|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005-3. del
25.9.2009 9:53:13   
ninocka
http://www.shrani.si/?I/CJ/****vo4yS/torta9.jpg

Pety tale mi je ful lepa, ze popolna, edino ne bi mela svetlo modrih trakov in rozic, ampak raje roza.
Aja, una torta je bla pa samo tko za vprasnaje, ce tudi rabis stojalo al stojijo ena na drugi user posted image

Gor bi mela pa taledva porocenca:

http://www.porocnikoticek.si/ponudba/c181
unadva na vespi, ker ne odpre direkt na slikico

Aja, v sopku bom mela pa kale in vrtnice (verjetno user posted image )

A sem ze tecna s to poroko? Sej je samo se slaba 2 meseca user posted image user posted image


Nika, prstani so od Beruninga, jih ima pa samo Slowatch. Pa lahko tudi z gotovino placava, ce je kaj lazje dat popust user posted image


Valla, packa me drazis s torto user posted image Jst pa na dieti in je ne morem jest user posted image
Ah, ja, sej danes imam pa OH dan in bom jedla pizzo in se tortico, jupi user posted image user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septembrke 2005-3. del
25.9.2009 10:04:05   
pety78
http://www.shrani.si/?I/CJ/****vo4yS/torta9.jpg

Pety tale mi je ful lepa, ze popolna, edino ne bi mela svetlo modrih trakov in rozic, ampak raje roza.


Ja, bi se dalo kaj podobnega naredit. Sedaj moram še samo preveri za pekače različnih velikosti in pladnje istih velikosti.
Vse nadstropne torte so na pladnjih.

Pingvinčki so bili tudi tako, da je bila okrogla torta na enem plastičnem pladnju, v spodnjo so bile zapiknjene 4 lesene palčke (tiste kitajske za jesti) in pladenj gor, drugače se to zaradi teže vse pogrezne.

Saj nič ne težiš s poroko, ti kar, se morebitne neveste še kaj naučimo. user posted image


_____________________________



(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septembrke 2005-3. del
25.9.2009 10:12:20   
ninocka

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Saj nič ne težiš s poroko, ti kar, se morebitne neveste še kaj naučimo. user posted image


Pa ta porocene gospe bi tud lahko se kaksne nasvet primaknile user posted image

Bom jst se uno kolegico vprasala, v cem njihova slascicarka pece torte, ko dela kvadratne, a prav?
Pladnje pa lahko v koncni fazi tud kupim na brncicevi, ce jih majo, seveda.

Aja pa okusi - najvecja bo borovniceva, pol pa cokoladna in sadna?

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septembrke 2005-3. del
25.9.2009 10:17:28   
pety78
A nam še mal lušt s tortami delava? user posted image


Aja pa okusi - najvecja bo borovniceva, pol pa cokoladna in sadna?


Ok, borovničeva bo verjetno ta...

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=10641

Torej brez čokolade.

Čokoladna samo čokoladna, ali s kakimi višnjami?

Sadna je pa lahko kombinacija višenj, marelic, breskev, ananasa...vse skupaj s smetano? Ali bi raje sadno tudi s kako sadno kremo - sadni puding+smetana+sadje?

user posted image




_____________________________



(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
25.9.2009 10:26:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
25.9.2009 10:28:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
25.9.2009 10:29:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
25.9.2009 10:31:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
25.9.2009 10:33:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu doroteja23)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
25.9.2009 10:35:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Septembrke 2005-3. del
25.9.2009 10:58:52   
ninocka

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Ok, borovničeva bo verjetno ta...

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=10641

Itak, a je bla kaksna druga se v igri?

Torej brez čokolade. Ja.

Čokoladna samo čokoladna, ali s kakimi višnjami? mmmm, moj bo ziher za visnje user posted image

Sadna je pa lahko kombinacija višenj, marelic, breskev, ananasa...vse skupaj s smetano? Ali bi raje sadno tudi s kako sadno kremo - sadni puding+smetana+sadje? Sadno bi pa jst dal marelice in breskve, kremo pa ti najbolj ves, katera se obnese...


Valla, zakaj pa ti torto peces? A kar tko al je kaksen spesl okjezn?user posted image

lihkar sem se zmenila za vabila in za forografe da se dobimo v ponedeljek.

A ma kaksna predlog, kaj napisat v vabila? Ne bi mela verzov, cist tko simpl k pasulj, pa ne sme se zacet Odlocila sva se, da bova skupaj zazivela...

Ta porocena, kaj ste ve napisale v vabila?

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Septembrke 2005-3. del
25.9.2009 11:06:40   
pety78
Valla, zakaj pa ti torto peces? A kar tko al je kaksen spesl okjezn?user posted image


Cuker ji je padel...user posted image

Saj ne, jutri namreč Nik praznuje. Aja, prav tako naš Vid. Sta dvojčka, veš! user posted image


_____________________________



(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Septembrke 2005-3. del
25.9.2009 11:11:24   
Nika v službi
Joj, joj, torte! Zoprnice, jaz tudi kao hujšam.user posted image  Že en teden vsak večer s Tomažem tečeva, pa neko kombinacijo 90-dnevne ločevalne + Montignaca se grem.user posted image  Zaenkrat uspeha še ni, če odštejem dejstvo, da sem po 100 m teka malo manj zadihana.user posted image

Torej, najinega vabila se ne spomnim, bom pa pogledala v album (je spredaj nalepljen) in prepisala. Ampak po jutrišnji poroki. Prav?

Danes imam polno posla s scenarijem - pripravljam 500€ bankovceuser posted image , vse rekvizite za ohcet, piksne, balone, registrsko tablico, po nakupih moram, zavit darilo, ma, milijon opravkov danes. Jutri pa zjutraj frizer, kosilo in akcija proti Bogenšperku.

