|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 9:17:56   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Jakova skupina je šla v mini živalski vrt v Sl.Konjice, mislim, da je Bubi že bila in je bil čisto navdušen!


Ja, mi smo bili za silvestrovo in je bilo krasno. Zimska idila. Sem obljubila, da bomo šli na pomlad spet... to je zdaj, ne? user posted image

Razmišljam o tem festivalu družin v Olimju. Boste šli? Po drugi strani pa je zdaj v nedeljo pri nas prireditev Neulovljivi škrat in bo tudi lušno. Tako da bomo kar tole lokalno varianto užgali user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 9:17:58   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Mi stanujemo v zgornjem štuku in pred kakšnim letom sva oba z mojim vsak večer približno ob isti uri slišala, da nekdo HODI po podstrešju. Seveda nama ni nihče verjel. Bilo je pa res spooky in ne verjamem, da je bila kakšna žival, ker so bili prav koraki, ne stopicanje. Potem pa je enkrat prespala svakinja pri nama in je tudi ona slišala. Naslednji dan sta šla moj in njen fant z baterijo na podstrešje, nista nič našla, skratka, od takrat naprej ni bilo več korakov. user posted image  Me kar mrazi...


Jao, Urša, pa ne takih spooky variant, no..... čeprav pri nas še vedno piska user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 9:18:01   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Naš ne...pa tudi še nimam pojma kam jo bomo stlačili user posted image


Tole mi je pa zelo znano. Imamo isti problem. user posted image  Saj kuhinjska miza je OK tudi v drugem razredu! user posted image


user posted image user posted image user posted image   upam, da boš drugo leto rekla, da je tudi za 3. razred čisto ok user posted image . Potem pa bo počasi treba nekaj nabavit.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 9:21:04   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

Dobro jutro

Kot sem obljubila še slikico našega Lukca prej in sedaj user posted image

user posted image

user posted image




Lubek user posted image  zdaj, s kratkimi.... ne vem, no, meni so pač všeč fantki s fantovsko frizuro.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 9:44:13   
kvaka
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Lubek user posted image  zdaj, s kratkimi.... ne vem, no, meni so pač všeč fantki s fantovsko frizuro.


Ja normalno fant naj ima fantovsko frizurco user posted image .
Ja mu itak paše tale frizurca in je čist drugi. Tako da so ga ljudje, prve dni zamenjevali s sosedovim fantkom, ki je isto star kot on, ravo tako blod pa še podobni frizurci imata user posted image

Najbolj od vsega me je nasmejal bivši sosed, ki Lukata vidi skoraj vsak teden. Pridem jaz z Lukatom k njim pa mi pravi: Kdo je pa ta fantek? pa jst nč, pa še enkrat. Pa jaz nadaljujem drug pogovor, on pa spet reče: Ja kako je temu fantku ime? in se še k Lukatu nagne: Ja kako je pa tebi ime in čigav si? Sem vidla, da ga res neprepozna user posted image . Mu povem da je Luka, je sam utihnil, osupel se zastrmel v njega user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 10:03:49   
Paštetka
Meni so pa všeč fantki z dolgimi lasmi user posted image .

Kar se pa tiče mizice.... žal nimamo jedilnice in kuhinjske mize. Tako, da me cenej pride pisalna miza kot pa jedilnica user posted image . Poleg tega se mi zdi, da je vsak razred višje večji finančni zalogaj kot zdaj na začetku, ker potem vedno nekaj rabijo. Vsaj pri meni v mojih časih je bilo v šoli tako. Če drugo ne, bo potrebno takrat mu kakšen računalnik nabaviti, itd.

Urša, jaz bi po moje se vsrala od strahu, da moram poslušati, da nekdo hodi po podstrešju naslednji trenutek bi se pa odselila. A pa si kdaj poskusila vprašati to "osebo", ki hodi po podstrešju vprašati, da če kdo hodi, naj ti da znak kaj želi? user posted image

Jaz sem 1x tak, ko bi je babica umrla, rekla, da če je kje blizu, naj mi da nekak znak. In me je v neslednjem trenutku, "nekaj" pobožalo po obrazu. No jaz sem verjela, in verjamem tudi zdaj, da je bila ona. Sicer se trudim ne verjeti v posmrtno življenje, vendar želim verjeti, da se vsakdo pride še poslovit od svojih najbližjih (ker bi tako jaz želela user posted image ), oz. želim verjeti, da nekdo čuva name, če se obrnem nanj. Sicer sem se pa že od malega "pogovarjala" s sestro, ki mi je umrla in katere nikoli nisem niti spoznala, ampak se mi zdi, kot da jo poznam že 30 let in živi z mano.

Čudna sem, ne? user posted image




_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 11:00:59   
ada2
stanje:
miha: angina, tečnost na 65 potencouser posted image

adam: močen prehlad, žalost, ker ne sme v vrtec....

jaz: adijo dopust in plani, ki sem si jih naredilauser posted image .... vsaj upanje, da bo do sobote boljše mi ostane, da vsaj đoleta vidim....


