|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudne navade, part III
19.9.2009 21:14:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
...pa vedno nosim dve različni nogavici, sploh si jih ne zlagam skup po parih ampak kar zagrabim, tist pa obujemuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  Ja kakšna pa si pol... kot Pika Nogavička....user posted image user posted image user posted image


user posted image skor

da ne govorim, kok se je na zdravniškem pregledu dohter poscal skor od smehauser posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Čudne navade, part III
20.9.2009 1:37:10   
MALINČICA
Zgleda da sem čist pri tanorih, saj imam teh navad kar nekaj.
Trenutno se najbolj ubadam s tem, da bi nehala štet podnapise pri filmih in se trudit, da bi na koncu bila soda številka podnapisov in če ni, potem dodatno prištejem kakšno piko ali vejico, ki je trenutno na ekranu.
Štejem stopnice, stebričke, pike, vzorce in črke na kakšnih oblačilih, vratih, tablah, slikah, plakatih....Perilo zlagam in obešam po sistemu; dolgi rokavi bombaž skupaj, kratki rokavi, jeans, trenirke, športne hlače, obleke, majice brez rokavov, ...ampak to se mi zdi bolj red kot čudna navada. Veliko preveč voham stvari, zelo dobro imam razvit voh in okus, zato ko jem kaj novega zmeraj skušam ugotoviti  kaj vse je notri v tisti hrani.
Doma imam najmanj pet plastenk mehčalca in ko kakšnega zmanjka, moram tako it kupit novega, čisto zmeraj iz trgovine prinesem tudi mehčalec.
Stanovanje skoz zračim, perilo že v košu, ko še čakajo pranje sortiram po barvah in po namenu pranja.
Ko vzamem kakšno oblačilo iz omare, ga najprej povoham in skušam ugotovit s katerim mehčalcem je bilo oprano. Ko nimam kaj počet in sedim, z eno nogo skoz ponavljam enak namišljen vzorec.
Z papirjem načeloma nimam težav, v katero stran je obrnjen, ampak mi je ljubše če se odvija k steni.

Ma, verjamem da jih imam še dost, vendar se jih zdaj ne spomnim... Pravzaprav jih je že zdaj preveč. Moj mi pravi, da sem boga ko se tak mučim. hehe


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Čudne navade, part III
20.9.2009 8:06:47   
Ronči
IZVIRNO SPOROČILO: MALINČICA

Zgleda da sem čist pri tanorih, saj imam teh navad kar nekaj.
Trenutno se najbolj ubadam s tem, da bi nehala štet podnapise pri filmih in se trudit, da bi na koncu bila soda številka podnapisov in če ni, potem dodatno prištejem kakšno piko ali vejico, ki je trenutno na ekranu.
Štejem stopnice, stebričke, pike, vzorce in črke na kakšnih oblačilih, vratih, tablah, slikah, plakatih....Perilo zlagam in obešam po sistemu; dolgi rokavi bombaž skupaj, kratki rokavi, jeans, trenirke, športne hlače, obleke, majice brez rokavov, ...ampak to se mi zdi bolj red kot čudna navada. Veliko preveč voham stvari, zelo dobro imam razvit voh in okus, zato ko jem kaj novega zmeraj skušam ugotoviti  kaj vse je notri v tisti hrani.
Doma imam najmanj pet plastenk mehčalca in ko kakšnega zmanjka, moram tako it kupit novega, čisto zmeraj iz trgovine prinesem tudi mehčalec.
Stanovanje skoz zračim, perilo že v košu, ko še čakajo pranje sortiram po barvah in po namenu pranja.
Ko vzamem kakšno oblačilo iz omare, ga najprej povoham in skušam ugotovit s katerim mehčalcem je bilo oprano. Ko nimam kaj počet in sedim, z eno nogo skoz ponavljam enak namišljen vzorec.
Z papirjem načeloma nimam težav, v katero stran je obrnjen, ampak mi je ljubše če se odvija k steni.