Drž'te pesti, da bo lepo vreme!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Septembrke 2005-3. del
25.9.2009 12:00:17   
ninocka

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Valla, zakaj pa ti torto peces? A kar tko al je kaksen spesl okjezn?user posted image


Cuker ji je padel...user posted image

Saj ne, jutri namreč Nik praznuje. Aja, prav tako naš Vid. Sta dvojčka, veš! Jst pa Vallin Miha tud user posted image user posted image



o, sem smotana...vse drugo mi je slo po glavi, da mata obletnico, da ma tasca RD...da pa pece za Nika pa sploh pomislila nisem...sem mela v glavi, da jo bo narocila...joj, joj, smotka jst...user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Septembrke 2005-3. del
25.9.2009 15:58:33   
spelka12
Mal mi je hudo, k letos ne bo rd-ja septembra user posted image . Lani sem se tolk fino naigrala z vašimi lubčki, letos bo pa pomojem termin malo prepozno.
pety če lahko takele torte narediš se jest tudi prijavim za poročno (pa če se kdaj poročim al pa tudi neuser posted image ).
ninočka komaj čakam, da vidim tvojo poročno obleko. 100% boš najlepša. Kake barve je pa tvoj kupil obleko? Bom prepisala verze iz najinih vabil.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Septembrke 2005-3. del
26.9.2009 15:07:15   
tažana
no babe čist v torte padle. Jaz imam eno v hladilniku ampaj je čokoladna user posted image . prav neumno se mi smeji in me vabi. jaz pa še ne upam nič čokolade- z nežo še nisva na čisto z ritmom prišle pa si ne upam še z mojimi pregrehi zmešnjavo delat.

mi smo včeraj končno praznovali katarinin roj. dan. otroci so se na noreli mi pa naklepetali. smo imeli pa povabljene samo žlahto z otroci, ker sem res v zadnjem trenutku klicala in vabila na praznovanje. žlahta pa je bila zelo razumevajoča, ker edo kakšno stanje imamo doma.

Smo pa včeraj izvedeli, da mami ne bodo operirali, ker je zadeva preobširna. Tako smo uradno spet začeli boj s časom, ki nam je še ostal... user posted image Naredili ji bodo samo operacijo da bo lahko oddvajala blato vse ostalo pustijo pri miru. Srčno upam, da pogruntajo pravo kombinacijo proti bolečinskih tablet, da jo ne bo bolelo. Kar strah me postaja ko pa imam še živo pred očmi atka, ki se je matral iz dneva v dan. no ja upam, da bomo čim lažje vse skupaj prenesli. user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Septembrke 2005-3. del
26.9.2009 15:46:42   
benika
Joj Tažana, kako hudo mi je, ko to beremuser posted image user posted image user posted image Držite seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Septembrke 2005-3. del
26.9.2009 17:47:30   
benika
Vid in Nik, pošiljamo vama en kup poljubčkov in lepih želja ob praznovanju rojstnega dneva!
Čestitke tudi mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Septembrke 2005-3. del
26.9.2009 17:51:22   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

knjiga skokic o dinozavrih



ti,kaj pa je tole' kako izgleda? A je to "samo" knjiga,ali imaše kekšne "specila features"?

Ninočka,pa da boš vedela: poročiš se na moj rojstni dan user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NIK IN VID, VSE NAJBOLJŠE!!     user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil 2ursae -- 26.9.2009 17:53:12 >


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Septembrke 2005-3. del
26.9.2009 17:52:28   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Vid in Nik, pošiljamo vama en kup poljubčkov in lepih želja ob praznovanju rojstnega dneva!
Čestitke tudi mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image



Se pridružujem čestitkam.
tažana user posted image user posted image user posted image .

Sem pozabila povedat, da se je kak popadek na ctg-ju že pokazal, ampak čist majhen. Danes pa kot zanalašč že cel dan krči pa otrdevanje.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Septembrke 2005-3. del
26.9.2009 17:55:13   
benika
A čmo pol že začet dihat???????? 

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Septembrke 2005-3. del
26.9.2009 19:52:22   
tažana
Vid in Nik vse najboljše za rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image

špelka : no, počasi bo! Jupi!!

Naj povem da se je danes našel na Jesenicah en junak, ki se je odločil, da bo v torek ali sredo poizkusil operirat user posted image . Nič ne obljublja, ampak bo odprl in videl kaj se da pomagat. Torej je še nekaj upanja user posted image . upam na najboljše

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Septembrke 2005-3. del
27.9.2009 16:16:18   
doroteja23
user posted image user posted image VID IN NIK vse najboljše!!user posted image user posted image user posted image

Valla so ti omenili da, ko ima napad kašlja je najboljše ga nest direktno na zrak.Tudi ponoči! Zavit v odejo in ven.


(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Septembrke 2005-3. del
27.9.2009 19:44:16   
spelka12
tažana super novica. user posted image  Vsak žarek upanja je sigurno več kot dobrodošel pri vas.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Septembrke 2005-3. del
27.9.2009 20:09:15   
tažana
en trenutek slaba potem dobra in spet slaba novica- zmešalo se mi bo user posted image . prejle sva govorile po telefonu pa mi reče bova mogle bit kratke, ker bom urgentno operirana. ji povem da jo imam rada in to je to user posted image . ko sem govorila s sestrico mi je povedala, da so neki izvidi zelo slabi in če slike potrdijo sum, bo danes urgentno operirana- menda kaže zelo slabo. upam da se zjutraj zbudim in izvem dobro novico.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?