|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 13:35:26   
lottyka
http://www.mothercare.com/Angelcare-Sound-Movement-Monitor-AC401/dp/B001GM1VP4/sr=1-1/qid=1282303918/ref=sr_1_1/278-9989482-7661114?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core
http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movement-Sensor-Monitor/dp/B0013FW5G8
http://www.nextag.co.uk/angelcare-401/products-html
http://www.angelcaremonitor.co.uk/
http://shopping.kelkoo.co.uk/ssc-100451023-angelcare-ac401.html

Lahko ti najdem še več linkov.

škorpijonček ni nujno da ga imaš. Pač jaz sem tak tip, da vem da bom mirneje spala s tem in ker itak rabiva varuško in bi jo v vsakem primeru kupovala, sem se odločila da pač malo everčkov dodam in kupim tole. Drugače pa ni nujno in verjetno niti ne potrebno. Ampak jaz sem že dolgo tole ogledovala in sem se odločila da želim imeti.

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 13:36:37   
aleunam
Če se prav spomnim, smo mi pri sestrici uporabljali praško pasto in hladilno mazilo od Galexa. Mislim, da je bilo ravno to ful dobro, ko je bila rita vneta. user posted image  Če bo mojemu user posted image  ustrezalo, bom kar tole uporabljala.

user posted image

Par postov mam še za nazaj prebrati in potem komentiram...

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 13:38:42   
MalaNeli
našla hladilno mazilo od makra kozmetike, jao, zakaj poslušam mamo, prej bi pogledala na internet in bi jo že imeli.
imajo jo v BC

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 13:41:27   
emma83
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijonček_

Pa pralno, koker sem zasledila, ne?


Ja, mislim, da se na 60 lahko pere.

Jaz tudi čedalje bolj razmišljam o Angelcare-u, ker je v širši familiji nekaj let nazaj bil 1 primer smrti v zibki in me je tega ful strah. Bomo videli kako bodo finance dopuščale

Drugače pa je moja sestrična iz Švice včeraj rodila pupo, 13 dni čez rok, ne vem pa a so ji sprožili porod ali je šlo naravno čez. Se je pa načakala.

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 14:08:57   
flik
Ker je ravno debata o Angelcare, moram še svojo izkušnjo podelit z vami user posted image .
Midva sva preden se nama je rodil prvi pikec (1,5 leta nazaj) naletela na eno ponudbo na bolha.com, kjer sva potem od neke familije, ki ga ni potrebovala, kupila rabljenega za 40 EUR. Bil je 2x rabljen. Na začetku sem bila mal skeptična, pač, ker je bil rabljen, potem sva se pa kar odločla in ga vzela.  Res je super zadevca, čeprav tistih plošč nismo kaj dosti uporabljali - ko vzameš dojenčka ven, bi moral vsakič sproti izklopit, ker če ne, itak začne ful nagravžno piskat po določenem času (itak, temu je sicer namenjen). Pri dojenju ponoči se mi res ni dal skos izklapljat in spet vklapljat, čez dan je pa spal v dnevni v zibki ali pa na kavču. Ga pa še sedaj uporabljamo, ko spi v svoji sobi (brez plošč seveda), ne vem, ali bomo mogl jeseni še eno zadevico kupit potem, ko bosta dva al kako user posted image user posted image .

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 14:10:47   
MalaNeli
lottyka si gledala ebay?

flik :) hehe, maš prav.

(odgovor članu flik)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 14:20:39   
lottyka
malaNeli sem gledala. Za ebay sem prosila snaho, ker vem da je ona že naročala, pa ji tudi ni uspelo. Probaj, mogoče ti uspe.

Ja to je pa res, je treba kar izklapljat ko ga dvigneš. Sam se navadiš, ti pride v kri. Drugače pa ga še vedno lahko izklopiš.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 14:21:54   
MalaNeli
lottyka ja saj bom najbrž kr tk naredla. kr pride 120€ z poštnino vred. en kolega obvlada ebay, pa mi bo on naroču če se bova odločla.
kar se skor zirh bova :)

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 14:27:57   
philadelphia
Živjo souser posted image

Se javljam po današnjem delovnem dnevu. Sem šla zjutraj navsezgodaj do svoje nadrejene s potrdilom od G, da sem noseča in te zadeve in sva prišli do zaključka, da pa res ne morem opravljati tistega dela. No zdaj bom pač poleg svojega dela opravljala neko drugo (sprejemljivo) in to v svoji pisarni, tako da sem vesela, da se je vse vsaj približno in verjetno samo začasno razrešilo.
Sem bolj malo spala, ampak se je splačalo jit se postavit zase z normalnim pogovorom. Sej smo ja menda dovolj izobraženi in kulturni, da se znamo pogovarjati (seveda pri nas se najde več tistih, ki ne spadajo v to grupo user posted image ).

