|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 15:18:28   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Vidim, da ste pridne s hujšanjemuser posted image

Sem probala zdj hujšat sama nekaj, sladkarijam sem se odpovedala..
No pa js bi se vam vseen pridružila, če smem.
Prosila bi za tisto knjigo, če mi  jo lahko katera pošlje.
Izgubit pa morem 15 kg..

Začela pa bom jutriuser posted image



Sem te kar na seznam dodala, da ne boš imela izgovora. user posted image
Pošlji mi ZS s tvojim mailom, da ti pošljem knjigo. Aja, pa še povej katero želiš Jem, torej hujšam ali drugo ali obe?

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 15:44:24   
kaminek
bamoocham, pozdravljena med shujševalno kurouser posted image user posted image user posted image , mislim dobrodošla med nami

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 16:43:49   
S@nta
še ena,ki bi rada izgubila kakih 10kilc.
glede na to,da še dojim,si še niti ne upam nekih drugih drastičnih diet, zaenkrat sem na tem, da pijem kavo brez sladkorja, brezkofeinsko še moram nabavit, pa kruh ni več beli, ostalo še pa kr po starem, najbolj žalostno, da obožujem krompir v vseh oblikah, še najbolj pire, ki je težki giftuser posted image
Jem, torej hujšam imam, bi pa fehtala za ono drugo, če se me Janči usmili.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 16:52:19   
bamoocham
Kaminek hvala, js upam da mi bo ratalo! Pa sej mi more a ne:)

Janci, prosla bi za obe...aja mail..bamoocham@windowslive.com...

hvala;)

(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 17:07:48   
Janci F

user posted image user posted image

                     SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image

     
       ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
      IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH    

Janci F      +17 kg          12.10.2009         -0 kg                 
žuža3       +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
Tira           +15 kg          12.10.2009         -0 kg 
kaminek    +15 kg          12.10.2009         -0 kg 
mk8          +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
hanuši      +17 kg          12.10.2009         -0 kg 
alina         +9 kg            1.10.2009           -1,5 kg
Drnula      +10 kg          12.9.2009           -4 kg
bamoocham +15kg       15.10.2009          -0 kg  
s@nta       +10 kg         14.10.2009          -0 kg


(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 17:08:06   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: S@nta

najbolj žalostno, da obožujem krompir v vseh oblikah, še najbolj pire, ki je težki giftuser posted image



Jaz sem enkrat že hujšala po Montignacu in najtežje se je bilo odpovedati krompirjuuser posted image user posted image Tudi jaz ga obožujem, ampak sem se počasi navadla, da ga ni več na mojem jedilniku.

(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 17:32:52   
S@nta
Saj se tolažim, da lahko vsaj poskusim, pa bom vidla, saj testenine so tudi dobre. Še mojega bi rada nahecala, da se mi pridruži, ampak on noče slišat, da si v kavo ne bi vsipal pol kile cukra.ma kera idejo kak ga prepričat,aja mimogrede umetnih sladil ne marauser posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 20:09:35   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: *alina*

IZVIRNO SPOROČILO: S@nta

najbolj žalostno, da obožujem krompir v vseh oblikah, še najbolj pire, ki je težki giftuser posted image



Jaz sem enkrat že hujšala po Montignacu in najtežje se je bilo odpovedati krompirjuuser posted image user posted image Tudi jaz ga obožujem, ampak sem se počasi navadla, da ga ni več na mojem jedilniku.



Tudi jaz sem ful krompirjeva in se mi že začenja kriza.
Najbolj pogrešam krompir, potem šele cukr.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 20:11:53   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: S@nta

Saj se tolažim, da lahko vsaj poskusim, pa bom vidla, saj testenine so tudi dobre. Še mojega bi rada nahecala, da se mi pridruži, ampak on noče slišat, da si v kavo ne bi vsipal pol kile cukra.ma kera idejo kak ga prepričat,aja mimogrede umetnih sladil ne marauser posted image


Jaz moram pa mojega kar pohvalit, saj z mano je polnozrnate testenine in polnozrnat kruh.
Je že rekel, da bo jedel vse kar jem jaz, edino zadnjič sem mu dodatno skuhala riž.

