|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
25.9.2009 12:57:13   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: pupika

No vidiš ki se delajo norca iz nas, jaz sem bila včeraj tako jezna, da sem klicala zvezo potrošnikov in jim povedala situacijo, pa sem se še pozanimala kako je kaj z garancijo, pa so mi zatrdili, da sedaj ne bi rabla nič plačat, ker se je pokvaril isti del kot pred letom dni, ker moram imeti za ta del garancijo toliko časa kot jo je imel stroj. In sem jim danes to povedala po telefonu, pa je rekla, da bodo preverili na tržni inšpektorat in da to ni tako, da ima zamenjan del garancijo le 6 mesecev.

Zvesta kaj ste ga kaj klicali, ali so vas klicali da danes pridejo, zagrozi jim malo in zderi se, očitno to pri njih pomaga, sedaj sem že v dilemi, da sploh znajo kaj popravit, ker to pri nji vse traja tako dolgo.Katero znamko stroja imate?


ma, zaj sem vse skup možu prepustila...

ker so sami klicali, da pridejo, včeraj rekli, da jim ne znese, da bo danes...

imamo ap Indesit...

sem pa glih možu rekla, da naj pokliče... pa reče, da imamo doma še staro "riflmašino" pa če en zna popravit, naj pride ročno zdrgnit perilo...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
25.9.2009 13:02:19   
zvesta
evo, sem ga zdaj klicala, pa ma vklopljeno tajnico...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
25.9.2009 13:10:54   
pupika
zvesta poskusi na tole 02-332-24-50 ali pa na 041-681-118

Dobra si res, sem se nasmejala za drgnenje

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
25.9.2009 13:15:13   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: pupika

zvesta poskusi na tole 02-332-24-50 ali pa na 041-681-118

Dobra si res, sem se nasmejala za drgnenje


saj te dve številki kličem...

zdaj sme dobla, bojda bo spet nekdo tretji čez eno uro tukaj, ampak njegove št. mi ni želel dat, ker je osebna...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
25.9.2009 13:25:20   
pupika
res ja, so banda ušiva, upam, da se vam ne bo tako zavleklo kot se je pri nas, pri nas je minlo že 3 mesece, pa nič, kljub temu da so del dobili, si ne morejo vzet cajta pa prit menjat. Mi pri njih vedno čakamo 2 ali 3 mesece, lani smo čakali 3 mesece, so pa tudi pri nas lani parkrat prišli, ker so popravli, pa ni delalo, pa oni meni, naj si odtok razbijemo ker imamo zamašeno cev v steni.
Zabrusi jim, da češ met nadomestni stroj, ker se to že tolko časa vleče

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
25.9.2009 13:28:10   
zvesta
so klicali zdaj, sme se malo razburla in čez pol ure bo bojda tukaj.. je že na poti...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
25.9.2009 13:38:13   
zvesta
evo, mam zaj šefa tukaj...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
25.9.2009 13:39:44   
pupika
pa javi kaj so zrihtali, da ne bodo kar spet nekaj pocali. Kolko pa boste plačali?Kaj imate slučajno zavarovano notranjo opremo, ker v tem primeru, lahko dobite povrnjeno znesek od zavarovalnice, ker če vam je stroj nehal, lahko pride tudi do udara strela, in naj ti serviserji napišejo da je bil udar strele. Pri nas bo krila zavarovalnica, če pa je to res kar pravijo na zvezi potrošniki, da ima en del garancija, pa jim ne bom popustila in naj kar sami krijejo, ker bi moral imer zamenjan del tudi garancijo.Ker s takim odnosom kot ga imajo oni je pa katastrofa.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Serviserji... grrrrrr.....
25.9.2009 13:41:11   
pupika
ta je full prijazen ja, kar povej mu kako so neprijazni, in da nisi ti prvi primer ki se pritožuješ. Boš videla, ti bodo odpeljali stroj pa rekli čakajte, vsaj tako je bilo pri nas in čakamo že 3 mesece

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?