|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 2. del
1.5.2010 15:03:54   
Mubi
sky se popolnoma strinjam s tabo! Ti pasovi niso priporočljivi. Nam so jih tudi v materinski odsvetovali! Res da ti mogoče pomagajo povrniti staro postavo, ampak je to samo ena velika gromozanska potuha za mišice. pa maternica se ti (če sm si prav zapomnila iz šole) krči 3-4 tedne po porodu. se pravi je čisto normalno, da imaš takrat še trebušček, ki ti pa bo izginil. če se ti pa kej povesi, pa itak bolje telovadit mal.....sem pa brala v neki strokovni reviji, da so trebušnjaki po porodu prepovedani, tko da punce ne jih začet delat! obstajajo druge vaje za krepitev trebušnih mišic....Tko da, kar sem hotla povedat je, da sem proti pasu user posted image

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Majčice 2010 - 2. del
1.5.2010 15:37:27   
Anonimen
Oj user posted image in nekatere že mamiceuser posted image

Zivepo, v vaših debatah še nisem sodelovala, ker se nisem hotela štulit. Ve se le poznate malo dlje časa, pa sem jaz zdaj en prišlek tu zravenuser posted image

Meemee: hvala za lep sprejemuser posted image

Pri aprilčicah je seveda tema čisto zamrla in potem se lahko kar sama s sabo pogovarjamuser posted image Zdaj imam pa itak dosti časa in priznam, da večino dneva preždim pred računalnikom - kako produktivnouser posted image Ste pa pridne v čvekanjuuser posted image user posted image user posted image Boste/bomo morale že tretji del odpretiuser posted image user posted image

Sem videla, da govorite o teh pasovih: hmm, jaz sem se nenormalno zredila - na zadnjem pregledu pri svoji G (23.4.) sem imela že 26kg plusauser posted image user posted image Adijo pametuser posted image Doma se potem sploh nisem več vagala, ker ne upam stopit na tehtnico, ampak mislim, da preden grem rodit, bo poskočilo na 30+user posted image Je pa res, da zatekam kot pri norcih. Včeraj nisem mogla dvignit noge, tako sem imela zatečenouser posted image No, zdaj sem zabluzila. V glavnem: ne bom uporabljala pasa. Bom poskusila s telovadbo, vozičkanjem, plavanjem poleti in upam, da se spravim nazaj na svoje kile!

Bodite lepo.

(odgovor članu Mubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Majčice 2010 - 2. del
1.5.2010 19:10:13   
barvar
Aprilčica10 dobrodošla med nami user posted image user posted image user posted image .
Jaz sem končno spet doma, moj je šel v nočno, jaz se bom pa na kavč parkirala. Jutri moram že zgodaj vstat, ker imam CTG, tako da je boljše če se pošteno spočijem.
Ko ste bile ravno pri pasu, tudi meni se to ne zdi dobra rešitev. Je boljše telovadit, pa malo pri hrani pazit pa bo.
Priletim še kaj nazaj pogledat, drugače pa se oglasim jutri ko bom videla kaj bom zrihtala user posted image .


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Majčice 2010 - 2. del
1.5.2010 19:53:00   
K_a_t_i
Čer.
Evo, dons sem pa še jst crknjena... Smo se 3 ure sprehajali po Izoli, prej smo še neki pojedli, sonce nas je opeklo user posted image (pa smo meli kremo sabo, samo se mi ni zdela potrebna...). Skratka - luštno! Se pa čezdalje težje vozim v avtu na te malo daljše razdalje - bi najraje noge dala za vrat, ko mi sploh ne paše, da jih imam dol user posted image .

Zivepo - kako ne znaš šmorna nardit? Uliješ isto maso kot za palačinke, samo več - rečva za ene 3 palačinke skupaj, pol pa samo zmešaš. Simpel kt šmorn! user posted image Za šponarce pa men ne pade na pamet nič svetlečega - veš, v mojih cajtih so ble šponarce enostavne, črne user posted image . In to so še zdej, nooooooooooo. Edin očitno so se skrčle iz dolgih na 3/4 user posted image .

O, nova majčica! Pozdravljena med nami... Te pa razumem, kako se počutiš - jaz sem tud v prvi nosečnosti obupno zatekala in mi niti do trgovine in nazaj ni ratalo priti, tko so me noge bolele user posted image .

Sinu moram neki pokazat... MOment.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   [Brisano sporočilo]
1.5.2010 20:03:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barvar)
  Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Majčice 2010 - 2. del
1.5.2010 20:21:31   
Angel_Tian
Čer babnce,

sem crkjena od današnjega izleta, ampak malo vas pa le morem prit pogledat Jao, kaka odvisnica sem

farina - ja dobrodošla, boš le čisto prava majčica Sem včeraj malo mislila na tebe in tvoj dan D. No, zdaj vidim, da še čakaš

klupko - da je car? No ja, kolker me ne razjezi s svojimi izjavami, tolk me pač nasmeji

Uuuuuuuuuuu, roštiljada, njami Moja tašča jo je danes tudi imela, ampak mi smo na srečo šli dinozavre gledat

kati - hehehehe, kaj se čem okrog hrane kregat, se tak že zaradi drugih stvari dovolj Pa saj bi že nekak pojedel, če bi bil recimo že šmorn na mizi, tako pa ni bilo še nobene sence o kosilu in je bila še možnost "izbire"

mojemu tudi kar pokonci dlake stopijo, ko si mali zaželi k nama v posteljo. Ko ga pa ni, pa mi reče, naj grem po njega Pa saj nimajo sploh izbire, enostavno morajo se sprijazniti s tem, da se naši otroci zelo radi hodijo cartat nam v posteljo