Ma, verjamem da jih imam še dost, vendar se jih zdaj ne spomnim... Pravzaprav jih je že zdaj preveč. Moj mi pravi, da sem boga ko se tak mučim. hehe



đizus, to je že za na tablete


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Čudne navade, part III
20.9.2009 10:53:41   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči


đizus, to je že za na tablete



Ne štekaš, to je ljudem fajn, v zabavo, oni se ne obremenjujejo s tem, ker jim je tako lažje, ne težje živet. Zakaj bi bilo to za tablete, če je njej ok tako? Red in urejenost, skladnost in da vse vizualno štima jim toliko pomeni. Vrednote so različne In z marisčem od tega se že rodiš (tistega sploh ne moreš spremenit, ker to si ti, pa s pretirano natančnostjo se tudi že rodiš), pa po možnosti še s takimi starši živiš, da to še mal spodbujajo. Potem je to že toliko v tebi, da brez tega živet ne moreš. Jaz to čist štekam, čeprav mi je tuje, ne bi mogla pa tako živet. Če bi me dec silil obračat žaluzije ali wc papir, poleg vsega kar moram vsak dan že itak naredit, bi ga menda na gauge obesila. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Čudne navade, part III
20.9.2009 12:08:34   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Ronči


đizus, to je že za na tablete



Ne štekaš, to je ljudem fajn, v zabavo, oni se ne obremenjujejo s tem, ker jim je tako lažje, ne težje živet. user posted image user posted image user posted image


Nečeloma je to res...Problem nastane bolj takrat, ko oseba tega ne more počet. Oz. je ta stvar narejena drugače. Npr. mož počne nekaj, kar gre ženi blazno na živce, npr. obrača rolco skos na napačno stran la pa žaluzije.... In če se to zgodi večkrat na dan, potem si lahko skos po malem nervozen...Kolikor sem jaz razumela, nekatere te osebe, ki to počnejo, ratajo čist živčne, če kdo dela drugače.
Drugače se pa strinjam, da nekateri prinesejo to na svet s svojim karakterjem in pedantni starši lahko to samo še poglobijo...Včasih je pa to tut znak OKM-obsesivno kompulzivne motnje.

http://www.nebojse.si/Forum/index.php/board,18.0.html

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Čudne navade, part III
20.9.2009 12:46:38   
Anonimen
Jaz pa mislim, da zadeva postane nevarna šele takrat, ko partnerja to začne tako motit, da nastane iz tega težava. Pri nas tega ni. Mož še porajta ne, da za njim obračam žaluzije, to naredim tako, za svojo dušo. Aja, pa ko mu zaradi rolce zatežim, me sploh ne sliši, ker itak bere na školjki user posted image

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Čudne navade, part III
20.9.2009 13:06:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Bakfark... govori in piši in misli si o meni, karkoli ti srce poželi, ampak mojo družino pa pusti popolnoma pri miru... Če je to občutljivost - tudi prav. Ja?


Ne vem, če se ravno vidi, ampak odebelil sem vse. Kerensa, tokrat te bom enostavno MORAL preskočit.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Čudne navade, part III
20.9.2009 13:16:26   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Jaz pa mislim, da zadeva postane nevarna šele takrat, ko partnerja to začne tako motit, da nastane iz tega težava. Pri nas tega ni. Mož še porajta ne, da za njim obračam žaluzije, to naredim tako, za svojo dušo. Aja, pa ko mu zaradi rolce zatežim, me sploh ne sliši, ker itak bere na školjki user posted image


Načeloma drži...Samo ni tolk problem v naših partnerjih oz. ljudeh okrog nas, kot pa v nas samih. Oz. če to moti nas same ali ne. Če te to ne moti oz. ne zmanjšuje kvalitete tvojega življenja, potem je vse ok. Obstajajo pa ljudje, ki jim gre njihovo lastno obnašanje čedalje bolj na živce in imajo probleme s tem.
Sej če imaš takšnih navad eno ali dve, morda še kako več, je to kar znosno...Če pa to preraste v to, da se ves dan z nečim ukvarjaš, s čimer se drugi ne...(sam mislim, da tukaj večinoma ne govorimo o tem, bi se pa za moje pojme najdla kakšna tut blizu tega, ja). V bitsvu sem dala info kar se tiče OKM samo zarad tega, da mogoče kdo, ki čuti, da ima nekje s tem problem pa nima pojma, kaj ga mori, najde kako zanimivo informacijo na tisti strani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Čudne navade, part III
20.9.2009 18:43:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tassi1
Če mi mama zlaga brisače in niso prav zložene- na pravo stran in po barvi, sem čist iz sebe !

