|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 20:07:26   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

dolenjka, ne gre za šparanje pri varnsoti, ampak za racionalen nakup. Mi že mamo en stolček do 4 let, pa ima ana zelo malo prostora še v nejm.
Sprašujem bolj za info kako se odločit, ali kupti stol od 9-18 kg ali od 13-36 kg...

Moje dete je mišelinasto in veliko, pa se boljimd abi kaj hitro prerasla stol do 18 kg... pol bi pa morala še en stol kupovat... mahhh


A te stipe uboga zdej??? Pozdravi ga...pa en deci naj rukne bo koj boljšeuser posted image


Sej zato sem pa napisala da potem mogoče kar MC Rodi user posted image user posted image Morda je bilo tako napisano, ker si pač omenila, da se bo občasno vozila v njem... Mišelinke bo pa itak pravi čas izgubila, pol boš pa imela akcijo k jo bojo fantje ganjali user posted image

Stipe še kar uboga, velik si ne upa, ker mi ne more uiti user posted image Pa Pinotu povej, da ima še kako prav, ampak je pa vseeno moj bivši prijatelj sedaj user posted image

Nizy, itak da moram, kdo pa bo namest mene user posted image user posted image Ti pa si faca, da imaš obe doma, jaz že ne bi...ampak itak ima vsak svojo zgodbo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 20:58:32   
buči
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

čer,

buči hvala... sem danes dobila tako lepo kuverto in sem rabila kar nekaj minut, da sem se spomnila kaj je notri

user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

Te peljem na drink.... povej kdaj user posted image



Ja, upam, da še letos! user posted image user posted image



Lilčy, čestitke!!!! user posted image user posted image  Veš, da bo vse ok! MOra bit!!!!!


Sicer sem pa zdelana, pa je šele sreda mimo. Jutri pa konferenca. Me pa gor drži, da grem 1. in 2. februarja na en seminar, pa imajo tam v hotelu bezen in savno in neke terapije z medom in ne vem kaj. Bom kar kartico od mojega sabo vzela! user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 9:41:04   
itata
jutro,
jaz sem še čist adijo. tolk mam še adrenalina in vsega v sebi, da sploh spat nisem mogla. katastrofa.
važn pa da je izpit za mano in, da sem to do konca življenja opravila zdejuser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 9:45:22   
ella79
dan user posted image

lillchy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image

pina jaz bi na tvojem mestu kupila Rodi-ja

bamby Zoja bo dobila za roj dan poganjalec kolo. Upam da ji bo šlo, itak pa dobi še od nečaka potem kolo s pomožnimi kolesi, tako da neki bo že ok. Se pa že tako veseli novega kolesa in torte, da vsak dan sprašuje kdaj dobi user posted image user posted image pa rečem ne še danes, pa prav a jutri user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 9:47:55   
lillchy123
itata, bravo user posted image user posted image
 
dejte mi prosim neki povedat. jaz bi mogla user posted image  dobit šele včeraj, pa so mi testi že v ponedeljek popoldne pokazali debeli +. CB pa v torek, pa tudi ne s prvim urinom in je bil prav tako debel +. V torek sem pol mela cel dan malo rjavega izcedka, včeraj nič, danes pa spet malo rjavo teče. je par kapljic na vložku, ko grem lulat. a je blo to tudi pri kateri? Me prav skrbi, ker pri Lukcu tega ni blo... sej danes popoldne pokličem G, pa upam, da se grem kar pokazat...

moja sestrica je v P, ima strogo ležanje, popadki so pa še vedno.. bomo videli, kaj bo popoldne povedal zdravnik user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 10:23:34   
dolenjka
Itata, a hočeš povedat da si naredila pravosodnega user posted image user posted image user posted image user posted image UUUU žejnaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image Aja, sam teb sem še jaz najman eno pijačko dolžna user posted image user posted image user posted image user posted image

