|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 21:01:25   
polona2
S čim vse se ve obremenjujete, noro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 21:20:40   
Anonimen
Še dobro, da se vsaj nekateri obremenjujejo s temi in podobnimi stvarmi, smo vsaj še malo socialno osveščeni. Že tako je toliko krivic na tem svetu, če se pa nobeden ne bi sekiral in tudi kaj naredil, da bi se stvari izboljšale... ja, potem pa lahko kar takoj preidemo v najbolj krut tržni kapitalizem, kjer preživijo samo tisti, ki najbolj lažejo, kradejo in goljufajo na račun tistih bolj poštenih, ki imajo še kaj občutka za socialo. Itak smo na dobri poti, da pridemo tja...
Ne gre zgolj za izkoriščanje pravnih in drugih lukenj v sistemu, temveč za izkoriščanje in pridobitništvo na račun drugih, pa naj gre za gospodarski kriminal, take in drugačne bolniške, pritiske na učitelje za boljše ocena učencem, ki si jih ne zaslužijo, neplačevanje kazni, početje in plače parlamentarcev...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 22:33:02   
Meggi
Ma še dobr da ste druge tak dalč predebatirale. Sem ravno dovolj vroča zaradi teh tem da se še jaz skašlam. Sem danes zvedla za eno "princeso", ki pričakuje že 3 otroka je že 4 leta na socialni, socialno stanovanje, ne plačuje vrtca NIČ, in zdej so si mogli kupit avto za 4. miljonče. Pravi šefi so. Ona bo dobivala zdaj še neko porodniško ker je pa kao pred tremi leti neki delala ( gosp. pomočnica pri mami)in smo tam.

Smo take ki delamo po 10 ur na dan, ne mormo biti s svojimi otroki (nekatere še noseče), nas oderuško zaširajo z vrtcem, garamo pa nimamo NIČ

Mene pa to FULLLLLLL PIZDI ( z velikim črkim) In bom tiho. Tak si vsi mislijo da ne mormo nič spememenit pa je vse tiho in evo. Pa skličmo še delavci en štajk proti takim LUNUHOM. Ker seveda bodo vse izkorostili če jim je dano- eni pač ne gledajo na slabo vest in na pošteost. Mene pa grozno boli, ko si zaradi poštenosti, proti koncu mesca ne morem privoščit še enga sladoleda. NE MI S TAKIMI. Naj vsi vedo kaj se dogaja.

Glede nosečnosti pa tole. Bog da še ima kdo sploh otroke glede na take zakonitosti v državi. Naj gredo preganjat vse tiste ki po vel let ležijo zdravi doma ( sploh dedi okol 30-40 let), pa tud ostalo mularijo.
Sama v 5 mesecu še delam. Ne bom pa mogla zdržat do konca in bom prej izkoristla dopust. Stres in otrok ki nastaja pa res glede na specifičnost službe res ne gresta vedno skupaj. So res ene prave face ko gredo že TAKOJ. Itak pa tisti ki vidmo del in možnosti bomo delal do 60 leta in vsaj tisti mesec cca pred rojstvom pa je že lahk mal miru. Pol ko pa bediš cele dneve zaradi otročka, pa krčkov, te pa noben ne vpraša kako boš zdržu.

Pa SREČNO VSEM. Trkam pa res na VEST Kvazi samohranilkom - sam jih naj bo. Tako.

Jaz vsaj to tih ne bom če že moram vse pošten (preveč) plačevat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 22:37:26   
polona2
Saj mi je že žal, da sem se sploh vključila v to žolčno debato, mene se niti ni dotaknila,

da se vrnemo na začetek, mene ne moti prav nobena nosečnica na porodniški, če se njej, njenemu ginekologu, ter osebnemu zdravniku zdi to upravičeno, pa naj bo to stres, bolezen ali otečene noge, naj tako pač bo,

zaradi teh vaših osmih strani negativnih in brezveznih izlivov(moja sodelavka, pa od moje znanke sestra, pa ena, ki jo poznam s trole, pa ne vem kdo še vse to počne...),

se ne bo prav nič spremenilo, ma, prav nič...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 22:48:25   
Anonimen
Samo, polona2, to lahko potem pod vsako drugo temo napišeš. Saj se samo pogovarjamo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 22:52:37   
polona2
Saj imaš prav Splišni, samo ne razumem, zakaj se je vedno treba ob nekoga obregnit,
naj vsak skrbi zase, pa bo,
ta čas, ko se razburjaš zaradi nekoga tretjega, je boljše porabit za kaj koristnega,
saj, kaj pa tako razburjanje prinese??? Nič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 22:53:16   
Meggi
Draga Polona2- ta kar ti misliš jih še misli nekja in res NIČ ni. Dvomim če si ti kaj oškodovana. Ti je vseeno če boš ti plačevala 10 večji vrtec za svoje otroke, pa imaš vseeno kurčevo službo za npr. 7, stopnj, ena ki je pa cele dneve doma ima pa otroka v vrtcu BREZPLAČNO. Je po sovji volji doma ker ona pa za 12o čukov že ne bom hodla na šihtu ker skupja s socialno in otroš dodatki dobi 100 lukov.

