|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
11.4.2010 20:16:25   
mika
Se podpišem pod Rijo. Tud jaz sem imela takšnega dedka, s to razliko da nismo živeli skupaj.

tejča, postavi se v kožo tvoje tašče...kako bi se počutila, če bi videla vnuke 1x na mesec.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
11.4.2010 20:24:53   
khurde
Tejča, a si ti slučajno en čas nazaj pisala, da tašča zahteva in izsiljuje, da bo zraven pri porodu? Saj mogoče se motim in če se, se ti opravičujem. Ampak če se pa ne, te pa čisto razumem, da je nočeš velikokrat videti in da imaš do nje neko distanco oz. odpor.

Sem prebrala samo prvi post, pa je mogoče bilo vmes kaj dodatno napisanega. Ampak imam v glavi, da si ti pisala oz. ena z zelo podobnim nickom, ker takih perl med taščami k sreči ni veliko (in zato sem si tudi zapomnila temo).

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
11.4.2010 20:28:03   
K_a_t_i
Jaz pa razumem ta "ne želim vsak vikend h njej". Če pogledam s svoje perspektive - živimo v LJ, iz službe hodim med 17 in 17:30. Torej čez teden imam zelo "odmerjen" čas za svojo družino. Potem je pa takole - en dedek v Trbovljah, drug dedek in babi v Železnikih, sestra z družino v Kisovcu, od mojga brat z družino v Ribnici. Imamo tudi kar nekaj prijateljev. Je ni variante po kateri bi vsak teden šli h tašči. Radi vidimo vse in pač vsi morajo razumeti, da se ne moremo raztrgat. Vikend ima samo 2 dneva in poleg vseh omenjenih se mi za družino zdi pomembno, da kak dan preživi tudi sama. Zato razumem, da je nekomu živčna vojna, če ji ista oseba tedensko "najeda", zakaj se nič ne oglasijo....

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
11.4.2010 20:29:40   
rija
ajejuser posted image  tejča, POLOVICO vzamem nazaj, ker...



kopiram tvoj post:







titleAndStar(83,0,0,false,"","")
user posted image




Objave: 83
Član od: 24.2.2009
Status: prisoten user posted image
Cele zgodbe sploh nam razlagala ker je res škoda mojga časa pa še bolj bom slabe volje. Moj je mamin sinko in kar doma rečejo je zakon vse ostalo je mim ampak kaplja čez rob je pa bila ko mi je njegova mama rekla da bo naredila vse da bo zravne pri porodu v porodni sobi. Jst sm kar pogledala. Njemu pere možgane, da je to intimna stvar men pa prjav da bo nrdila vse da bo zravn v porodni. Kje ji je logika? Sm rekla da ni šans in potem sem še mojmu rekla da naj ji pove, sam meni kar ne da mir to. In ga bom prosila da ta teden govori z njo ker spat ne morm in da naj ne bo blizu porodnišnice ko se bo začel, ker če bo vztrajala pri tem bom naredila tako da noben nau vedu da sem šla rodit. Ker to mi je pa res mim in sploh ne dojamem da lahko nekdo sploh reče kaj takega. Po eni strani je to za njo intimna zadeva pr drugi bi bila pa ona zraven. Kaj pa ima ona tukaj????!!!!
Kaj naj naredim, res me mori, sploh mi ne gre iz glave in me kar strese ko se spomnim na to.



ISUSE!

Ampak večji problem kot tašča, ki ne živi s tabo, je očitno tvoj mož.
torej niso samo izdcedki problemuser posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
11.4.2010 20:37:42   
vaney
ojej, to pa stvar malo spremeniuser posted image zdaj se pa tudi meni zdi tvoja tašča malo oz. fajn mimuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
11.4.2010 20:42:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05

In na koncu jih poslušam od njega, da naj naredim nekaj za njega in grem tja, da mu skos teži.


Naj on naredi nekaj za vaju in za vas- postavi naj ji mejo, kjer se konča njena in začne vaša družina user posted image .

(odgovor članu Tejča05)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
11.4.2010 20:49:36   
xoxox
Tejča05 ne ni normalno kaj ti tvoja tašča dela. In ne se pustit. Tvojemu pa le povej, da če se on ne bo znal z njo zmenit se boš pa sama. Da tako ne moreš živeti. On bi se moral zate postavit, ne pa da še tebe tunka ko se sam ne more z njo nekaj zmenit. Probaj se z njo na lep način pogovort kaj te moti. Mogoče pa le ni tako nerazumna ženska. Če pa to ne bo zaleglo pa udari po mizi. Še vedno se lahko zgovarjaš na nosečniške hormone. Če ti bo kaj v olajšanje da ti povem, da nisi sama. Se tudi nam dogajajo podobne stvari. Upam, da ti bo uspelo ustvariti nek normalen odnos. 

