|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
15.8.2010 22:01:56   
teta beta
Bom malo spremljala, kdaj se boste zmenile za srečanje, pa bom videla, če se bomo lahko pridružili. Ta teden verjetno bolj težko. 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
15.8.2010 22:45:21   
Jančika_
Evo, da ne bomo pleteničile: v torek popoldan pri meni. Skabi pride, upam, da še katera. Dobrodošle od treh naprej!

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
15.8.2010 22:58:51   
skuštrana
Punce, uživajte v torek pa da vas bo čimveč user posted image

Drugače pa : Mi smo ok, Liza je dala skozi operacijo mandlnov, jih je dala ven. Pa žrelnico tudi. Počuti se že čisto ok, par dni je bila bolj boga..Sedaj pa ima malo drugačen glas in nobenega zadaha iz ust, prej ji je pa non stop malo smrdelo. V glavnem, zaenkrat je bila dobra odločitev, bomo videli kako bo naprej.
Oton je super, pravi mali kaskader. Če bo ta otrok preživel do pubertete sem jaz velikonočni zajček.
Arsen je pa itak car, pravi mali medo. Cooler da ni večjega. Plenic smo se rešili, skoraj istočasno smo dali stran dnevno in nočno.

Hm, kaj je še novega user posted image Ja, itak, moram k frizerju user posted image

Upam da se kaj vidimo, enkrat oktobra bi morali kaj v Slovenijo pridet pa bomo takrat kaka večerni čvek organizirale. user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
16.8.2010 2:24:25   
žanek
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR
Evo, da ne bomo pleteničile: v torek popoldan pri meni. Skabi pride, upam, da še katera. Dobrodošle od treh naprej!

Mogoče se mi oglasimo! Ti sporočim.

Skuštrana, javi kdaj boš v Slo in takoj organiziram večerni čvek, samo za tebe user posted image .


Evo mene ob 2:20 uri zjutraj user posted image , cela vesela in hkrati zaskrbljena bluzim po netu ... namreč moja sekica pravkar rojeva v porodnišnici, bom prvič teta postala, jupi user posted image , komaj čakam veselo novico!!
Je katera tukaj za nočni čvek, da mi hitreje mine? Ni ne, vse že spite user posted image ... lepo noč vsem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
16.8.2010 19:58:30   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Evo, da ne bomo pleteničile: v torek popoldan pri meni. Skabi pride, upam, da še katera. Dobrodošle od treh naprej!


Jančika hvala za povabilo..mogoče uletiva z Nejcem kar direkt iz vrtca, ker itak greva vedno mimo.. kej veliko časa pa ne bo, ker gre Nejc v četrtek za 14 dni na morje z mojima staršema..in moram še oprat, spakirat, drugo babico obletat, itd...


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
17.8.2010 23:49:36   
Jančika_
Danes smo se zbrale Skabi, jerebica, pa jana81 je prišla do ograje, hehe. S Skabi sva bili že prej zmenjeni za danes , zato sem vas povabila. Dajmo se zmenit še kak drug dan, ko lahko še druge pridete.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
18.8.2010 8:59:45   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Danes smo se zbrale Skabi, jerebica, pa jana81 je prišla do ograje, hehe. S Skabi sva bili že prej zmenjeni za danes , zato sem vas povabila. Dajmo se zmenit še kak drug dan, ko lahko še druge pridete.

še ene parkrat pridem do ograje, pol bom pa mogoče celo not lahk šla..

Punce čeprav nobene ne poznam, sem doma malo naprej od Jančike, pa se lahko naslednji teden en dan dobimo pri meni zvečer  na čveku.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
18.8.2010 21:56:31   
Jančika_
Še to sem pozabila povedat, da Skabi vabi naslednji teden popoldan, me se moramo pa zmenit, kdaj, hehe. Tak da povejte, jaz sem za vse - večer, popoldan, dejmo se mal zmigat, da se vidimouser posted image . Ahahahaha, kolk pa ta pes iznenada hitro laufauser posted image . Vsaj na mojem kompu, no.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
19.8.2010 12:19:57   
žanek
Naslednji teden bom pa jaz tudi že za v družbo. Vas bom spremljala.