JAZ NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BOM TIHO.

Pa gremo pisat Salku na POP TV za Trenja vroča tema sam pitanje če bo pršu kak " zločinnc tja frisd nastavljat. Pa na vlado se že tud spravljma da dobim odgovor.

In pol ti je lahko vseeno ko ti v vrtcu rečejo da je 108.000 polna cena vrtvca na otroka za en mesec?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 23:10:11   
TaRe*
pozdravljeni...sem bila dvakrat noseča in obe nosečnosti sem preživela na bolniški....

delam v gostinstvu in moje delo ni lahko.....pa vseeno ne obsojam nobene,ki ima lažje delo...pa je doma.

..jaz med službo tudi npr.ne moram viseti na RR,kot marsikatera med vami,ki vas tale bolniška boli....,pa jo tudi ne obsojam,samo folš sem ji lahko...jaz bi tud,če bi lahko.

sem pa enkrat zasledila(in tudi že zapisala),da so baje v zdravstvu ugotovili,da se jim tale bolniška celo splača,ker je dosti manj splavov,cirklaž.....to pa stane mastne denarce.

Tudi v mojem primeru je bilo tako ,da sem kljub konizaciji,ki sem jo imela(in je potem vedno sledila še cirklaža...sploh ne vem,če se tako napiše,pa upam,da veste kaj mislim)...na bolniški pregurala nosečnost brez da so me zavezali.Le počivat sem mogla ....pa sem prišparala malo za zdravstvo..;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 23:11:59   
polona2
Tare, se podpišem pod tvoj post.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 23:17:01   
Trebnje
Nosečnice na bolniški?Sploh me ne motijo,tudi sama sem zadnjo nosečnost preživela na bolniški.
Je vse preveč drugačnih zajedalcev in parazitov,ki lepo živijo na tuj račun.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 23:17:54   
Ro-La
Bila sem v bolniški od 1 meseca dalje, ker je bila rizična nosečnost.
Tudi v drugo in tretje in....bom šla v bolniško, pa nisem lena, ampak zato, ker ne mislim dvigovati 100 kg težkih ljudi in s tem škodit sebi in nerojenemu otroku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 23:46:29   
Anonimen
Zdej se bom še jest za konc oglasla, ker sem lih debato začela, pol bom pa mrknila, ker ne bo interneta.

V bistvu gre debata svojo pot, neodvisno od napisanega.

Že v začetku sem povedala, da me ne moti to, da ostajajo doma ampak to, da je to DRUŽBENO SPREJEMLJIVO IN TAK NAČIN OBNAŠANJA OKOLJE SPODBUJA.
To me moti in ne vsaka posameznica, ki ostane doma.

Moti me to, da ko poveš, da si noseč vsi skočjo v luft: ja pa pejt na bolnisško, pa vsi talajo nasvete, kako ostat doma TO ME MOTI. In tudi službe so takšne in drugačne...


Pa ženske, vasaka ima milijon ali trilijon razlogov zakaj doma in me ne briga - brigalo me pa bo, ko bodo zaradi tega začeli ostrejši ukrepi in ne bo pomoči za tiste ki so jo RESNIČNO potrebne.
ŠE ENKRAT:
Ne moti me vaka posameznica, moti me dejstvo, da je to DRUŽBENO SPREJEMLJIVO OBNAŠANJE.

Pa lahko noč, se pišemo samo še v službenem času, žal...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 23:51:22   
polona2
Tole s službenim časom je najbrž šala, ali:zmeden:???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   Al sam mene to moti?
28.6.2005 23:55:47   
Anonimen
Ja k*** sej jest tud moram bit parazit.
:)-:)-:)-:)-:)- :)-:)-:)-
Ne, resno doma ne bom več imela rač. zato, če bom imela dostop do neta bo to v službi ponavadi pred oz. po njej. Itak...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   Al sam mene to moti?
29.6.2005 6:45:53   
Anonimen

Pikec.. Sej imas prav.. ampak ves kaj vse je druzbeno sprejemljivo? Fiiiiuuuu!??! :zmeden:

Druzbeno sprejemljivo je, da se zivali goji v majhnih kletkah izkljucno in le zaradi clovekove pozresnosti..

Druzbeno sprejemljivo je, da se med tekstilci ne smes gol kopat.. in ti cist druzbeno sprejemljivo pride kdo zatezit, da vznemirjas njegove otroke... :zmeden::zmeden:

Druzbeno sprejemljivo je, da na pogrebu od papeza en mafijozo izjavi, da je njihovo poslanstvo slediti Jezusu.. v ozadju v kadru, pa je taka palaca in bogastvo, da njegove besede takoj izpuhtijo v nulo..

Druzbeno sprejemljivo je celo to, da grejo ljudje na volitve volit ljudi, katere potem kritizirajo. Se mi zdi, da jih volijo samo zato, da imajo koga kritizirat..