Na porodniško pa grem šele konec oktobra, če pa bo vse tako kot treba, pa bom imela še nekaj dopusta prej. Pa komaj čakam!!

Hvala bogu, da se začenja vikend in si bomo malo odpočili. Moj pravi, da bi se šla malo kopat na bazen. Da me bo sprostilo in da se malo razgibava user posted image . Pa še lepo vreme bo user posted image user posted image user posted image . Kok fajn user posted image

Sem pa danes bolj šepajoče dekle, ker me je včeraj ponoči zagrabil krč v noge in me danes drugi dan tako boli, da komaj hodim. Je treba skoz malo masirat. Upam, da se ne bo prevečkrat ponovilo, ker je tako siten občutek.




(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 14:30:26   
MalaNeli
libary super da si poštimala v službi! a te ni strah kopanja v bazenu? okužbe in tako dalje?

proti krčem pomaga magnezij, jaz sem si ga prav zato nabavila.

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 14:33:53   
škorpijonček_
Mene so pa ravn klicali iz BC, da že imajo vse pripravljeno za naju...voziček je že tu user posted image , pa sva se sicer zmenila za malce kasneje...no pa bomo pač šli malo prej po njega. Jej, komaj čakam, da ga domu prpeljem, pa ga mal vozim po stanovanju, pa ga dam pesotu prevohat, da se ga navadi (ma dovolj časa).

Še slabe pol urce, pa gremo domov...juhu. Zvečer pa v kino Joliko gledat s kolegicam in na čvek...

Library...super...vidiš, da se da vse...si fajn nardila, ko si prnesla uradno potrdila, da si nosečauser posted image .

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 14:47:27   
philadelphia
Ja bazena me je mal strah. Sem nekaj razmišljala o tistih tamponih za kopanje, pa ne vem ali res kaj ščitijo ali ne. Če ne pa bom mojega gledala kako se kopa (ker si tako želi jit na kopanje).

Pijem fidimag, ki vsebuje malo več magnezija kot magnesol, pa me je krč v noge, poleg tega pa mi trebuh še vedno otrduje. Verjetno bo potrebno povečat odmerek.

Ja za potrdilo pa se je splačalo 2 uri čakati v čakalnici user posted image .

Sem pa še slišala za eno punco, da je na bolniški, zaradi prednosečniškega strogega hujšanja oz stradanja, sedaj pa se je zgodilo, da se ne redi in da ji otrok hira v telesu. Zdravniki so ji zagrozili, da mora nujno počivati in se rediti. Pa so jo klicali iz službe (baje dela v enem manjšem podjetju), da mora priti delat po 4 ure. In ona bo šla. Pa sem se ponovno zamislila nad današnjim svetom. Prvič bi radi višjo nataliteto, po drugi strani pa takole izkoriščajo nosečnice. Katastrofa!!!


No pa me je začel naš user posted image  brcat. Je cela faca user posted image . Prav fajn mi je ko ga čutim, da vem, da je vse vredu user posted image .

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 14:58:33   
emma83
library jaz sem tiste tampone na morju uporabljala in so kul. Dobi se jih v DM-ih (pa ne vseh), Sanolaborju in pa verjetno tudi v lekarnah. Dobri so pa zato, ker so premazani z nekim oljem ali voskom ali nečim podobnim in ne prepuščajo nič v nožnico in naprej.

Meni je pa danes nenormalno slabo, sem komaj domov pripeljala, kar tresti sem se začela. Grem zdaj počivati.

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 15:00:45   
philadelphia
Misliš, da zaščitijo pred okužbami?

Boga! Upam, da je vse vredu s tabo. Pa velik pij.

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 15:05:44   
bejo2010
Zdravo,

jaz sem pa danes imela 3D. Bilo je super, sva kar dolgo gledali našo punco. Sicer je nekaj časa imela rokico pred obrazom, potem pa je vseeno malo premaknila. Je v sedečem položaju, tehta pa bi naj 1400 g.

Sem bila zelo vesela in zadovoljna, potem pa so me še klicali, da je prispel voziček in sem šla po njega, pa še nekaj oblačil sem vzela, tako, da sem zdaj čisto not padla.