_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
11.4.2010 20:53:20   
tajtaja
Aleluja! Si pomislila, da si poleg svojega otroka dobila še enega, s katerim pričakuješ še enegauser posted image . Če ne boš postavila mej v začetku, ti ne bo lahko, oz. se ti ne bo izšlo!

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
11.4.2010 20:55:53   
corfu
Nimam komentarja. Cela štala user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
11.4.2010 22:06:40   
Tejča05
No pa ste najdle vse vidm user posted image .
Ma sej moj se je že kar vnesel no pa da ga pohvalm zelo veliko in tudi je na moji strani. Tudi kar se poroda tiče je baje urejeno videla bom pa seveda ko se bo vse skupaj dogajalo.
Sej drugače je ful prijazna pa vse samo so pa izjave, ki priznam me spravijo iz tira in ja potem se probam izogibat obiskov, da pač ne bo prišlo do kakšnih trenj.
Pa se popolnoma zavedam, da postajajo tudi oni del mene mi je vse popolnoma jasno, samo vse skupaj bom vseeno vzela z distanco, da res ne bo kaj narobe.
Ne vem mogoče so res krivi moji hormoni, da me vse skupaj tako iz tira vrže, samo je pač par takih stavri in izjav, ki jih pa žal ne morem pozabiti. Sej ko bo vse skupaj za mano bo ok, če seveda ne bo novega presinga, ker je pač novi vnuk na svetu.
Bom pa tudi jaz probala biti bolj na flegma da me res ne bo vsaka stvar tako iz tira vrgla.
Zato pa govorim, da pač moja družina je moja in stari starši so imeli svojo. To delim in bom vedno.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
11.4.2010 22:47:48   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05

No pa ste najdle vse vidm user posted image .
Ma sej moj se je že kar vnesel no pa da ga pohvalm zelo veliko in tudi je na moji strani. Tudi kar se poroda tiče je baje urejeno videla bom pa seveda ko se bo vse skupaj dogajalo.
Sej drugače je ful prijazna pa vse samo so pa izjave, ki priznam me spravijo iz tira in ja potem se probam izogibat obiskov, da pač ne bo prišlo do kakšnih trenj.
Pa se popolnoma zavedam, da postajajo tudi oni del mene mi je vse popolnoma jasno, samo vse skupaj bom vseeno vzela z distanco, da res ne bo kaj narobe.
Ne vem mogoče so res krivi moji hormoni, da me vse skupaj tako iz tira vrže, samo je pač par takih stavri in izjav, ki jih pa žal ne morem pozabiti. Sej ko bo vse skupaj za mano bo ok, če seveda ne bo novega presinga, ker je pač novi vnuk na svetu.
Bom pa tudi jaz probala biti bolj na flegma da me res ne bo vsaka stvar tako iz tira vrgla.
Zato pa govorim, da pač moja družina je moja in stari starši so imeli svojo. To delim in bom vedno.



Moja tašča je tudi precej podoben kaliber kot tvoja, enkrat vsa medena in dobrovoljna, drugič pa kar v nekem odmaknjenem stanju in samo išče, kaj mi bo rekla, da me užali oz. prizadane,ma je imela take cvetke, da če samo pomislim na njih, sem jezna za par let nazaj user posted image Sem pa tudi jaz taka, da če sem dobre volje, vse njene izjave ignoriram, sicer ji pa nazaj siknem in povem svoje. Vse skupaj pa se je začelo z mojo nosečnostjo, ko sem rodila pa le še stopnjevalo. In tudi mene so metali hormoni, zato sem imela takrat še bolj podmazan jezik user posted image Sem pa tudi jaz se izogibala njenih obiskov, ampak to ne pelje nikamor, treba ji je postavit meje, če ne zlepa pa bolj na hard...Sem pa tudi jaz odločno povedala obema babicama, da 1 vikend pridemo k enim, en vikend k drugim, ostala 2 vikenda pa imamo zase. Seveda se zgodi, da tašča še kaj vmes pride na obisk, ker je stran 30 km, moja mama pa 100 km, vendar ji ne dovolimo, da se to prepogosto dogaja (za to moj kož poskrbi).

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 11.4.2010 22:48:09 >

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
12.4.2010 7:46:24   
TRIŠ
Bojim se postati taščauser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu MC09)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
12.4.2010 14:47:27   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Bojim se postati taščauser posted image user posted image user posted image user posted image .
Jst bom tečna kot driska. Vem. A ti tudi?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
12.4.2010 14:55:53   
eternety
Tejča, tebe pa očitno res fejst mečejouser posted image

Pa kaj vam je kraljične? A ko vaši možje spoznajo vašo visokost, bi morali svoje starše pa kar naenkrat skenslat?

