|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 2. del
10.11.2009 22:20:48   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

IZVIRNO SPOROČILO: majčica20


mi smo se danes zmenili za krst, moram v lov za  oblekico za našo malo. kakšne ideje, samo da niso predrage, he,he 


Majch ima v svojem albumu krstno oblekco za svojo Živo, je ful lepa, domače izdelaveuser posted image user posted image


Ja, se strinjam -Majc ima krasno oblekico.

Jaz jo imam tudi, samo je do starosti nekje 3-4 mesece.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Dolenjke, 2. del
11.11.2009 9:11:12   
Anonimen
Jutro user posted image .

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Dolenjke, 2. del
11.11.2009 9:16:05   
Alex01
Jutro user posted image

Mi2 sva komaj "prekljuvala lupino"user posted image user posted image user posted image user posted image

V Muller morava z Nejcem, Alex ima jutri 8 let, pa morava iskat par sladkarij za v šolo.

K sreči vsaj dež ne pada, pa danes menda bo malo boljše vremeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Dolenjke, 2. del
11.11.2009 21:00:36   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

V Muller morava z Nejcem, Alex ima jutri 8 let, pa morava iskat par sladkarij za v šolo.



Vse najboljše Alexu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ja kje pa ste vse????

user posted image user posted image

Rea tnxxxxxx superrrr jeeeeeuser posted image user posted image user posted image bom poskusila jutri našega božička oblečt user posted image user posted image user posted image

In današnji dan je za zapisatttttuser posted image user posted image user posted image user posted image

Manca se je sama pričela iz hrbta obračat na trebuh v položaj pasenja kravic user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko smo prišli iz Nm je pričela zganjat vragolije user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Dolenjke, 2. del
11.11.2009 21:11:48   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Vse najboljše Alexu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

HVALAuser posted image



Manca se je sama pričela iz hrbta obračat na trebuh v položaj pasenja kravic user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super


< Sporočilo je popravil Alex01 -- 11.11.2009 21:12:34 >

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Dolenjke, 2. del
11.11.2009 21:27:57   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska



Ja kje pa ste vse????

user posted image user posted image



Čez dan je lepo vreme, pa ga je treba izkoristit user posted image .
Ampak res nikjer nobene. Matejo pogrešam

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Dolenjke, 2. del
12.11.2009 20:43:53   
Bonnie_RR
Tema je odklenjena. Do zaklepa pa je prišlo zaradi (naknadne) anonimnosti avtorice te teme, do česar pride avtomatsko.

Lp, Bonnie


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Dolenjke, 2. del
12.11.2009 20:45:46   
valentinčica30
Tema je odklenjenauser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Dolenjke, 2. del
12.11.2009 21:02:09   
Alex01
Najbolje, da nadaljujemo tukaj user posted image

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Dolenjke, 2. del
12.11.2009 21:03:50   
Alex01
Evo, pa še tuki nalimam naša sončka

user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Dolenjke, 2. del
12.11.2009 21:15:20   
Mala_princeska
Ma kje zdaj čvekamo???user posted image user posted image

Na 2. ali 3. delu.

In user posted image user posted image user posted image za Majch, če je res šla dol s foruma user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Dolenjke, 2. del
12.11.2009 21:26:31   
Mateja4
user posted image user posted image user posted image user posted image ZA NAŠO TEMO

še enkrat VSE NAJBOLJŠE Alexuuser posted image user posted image user posted image Tvoja fanta sta prava lepotcauser posted image user posted image user posted image

jeeej Rea super da je vse vreduuser posted image user posted image user posted image prelepo nosečnost ti želimuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Dolenjke, 2. del
12.11.2009 21:32:51   
Anonimen
Tako, zdaj pa lepo po vrsti:

Alex - hvala za povabilo, se kej oglasim. Pa Alexu vse najboljše user posted image , fotka je pa krasnauser posted image .

Princeska - bravo za malo akrobatko Manco user posted image .

Rea - user posted image za malo pikico in naj ti nosečnost mine v čim lepšem razpoloženju. Pa BTW, cotke so res lušne.

Mateja - no, a vidš, da se ni splačal spet matrat s seznamomuser posted image . Ga bo pa treba mal obnovit.

Čebelica01 - ja pa kje se ti skrivaš? Lepo da si se spet mal oglasila. Bomo še kdaj temo zaklenil, ker te očitno sam še tako dobimo med nasuser posted image .



< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 12.11.2009 21:35:31 >

(odgovor članu Mateja4)
  Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Dolenjke, 2. del
12.11.2009 22:50:20   
čebelica01
jaknik -  evo mene sej čitam vaz skoz sam nikakor kaj napisat .
 
uglavnem men dogaj na muč user posted image user posted image .
moja manca je tko pridna v šoli , da sem tko ponosna user posted image user posted image user posted image  bravo moja princeska
 
gregor  je moj mali falot je tudi taka brihta in vedno znova me preseneča
 
jaz sem bla pa v splitu sem se mal potepala .
 
rea- čestitam za 10mm bebija in da je vse okuser posted image user posted image
 

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Dolenjke, 2. del
12.11.2009 23:12:05   
*zmajčica*
Tako torej...ravno včerej se odpravim in namenim napisat kakšno besedico, stavek dva...pa ugotovim....tema zaklenjena, kr malo žalostna bla...ampak danes že vse ok...

