|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 20:57:29   
Klemy82
user posted image poslušte to, jst mam enga Monka doma. user posted image
Kot veste (al pa če ne veste) Monk ne gleda tv programov, ki so na lihih številkah. No, moj ni tok pafnjen, je še mal boljuser posted image on bilokje štima glasnost, mora bit naštimano na SODO številko. Se pravi, avtoradio na volume 20, 22, 24, itd, tv isto, radio... user posted image .. včasih ga mal zezam pa zanalašč našaltam na 19 in čist pisan ratauser posted image .... ampak kar je najbolj scary on dejansko SLIŠI, da sem naštimala na liho cifro.user posted image . Prav sliši, da neki ne štima in takoj leti po daljinca in prestavi za eno črtico naprej.user posted image
How sick is that, ha??
Jst pa.... hmmm...imam knjige zložene po barvah platnic, pisalna miza mora bit v razsulu, drugače ne morem delatuser posted image ... aja, pa do pred kratkim sploh nisem opazla, da imam vse, a ma VSE pižame rumene barveuser posted image ... sem se k mojmu preselila pa mi je pomagal v omaro zlagat... kaj ti imaš samo rumene pižame??? LOL, nisem opazla spljohuser posted image častna pionirska!

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 21:05:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

aja, še to: tudi doma moram bit oblečena barvno usklajeno, pa čeprav v oblačilih za doma. Črna trenirka in modra majica - nikoli, ali menjam črno trenirko ali pa majico. Zdaj še na otroku to delamuser posted image .



user posted image


To pa tut jaz delam ... pa če je trenirka preluknjana na kolenu, pa majica sprana ... vseeno .. sam da se barvno ujemata user posted image . Pri tamali tut ne prenesem da ni barvno usklajena.

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 21:10:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
user posted image poslušte to, jst mam enga Monka doma. user posted image
Kot veste (al pa če ne veste) Monk ne gleda tv programov, ki so na lihih številkah. No, moj ni tok pafnjen, je še mal boljuser posted image on bilokje štima glasnost, mora bit naštimano na SODO številko. Se pravi, avtoradio na volume 20, 22, 24, itd, tv isto, radio... user posted image .. včasih ga mal zezam pa zanalašč našaltam na 19 in čist pisan ratauser posted image .... ampak kar je najbolj scary on dejansko SLIŠI, da sem naštimala na liho cifro.user posted image . Prav sliši, da neki ne štima in takoj leti po daljinca in prestavi za eno črtico naprej.user posted image
How sick is that, ha??
Jst pa.... hmmm...imam knjige zložene po barvah platnic, pisalna miza mora bit v razsulu, drugače ne morem delatuser posted image

Jz moram imet pa v avtu glasnost obvezno na številko deljivo s 5 (10, 15, 20, ...) ... knjige morjo bit pa obvezno po velikosti zložene ... samo res ko takole berem vaše finte, zraven razmišljam da jz tut veliko stvari tako delam in se zdaj že prav sekiram da sem čist obsedena z raznimi malenkostmi, ki morjo bit točno tako in nič drugače ... naprimer bognedaj da je ena žaluzija v eno stran zaprta tadruga pa v drugo stran ... pa ni važno če sta okna v različnih sobah user posted image .

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 21:16:24   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

naprimer bognedaj da je ena žaluzija v eno stran zaprta tadruga pa v drugo stran ... pa ni važno če sta okna v različnih sobah user posted image .



Matr, nisem vedela, da sploh kdo na svetu to opazi. Jaz zihr ne. user posted image user posted image  Pa v različnih sobah to opazit? Kje imate cajt vse to počet? Evo, grem rajš svojo čudno navado danes opravit - čokolino, prihajam. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 21:35:56   
Anonimen
U, ja, žaluzije. Če pridem zvečer domov in vidim, da jih je superman zagrnil v napačno smer, grem po celi bajti in jih naštelam v pravo. Faaaak, pa jaz sem totalen psihič... user posted image  Direkt za na DiPO. Ali pa rabim nov forum, V objemu norosti.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 21:36:06   
Abbey
Dober tek Gina, tale tvoj čokolino je ena od najbolj normalnih razvad tule gor user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 21:50:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey
Dober tek Gina, tale tvoj čokolino je ena od najbolj normalnih razvad tule gor user posted image

Ej, tole si mi snela izpod prstov!! Punce, a se hecate al' je vse res??