Groza od snah ste nekatere.

Pa kaj ti bo, če te vpraša po izcedku madonca no! Če ti ni, poveš da ga ni, pa pogovor zaključen.

Ne vem no....jaz nisem zaljubljena v mojo taščo, jo pa na svoj način spoštujem.


Se strinjam. Včasih, ko berem te zgodbe o taščah, sem kar vesela, da imam hčerko in se mi ne bo treba s snaho ukvarjat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
12.4.2010 17:36:43   
tajtaja
Je dobro, da imam več otrok, posledično bom verjetno imela več snah in zetov. In ne bom vse energije, časa, slabe volje, dobrikanja, denarja, nakupovanja, varovanja, obiskovuser posted image usmerjala v enega edinega ampak bom lepo vse to, dobro in slabo razdelila na pet.
Sedaj mam kao enega vd zeta, fanta starega 20 let in nimava nobenih problemov, ne on z mano, ne jaz z njim.
Jaz sem kot mama sploh pri prvorojenki bila kar stroga, ni smela okrog preveč, pa je bila zmerom pridna...še zdaj, v gimnaziji je pridna učenka, mi pomaga, kar jo prosim...ampak ji že zdaj, ko jih bo skoraj 18, pustim dihati.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
16.4.2010 17:27:15   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05

Ampak ne bom spet pisala, da ne bo še kje kaj narobe.

lp


Tejča, pametna odločitev. user posted image Si hitro skapirala kako je tukaj na RR. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
16.4.2010 22:27:02   
Taddy78
Uf, da bi pri meni bilo samo to, kar ene opisujete.
Jaz pa živim z  njo in tastom in omo, teto.

5let mi je po glavi hodila najprej taščina tašča, ki sedaj že kake pol leta živi samo v svojem delu bajte in jo vidim mogoče 1x na teden. Ampak ona je bila živi user posted image

Moja preljuba taščica, ni hudobna, je pa hudooo tečna. Živi še vedno v 50-h letih in cele dneve samo lajna kako so oni to in ono in da je vedno vse štimalo ( gre ji na živce internet in računalnik).
Najprej je bila name ljubosumna, kot ženska na žensko. Kakor hitro ni imela enega od naju pred očmi, naju je že iskala. Da ne omenim veselja, ko naju je 1x dobila v malce kočljivem položaju. Ko sva prišla ven,se je začela dret na mojga (verjetno je mislila,da bova čakala do poroke-ki je še do sedaj ni bilouser posted image ) on pa ji je rekel, da če nama ne bi nonstop sledila, tega ne bi doživela in se je nehalo.

Sedanjost...vsak dan me utruja s tem kdo je prišel, kje je kdo, pa zakaj ne vem, pa da ona vedno vse ve.

Ker je "naše" posestvo kar veliko, ponavadi mojega kar pokličem po telefonu, če me kaj zanima, ona pa hoče vedet kje je. In ko rečem da ne vem, začne zakaj ne vem, pa da bi to morala vedet.

Pomivam recimo posodo in sliši kak avto in mene vpraša kdo se je pripeljal. In ker ji seveda odgovorim, da ne morem tega vedet če sem z njo v kuhinji, začne da sem tečna in bolava.

Ko pridejo kaki gosti me včasih pride tast ven iskat, češ, da ji moram it pomagat, ker ne more vse sama in potem pustim svoje delo, da grem skuhat eno kuruser posted image kavo.

Potem, ko je mojemu treba zlikat srajce za tekmo, me že 1 teden prej sprašuje če sem jih že. In ker to delam vedno zadnji dan, že začne, kako je ona to vedno tastu vse en teden prej lepo pripravila in vedno skrbela za to- pa se do sedaj še ni zgodilo, da bi moj šel vsran in zmučkan na turnir.

Aja, kaj pa je najhuje. Skoraj dobesedno mi razlaga, kako moram prijet kako posodo (primi jo za ročaj...). Do sedaj sem skuhala kosilo mogoče 4x. Nazadnje sem skoraj vse pustila in smo se prav nasmejali, ker me je hodila vsake 5minut kontrolirat. Aja, delala sem makarone z mletim mesom (user posted image user posted image jaka hrana)...
Noče od bajte... ko ji recimo moj reče, naj greta nekam na dopust...al reče, da jo odganja od bajte, ali pa češ, da si naj kar skusi, ko bo lačen hodil po svetu...hehe, mislim da ste nekatere še vedno na boljšem.user posted image

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
20.4.2010 15:16:04   
Tarči
Tejča odgovorila ti bom tako kot jaz mislim povedal bom svoje mnenje...