To tut ja ... obvezno morajo bit brisače vse enako zložene in zelene skupaj na enem kupu, bele pa na drugem kupu.

Men se pa te moje finte ne zdijo neki salbega in za psihiatra in nevemkajševse ... pač tako mi je lepo in tako mora bit in pika! user posted image

(odgovor članu tassi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Čudne navade, part III
20.9.2009 21:34:20   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: tassi1
Če mi mama zlaga brisače in niso prav zložene- na pravo stran in po barvi, sem čist iz sebe !

To tut ja ... obvezno morajo bit brisače vse enako zložene in zelene skupaj na enem kupu, bele pa na drugem kupu.

Men se pa te moje finte ne zdijo neki salbega in za psihiatra in nevemkajševse ... pač tako mi je lepo in tako mora bit in pika! user posted image



Ne, te finte so igračkanje. Dokler je to igračkanje, da zlagaš zaradi sebe mal po barvah, je vse ok. Če pa "tako mora bit in pika", in rataš čist fertik in živčna in nevrotična, če temu ni tako, potem je pa to mal psihotično teroriziranje folka okol sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Čudne navade, part III
21.9.2009 10:23:09   
5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: MALINČICA
Moj mi pravi, da sem boga ko se tak mučim. hehe


user posted image user posted image Ta mu je dobra!

IZVIRNO SPOROČILO: MALINČICA
Ko vzamem kakšno oblačilo iz omare, ga najprej povoham in skušam ugotovit s katerim mehčalcem je bilo oprano.


In, če ugotoviš, si grem za nagrado kupit (še en) nov mehčalec??? user posted image user posted image user posted image


Vsaki se bodo svoje 'čudne navade' zdele normalne in jih bo opravičevala. Meni se zdi, da če je nekaj povezano z videzom in če imaš rad urejenost, je pol ok.
Da pa s tem nerviraš partnerja, ali obratno če ne naredi po tvoje, pa je ža mla tako, no... Vodi v nepotrebno kregarijo.

Da jaz obesim torbo vedno na isti obešalnik, pa da se oblačim v barve, tudi če sem doma (še predpasnik pri kuhanju si vzamem tistega, ki bolj paše - ker imam dva - ampak oba dobila v dar, nisem si dveh s tem namenom kupila!!!), pa da dam wc rolco vedno enako obrnjeno gor (saj gor jo itak morem dat, a ne?!) - ne motim in ne morim nobenega.

Ne znam pa si predstavljat določenih zadev, ki so bile omenjene...da grem po stopnicah gor, samo zato, da stikalo obrnem na pravilno stran!!! (če pa so ravno zato naredili ta sistem dvojnih stikal, da se lahko vklopi/izklopi kjerkoli), ali pa da štejem vse kar vidim - recimo na sprehodu z otroci...kako to poteka??? ''Mami, a greva na sladoled?''...''Pss, štejem''.user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Čudne navade, part III
21.9.2009 10:28:34   
5ra_28
Aja, primer: ravno v soboto, ko sem napisala post, da mora bit v kuhinji vse na 'svojem mestu', se mi je zgodilo nekaj, kot poslecia , da ni bilo. Da mora bit sol na levi, poper na desni, je zato, ker vzamem zadevo iz rutine, avtomatsko. In ker je moj po kosilu pospravil solnico in poper (imava pa jih v predalu, tako da se vidi le zgornji pokrov, ne vidi se od strani posodice, ali je noter belo ali črno), sem si narezala zvečer paradižnik in avtomatsko vzela levo 'solnico', kjer je bil poper in ne sol in tako lepo hitro popoprala 3 paradižnike, preden sem videla. Evo, in sva se oba smejala. Če pa bi mu 'gnjavila' zarad tega, pa bi bila to moja motnja. Tako se meni zdi, no.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Čudne navade, part III
21.9.2009 16:11:12   
NAJBOLJŠA
Jaz npr. moram pa zjutraj doma kavo spit na tešč-ritual- in nato grem šele lahko kakat, pardon sr...t.user posted image Včasih me prepriča že sam vonj, ko jo kuham...user posted image
Če sem kjerkoli drugje, ...nč , nada njnte.user posted image