Torej...pri meni...še mičkeno, čisto mičkeno, pa pride tudi moj dan D...komaj že čakam, ker s tem bušijem enostavno ne zmorem več nič...Ha, ha...pa tudi tulko lepih stvarčič sm kupla da enostavno komaj čakam, da vse izprobamo in damo v uporabo...user posted image user posted image

Drugače mam pa pregled v ponedeljek (UZ+LAB)....držite pesti, da bo tokrat s krvjo vse vredu in da mi ne bo treba še enkrat tiste ogabne cukrane vode pit!!

Drugač pa že ceu tedn priklenjena na pojstlo...me je neka viroza dobila in počivam, ker ne morem čisto nič, čeprav je danes že mnogo boljše...v nedeljo sem pa miselna da bom umrla...kosti bolele, vročina, bruhala, nos zamašen, grlo bolelo, kašljala, da je user posted image kr premetalo...Res grozno do danes sem bila samo na čajčku...danes pa dobila nek otroški sirup, pa tudi apetit se popravu....jupiuser posted image user posted image

Ja kaj še....aha...v torek začnem z materinsko šolo...a katera kej če se je treba kej prijavit prej al samo prideš tam??

Pa še nekej...kdaj je najprimernejše pripravit torbe za odhod?? Bolš prej ko kasnej, a?? user posted image user posted image

In kako ve kej?? Bušiji in vaši malčki?? Rastejo, brcajo??

Nč se še kej slišimo, do takrat pa božajte svoje bušije in tiste ki ste že mamice...razvajejte svoje user posted image ...Haha

Lp in user posted image user posted image


_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Dolenjke, 2. del
13.11.2009 7:01:22   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska
In user posted image user posted image user posted image za Majch, če je res šla dol s foruma user posted image user posted image user posted image



Tudi me majčice 2009 jo pogrešamo in se sprašujemo če je kaj narobe,če smo me kaj narobe naredile ali rekle user posted image
Katera kaj ve???

majčica 2009

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Dolenjke, 2. del
13.11.2009 7:41:22   
rea27
jutro

aha..pol smo spet tukaj?!?! Noro...

No, kar se tiče majch..sem ji zadnjič odnesla škorenjce iz nexta, pa ni ničesar omenila, tako da menim, da je le kaka napakica..upam, vsaj..
MAJCH!!!!!KU-KU...

ja, sem se pa včeraj zmotila..od vse evforije in vsega..sej ne da je za vas to kej življenjskega pomena..naša pikica bubika v bauhiju je velika od temena do trtice 10 mm, nogice ne merijo..heheh..tako, da boste vedele..je, še večja!!! heheheh user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, sem se spomnila, majch ima krst..če ne prej, bo pa kake slikice gor prilimala ko jih dobi..sigurne se še vrne..

Mi smo danes pančkali od 19 do 23 malo pomalicali, in spet do 4:30, spet malo popili in še do 7:00..je točna ko urica..No, ja..malo pa je bolje!! Glede na to kako smo imeli..

KAr se tiče cotk iz next: res so špica in se zelo zadovoljna z njimi..da boste vedele, sem Evici pol stvari za fantke kupla, ker mi gredo roza oblekice že poštno na kravžlje.. Tako de je prav frajerska v trenirkah s pošitimi koleni :) heheheheh

Ok, mami gre skuhat čaj, očita zbudit, pa še kej ponaredit...recimo obesti perilo :)

papa

_____________________________

rea27


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Dolenjke, 2. del
13.11.2009 7:53:15   
valentinčica30
Rea ti že navsezgodaj pridna. Pri nas smo tut aktivni, sta naši dve čebeli že drugi dan na bolniškem. Nekakšno virozo iz šole prinesli, je pa zabavno to, ker zmeraj zbolita istočasno, kot da se zmenitauser posted image user posted image .
Zmajčica čimprej se k sebi spravi, tvoj dan D se astronomsko bliža, do mojega pa je še dolgih 87 dni.

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Dolenjke, 2. del
13.11.2009 8:28:57   
cukr07
Alex , tvoja fanta sta prava lepotca.user posted image To bodo imele punce dela z njima ko zrasteta.

Rea, čim lepšo nosečnost brez kakšnih neprijetnosti ti želim.

Princeska bravo za Manco user posted image

Zmajčica, tvoj dan D se pa tudi že kar približuje, zato uživaj v nosečniških radostih. Jaz sem po porodu kakšen mesec kar malo pogrešala trebušček, pa čeprav sem prej komaj čakala da se ga rešim.