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 11:42:08   
NinaŠ
Čist drugi fant Luka user posted image fleten je user posted image


Ada user posted image zadnje čase se pa tudi vas skoz neke bolezni držijo user posted image user posted image user posted image user posted image da bo do sobote tolk dobro, da si bosta vsaj fraj večer lohk privoščila user posted image user posted image user posted image


Paštetka saj me nič ne briga, a vprašat pa moram user posted image : kako to, da nimate jedilnice user posted image
Ja, glede posmrtnih srečanj... ...no meni se zdiš čudna, ampak vsak po svoje, a ne? user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 13:01:31   
Paštetka
Jedilnice nimamo, ker je ne potrebujemo.user posted image
Kaj ti si ne želiš v primeru, da bi nepričakovano umrla, da bi se lahko šla poslovit od otrok, moža...
Duh in Demi Moore user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 18.5.2011 13:05:31 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 20:10:29   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jedilnice nimamo, ker je ne potrebujemo.user posted image

dobr se mate user posted image user posted image

Kaj ti si ne želiš v primeru, da bi nepričakovano umrla, da bi se lahko šla poslovit od otrok, moža...
 
to že, ampak ne verjamem, da je mogoče na način kot si ga opisala user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 21:03:28   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jedilnice nimamo, ker je ne potrebujemo.user posted image

dobr se mate user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 21:04:28   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

stanje:
miha: angina, tečnost na 65 potencouser posted image

adam: močen prehlad, žalost, ker ne sme v vrtec....

jaz: adijo dopust in plani, ki sem si jih naredilauser posted image .... vsaj upanje, da bo do sobote boljše mi ostane, da vsaj đoleta vidim....



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 21:21:34   
petarda
Luka je pa krasen...bil in je zdaj s to frizuro user posted image . In čisto verjamem, da ga bivši sosed ni prepoznal, ker je čisto drugi user posted image .

So pa tudi meni všeč fantki z dolgimi lasmi...ne samo, da so mi všeč...ampak so mi ...iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image ....ampak samo fantki....FANTJE z dolgimi lasmi pa mi niso niti malo všeč...ala Jure R. user posted image user posted image

Glede tistega nekaj, kar je in ni.... ko mi je pri 16-tih umrl oči, me je edino to, da sem verjela, da pazi name, da je z mano... držalo pokonci...da bi ga kdaj srečala, čutila...ga nisem, čeprav sem ga prosila naj da kakšen znak user posted image .... Edino, kar se mi je "nenavadnega" zgodilo je pa sledeče....

Vedno mi je bilo ful žal, ker oči ni spoznal lubija, pa ker ni mogel biti na poroki, me predat, pa v nosečnosti sem bila žalostna, ker ne bo videl vnuka.... in ko sem rodila in so petardita položili v tisto grelno posteljico...sem ga pogledala in videla NJEGA....moj oči.....z vsemi gubami, ki jih je imel, čisto tak, kot je bil...dojenček z glavo starejše osebe (creepy, ja...samo niti ni bilo user posted image ).... Ampak sem bila tiho, da si ne bi mislili, da me je porod toliko zdelal user posted image ....in potem je moj user posted image , ki je mojega očija videl samo na slikah in enem videoposnetku, rekel: "poglej lubi...tvoj oči...petardito je čisti on...ziher nas je prišel pogledat", in sva oba tisto minuto strmela v njega....ampak samo tisto minuto je bil čisto, čisto podoben mojemu očiju...ampak v piko....takoj zatem je petardito ratal čisto svoj, podoben bolj lubiju, kot meni...šele zdaj se spet nagiba na mojo stran...

No...in to izkušnjo sem jaz vzela, kot da me je prišel takrat oči pogledat, čestitat, potolažit, razveselit....vse hkrati... user posted image .... in ko sem rojevala juniorja in minija.....sem se zelo veselila trenutka, ko bi spet prišel...ampak ga ni bilo...tudi user posted image  ni nič takega opazil.... user posted image ....v bistvu kar razočaranje...a imam feeling, da se bo spet kje pojavil, ko ga bom res rabila.....saj zdaj, ko berem kaj pišem...se sama sebi zdim čudna user posted image ...zato ti Nina nič ne zamerim, če se bom tudi tebi user posted image ....ampak izkušnja je pa taka user posted image  .... Bi še verjela, da sem ga videla, ker sem pač mislila na njega...da ga je videl pa moj user posted image ...to mi je pa takrat takoj dalo mislit... user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 21:40:53   
NinaŠ
Ej, ne zdej mislit, da vas imam za čudne. Izraz "čuden" sem uporabila samo ker je, kdo že?, Paštetka mislim da, rekla, da se bo komu zdela čudna. Sama pač v take izkušnje ne verjamem, dopuščam pa možnost, da me kdo ali kaj kdaj še prepriča v nasprotno. In NE, ne zdite se mi čudne v pravem smislu besede user posted image  