Razumem te čisto kaj želiš povedati, moram reči da imave nekako podobno razmišljanje. Res je da nebom sedaj tukaj naredila psihološki izpit ker še nimam otroka. Lahko pa povem da sem imela sama nekako tak problem tudi s starši od moža. Nebom te grajala niti govorila kaj je prav kaj narobe ampak samo povedala kako jaz gledam na to.

Zelo dobro vem zakaj to počneš oz. zakaj tako gledaš na to. Imaš pač taščo ki je taka bolj ji pustiš blizu bolj zagrabi celo roko in dejansko misli da lahko potem postopoma pride med vaju oz. nekako želi biti z vsem na tekočem in nekako vama na koncu tudi dihati ne pusti. In seveda ko ti to začutiš postaneš besna, razumem. Amapk razložila bom na kratko - bolj se boš obremenjevala z njo bolj se bo kuhalo in bolj bolš živčna ti, na koncu boš jezna ti in na koncu se bosta še z možem postrani gledala.

Lahko rečem le to da se z možem pogovorita in da ji sam pove kako in kaj oz. da se vidva pogovorita kako bosta ukrepala.

Skratka v življenju je potrebno kdaj držati jezik za zobmi, ampak tisto kar gre res predaleč oz. ruši energijo med vama s partnerjem pa nikoli ne pusti in na lep način povej kaj misliš in kaj čutiš.

Če pa to ni izvedljivo ji pa na vsako vprašanje odgovori kratko in jedrnato, npr. kot si navedla primer za izcedek bolj jasno bi ji dal med vrsticami vedeti da je to intimno in se je ne tiče če bi ji rekla vse je tako kot mora biti in bi pričela kakšno drugo temo...

Kar se tiče pa da te moti glede intime ti pa lahko le rečem da ima vsak posameznik pravico sam odločiti kaj je za njega intima če eni paše da vsem sorodnikom govori kako je kaj z njo in tako napr. ji naj pač pače, če pa kateri ne paše in jo pa to moti ima tudi prav ker jo pač moti ker je to pač njeno telo!

Skratka želim samo povedati da poskušaj zadevo rešiti sedaj, ker to da te moti in glede da sta s partnerjem mlada poskusi čim prej rešiti tako da bosta oba srečna in se bosta ljubila in imela rada, še posebno takrat ko bo vikend da vama tudi na pamet ne bo padlo da bi šla na obisk ali kako drugače ampak da bi se imela vidva lepo in da bi vidva uživala ker vajino skupno življenje je najlepše in ga uživajta oz. osrečujta si vajin dan tako kot vama paše in kot vidva želita.

Ko bosta začutila to povezanost bodo tudi drugi to začutili - dobra energija privlači dobro, slabo pa ubija.

No preveč sem se razpisala, bom akr nehala. Upam da sem lahko povedal asvoje mnenje in da sem ti lahko kako pomagala in da se nisem kateri zamerila.



(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
20.4.2010 22:38:32   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: eternety

Tejča, tebe pa očitno res fejst mečejouser posted image

Pa kaj vam je kraljične? A ko vaši možje spoznajo vašo visokost, bi morali svoje starše pa kar naenkrat skenslat?

Groza od snah ste nekatere.

Pa kaj ti bo, če te vpraša po izcedku madonca no! Če ti ni, poveš da ga ni, pa pogovor zaključen.

Ne vem no....jaz nisem zaljubljena v mojo taščo, jo pa na svoj način spoštujem.


Se strinjam. Včasih, ko berem te zgodbe o taščah, sem kar vesela, da imam hčerko in se mi ne bo treba s snaho ukvarjat.



Prav to sem sama razmisljala.Se dobro,da imam punce.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
21.4.2010 12:35:22   
picola1
Tut ti lahko dobiš snaho, verjemi...user posted image Pa kakšen zatežen zet tut ni od muh...user posted image

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
21.4.2010 13:06:14   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Tut ti lahko dobiš snaho, verjemi...user posted image Pa kakšen zatežen zet tut ni od muh...user posted image


auvauser posted image
MI slim,da noben moski ne more bit tako zleht,kot je lahko zenska.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
21.4.2010 21:56:47   
mate0ja

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Tut ti lahko dobiš snaho, verjemi...user posted image Pa kakšen zatežen zet tut ni od muh...user posted image


auvauser posted image
MI slim,da noben moski ne more bit tako zleht,kot je lahko zenska.