Naš Lenart je tudi že ratal pravi korenjak. V ponedeljek sva imela tehtanje, težak je 5.640g in velik 56 cm.
Prejšnji teden so se mu po lasišču in ličkih naredili neki izpuščaji, tako da sva ob enem dobila še kremico za mazat in danes jih že več ni.
Nočni ritem sva tudi že ujela, spat gre okrog 19:30, prvič se zbudi okrog 2:30, drugič pa okrog 5:30. Včasih nama potem rata še malo zaspat nazaj, povečini pa ostane buden in je že navsezgodaj dobrovoljček, saj se tako smeje da ga sploh ne moreš nehat gledat.

Ker bo verjetno za vikend tukaj gor spet zatišje, vam želim da ga preživite čim lepše. user posted image

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Dolenjke, 2. del
13.11.2009 8:59:54   
Anonimen
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!

Ne morem verjet, da je že spet petekuser posted image . Ma mim grede se teden okol obrne. Al se mogoče to sam men dogaja?

Cukr - no, ravno tak tempo je imel tut naš Aljažuser posted image . Zdej pri 4m se je mal umiril. Danes smo spali od 21.00 - 05.15user posted image . In ker take stvari ne trajajo, sm se mogla hitr pohvalituser posted image . Sicer pa sej ni tut drugač nobene panike, sej mu tut ponoč sam zizo dam in spiva dalje.

(odgovor članu cukr07)
  Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Dolenjke, 2. del
13.11.2009 9:08:50   
Mateja4
jutro damice

me  smo pa danes malo potegnileuser posted image user posted image pa še samo 1x smo malcali ponoč. ob 20.00 je zaspala, s zbudila ob 5.00, je jedla in potem madam spala do zdejleuser posted image user posted image ko bi bilo le več noči takihuser posted image user posted image user posted image
Drugače pa naša mala čezdalje bolj uživa na igralni podlogi pod lokom. se tako pogovarja z živalcami ki visijo nad njo, pa jih "pretepa"user posted image

Princeska user posted image user posted image bravo Mancauser posted image user posted image

Majch.. upam da prideš nazaj

zmajčica samo še malo pa bo štručka v tvojem naročju, za materinsko šolo se pa ne rabiš prijavljat samo tja greš

cukr user posted image user posted image user posted image za Lenartauser posted image user posted image velik fantek je žeuser posted image

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Dolenjke, 2. del
13.11.2009 9:10:36   
kaminek
vidim, da pridno čvekate. meni ni zneslo, pa tud net ni delal, enkrat je, drugič ni. u glavnem, zdej je modem zamenjan in zaenkrat dela.

pa tud sm opazla, da sm kr neki časa zabila pred compom in to ni ok, ker potem nč ne nardim. tko, zdele sm si rekla 15 min na RR pol pa kej postorit, ker drgač kr visim gor.

kakšni lepi dnevi, da skor ni za verjet. smo veliko zunaj tko da se bomo nadihale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Dolenjke, 2. del
13.11.2009 9:16:15   
Mala_princeska
Ja danes je petek in to 13.

Tudi meni gre teden zelo hitro okoli.

Včeraj sva z Manco imeli slikanje kolkov in je hb vse 1a user posted image user posted image user posted image . Sem jo zbudila, ker je v lupinici pančkala in je samo začudeno gledala dr.(mojo soimenjakinjo), potem pa spet do doma spala.

user posted image user posted image user posted image za vse bolne princeske (in prince, če je kdo bolan)

Cukr user posted image user posted image za korenjaka Lenarta, lepo napredujeta.

Spanje.....zadnje dni mala ponavadi zaspi okoli 20h ali kasneje in se pred 22h zbudi in več ali manj smeje user posted image user posted image user posted image , potem pa spi do cca. 6.30 ali 7.00, pa potem na zizi zaspi in spiva dalje - včasih tudi do pol 9h ali dje user posted image . Vmes je sploh ne previjem (no včasih) in ji nič ne manjka, pa tudi rita ni zjutraj nič rdeča, samo plenica čisto polulana (logično) user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz želim lep vikend - pa ne preveč goske in potice pojest, rajš ga kak deci ruknte za zdravjeuser posted image user posted image user posted image
Ko se uradno Martinova nedelja praznuje.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Dolenjke, 2. del
13.11.2009 9:17:47   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

pa tud sm opazla, da sm kr neki časa zabila pred compom in to ni ok, ker potem nč ne nardim. tko, zdele sm si rekla 15 min na RR pol pa kej postorit, ker drgač kr visim gor.

kakšni lepi dnevi, da skor ni za verjet. smo veliko zunaj tko da se bomo nadihale.


Saj imaš prav....

Sam smo te pogrešali user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja hb za lepo vremeeeeeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Dolenjke, 2. del
13.11.2009 9:20:35   
Mateja4
evo pa še par slikic naše damice

kaj je to?? biba me napada!!

user posted image

ej to je prijazna biba =D

user posted image

živjo RR  punce

user posted image

Pozerka


user posted image

jaz im moja biba =D

user posted image



(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?