Jančika, tale kuža tudi na mojem kompu laufa sto na uro user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
19.8.2010 22:45:22   
teta beta
Ja, p..., no, pa sem sfalila. Sicer pa v torek itak ne bi mogli, smo pa drugače že cel teden v Savinjski (edino v torek smo šli domov user posted image ). Pa saj imamo kar naprej nekaj, drug teden pa sem bolj frej. Težko glasujem za kak določen dan, ker če bo slučajno moj moral kdaj dlje delat, potem sem brez avta, ker imamo enega v popravilu. Tak da, zmenite se in upam, da se vidimo :)

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
22.8.2010 22:18:51   
Skabi
Evo, bom kar jaz določila dan. Kaj pravite na torek popoldan? Okrog 16. ure, ker sem prej še v službi. Vabljene vse, ki si upate v naš hrib.

Skuštrana, fajn, da ste tako fajn :) Sem prav razumela, da je Oton shodil?  Za Lizo sem tud vesela, Arsen pa je itak vedno tak srček. Naš tamali je tud brez plenice, no ponoči jo še ima. 

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
23.8.2010 18:23:34   
NatyTaja
Evo, me je mogla Jančika mal pobarat prek mobija, ker sem tale rr čist zanemarla. Kaj češ vse tri sem imela doma, zdej pa komi k seb prihajam! user posted image
No po vsej verjetnosti bomo tudi mi jutri prišli popoldan, da se vsaj mal vidmo.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
24.8.2010 0:00:42   
žanek
Mogoče pridemo tudi mi user posted image . Kakšno pot na zs bi prosila, ker ne vem kje je ta vaš hrib, pa da vidim, če si upam user posted image .

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
24.8.2010 8:41:38   
tyassa85
bonnie hvalauser posted image

_____________________________

Alekseja 08.08.2007

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
24.8.2010 14:33:02   
žanek
user posted image Punce, eno vprašanje, ima katera za prodat/posodit napravo za zaznavanje dihanja kot Angelcare in podobno?

< Sporočilo je popravil žanek -- 24.8.2010 14:39:54 >

(odgovor članu tyassa85)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
26.8.2010 10:30:16   
HuAnita
Oooo, jaz sem pa vse zamudila!!!!!
Itak.
Me je Skabi po smsju vabila v torek, ampak prepozno - ker polagamo tlakovce, delamo nadsrešek, barvamo, jaz pa kuham, strežem, deco pedenam, skratka nepogrešljiva semuser posted image , tako da nisme mogla priti.
Škoda.
Če se boste še kaj menile, naj mi ena kak dan prej sms spusti.

Še ena dobra novica: ....

ne, nisem user posted image        user posted image



ampak s 1. 9. dobim redno službo, za eno leto sicer, ampak takooooo vesela sem, da ne bom več 'podjetnica'!!!!!!

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
26.8.2010 18:10:54   
Bonnie_RR
Zdravo.

Ja, dopustniki (če lahko tako rečem) smo nazaj, ampak letošnjega dopusta nekak ne morem prav posebej pohvaliti. Imeli smo namreč to smolo, da smo, verjetno že pred odhodom, pokasirali nek zategnjen virus (driska in bruhanje) in tako smo se na 2 dni zvrstili vsi - najprej js že takoj prvi večer, potem pa tamali, Vita in nazadnje še user posted image . Z Vito sva celo izkusili 3-dnevno bivanje v izolski bolnici, saj je dobila infuzijo, sirup proti krčem in svečko, da je ni preveč bolelo (je revica ful jokala in se zvijala).
Skratka, prav fajn smo se tako imeli zgolj zadnjih nekaj dni, takrat se je pa še vreme izboljšalo, saj je bilo prej na trenutke prav hladno.
Ah ja, kaj čmo. Bo pa drugič bolje...