Iskala sem pa tudi lepo blago za postelnino, ker ne bi rada nekaj preveč pisanega - zamislila sem si belo barvo s kakim majhnim vzorčkom, nekaj nežnega. Obrobico, pa odejo in vzglavnik imam še od sina, tak da bi to vse preoblekla, ali pa samo prevleko kupila, neven, če se kje to da.
Če je katera zasledila kaj takega kot sem si zamislila, mi prosim napišite ali pa prilepite link.


lep dan in še lepši vikend

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 15:11:58   
emma83
IZVIRNO SPOROČILO: library

Misliš, da zaščitijo pred okužbami?

Boga! Upam, da je vse vredu s tabo. Pa velik pij.


Evo imam še eno škatlo doma in sem šla prav navodila brati, piše, da so impregnirani z vazelinskim oljem in da se uporabljajo za preprečitev infekcij nožnice, so pa uspešno testirani v medicinski praksi. Zamenjati ga je pa potrebno na 3-4 ure.

Lepo kopanje ti želim.

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 15:15:50   
philadelphia
Super! Hvala emma83 jih bom šla kupit, da se še jaz malo namočim user posted image .

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 15:33:16   
ljubljana
Sem pa še slišala za eno punco, da je na bolniški, zaradi prednosečniškega strogega hujšanja oz stradanja, sedaj pa se je zgodilo, da se ne redi in da ji otrok hira v telesu. Zdravniki so ji zagrozili, da mora nujno počivati in se rediti. Pa so jo klicali iz službe (baje dela v enem manjšem podjetju), da mora priti delat po 4 ure. In ona bo šla. Pa sem se ponovno zamislila nad današnjim svetom. Prvič bi radi višjo nataliteto, po drugi strani pa takole izkoriščajo nosečnice. Katastrofa!!!


Vse lepo in prav ampak včasih se je treba tudi postaviti zase. Jaz nebi prekinila bolniške zaradi tečnega šefa. Najprej sem jaz in moj otrok šele potem vse ostalo. bi pač rekla da ne morem. Verjetno je dobila bolniško. S postelje je pa tudi pod razno ne smejo zvlečt. Res ne vem, kaj razmišlja tale mamica o kateri pišeš ampak očitno jo je bolj strah za službo kot za otroka. Pa upam da nisem bila pregroba. Ampak nekaterih stvari res ne razumem.user posted image user posted image user posted image Seveda je tudi šefa za nabrcat v rit in običajno so najbolj nemogoči ravno taki ki imajo sami otroke in bi še najbolj morali razumeti stvari.

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 15:38:36   
philadelphia
Ja ljubljana se strinjam s tabo! Najhuje je, da pričakuje tretjega otroka in bi se lahko malo bolj zavedala kakšne so posledice. Jaz ne bi šla nikoli iz 8-urne bolniške. Nimajo pravice sploh. Ampak ne vem kje ima ta punca glavo. Res je še mlada, ampak vseeno. Sej se v teh časih pa res da dobit nadomestilo zanjo. Sej je pa itak toliko brezposelnih. Ah kaj naj, kar se je odločila, se je pač odločila.

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 15:47:40   
lottyka
Library user posted image user posted image user posted image sem prav vesela da se je uredilo.

škorpijonček tebi tudi user posted image user posted image user posted image za voziček.


(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 15:52:43   
philadelphia
ja lottyka sem iskala vse možne rešitve, pa podpora mojega user posted image  in user posted image  je tud prav prišla!! Ko je enkrat kaplja čez rob, se pa tud jaz ne pustim nobenmuuser posted image . Upam samo, da je konec tega!!

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 17:57:04   
aleksa83
Pozdravljene...

Kako ste mi kaj danes?
jaz že celi dan delam, ko malo budalo user posted image , z mamo delama ajvar, pa sem papriko čistila, pa paradižnik trgala, pa kozarce umivala,.....
mama pa sedaj kuha in sem malo fraj :)

Meni pa je ena kolegica (medicinska sestra) odsvetovala magnesol tablete, ker baje preprečujejo krče in jih proti koncu nosečnosti ni priporočljivo jesti, ker baje se lahko zgodi, da ne dobiš takšnih popadkov, kot bi jih morala. Ona jih je morala jemati v 30 tednu nosečnosti, ker je bila odprta 2 cm, da se ni več odpirala,... Pol pa ne vem.
rekla, pa mi je, naj poskusim z Lactecom sirupom glede prebave,..., a je kateri kaj znano to???