A je sploh tu katera, ki ji dol visi za lihe in sode št., ki obleče roza majico in zelene hlače (karikiram) in se ne sekira, ki ne šteje sekretnih ploščic,...

Aja, edino cajtng tudi jaz listam od zadaj naprej user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 22:07:06   
Abbey
evo, jaz sem očitno še ena od normalnih ali nisem med normalnimi, zdaj ne vem več kaj je noro in kaj tisto zdravo pravo

DOL mi visi za sode, lihe številke, pisane kljukce, polomljene žaluzije, narobe ali prav obrnjen skret papir, rožice gor ali dol, troslojen ali enoslojen, briga me kaj dela folk v stanovanju, vseeno mi je kje ležijo ključi, vseeno mi je koliko je kruha v bajti, kam so obrnjene paštete na policah, ni mi važno ali imam marmelado in maslo skupaj v hladilniku, znam biti oblečena v modro trenerko z rdečo majico in roza gatami pa se prav fino počutim... skratka, ko sem brala vaše fore sem samo brala z odprtimi usti v stilu Saj ni res pa je....zdaj pa me zanima ali je to vse nateg ali imate resno take motnje, ker ne vem no, čisto gladko pa vseeno tole ni pa brez zamere user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 22:08:51   
Ploha
ja dobr sej mene tudi ne motijo sode pa lihe številke, pa barvno usklajene cune, pa poravnana postla,  pa rože v vaservago no way, še mar mi ni user posted image user posted image

ploščice pa štejem ker mi je dolhčas...

žaluzije morajo biti obrnjene na dol (ko sem še živela v bloku), zdej mamo rulete...

aja kadar se učim, namest, da bi samo začela ponavljat in brat snov, kr neki na ene liste prepisujem pa v zvezke, pa z vsemi mogočimi barvami, seveda si vmes nič ne zapovnem, ker imam delo z oblikovanjem in lepo pisavo user posted image user posted image user posted image

aka pa pisarniški material, predvsem zvezki, sponke, nalepke, kemiki, barvice, mape, akte,..obožujem jih user posted image user posted image   v vsaki trgovini si jih ogledujem, pa ne upam uzet, ker me potem "zmerjajo" kam bom s tokimi zvezki? user posted image user posted image user posted image

pa še ena čudna, neskončno rada bi se z lego kockami igrala, pa mi je nerodno, bom počakala da mala zrase, se bova skupej user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 22:14:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

pa še ena čudna, neskončno rada bi se z lego kockami igrala, pa mi je nerodno, bom počakala da mala zrase, se bova skupej user posted image user posted image user posted image

Ti se kar igraj user posted image Moj bivši sodelavec je na sindikalnem izletu v tujini kupil železnico + vlakce za svoje otroke, potem se je pa celo noč igral v hotelski sobi - se je čez tanke stene slišalo tu-tu in ding-ding user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 22:20:49   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

pa še ena čudna, neskončno rada bi se z lego kockami igrala, pa mi je nerodno, bom počakala da mala zrase, se bova skupej user posted image user posted image user posted image

Ti se kar igraj user posted image Moj bivši sodelavec je na sindikalnem izletu v tujini kupil železnico + vlakce za svoje otroke, potem se je pa celo noč igral v hotelski sobi - se je čez tanke stene slišalo tu-tu in ding-ding user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

ooo hvala vsaj eden, ki razume....user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 22:34:02   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

pa še ena čudna, neskončno rada bi se z lego kockami igrala, pa mi je nerodno, bom počakala da mala zrase, se bova skupej user posted image user posted image user posted image

Ti se kar igraj user posted image Moj bivši sodelavec je na sindikalnem izletu v tujini kupil železnico + vlakce za svoje otroke, potem se je pa celo noč igral v hotelski sobi - se je čez tanke stene slišalo tu-tu in ding-ding user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

ooo hvala vsaj eden, ki razume....user posted image



tudi jaz te razumem, moj je star 29 pa se še zdej igra z Lego kockami, tamali je pa nor na Duplo ... ah ja ...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 22:38:05   
Anais Nin
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

evo, jaz sem očitno še ena od normalnih ali nisem med normalnimi, zdaj ne vem več kaj je noro in kaj tisto zdravo pravo

