|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Joolz Day
23.2.2010 21:01:48   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: arruba

Hja, jaz pa mogoče konec koncev ne bom imela Joolz-a.. sva včeraj dobila nepričakovano darilo od moževih staršev - voziček Jane Slalom Pro, zdaj pa ne veva, kaj naredit - da se ne ponavljam, sem vse napisala na temi Julijke 2010.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ajej, pogovorite se z njimi in ga poskušajte vrnit. Saj je fajn, ampak otroka ne moreš imet v športnem delu proti sebi obrnjenega, to je fulll minus, resno. Sej so tud sami krivi, da ne vprašajo...joj, joj... Sam da se vama ne bodo tako v vzgojo vtikal.

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Joolz Day
24.2.2010 12:57:47   
pika.ana
ah jej, arruba, se čist strinjam s Caio, dajta ga probat zamenjat! saj ni rabljen....pa menda so tam v BC res prijazni in se da pogovorit z njimi.
ful ful držim pesti!!! javi... user posted image

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Joolz Day
24.2.2010 13:06:15   
pika.ana
ups šele sedaj sem prebrala, da je jane iz pikapolonice! res ti/vama ne zavidam tele neprijetne situacije. ampak menim, da je na tvojemu, da pošlihta s starši in da bo na koncu obveljala vajina. user posted image
lahko pa zamenjate voziček za darilne bone in tam nakupiš ostale potrebščine. user posted image

kakorkoli, good luck! joolz naj bo tvoj!! user posted image

(odgovor članu pika.ana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
24.2.2010 13:07:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pika.ana)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Joolz Day
24.2.2010 21:15:23   
arruba
hmm mislim da je 2009 če ne celo 2008, uglavnem model, ki je bil par tednov nazaj v akciji - najbrž starejši model ker so baje imeli samo še 2 črna na zalogi.. no, zdaj majo samo še enega, ker drugi stoji v najini spalnici user posted image . Kaj vem, mogoče bi se celo sprijaznila, če ne bi bil ravno črn, ki mi pa za voziček splooooh ne gre.

Se mi zdi, da bova kar naredila tako, kot je mnenje večine - nekako čim bolj diplomatsko povedat, da sva sicer vesela pozornosti ampak da sva voziček v bistvu že zbrala prej in da nama ta ne gre v avto, kar bi najbrž morala naredit takoj, ko sva videla, kaj sta prinesla. Samo res je bil tak šok, da kar ne veš, kaj rečt..

Morava še mal prespat in razmislit, po moje črn tudi na Bolhi ne bi šel ravn enostavno v promet a ne.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Joolz Day
24.2.2010 21:37:11   
Caia
jaz recimo črnega nikoli ne bi imela... sem pa v mestu videla črnega Joolza, pa me tudi ne prepriča ;-)
nikoli ne boš zadovoljna s tem vozom.

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Joolz Day
25.2.2010 11:42:46   
poli*
arruba-kaj pa vem, mogoče je vsaj sreča, da sta starša kupila dokaj "in" voziček.. lahko bi dobila kakšen klump.

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
25.2.2010 20:27:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Joolz Day
2.3.2010 23:07:51   
arruba
joj kak sem vesela - uspešno vrnili voziček in dobili vrednostne bone user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zdaj pa hitro po Joolza da slučajno še kdo ne pride na podobno idejo in ne dobiva še kake "pošiljke"

a ima katera kaj bolj ažurne podatke, je že kaj manj za čakat, če ga ni ravn na zalogi?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
3.3.2010 8:20:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arruba)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Joolz Day
3.3.2010 10:33:18   
Caia
arruba, jaz ga bom naročila preko neta, poštnina do Slovenije je cca. 30€, te pride cel komplet 850€, s torbo in zimsko vrečo...lahko tudi ostale prčkarije dokupiš. Baje jih imajo pri nas na zalogi, tako da ni treba čakat, če pa že potem maximalno 1 mesec - tako je meni rekla v BC, sam kdo bi se pa 100% zanesel na njih ;-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Joolz Day
3.3.2010 15:07:20   
martincaa
Jaz sem ga kupila preko bolhe. Model One prime in je identičen novemu modelu. Zraven sem dobila vso opremo. Od torb, do zimske vreče,...
Tip mi ga je nabavil v 3 dneh.
Drugače pa je tu link če koga zanima:
http://www.bolha.com/oglas383838940/joolz-zzz-one-prime-crne-barve-komplet

LP
Martina

P.S. Ceno mi je še za eno malenkost spustil!! user posted image

< Sporočilo je popravil martincaa -- 3.3.2010 15:11:34 >

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Joolz Day
3.3.2010 21:31:27   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: martincaa

Jaz sem ga kupila preko bolhe. Model One prime in je identičen novemu modelu. Zraven sem dobila vso opremo. Od torb, do zimske vreče,...
Tip mi ga je nabavil v 3 dneh.
Drugače pa je tu link če koga zanima:
http://www.bolha.com/oglas383838940/joolz-zzz-one-prime-crne-barve-komplet

LP
Martina

P.S. Ceno mi je še za eno malenkost spustil!! user posted image


upam, da nisi dala več kot 548€. za toliko ga namreč po netu iz nemčije dobiš. če plačaš s paypalom ali nakažeš keš v naprej pa imaš še 30€ fore za poštnino.