A o takih čudnih ste pa tiho....user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Čudne navade, part III
21.9.2009 16:57:45   
ZARA
Moje srednje ime je Čudna Navada.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Čudne navade, part III
21.9.2009 22:35:51   
Virtualna
V hladilnik zlozim vse stvari tako, da so nalepke z embalaz obrnjene naravnost, nervira me, ce nalepka z embalaze ni vidna user posted image

V trgovini nikoli ne vzamem izdelek, ki je spredaj, se pravi prvi v vrsti. Zmeraj vzamem tretjega ali cetrega po vrsti. Ce bi vzela prvega s police, bi imela obcutek, da je "obrabljen" ... ker ga je nesteto rok prijemalo...ceprav gre recimo za kozarec marmeladeuser posted image

Sampone in balzame za lase moram imeti vedno na zalogi (2 ali 3)user posted image

Okvirje slik zlagam po velikosti, od najvecjega proti najmanjsemuuser posted image

Zvecer, ko sem na straniscu in sedim na wc-ju, gledam v sosednji blok, v tocno doloceno stanovanje, kjer nimajo zaves in se vse vidi notri user posted image

V kopalnici so vsi moji parfumi zlozeni od najvecjega proti najmanjsemu, prav tako tudi samponi in drugi izdelki, ki stojijo na stojalu, so obrnjeni z nalepko spredaj, bog ne daj, da je sampon obrnjen kontra...user posted image



_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Čudne navade, part III
22.9.2009 8:45:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Jaz npr. moram pa zjutraj doma kavo spit na tešč-ritual- in nato grem šele lahko kakat, pardon sr...t.user posted image Včasih me prepriča že sam vonj, ko jo kuham...user posted image
Če sem kjerkoli drugje, ...nč , nada njnte.user posted image

A o takih čudnih ste pa tiho....user posted image


Hehe, enako je z mano user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Čudne navade, part III
22.9.2009 8:48:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna
Zvecer, ko sem na straniscu in sedim na wc-ju, gledam v sosednji blok, v tocno doloceno stanovanje, kjer nimajo zaves in se vse vidi notri user posted image

O hudo user posted image

Eni na sekretu berejo, ti pa takole
user posted image

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Čudne navade, part III
22.9.2009 8:49:26   
Anonimen
ok...jaz se moram vedno pokrit z odejo tako, da je svetla stran spodaj, temna pa na vrhu - sej poznate te odeje mal ostarejšega datuma.user posted image Drugače ni panike.

Ko pospravljam, najprej pospravim kavč. Se mi takoj zdi pol narejeno. Potem pa ponavadi tako, da ko recimo nesem obleke v omaro, pospravim nekaj v spalnici, potem nesem nekaj v kuhinjo, pa spet tam nadaljujem...eh...me čudi, da sploh kaj naredim.

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Čudne navade, part III
22.9.2009 8:55:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Majch
Potem pa ponavadi tako, da ko recimo nesem obleke v omaro, pospravim nekaj v spalnici, potem nesem nekaj v kuhinjo, pa spet tam nadaljujem...

ha ha ha ... ti si pa taka ko naša mami ... ona tut tako dela ... 100 stvari naenkrat pa nikol ni nič pospravljeno ... upam da pri tebi je vseeno tip-top user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Čudne navade, part III
22.9.2009 9:22:41   
Anonimen
Vas ze od zacetka berem z mislijo,da jaz sem pa cist normalnauser posted image .mi je pa vseeno prislo na misel par navad,ki mogoce pa niso ravn...

-med voznjo ze od majhnega stejem oz."preskakujem"robnike in to po sekundah.Vcasih se s zavlece ali prehiteva.user posted image
-stejem stopnice,po dve in dve.
-na sprehodih opazujem hise in si zamisljam njihovo notranjost in prebivalce.(z hisami sem kar malo obsedena,mogoce to mine,ko pridem v lastno)
-ne morem-nocem,vonjat ljudi;avtobusi,vlaki v glavnem zaprti prostori.Vedno zadrzim sapo,ko gre kdo mimo...........