DOL mi visi za sode, lihe številke, pisane kljukce, polomljene žaluzije, narobe ali prav obrnjen skret papir, rožice gor ali dol, troslojen ali enoslojen, briga me kaj dela folk v stanovanju, vseeno mi je kje ležijo ključi, vseeno mi je koliko je kruha v bajti, kam so obrnjene paštete na policah, ni mi važno ali imam marmelado in maslo skupaj v hladilniku, znam biti oblečena v modro trenerko z rdečo majico in roza gatami pa se prav fino počutim... skratka, ko sem brala vaše fore sem samo brala z odprtimi usti v stilu Saj ni res pa je....zdaj pa me zanima ali je to vse nateg ali imate resno take motnje, ker ne vem no, čisto gladko pa vseeno tole ni pa brez zamere user posted image


Kot sem napisala - rože v vaservago in istobarvni klinčki - jaz preživim tudi brez tega, ampak vseeno sem za odtenek malo bolj srečna, če rože rastejo simetrično. Prav sekiram se pa ne, če je drugače.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 22:54:14   
Abbey
user posted image saj tem tvojim rožicam, ki jih malo odrežeš oz. bi jih najraje sem se pa ful nasmejala user posted image

(odgovor članu Anais Nin)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Čudne navade, part III
19.9.2009 0:43:19   
nadya
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Abbey
Dober tek Gina, tale tvoj čokolino je ena od najbolj normalnih razvad tule gor user posted image

Ej, tole si mi snela izpod prstov!! Punce, a se hecate al' je vse res??

A je sploh tu katera, ki ji dol visi za lihe in sode št., ki obleče roza majico in zelene hlače (karikiram) in se ne sekira, ki ne šteje sekretnih ploščic,...

Aja, edino cajtng tudi jaz listam od zadaj naprej user posted image



Evo meneuser posted image

Odkar se je odprla tale tema non stop razmišljam kaj naj napišem. Pa nič ne najdem.
Če rabim temo mi je vseeno kam so žaluzije obrnjene. Če me na skret tišči mi je vseen kam je wc papir obrnjen in kakšne so ploščice. Če mi paše marmelada me ne briga če je not še 100g putra......user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Čudne navade, part III
19.9.2009 7:14:32   
Ronči
NImam nobene čudne navade.





A sem zato čudna???








_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Čudne navade, part III
19.9.2009 8:23:07   
Abbey
čudna!!!user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Čudne navade, part III
19.9.2009 10:19:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Kerensić, postajaš blazno občutljiva, nisem navajen tega. Tisto prvo je bila zgolj asociacija na Lačnega Franza, ne ženi si toliko k srcu. Skuliraj malo.

Bakfark... govori in piši in misli si o meni, karkoli ti srce poželi, ampak mojo družino pa pusti popolnoma pri miru... Če je to občutljivost - tudi prav. Ja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Čudne navade, part III
19.9.2009 12:17:11   
tassi1
pa še jest:
ko zlagam perilo na stojalo, so vedno nogavice na istih obešalih, vedno zlagam svoje majice skupaj, kaj je pa od koga drugega, pa na drugo stran!!
Če mi mama zlaga brisače in niso prav zložene- na pravo stran in po barvi, sem čist iz sebe !
pa seveda rolca od wc papirja mora bit obvezno prav zasukana,pa brisače , ki visijo za roke obrisat so veeddno natačno na sredini poličke na pravo stran zasukane!!
pa najbrž bi se še kaj našlo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Čudne navade, part III
19.9.2009 13:08:55   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
...pa vedno nosim dve različni nogavici, sploh si jih ne zlagam skup po parih ampak kar zagrabim, tist pa obujemuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  Ja kakšna pa si pol... kot Pika Nogavička....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Čudne navade, part III
19.9.2009 15:03:30   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

DOL mi visi za sode, lihe številke, pisane kljukce, polomljene žaluzije, narobe ali prav obrnjen skret papir, rožice gor ali dol, troslojen ali enoslojen, briga me kaj dela folk v stanovanju, vseeno mi je kje ležijo ključi, vseeno mi je koliko je kruha v bajti, kam so obrnjene paštete na policah, ni mi važno ali imam marmelado in maslo skupaj v hladilniku, znam biti oblečena v modro trenerko z rdečo majico in roza gatami pa se prav fino počutim...