Lillchy, sej veš kolk je različnih zgodbic okrog teh krvavitev, pa vsaka nosečnost je res drugačna, ti povem da je res user posted image Zato da boš mirna, pa ti predlagam da se lepo naročiš pri G, samo moraš vedeti, da je za utrip srčka čisto prekmalu in da ti ne vem kaj G ne more obljubiti, vseeno pa pojdi, da vidiš da je v maternici in ne IMN user posted image Pa vse bo ok, pozitivna bodi user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 10:52:16   
itata
jp jp nardila pravosodnega user posted image
kar naenkrat zdej k gledam za nazaj je šlo teh 6 mesecev tko hitr... madona. vmes se mi je pa vleklo ko sto hudičev včasih. sam zmatrana sem pa tud k sto hudičevuser posted image

lilči: jaz tud nimam pojma o izcedkih. sam ta začetna faza je res tko kako bi rekla delikatna in čist izven možnosti, da na to kaj vplivaš, tko da pozitivne misli in še mal potrpet pa bouser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 10:56:53   
dolenjka
Bravooooooooo Itata user posted image user posted image user posted image Svaka to čast user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 11:03:50   
pina-1
dan.

Itata, čestitke za pravosodnega. user posted image user posted image user posted image

lilči, jaz sem pri mii mela malo izcedka prve dni.. baje da dokler ni kri živo rdeče barve ni strahu. ostani pozitivna pa boš videla.
naroči se pa le pri G, ampak tako kot ti je šefla napisala, ti kaj veliko ne bodo pomagali, dokler se srček ne vidi...MEne so pri Mii tako vlekli 2 tedna, ker niso vedli al srček je ali ni... JE blo kar grozno. Sem zato pri ani raje počakala na unih 7 t.

Aja, pa meni je tudi test pri Ani pokazal 2 dni prej kot bi mogla dobit user posted image . tako da smo pozitivno, ker bo vse ok.

Mi smo pa z gradnjo pri koncuuser posted image user posted image user posted image . Jupiii sem vesela, da bo končno to za nami, čeprav končano pa še ne bo. Bomo pustili da se vse skupaj fajn posuši in pol postaviva s Pinotom laminat, pa pobeliva in smo rešeni...user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 11:08:18   
lillchy123
punce hvala user posted image user posted image  sej sem čist pozitivna, sam strah me je pa vseeno user posted image

pinči, super, da ste z gradnjo pri koncu..user posted image gre enih živcev, a ne? user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 11:19:33   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

punce hvala user posted image user posted image  sej sem čist pozitivna, sam strah me je pa vseeno user posted image

pinči, super, da ste z gradnjo pri koncu..user posted image gre enih živcev, a ne? user posted image


uhh samo se mi zdi, da ta hujše šele prihaja.
kolko neih drobnarij se nabere zraven... pa elektrika, pa sotpnice,.... pa en miltavžnt neumnosti še zraven..in en kil taužnt € bom še rabla da bo narejeno.user posted image


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 16:34:28   
buči
Itata, čestitke še enkrat!!!!!! user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 17:31:34   
bamby
lilči, čestitke za user posted image ! Sem ful vesela!

itata, pridna punca, da si se tako pridno vse naučila in naredila izpit iz pravosodja user posted image user posted image user posted image !

stipe, čimprejšnje okrevanje! Sem šla zadnjič še enkrat na net gledat Dnevnik za nazaj, kako sem te mogla zgrešit. Šefla je pa itak močna ženska in bo zmogla vse postoriti. Ji boš pa verjetno ostal kaj dolžan, zato se kar pripravi..........

ella, kakšen pa je to poganjalec kolo? Je to obični poganjalec, da otrok sedi ali si mislila skiro na treh kolesih, na katerem otrok stoji?
Naša, bo od none dobila tega:
http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igra-na-prostem/rolke-skiroji/smoby-skiro-princess/4501253032164501250
Bo pa RD prav kmalu tu. Mi ga praznujemo že naslednjo soboto user posted image .

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 18:17:55   
Februarka08
Itata bravo, kapo dol!!!user posted image user posted image user posted image
Lilchy, pri meni je bilo isto, pri obeh. In sem potem šla tudi na pregled, so me takoj naročili... iz istega razloga, kot je Dolenjka napisala. Bo vse ok, boš videla! Mogoče boš dobila počitek, dokler se rjav izcedek ne umiri in tbl Dabrostone al kaj so že, da se zarodek ˝ornk˝ zasidrauser posted image no, taka je moja izkušnjauser posted image
Stipe, tebi pa čimhitrejše okrevanje!!! Sem te že iskala po netuuser posted image pa te ne najdemuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Februarka08 -- 21.1.2010 18:25:32 >