Glede wc papirja-moj mora biti obvezno obrnjen na notranjo stran,kaj me briga motivuser posted image
Virtualna,tudi sama nikoli ne vzamem stvari iz prvih vrst,po moznosti,ce se da,iz zadnje.Samo to zato,ker trgovci tako nalagajo,kasnejsi je rok,bolj je odmaknjen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Čudne navade, part III
22.9.2009 9:55:32   
Rožica I
Mene so vedno fascinirala osvetljena okna, ko sem se vozila mimo. Sploh, ko smo v mraku prišli v kakšno meni neznano mesto.. Zamišljala sem si življenja ljudi.. In včeraj se tako v pričakujočem mraku peljeva s sinom s kolesi proti domu in mu težim: "Sine, a vohaš jesen v zraku? A vidiš te prve meglice na hribčkih? Sine, daj poglej osvetljena okna? A si zamišljaš te ljudi tam...?" Ker mali nič ne odgovori, pogledam nazaj, dete se vozi 2m za mano in ima svoj film v glavi, mene sploh ne sliši.. Si mislim, hvala bogu user posted image !

Drugače pa sem čudna že brez nekih čudnih navad user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 22.9.2009 9:56:17 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Čudne navade, part III
22.9.2009 10:03:31   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna
Zvecer, ko sem na straniscu in sedim na wc-ju, gledam v sosednji blok, v tocno doloceno stanovanje, kjer nimajo zaves in se vse vidi notri user posted image

O hudo user posted image

Eni na sekretu berejo, ti pa takole
user posted image


user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Čudne navade, part III
22.9.2009 10:15:50   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: MALINČICA

Zgleda da sem čist pri tanorih, saj imam teh navad kar nekaj.
Trenutno se najbolj ubadam s tem, da bi nehala štet podnapise pri filmih in se trudit, da bi na koncu bila soda številka podnapisov in če ni, potem dodatno prištejem kakšno piko ali vejico, ki je trenutno na ekranu.
Štejem stopnice, stebričke, pike, vzorce in črke na kakšnih oblačilih, vratih, tablah, slikah, plakatih....Perilo zlagam in obešam po sistemu; dolgi rokavi bombaž skupaj, kratki rokavi, jeans, trenirke, športne hlače, obleke, majice brez rokavov, ...ampak to se mi zdi bolj red kot čudna navada. Veliko preveč voham stvari, zelo dobro imam razvit voh in okus, zato ko jem kaj novega zmeraj skušam ugotoviti  kaj vse je notri v tisti hrani.
Doma imam najmanj pet plastenk mehčalca in ko kakšnega zmanjka, moram tako it kupit novega, čisto zmeraj iz trgovine prinesem tudi mehčalec.
Stanovanje skoz zračim, perilo že v košu, ko še čakajo pranje sortiram po barvah in po namenu pranja.
Ko vzamem kakšno oblačilo iz omare, ga najprej povoham in skušam ugotovit s katerim mehčalcem je bilo oprano. Ko nimam kaj počet in sedim, z eno nogo skoz ponavljam enak namišljen vzorec.
Z papirjem načeloma nimam težav, v katero stran je obrnjen, ampak mi je ljubše če se odvija k steni.

Ma, verjamem da jih imam še dost, vendar se jih zdaj ne spomnim... Pravzaprav jih je že zdaj preveč. Moj mi pravi, da sem boga ko se tak mučim. hehe



jao jao, ne morem verjeti

ampak da povohaš in ugotavljaš mehčalec s katerim si prala perilo in vzorec, ki ga rišeš z nogo. itd....hmm ampak folk jaz sem čisto normalna, resno, šele zdaj sem ugotovila.

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Čudne navade, part III
22.9.2009 10:24:34   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

....hmm ampak folk jaz sem čisto normalna, resno, šele zdaj sem ugotovila.

-----------------
No, viš, kako malo rabiš, ne user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Čudne navade, part III
22.9.2009 10:40:12   
maychi
Po dolgem razmišljanju sem ugotovila naslednje (ne)čudne navade:

- časopis, revije vedno začnem brati od zadaj naprej
- wc papir mora biti pravilno obrnjen
- pra tako žaluzije (bolj zaradi teme)
- ko tečem ali hodim v hrib štejem korake (ko sem npr. že full utrujena, si zadam cilj še npr. 200 korakov in potem štejem, da prej mine user posted image )
- seštevam/odštevam številke na registracijah in "iščem" takšne s 3 istimi ciframi (ne vem zakaj)

Pa prosim, ne mi predpisati tablet user posted image . To vse delam avtomatično, me nič ne moti oz. tudi "pozabim" kdaj na kakšno stvar.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?