|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Piščanec na ajdovi kaši in bučna juha
20.11.2009 13:29:29   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Zvesta, kako dolgo si pekla in na kaki temperaturi? Pa si piščanca vmes kaj obračala?


Pekla sme na 180, tam od oka, ko se mi je zdel piščanec pečen. Ne, nisem nič obračala.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Piščanec na ajdovi kaši in bučna juha
16.12.2009 14:55:58   
špelin@
Evo, ste me sprovocirale, da sem šla tudi sama skuhat tole jed user posted image

Najprej sem skuhala ajdovo kašo (malo soljeno) in na hitro (res na hitro) popekla kose zmerno začinjenega piščančjega mesa. Potem sem kuhano ajdovo kašo stresla v "jensko" posodo in ji primešala na kocke narezan korenček. Vse skupaj sem zalila z juho in povrhu polila z malo sladke smetane. Gor sem naložila še kose piščanca in jih na rahlo potisnila v zmes user posted image Pekla sem (pokrito) na 180 st. C ene 40 minut. Madonca, je tole dobro user posted image

Izgledalo je takole:



user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Piščanec na ajdovi kaši in bučna juha
16.12.2009 22:24:26   
Anonimen
O, zvesta, to pa vem, kje si jedla, res pregrešno dobro kuhajo user posted image .

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Piščanec na ajdovi kaši in bučna juha
16.12.2009 22:41:18   
kaya2007
mogoče je res fora tudi v tem, da je piščanec domač. jaz sem zadnjič imela bio piščanca in je bil čisto drugačen od navadnega user posted image

mi poveš na katerem turizmu ste bili?

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 16.12.2009 22:42:59 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Piščanec na ajdovi kaši in bučna juha
17.12.2009 6:10:54   
zvesta
Seveda vam povem... Turistična kmetija Firbas: http://www.firbas.com/

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?