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 19:05:03   
lillchy123
babmb, to je kolo brez pedal. se otrok poganja z nogicam kot pri poganjalčkih. user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 19:07:29   
lillchy123
februarka, hvala za tolažbo.user posted image sem dones klicala mojo G in je rekla naj kar pridem jutri zjutraj in povem, da sem noseča in krvavim. ker pol me morjo koj pogledat. drugače bi še nekaj tednov čakala na prvi pregled. ne vem, al je do vseh tko zlata.. zame se takoj spomni, da mam gluhega sinčka, ki ima zdaj polžka in mu je ime Luka. res je zlata tale moja G. upam, da še pove dobre novice.

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 20:53:58   
dolenjka
Čer user posted image

Sporočam, da smo še 4 članska familija user posted image Danes sem premagala samo sebe - oba otroka sem skopala in spravila spat do 19.30, potem sem pa še pol ure zunaj kidala user posted image ju3 bom imela pa tak musklfiber, da ne bom mogla roke dvignit, kaj šele otroke user posted image user posted image

Če katero zanima slučajno: Mothercare ima novo spomladansko kolekcijo in jaz bom spet naročala, pa se lahko pridružite user posted image http://www.mothercare.com/

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 21:17:27   
ella79
čer user posted image

bamby zoja bo dobila tegale
http://img1.mimovrste.com/71/51/97151_1.jpg

pri nas pa sneži, jutri imam dopust, pa če bo vreme grem smučat, drugače pa v šoping user posted image kar kol bo od tega, bo dobr user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 21:36:55   
dolenjka
O Ella čer user posted image

Zgleda da boš ju3 šopingirala user posted image Sem ti kar mal fouš, jaz bi šla tut, sam kaj, ko imam še kar 80 kg user posted image user posted image No, sej bo Maks kmal kej rabil, ker raste ko goba po dežju user posted image user posted image Danes sem mu oblekla spodni del trenirke, ki ga je imela Tara za v vrtec v Bruslju, torej marca, ko je bila stara 13 mesecev user posted image No, Maks ima sicer še 1 cm fore v hlačnicah, pa v pasu mu je mal na komot, ampak čez en mesec bom pa lahko že pospravila med premahjne in odslužene cunje zgleda user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 22:11:54   
mlavla
čer...

jst sem takoo zaspana...tako, da bom čisto kratka..user posted image

Dolenjka..mogoče bi se pa jst prištulila pri naročilu.. ? Kdaj boš pa naročala? Pa še zanima me kako se najhitreje preračunam funte v eur..pač s temi stvarmi nisem na tekočem..hvala..
Ja jst sem bila danes tud sama za otroke skopat..in ju dat spat..pa sem kar utrujena..sej zdej sem pa še jst na vrsti..
nočko


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
21.1.2010 22:16:36   
dolenjka
Mlavla, funte v eur daš tako, da deliš znesek z 0.9 user posted image Naročala bom pa verjetno drug teden user posted image Jaz se moram tut počasi skidat pod tuš user posted image pa se mi ne da user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2010 9:00:50   
itata
dolenjka: jaz bi definitivno par stvari naročila. sam glede velikosti me zanima a imajo bolj male ali bolj velike zadeve... ker je kategorija 2 - 3 leta zlo nedefiniranauser posted image mam raj številke v centimetrih... naš ma že zdej tako cifro. pa kako ti pošljem kaj bi imela? linke ?


_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2010 9:02:50   
itata
najdla centimetreuser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2010 11:18:45   
dolenjka
Dan user posted image

Pri nas nič novega user posted image

Itata ni panike, kar linke od artiklov mi daj na ZS al pa mail (ime.priimek@gmail.com) user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
22.1.2010 11:36:19   
misar
dober dan user posted image
 
Dolenjka

ej veš kaj me zanima, kaj si že kak bodi naročala, ker me zanima kakšni so kaj?? pa kakšno št. priporočaš, glede na to, da imava obe lahkokategornici user posted image user posted image  res bi par stvari naročila, sam rabim mnenje??user posted image

pa še eno vprašanje. sem gledala el. varuške od philipsa, so ful ceneje kot pri nas, pa ne vem kako je z uveljavljanjem kakšen garancije user posted image user posted image  kakšno mnenje??

lep dan vsem februarčkom

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?