(odgovor članu martincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Joolz Day
3.3.2010 21:51:47   
martincaa
Sem bolj ljubiteljica osebnih nakup in ne nakupov preko interneta iz tujine.
Sem gledala izdelek na internetu v tujini in bi me prišel okoli 600 eur saj je poštnina do Slovenije okoli 30 eur, tako, da bi bila na istem.
Zato sem se raje odločila in se dobila s prodajalcem in mi ga je predal osebno v roke.

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Joolz Day
4.3.2010 10:56:57   
Caia
ql,
daj povej mi prosim kako izgleda v živo. Ker meni je ta model lepši kot letošnji. Karakteristike ima pravzaprav enake in se tudi jaz navdušem na nad tem. A ima tudi usnejne ročaje,al so vsaj materiale dali letos nove?
A tip ima samo črne ali lahko še kako drugo barvo izbereš?
Čestitam za nakup, malce celo zavidam, da ga že imaš ;-)

(odgovor članu martincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Joolz Day
4.3.2010 11:53:15   
Caia
aja, še to.
A ve katera ali je 11,9 kg težko ogrodje ali ogrodje s športnim delom vred?

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Joolz Day
4.3.2010 15:49:50   
martincaa
Pozdravljena.
Meni osebno je v živo še lepši kot na slikah. Prej sem se nagibala k bugabooju vendar mi zdaj ni žal. Je čudovit in ful enostaven za zlagat, kakor tudi za znjim upravljat. :)
Glede karateristik so iste in tudi na videz je vse isto. Mislim, da je razlika samo v barvah. Moj ima usnjene ročaje.
Glede barve pa sem opazila, da je pred nakupom imel na bolhi še srebrno izvedbo vendar jo isti dan ni bilo več gor. Verjetno ga je takoj prodal.
Sama ga nisem spraševala o barvah ker sem si želela črnega.
Drugače pa sem ful navdušena nad vsem kar dobiš zraven, od torb za shranjevanje, pa torbe za okoli ramena,. Tako nisem rabila nič več kupovat.
Glede teže, ki jo omenjaš je teža kompleta s stolčkom. Samo ogrodje je lažje. Ne vem točno samo more bit nekje okoli 7 kg.
Upam, da sem ti kaj koristila.

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Joolz Day
4.3.2010 22:16:58   
Caia
si, super informacija glede kilaže, ravno to me je mučilo. mislim, da sem dokončno odločena!! Hvala!

(odgovor članu martincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Joolz Day
7.3.2010 21:52:07   
arruba
Sem pogledala še tegale One Prime-a in v bistvu sploh ne vem, kaj je razlika z Day-em - razen da imaš pri vsaki barvi črno nakupovalno torbo. A je mogoče katera opazila kakšno drugo razliko?? Če ne, bi tudi jaz raje naročila tegale, saj je kar precej nižja cena..

Aja pa še to, Martincaa ti boš mogoče najbolj vedela, ko ga že imaš - kako je z Maxi-Cosi adapterji - a gredo tudi na tega enaki kot na Day-a?

Za barve pa sem vprašala, trenutno ima samo črne, bi se pa mogoče dalo dobit še kakšne druge barve, vendar ne vem, če po isti ceni, pa tudi ni ziher, kdaj in če bi ga bilo možno dobiti. Meni je fuuul hud moder ali pa oranžen..

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Joolz Day
8.3.2010 2:44:36   
martincaa
Adapter za Maxi cosi mi ga je kupila kolegica preko baby centra (30 eur).
Adapterji so isti.


< Sporočilo je popravil martincaa -- 8.3.2010 2:47:26 >

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Joolz Day
8.3.2010 12:53:16   
Caia
ja, barve... jaz sem se dokončno odločila za tega, mi jelepši kot Joolz day - barve so lepše.
So dodali full novih barv, jaz se odločam med srebrnim in rdečim. Tudi oranžen in moder sta mi lepa.
arruba,  barve indigo, antracit in sand imajo celo nakupovalno košaro v barvi vozička!!!

(odgovor članu martincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Joolz Day
8.3.2010 14:18:20   
martincaa
Moj črn ima tudi tudi nakupovalno košarico v barvi vozička. :D

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Joolz Day
8.3.2010 19:29:06   
arruba
hi hi pa res..

hvala za odgovor glede adapterjev, to me je pa mal skrbelo, če slučajn ne bi šli isti gor.

(odgovor članu martincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Joolz Day
9.3.2010 23:09:20   
pika.ana
punce, tudi meni je vedno manj jasno zakaj bi kupovali model Day, če pa je One ista zadeva. če katero mika nakup preko spleta (poštnina je 34 eur): http://www.kiddies24.de/shop/index.php?manufacturers_id=39&page=1

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Joolz Day
10.3.2010 13:54:01   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: pika.ana

punce, tudi meni je vedno manj jasno zakaj bi kupovali model Day, če pa je One ista zadeva. če katero mika nakup preko spleta (poštnina je 34 eur): http://www.kiddies24.de/shop/index.php?manufacturers_id=39&page=1


danes sem naročila - srebrnega.
Veš, gre za model 2009. Torej je star model, zato je cena takšna. Večina raje kupi nov model, kot pri avtu. Meni so te barve, torbe in vreče lepše od letošnjih, zato sploh o Joolz Day nisem dosti razmišljala.

(odgovor članu pika.ana)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.