Upam, da bodo spremembe na mojem jedilniku ostale trajne, ker prednost polnozrnatega kruha je, da je dolgo svež.
Pa tudi polnozrnate testenine so prav dobre. 

< Sporočilo je popravil Janci F -- 14.10.2009 20:21:31 >

(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 21:48:06   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: S@nta

Saj se tolažim, da lahko vsaj poskusim, pa bom vidla, saj testenine so tudi dobre. Še mojega bi rada nahecala, da se mi pridruži, ampak on noče slišat, da si v kavo ne bi vsipal pol kile cukra.ma kera idejo kak ga prepričat,aja mimogrede umetnih sladil ne marauser posted image


Kaj pa ta rjav cukr? Ajde, ni to čist to kar bi mogl bit, ampak sej veš, bolje išta nego ništa...user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 21:50:21   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Jaz se pa počasi odpravljam kuhat kosilo in sicer danes bodo polnozrnati špageti ali pa svedrčki s tunino omako.




Oprosti, sej sem že mal pozabla ampak a je tole zihr vredu? Ker kokr vem monti prav da na razne testenine izključno zelenjavno omako, brez kakega mesa, rib,...
Čist možno da se motim, ampak tud mene zanima...user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 22:01:52   
kaminek
danes sm bla v šopingu in se oborožila, pa sm ugotovila, da nisem kupila špinače, pora, zelene itd. itd.user posted image , sej zato pa obstajajo listki in svinčnik, da se kaj zapiše, a ne?

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 22:05:37   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Jaz se pa počasi odpravljam kuhat kosilo in sicer danes bodo polnozrnati špageti ali pa svedrčki s tunino omako.




Oprosti, sej sem že mal pozabla ampak a je tole zihr vredu? Ker kokr vem monti prav da na razne testenine izključno zelenjavno omako, brez kakega mesa, rib,...
Čist možno da se motim, ampak tud mene zanima...user posted image


Načeloma naj bi bilo na prvi stopnji bolje brez tune, ampak je tudi tako OK. Jaz paradižnikovi omaki vedno primešam tuno, ker mi je drugače preveč pusto.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 22:06:56   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

danes sm bla v šopingu in se oborožila, pa sm ugotovila, da nisem kupila špinače, pora, zelene itd. itd.user posted image , sej zato pa obstajajo listki in svinčnik, da se kaj zapiše, a ne?


Ah ja...poznam to...sem bla včeraj v Mercatorju (saj veste torkov popust user posted image ) in tudi pozabila nekaj stvari...od zdaj naprej pa ne hodim več brez seznama!

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 22:07:55   
kaminek
no, pa si me prehitela alina, sam jst v receptih nism zapazla, da bi blo to skupej ok.

< Sporočilo je popravil kaminek -- 14.10.2009 22:08:46 >

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 22:10:20   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: S@nta
Še mojega bi rada nahecala, da se mi pridruži, ampak on noče slišat, da si v kavo ne bi vsipal pol kile cukra.ma kera idejo kak ga prepričat,aja mimogrede umetnih sladil ne marauser posted image


Ja s kavo je na žalost tako, da se je treba enostavno navadit...jaz sem enkrat začela piti nesladkano (pa niti ne zaradi hujšanja) in zdaj mi niti na misel ne pride več, da bi jo sladkala. Se mi zdi, da sladkor uniči okususer posted image .

(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 22:17:57   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

no, pa si me prehitela alina, sam jst v receptih nism zapazla, da bi blo to skupej ok.


Na drugi stopnji je manj omejitev in mislim, da je to ena izmed njih. Ne vem kje sem to zasledila.

Vazno je, da nimamo obcutka, da se necemu odrekamo, sicer nas lahko kaj kmalu zanese na stara pota. Jesti je potrabno tako, da ne cutimo pritiska in da nismo zaradi tega pod nenehnim stresom!