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 21:47:19   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Ej, ne zdej mislit, da vas imam za čudne. Izraz "čuden" sem uporabila samo ker je, kdo že?, Paštetka mislim da, rekla, da se bo komu zdela čudna. Sama pač v take izkušnje ne verjamem, dopuščam pa možnost, da me kdo ali kaj kdaj še prepriča v nasprotno. In NE, ne zdite se mi čudne v pravem smislu besede user posted image  


Vem kaj hočeš povedat... user posted image  In, če se mi ne bi zgodilo, bi razmišljala enako, kot ti. user posted image ... v bistvu dopuščam možnost, da nekaj je, kot tudi dopuščam možnost, da se nama je obema takrat pač samo zazdelo...čustva in to... user posted image ....ampak mi je prva možnost bolj všeč, ker bi rada verjela, da se nekoč vsi srečamo nekje user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 21:50:54   
petarda
Aja...bubi...pri tebi je pa ziher SAMO kakšna cev user posted image user posted image user posted image ....samo še pogruntat moraš katerauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 22:02:25   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Aja...bubi...pri tebi je pa ziher SAMO kakšna cev user posted image user posted image user posted image ....samo še pogruntat moraš katerauser posted image user posted image user posted image user posted image


do takrat pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 22:07:06   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

Dobro jutro

Kot sem obljubila še slikico našega Lukca prej in sedaj user posted image

user posted image

user posted image




Lušten frajerček! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 22:07:58   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

Pisalni mizi naša dva bosta dobila, kdaj je odvisno od user posted image

Sam upam, da ne bo na koncu res tako, kot je rekel Anže: Preden nama bo oči naredu pisalni mizi, bova midva že v četrtem razredu user posted image





user posted image user posted image user posted image  Ta je dobra! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 22:09:52   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*
Jao, Urša, pa ne takih spooky variant, no..... čeprav pri nas še vedno piska user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 22:18:00   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Urša, jaz bi po moje se vsrala od strahu, da moram poslušati, da nekdo hodi po podstrešju naslednji trenutek bi se pa odselila. A pa si kdaj poskusila vprašati to "osebo", ki hodi po podstrešju vprašati, da če kdo hodi, naj ti da znak kaj želi? user posted image

Jaz sem 1x tak, ko bi je babica umrla, rekla, da če je kje blizu, naj mi da nekak znak. In me je v neslednjem trenutku, "nekaj" pobožalo po obrazu. No jaz sem verjela, in verjamem tudi zdaj, da je bila ona. Sicer se trudim ne verjeti v posmrtno življenje, vendar želim verjeti, da se vsakdo pride še poslovit od svojih najbližjih (ker bi tako jaz želela user posted image ), oz. želim verjeti, da nekdo čuva name, če se obrnem nanj. Sicer sem se pa že od malega "pogovarjala" s sestro, ki mi je umrla in katere nikoli nisem niti spoznala, ampak se mi zdi, kot da jo poznam že 30 let in živi z mano.

Čudna sem, ne? user posted image





Nisem nič vprašala, verjamem pa v življenje po smrti in v duhove. Nisi čudna, meni so se še druge nenavadne stvari dogajale, poleg korakov na podstrešju. Če vas ni preveč strah, lahko delim z vami...
Ko mi je umrl dedek, sem se zbudila ob isti uri.
Ko smo klicali s prijateljicami duhove in se je lonček začel premikati, se je naša mačka naježila in jo ucvrla pod posteljo v drug prostor, je ni bilo ven do konca seanse. Baje so živali zelo dovzetne za take stvari.
Ko sem bila na grobu prijatelja kmalu po njegovi smrti, sem začutila eno energijo, kot da bi veter zapihal in rekla sem naj mi da znak, da je tukaj-ne boste verjele, ampak ena črka iz njegovega imena je padla dol iz križa.
No, jaz sem šele čudna!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 22:19:26   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

stanje:
miha: angina, tečnost na 65 potencouser posted image

adam: močen prehlad, žalost, ker ne sme v vrtec....

jaz: adijo dopust in plani, ki sem si jih naredilauser posted image .... vsaj upanje, da bo do sobote boljše mi ostane, da vsaj đoleta vidim....



Jao, jao, jao, Ada, nič nisem fouž! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mene pa zobje bolijo, kar vsi, sem se verjetno prehladila. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 22:21:05   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jedilnice nimamo, ker je ne potrebujemo.user posted image

dobr se mate user posted image user posted image

Kaj ti si ne želiš v primeru, da bi nepričakovano umrla, da bi se lahko šla poslovit od otrok, moža...
 
to že, ampak ne verjamem, da je mogoče na način kot si ga opisala user posted image



Verjamem, da ne verjameš, ker nisi tega doživela, če bi, pa bi verjela! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 22:23:43   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Vedno mi je bilo ful žal, ker oči ni spoznal lubija, pa ker ni mogel biti na poroki, me predat, pa v nosečnosti sem bila žalostna, ker ne bo videl vnuka....


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
18.5.2011 22:27:05   
Urša
Zdaj pa prilepim še današnjo slikico mojih otročkov, pa upam, da mi ne bo špeh preveč zrastel! user posted image user posted image user posted image  Ko se je Nika odmaknila, je Izak samo pikiral na sedežno. user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?