Kako je bilo na obali?

klupko - uf, si si pa nabrala kuhinjskega dela danes. No, da vam vsaj "fešta" uspe.

zivepo - zelo mi je žal, da nismo mogli it skupaj gledat dinozavre. Tian je užival 300 na uro in kot predvideno sploh domov ni hotel. Pa po dinozavrih še na igrišče... uh, po petih urah sem nekak imela dovolj V avtu je malega itak zmanjkalo
Bila je pa groooooooooooozna gužva - na cesti se je kar poznalo, notri se pa folk tak porazgubi, da ni take panike. Smo pa mogli zdaj it, ker moj potem vprašanje, kdaj bi imel čas še do 16.
Bomo pa drugič šli skupaj na kak izlet, ko bova midve lahko že vozičkale

sabri - kako je mala, je že bolje?

aprilčica10 - dobrodošla Me sprejmemo vse, saj nekaj aprilčic rado zahaja k nam

Punce - z rednim vozičkanjem, dojenjem, ukvarjanjem z otročkom... vam ne bo treba kaj posebej hujšat, bodo kg res lepo sami dol šli. Seveda pa ne pričakovati, da boste po enem mescu zgledale kot prej, vse zahteva svoj čas in disciplino Sploh pa si ne nekih pasov nase motat

barvar - lepo opravi jutri na ctg.

kati - evo, sem prišla tudi do odgovora na moje vprašanje "kako je bilo na obali"
Joj, če je mene v sredo na pijači opeklo, kak te vas na morju ne bi Tole sonce je res hinavsko, se spečeš tudi če so oblaki.

Takole, toliko za danes, se grem zdaj k mojima dvema princema stiskat

Lepo preživite večer, uživajte...

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Majčice 2010 - 2. del
1.5.2010 21:03:28   
m_aja
čer
jaz sem prišla z piknika je blo prav fajn dobra družba, dobro jesti , pijača vse user posted image uživali smo na sončku malo mam rdeča lička ampak nič zato našemu detetu je prav pasalo na sončku je tako delala v trebuhu da jooj

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Majčice 2010 - 2. del
1.5.2010 23:59:26   
Caia
hja,men se tud ni zdel pas neki fajn, ampak potem ko sem izvedela da so včasih vsem ženskam po porodu povijali trebuh z rjuho, sem začela malo razmišljati bo tem. Je pa res, da bo zdaj poletje in to imet gor, prava katastrofa. Verjetno bom kar te nosečniške pasove dala v sušilca, da se malo skrčijo in to nosila ;-)
lepe porode želim, vsem ki greste že rodit.

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Majčice 2010 - 2. del
2.5.2010 9:02:40   
m_o_i
nosecke vidim nove - pozdravljena aprilcica10 user posted image
kaj pa kaki novi user posted image ?! zdaj pa se bo zacelo pocasi in bo mela nasa aninchy polne roke dela z apdejtanjem seznamauser posted image

nosecniski pas!? a-a pr men nau slo-najboljse, da se pri 35+ se v kako coto zavijemuser posted image  in jaz tudi ne vidim druge funkcije tega pripomocka kot to, da svicas ko pujs oz. da pomaga samo pri izgubi vode; spehec in koza ostajata. dodajam pa se to, da vsaka bo pac po svojeuser posted image

mah, jaz cele dneve lezim; pravzaprav sem med prazniki dobila v skrb se en mali akvarij s tremi ribicami (od sosede), macko tak mamo doma ze eno, za drugo pa hodim do prjatlce in jo mam na skrbi do jutri-vmes pa se njeni cincili malo vode zamenjam in dam hranouser posted image
muka mi je tipkat-roke so ene klobasaste tvorbe, prsti okorni in mravljincastiuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   [Brisano sporočilo]
2.5.2010 9:10:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Caia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Majčice 2010 - 2. del
2.5.2010 9:42:19   
m_o_i
za ziher je ze narejeno, a se cemo prestavit?!

http://www.ringaraja.net/forum/m_5117427/mpage_1/key_/tm.htm#5117427



_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Majčice 2010 - 2. del
2.5.2010 11:53:01   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: Caia

hja,men se tud ni zdel pas neki fajn, ampak potem ko sem izvedela da so včasih vsem ženskam po porodu povijali trebuh z rjuho, sem začela malo razmišljati bo tem. Je pa res, da bo zdaj poletje in to imet gor, prava katastrofa. Verjetno bom kar te nosečniške pasove dala v sušilca, da se malo skrčijo in to nosila ;-)
lepe porode želim, vsem ki greste že rodit.


Hja, saj včasih so tudi marsikaj drugega delali, pa ni nujno, da je vse bilo tak fajn. No, vsaj tisto povijanje celega dojenčka do dveh let, da se sploh premikat ni mogel in so ga muhe obletavale in še marsikaj, tisto sigurno ni bilo fajn.
Jaz mislim, da tale pas tudi ni tak zelo fin. Ker ti vse mišice zj***. Da o (ne)cirkulaciji sploh ne govorim. Jaz ga ne bom imela. Če bo pa trebuhh ostal, pa pač bo. Ampak jaz ful mladih mamic poznam, pa nobena nima trebuha.
Je pa res, kar so včasih govorili: 9 mesecev gor - 9 mesecev dol.
Torej, po 9ih mesecih bom pa že na stare kile prišla user posted image

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?