Vidim, da sem zamudila nekaj čvekov. Bom spremljala dogajanje, če bom slučajno še kaj ujela...user posted image Pred nami je namreč pester september - posvetovalnica, Nikova opreacija, nov vrtec, zobar, razvojna s tamalo, moj izpit ipd. Vsega polno. user posted image

huanita, tebi pa čestitke za službo.

p.s. pišem z eno roko, ker imam Vito na joški, zato se opravičujem za morebitne napake oz. butalščine...user posted image




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
29.8.2010 21:54:11   
žanek
Punce, kaj pravite, se dobimo v torek pri meni, tam po 15 uri? Vabljene!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
30.8.2010 15:04:47   
žanek
Slabo kaže za jutri, pa slabo vreme je, kaj pravite, se zmenimo za petek po 15 uri? Vabljeni na naše igrišče user posted image !

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
30.8.2010 20:35:20   
Jančika_
Ojej, Bonnie, to je pa bil dopustuser posted image . Sranje, no. HuAnita, čestitke za službo! Žanek, mi gremo v petek na en RD, se pa verjetno vidimo jutri dopoldan. Bom povprašala za AngelCare. 

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
31.8.2010 23:56:09   
NatyTaja
Oj Žanek! Če se dobimo pri tebi pridemo mi magri peš. user posted image Marcel kr naprej o Žanu sanja.... Kaj Žani gre zdej v prvi razred, ne?
BOmo vidli za petek. Imamo v soboto in nedeljo občinsko gasilsko tekmovanje...Bom pogledala, kaj se zmente. Zadnjič pri Skabi mi je ful pasal... hvala Skabi! (pa sorry, za ono telefonskko zadvo - se je po najboljši možni liniji rešla...user posted image )
... Ko bota pa tašča pa tast na morje skliznala... pa mogoče pri nas.... bomo vidli če sta resna! user posted image Spremljite...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
1.9.2010 10:16:35   
žanek
Ja Naty, Žan bo danes zakorakal v prvi razred, jao, se mi zdi, da sem ga včeraj iz bolnice prinesla, sedaj pa že šola, odrašča moj fant.
Glede na to, da smo skoraj sosedi, pa le pridite kej naokoli, da se bodo otročki skupaj igrali a ne user posted image . Tudi Žan po Marcelu sprašuje.

Za petek pa zopet slabo kaže, vremenska napoved - nevihte user posted image , grrrr, je že skoraj zima no, tak je mrzlo zjutraj user posted image .


(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
2.9.2010 14:29:26   
Saralina
Ojla.. bejbe

VSEM ČESTITKE ZA NOVE ŠOLARJE.. Službene USPEHE.. za tiste male malenkosti, ki jih zmore LE MAMA!

Uživajte.. komaj sem vas najdla nazaj! ;))

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
4.9.2010 21:07:06   
teta beta
Ja, uspešno novo šolsko oz. vrtčevsko leto vsem! Pri nas smo začeli brez problemov, sta pa oba skupaj v skupini, tako da je zato malo lažje. Nista pa še spala tam, to bosta verjetno v torek.

Drugače pa imamo še vedno avto v popravilu, sami stroški brezvezni. Eh,... bo že.

Huanita, čestitke za službo!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Saralina)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Celjske in okoliške čveke, 3. del
4.9.2010 21:58:31   
Bonnie_RR
Tud naš je včeraj šel spet v vrtec (sedaj na novo tu, v Slov. Bistrici) in se je kar lepo vklopil. Baje ni bilo nobenih problemov. Je šel pa šele 3. tja, ker so nam barabe dohtrske (se opravičujem izrazu, ampak sva res čist znorela v četrtek popoldne) v četrtek poslale dopis, da odpovedujejo operacijo (za naslednji dan!!) in ga naročajo za 22.9. Mi pa prej vse možne priprave - od psihičnih, do laboratorija, logistike glede male in dogovarjanja v službi (to user posted image ). Eh, ful enih komlikacij. user posted image Skratka, včeraj naj bi bil operiran na lulčku, tako pa je šel namesto tega v vrtec. Najprej je težil, da ne bo šel še 1x dat kri (itak bo potrebno dobit nove izvide), potem, da noče v vrtec... Na koncu mu je bilo pa čist fajn, tisto kri bomo pa tud še pač enkrat dal. Kaj čmo... user posted image

Glede dopusta... Sploh nimam občutka, da smo bili na dopustu... Imam pa toliko na grbi trenutno, da sem vse pripetljaje tam že skoraj pozabila. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?