Jaz tudi. Teh kljukic, obešanja perila po sistemu in skret papirja nisem nikdar čist dobr štekala. Najbolj mi je pa hecn, da imam prav ta hip čist slučajno oblečeno rdečo majco, modro trenerko in roza gate.... pa še v avto sem se taka usedla in v sosednjo vas otroka taka odpeljalauser posted image user posted image , pa sem se čist dobro počutila.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Čudne navade, part III
19.9.2009 16:37:11   
5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Ali pa rabim nov forum, V objemu norosti.


user posted image user posted image user posted image

Ok, za številke, število stošnic, ploščic itd je meni tudi vseeno. Barvna usklajenost pri oblačenju -pač zjutraj ali ko se preoblečem že tako izberem, da paše. In ja, rdeče in modro paše skupajuser posted image .

Sam, kako so zložene stvari v hladilniku, kako so obrnnjene zložene brisače, kako je obrnjea rolca wc papirja, kako stojijo žaluzije....saj NEK RED PA JA MORA BIT, NE MORE BIT VSE POLJUBNO. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Čudne navade, part III
19.9.2009 17:54:46   
Ronči
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

DOL mi visi za sode, lihe številke, pisane kljukce, polomljene žaluzije, narobe ali prav obrnjen skret papir, rožice gor ali dol, troslojen ali enoslojen, briga me kaj dela folk v stanovanju, vseeno mi je kje ležijo ključi, vseeno mi je koliko je kruha v bajti, kam so obrnjene paštete na policah, ni mi važno ali imam marmelado in maslo skupaj v hladilniku, znam biti oblečena v modro trenerko z rdečo majico in roza gatami pa se prav fino počutim...


Jaz tudi. Teh kljukic, obešanja perila po sistemu in skret papirja nisem nikdar čist dobr štekala. Najbolj mi je pa hecn, da imam prav ta hip čist slučajno oblečeno rdečo majco, modro trenerko in roza gate.... pa še v avto sem se taka usedla in v sosednjo vas otroka taka odpeljalauser posted image user posted image , pa sem se čist dobro počutila.
jaz sem šla enkrat po sestro v mesto v piđami, drsalicah copatah v razfukani katri s polno orodja, ker so bnli prejšnji dan v lozi, čikom v gobcu, ko me je vsatu policist user posted image mal je čudno gledal, me vprašal če mam opremo pa sem rekla: poln avto, ozrl se je po sekirah, žai i podobnem sranju, se nasmejal in me poslal dalje.... niti vozniške in prometne nism rabla pokazat :)

< Sporočilo je popravil Ronči -- 19.9.2009 17:55:18 >


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Čudne navade, part III
19.9.2009 19:30:06   
nadya
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

DOL mi visi za sode, lihe številke, pisane kljukce, polomljene žaluzije, narobe ali prav obrnjen skret papir, rožice gor ali dol, troslojen ali enoslojen, briga me kaj dela folk v stanovanju, vseeno mi je kje ležijo ključi, vseeno mi je koliko je kruha v bajti, kam so obrnjene paštete na policah, ni mi važno ali imam marmelado in maslo skupaj v hladilniku, znam biti oblečena v modro trenerko z rdečo majico in roza gatami pa se prav fino počutim...


Jaz tudi. Teh kljukic, obešanja perila po sistemu in skret papirja nisem nikdar čist dobr štekala. Najbolj mi je pa hecn, da imam prav ta hip čist slučajno oblečeno rdečo majco, modro trenerko in roza gate.... pa še v avto sem se taka usedla in v sosednjo vas otroka taka odpeljalauser posted image user posted image , pa sem se čist dobro počutila.
jaz sem šla enkrat po sestro v mesto v piđami, drsalicah copatah v razfukani katri s polno orodja, ker so bnli prejšnji dan v lozi, čikom v gobcu, ko me je vsatu policist user posted image mal je čudno gledal, me vprašal če mam opremo pa sem rekla: poln avto, ozrl se je po sekirah, žai i podobnem sranju, se nasmejal in me poslal dalje.... niti vozniške in prometne nism rabla pokazat :)



user posted image user posted image user posted image Dobrauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Čudne navade, part III
19.9.2009 19:58:19   
Anonimen
Čudna navada hmm. to, da moram imet vse omare zaprte ko grem spat, pa da ne maram lučk od aparatov, tko, da vse izklopim. Drugač pa nč neobičajnega. Je pa tko, da kot ploha tut jst komej čakam, da bom mela otroke, al pa nečake, da se bom lahko spet mal igrala z legicami, pa plastelinom ipd.

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?