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.10.2009 22:36:07   
kaminek
jedilnik za jutri:

*kosilo: paradižnikova juha, narastek iz tune in paradižnika, sir
*večerja: čebulna pogača, zelena solata, jogurt

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
15.10.2009 8:40:35   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: *alina*

jaz sem enkrat začela piti nesladkano (pa niti ne zaradi hujšanja) in zdaj mi niti na misel ne pride več, da bi jo sladkala. Se mi zdi, da sladkor uniči okususer posted image .



točno tako. Jaz sem jo začela pit brez sladkorja ene 10 let nazaj, ko sem imela tut dieto. Sem se ful navadila in če kje dobim sladkano, me kar strese. Tudi meni se zdi, da uniči okus


Jaz bi pa vprašala, če so ovseni kosmiči z rozinami in suhimi marelicami O.K.. Sem namreč kupila navadne in pa še te. Jem jih pa z 0,1 jogurtom, če se temu sploh lahko reče jogurtuser posted image . Do sedaj sem vedno grškega kupovala, to ti je okususer posted image

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
15.10.2009 8:42:50   
*alina*
Kaminek, sporoči kako ti bo všeč tunin narastek. Meni je bil všeč :) Jaz še ne vem kaj bom danes kuhala...razmišljam o porovem narastkuuser posted image Vsekakor moram v trgovino po kakšno ribico...sem včeraj brala Montignacove jedilnike pa sem se spomnila na morski list.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
15.10.2009 8:45:06   
Hanuši
aja, pa še to. Mojadva jesta lepo z mano. Z malo dodatki. Ko sem naredila purana in pa stročji fižol, sem njima še krompir spekla, včeraj sem imela pa polnozrnate špagete in zelenjavno omako, njima sem pa še pleskavico s sirom spekla.

Se bo pa po moje tudi njima malo poznalo, ker sem v svoji kuhinji ogrooooonmooooo uporabljala smetano za kuhanje in pa kislo smetano. Evo tega ni več. Je sicer padlo včeraj, da ta omaka pa ni tok dobra, sam se naj kar navadita ( sta sicer oba totalna suhca ), a je za zdravje in holesterol bolše.

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
15.10.2009 10:04:39   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: *alina*

Kaminek, sporoči kako ti bo všeč tunin narastek. Meni je bil všeč :) Jaz še ne vem kaj bom danes kuhala...razmišljam o porovem narastkuuser posted image Vsekakor moram v trgovino po kakšno ribico...sem včeraj brala Montignacove jedilnike pa sem se spomnila na morski list.


bom poročala, seveda. men so res ti recepti tolk okusni, mnjami. tk sm not padla, sam k sm pa šla včeraj na tehtnico, mi je pa več pokazaluser posted image sicer se je to tko, da ti teža mal naraste, pol pa skokovito pade. no, bomo vidl. pa glede na to, da že dobr teden nism vase spravla nč sladkega, da so obroki 3x na dan, mogoče še kakšno jabolko za malico. skoraj nič kruha, edino za zajtrk. jst resnično upam, da mi bojo šle kile dol. je pa res, da pričakujem user posted image  in takrat sm vedno težja. ma ja, s čim se tolažimuser posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
15.10.2009 10:06:29   
kaminek
jst sm včeraj kupila osliče, morske sadeže in še eno vrsto rib, k je rdeča in ima velike koščice. ne vem, kako se jim reče, v zmrzovalnik pa se mi ne da it gledat.

pa čebulna pogača mora bit tud mljask, tko se mi zdiuser posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
15.10.2009 11:12:13   
*alina*

Kaminek, s takim načinom prehranjevanja bodo šle kile zagotovo dol!!! Sicer pa tako ali tako v knjigi piše, da je možno, da na začetku kg nekoliko narastejo. Ne skrbi!!!! Pa ne se tehtat vsak danuser posted image . Ko sem jaz takrat shujšala je šlo na začetku ful dol, se mi zdi da sem bla kar naenkrat 5 kg lažja. Ponavadi je tako, da se je najtežje boriti z zadnjimi 3 kg...
A se striktno držiš teh jedilnikov? Meni se zdi ful velik enih jedi...če pomislim, da bi si vse to pripravila, se mi zdi, da bi bila cel dan za štedilnikom. Jaz npr. zberem eno glavno jed in tega pojem malo več...sploh za večerjo ni šans, da pojem juho+kakšen narastek. Samo eno ali drugo pa tega malo več. Mogoče je tako narobe, samo če je šlo takrat dol, bo šlo tud sedaj :)))

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
15.10.2009 12:10:41   
bamoocham
Dan.

Neki me zanima-kje ste dobile jedilnike za Montignac dieto? Jih lahko katera posreduje?

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?