|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečina v mečih
26.11.2009 12:36:52   
biga
V spodnjem delu noge, natančneje v mečih, me tako boli mišica, da šepam. Začelo se je ponoči, zgrabil me je kot nekakšen krč in nisem mogla stegnit noge. Kaj takega se mi še ni zgodilo. Kaj bi to lahko bilo oz. od česa in kako si lahko pomagam? Da ne delam panike in kličem takoj ginekologinje oz. osebne zdravnice. Naj povem, da jem kalcij in železove tabletke zaradi slabokrvnosti, če ima to kaj veze.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečina v mečih
26.11.2009 12:56:51   
ZoyaEva
V nosečnosti so normalni krči v nogah. Ponoči te je zagrabil krč, ki je zategnil mišico, zato te boli. Bolečina bo popustila po nekaj dneh. Kupi si magnezijeve šumeče tablete ali kar donat. Magnezij zelo pomaga proti krčem. Preverjeno!

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečina v mečih
26.11.2009 12:57:11   
Hope2
Zaradi krča je prišlo do majhne "poškodbe" mišice, nič takega, kar bi morala letet do zdravnika ali celo ginekologauser posted image

Se zgodi, bolečina bo popustila v 1 ali 2 dneh. Proti krčem lahko spiješ tudi kak magnezij npr fi-di mag.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečina v mečih
26.11.2009 13:07:33   
Felicita
to se dogaja tut nenosečkam... jest sem šla do zdravnika zrd tega, ker sem mela obdobje ko sem padala iz bolečine v bolečino, iz krča v krč; bolečina je pa trajala tut po en teden. zdravnik je reku da je to dedna nagnjenost (tut oče in babica imata enake probleme) in da nej pijem magnezij in masiram mišico, dokler bolečina ne izgine. in zdej sem pridna, odkar pijem magnesol nimam več (tok) problemov.
aja, pa ko te krč zagrabi potegni nogo k sebi za stopalo - preverjeno najhitreje popusti, čeprov je to težko narest user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečina v mečih
26.11.2009 15:13:04   
metkara
Tako kot je že Felicita predlagala - čimvečkrat na dan stegni nogo in stopalo potegni k sebi (lahko se tudi z rokami na steno nasloniš, eno nogo pokrčiš, drugo, ki te boli, pa iztegni, jo "španaj", in se čimbolj priteguj k steni - dobro boš čutila mišico v mečih, naj že kar malo boli). Js to prakticiram predvsem zvečer pred spanjem in zjutraj, sem pa tudi noseča (40.teden)user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?