Druzbeno sprejemljivo je, da oddamo dohodnino.. :zmeden::zmeden: , ker se je en bizgec, tako spomnil..

Druzbeno sprejemljivo je, da ljudje na poroki obljubijo nekaj, kar jim drugi napisejo in pod nos porinejo..

In..... Tega je toliko, da tem ne bi nikoli zmanjkalo..

Drugace pa konkretno za to temo... bi jaz vse nosecnice poslal na porodnisko od 4 meseca dalje.. ker ce se odrecemo druzbeno sprejemljivi vojski, je denarja vec kot dovolj.. Brez tezav bi lahko vsaki nosecnosti pripadalo vsaj en teden toplic ali morja ali hribov mesecno.. na drzavne stroske.
Ce pa bi se dusna mafija odpovedala se raznim letalom in sluzbenim ugodnostim, ki jim ne pripadajo in ce bi Drnovskov pes zivel tako kot vsak drug normalen pes.. bi pa lahko nosecnicne imele 4 kratno vsoto danasnje porodniske.

Druzba v kateri nosecnice delajo.. hkrati pa mladi zdravi ljudje lezijo na zavodu, je bolana druzba.

Denar je najbolj idiotska zadeva na svetu, ki jo je potrebno cimprej ukinit..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   Al sam mene to moti?
29.6.2005 7:06:47   
Anonimen
Tjazy, pod katero številko boš ti kandidiral na naslednjih volitvah:)!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   Al sam mene to moti?
29.6.2005 7:28:47   
Anonimen
:)-:)-

Ti kar vse precrtaj in napisi Tjazy na listek.. :)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   Al sam mene to moti?
29.6.2005 8:31:57   
k1
verjetno je debata divja, večine sploh nisem brala, ker vas je itak preveč - bi pa tole rekla:

nekateri res izkoriščajo porodniško in so doma, kao da bruhajo da jim ne vemkaj fali. poznam eno takih in zaradi takih gre slaba luč na tiste, ki imajo resne težave.

no med njimi sem jaz. ne moreš dat v isti koš tudi nas, ki smo komaj prišle do bejbik, že dale marsikaj za sabo, in če bi delale, bi šlo še to vse skupaj k :hudicek:.

no, hvala bogu da sem ob mirovanju uspešno pregurala vsaj do 29t in da imam najbolj zlato dete, kar jih je - vsaj zame.

in če katera še nima otrok in obsoja take na bolniški -časi so čudni, nikoli ne veš, ali zanosiš v prvem trenutku, ali pa treba precej "truda" da boš prišla do :duda:

no, sem morala še jaz to dat ven.

pa lep dan! :rozica:


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   Al sam mene to moti?
29.6.2005 9:12:23   
Anonimen
K1, kregamo se samo in izključno čez tiste, ki so na bolniški povsem neupravičeno (nosečnice ali kdo drug), samo zato, ker jim je pretežko delat - lenuhi.

Tiste nosečnice, ki pa so na bolniški zaradi bolezni, stresa, nevarnosti za :duda:, torej UPRAVIČENO se pa vsi strinjamo, da naj bodo na bolniški raje preveč kot premalo, da se na koncu vse poide OK z lepo in zdravo bebiko :duda:.

Čeprav, za lenuha je najhujše, če se mora v službi premakniti s svoje gnile riti. Torej je pod huuudim stresom. Ja, potem je pa tudi za takega najbolje, da je kar vse življenje na bolniški.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   Al sam mene to moti?
29.6.2005 9:13:27   
Anonimen
Pa preskočite slovnične napake v zg. sporočilu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   Al sam mene to moti?
29.6.2005 9:16:31   
Anonimen

Ahhh.. ne moremo.. zdaj se bomo kregali zaradi slovnicnih napak..
Mislim.. kako mores?!? Pa kaj si ti mislis.. a si cist normalna?
:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   Al sam mene to moti?
29.6.2005 9:36:53   
viv_
A ni super da mamo poslance - vedno se lahk izgovorimo na njih pase gremo "zajedalce" na drugih področjih... ampak imamp dober izgovor ;)

Poslansko delovno mesto se večini zdi idealno - ne vem zakaj se vas potem več ne odloči za kandidaturo.

Ja, 100% se strinjam s prvim postom od pikec01.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   Al sam mene to moti?
29.6.2005 9:46:47   
Anonimen
Ja pa saj niso zdaj pa vsi poslanci spet eno in isto, jaz govorim o tistih, ki se zanalašč še eno leto po prenehanju funkcije ne zaposlijo, ampak opravljajo honorarno delo, zato da vlečejo plačo, ki jim "pripada" in to povrh vsega še javno povejo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   Al sam mene to moti?
29.6.2005 9:48:11   
viv_
Ja ja Spliš... sej to ni letel direkt nate - tko na splošno na "ljubitelje poslanskih riti"...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   Al sam mene to moti?
29.6.2005 9:50:26   
Anonimen
Tjazy, ti jih pa streljaš. :)-:)-:)-:)- Slovnično pravilno (vsaj mislim).:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?