mu nogice dol visele in jih je kr v luft dajal ker mu ni blo udobno ali pa jih je dal gor na tisto prečko...

Mah, sej ne morem verjet za lux4kidsuser posted image user posted image mah sej človk pol misli mal dnarja mal muske, sam mi je ena povedla da je mela tud ful probleme s sprednjim kolesom pa je bil jane slalom pro!! Ki je cca 700€!user posted image Sej ne moreš verjet no....

Ja jst sem že skor čist odločena, da če hočem kvaliteto in kakovost more bit peg perego SWITCH (se obrača), res ima 8 kolesc - tista mala, kar je men osebno user posted image ampak tako vsaj ne bom imela problemovuser posted image
Sicer mi je pa všeč tud tale "marela" jao kaj je že firma!? K je tista moderna varijanta marele, ki se fuul na malo zloži, da maš celo torbico zraven za njouser posted image pa da se obrnit v smeri vožnje, stane pa nek 230€.... ful me mika, ampak je naš Martin zdej dobrih 7 mesecev star in ni šans, da grem nov vozek zanjega kupovatuser posted image - če bi mela viška dnar, bi ga, jauser posted image

Sicer sm ti tle na RR poslala prošnjo za prijateljstvo, se lahk po ZS pogovarjava, ker tule se kmal ne  bo dal več komentirat ker je zadnja stranuser posted image

Lp!


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu mamipikapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?