Drugače sem vredu, moj user posted image je ta teden lepo na nočnem šihtu, in koliko mi je danes povedal, je drugi teden opet, tak, da bomo ponoči z user posted image samevala,... Mi kar manka, ko pa najraje zaspim na njegovi rami,...

malajka84
kje si ti kupila modrc in koliko si dala? Jaz tudi iščem,...

Ja, nosečnice ful izkoriščajo ena podjetja, mene so silili, da naj delam po 12 ur, pa sem imela z vodjem dogovorjeno, da delam po 8 ur. Delovodja pa je trdil, da to ni res, da bi lahko delala samo 8 ur, da si nekaj zmišljujem. A njegova predraga žena je mesdicinska sestra, pol pa bodi srečen, če imaš takega delovodja. Delala pa sem na delovnem mestu, ki je namenjen moškim, saj se je dnevno večkrat moglo na ročnem rudleku tiščati in prestavljati do 600 kg robe. So mi fantje pol zelo pomagali, so zelo pazili name,...Pa prepogibanje do tal, pa hrup in prah, da mi je ful na bruhanje sililo, če pa sem šla v skladišče na zrak ali pa na wc, pa se je drl name, da se samo sprehajam. Pol pa še se je drl, da sem mlada frklja, ki si samo nekaj zmišljuje, pa sma se tako skregala, da mi je pritisk nabilo, da me zdravnica več ni pustila delat,...Fantje so ponoreli in govorili, da naj se spravim k zdravniku, ker drugače še bom kje splav imela, ko je oni butec tako delal,...user posted image
pa še zdaj, ko vidi mojega, ki tudi dela tam, izgine, ker ima tako slabo vest. Tak, da se ne čudim, če katera napiše kaj takega, da izkoriščajo, ker sem sama doživela kako je lahko,..., 3 ali 4 dni sem samo ležala v postelji in nisem mogla nikamor, samo kaj so me k zdravniku spravili, me je mislila zdravnica kar v bolnišnico dati, ampak se je potem malo popravilo,... Moj vodja je bil šokiran, ko sem ga klicala in me je napotil do direktorja, sem vse povedala, ker drugače bi skoraj jaz ostala brez službe. Pa še oni lepo v miru naprej dela, kot, da ni bilo nič. Jaz pa sem že takrat povedala, da ko pridem nazaj, pa če še on dela, hočem na katero drugo delovno mesto, ker sem jaz tudi človek in vsak človek rad dela v miru, ne pa da ga nekdo nonstop jebe,...
Sedaj pa sem super, lepo doma. Počasi se mi pritisk umirja,..., tako, da bo,....

Moj amli pa tak brca, da me kar nasmejiiuser posted image

Želim čim manj takšnih pripetljajov, ker ti pusti nekje v tebi posledice,..., če ne druga tisti strah, če bo opet enako, ko prideš nazaj,...

Ampak meni se sedaj fučka in lepo uživam v nosečnosti, edino prebavo še si porihtam in bo vse superuser posted image


user posted image user posted image user posted image rada vas imam



_____________________________

Ljubezen se rodi iz veselja, s katerim gledata drug drugega, hrani se s potrebo, da spet vidita drug drugega, in se zaokrožita, ko se ne moreta več ločiti! (Jose Marti)

Aleksa

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 18:34:55   
aleksa83
Pozdravček moje user posted image

evo nekaj malega za vas user posted image

user posted image

Pa vse lepo,....

Grem zdaj malo nekaj delat opet :)))


_____________________________

Ljubezen se rodi iz veselja, s katerim gledata drug drugega, hrani se s potrebo, da spet vidita drug drugega, in se zaokrožita, ko se ne moreta več ločiti! (Jose Marti)

Aleksa

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 18:45:20   
MalaNeli
aleksa83 katere tablete z magnezijem pa priporoča?

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: novembrke 2010
20.8.2010 18:56:01   
aleksa83
IZVIRNO SPOROČILO: MalaNeli

aleksa83 katere tablete z magnezijem pa priporoča?



Nič mi ni rekla. rekla je samo, to kar sem napisala. Ampak raje vprašajte svoje Ginekologinje, one bodo verjetno vedle bolj svetovati,....




_____________________________

Ljubezen se rodi iz veselja, s katerim gledata drug drugega, hrani se s potrebo, da spet vidita drug drugega, in se zaokrožita, ko se ne moreta več ločiti! (Jose Marti)

Aleksa

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?