To se pa zelo strinjam. Občudujem moško preprostost (Se razume, da je VERBATIM izključen iz tega tima user posted image user posted image ). Imam same sodelavce in priznam, da nikoli ne zmanjka dobre volje, če je ne trosi eden, prevzame pobudo drugi. In ni nobenih špetirjev, zamer, užaljenosti ... S tega stališča moški močno prekašajo ženske.

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
23.4.2010 15:39:10   
pelin
No, ne bom naredila doktorata iz psihologije, ker sem baje zelo slab psiholog ( s to kruto resnico me je v dno duše  namreč prizadela ena RRjevkauser posted image ), vendar se pa rada oglasim , če v kateri zgodbi najdem  delček svoje. Tako je tudi s tvojo Tejča 05. Tudi pri mojem doma so bili mnenja, da je lepo, če se mi vsak vikend prislikamo pri njih. Ko sem se hotela kdaj izgovoriti, so  mi  s svojim govorjenjem zbujali slabo vest, da jim ne pripeljeva vnukov. Kar več let se je to dogajalo, ker sem pač vzgojena v tem stilu, da se spodobi, da imajo otroci pogoste stike s starimi starši itd. Do vrh glave sem bila sita teh mukotrpnih nedelj, ki smo jih preživljali pri njih. Najbolj pa mi je šlo na živce, ker se tast in tašča nista v resnici pretirano zanimala za "tako zaželjene vnuke" ampak sta oba raje kot nora nosila vse mogoče jedi na mizo ...posebej tašča. Da bi se kdaj kdo kaj poigral z otrokoma, jima ni padlo na pamet.  Pogosto   je bilo takrat pri njih tudi polno ostalih sorodnikov, tako, da je bil tudi moj najdražji fino zaposlen s čvekanjem, med tem, ko sem jaz skakala okrog in zabavala svoje in po možnosti še tuje otroke. Ponavadi sem s teh obiskov prišla izmozgana kot iz maratonauser posted image . Povrhu vsega pa sva se z mojim med vožnjo domov še standardno skregala, ker sem imela vsega polno r.t.Skratka nekajkrat sem jim predlagala, naj oni večkrat pridejo k nam, pa  ni bilo nič iz tega, ali pa se je zgodilo, da so se prikazali kdaj čez teden, ko mi  zaradi vseh obveznosti nismo imeli časa cele ure sedeti in kramljati. No, tako, da sem v tej smeri kmalu prenehala dajati predloge. Skratka, čas je tekel in končno me je ko so otroci nekoliko zrasli le srečala pamet. Tudi prej sem možu večkrat predlagala naj gre pač sam na obisk, ker vem, kako včasih paše sedet in se spustit s kom v debato. Žal se mu samemu nikoli ni dalo jiti  pa še tašča je rada pripomnila kaj v smislu, da ga ne pustim k njim.user posted image Skratka , sedaj ko sem malo pametnejšauser posted image se ne sekiram več, tako da grem k njim, kadar mi pač paše. Včasih gre samo mož, včasih gre z njim kdo od otrok, ali pa kar oba, včasih pa vsi. Nekaj časa jim je bilo malo čudno in so letele vse mogoče pripombe o meni (a je kaj zamerila...a je kaj bolna...), vendar so se počasi kar navadili in se sprijaznili. Sedaj je čist kul in grem pač, kadar se mi to resnično da in ne kar pod prisilo.
Drugače pa čez mojo taščo nimam kaj reči in se čisto o.k. razumemo, posebej, ker ne živimo preblizu. user posted image Ni se  še zgodilo, da bi mi utrujala s kakšnimi ubitačnimi nasveti ali pripombami in prav zaradi tega sem imela tako slabo vest, če kdaj nisem šla k njim. Sedaj sem si vse razpucala v glavi in se mi zdi, da imamo še boljši odnos kot prej.
Še dobro, da nisem nič nakladala....grozna sem vem...user posted image

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
23.4.2010 15:44:37   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05
A morjo res tašče med vse pod kontrolo....?


Ne. Moja HB ne. In sem jih hvalezna zato.

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A morjo res tašče med vse pod kontrolo....
25.4.2010 16:33:28   
Abbey
ne vem kaj so ti druge napisale, ampak kolikor poznam tale RR te bodo napadle, da si ti po vsej verjetnosti tačudna...

no zato ti napišem svoje mnenje, da se popolnoma strinjam s teboj, otrok se itak še ni rodil, zato ni potrebe da tam visiš, da vidi svojo babico. Popolnoma te razumem, da se pač družiš s tistimi ljudmi, ki ti pašejo, okey en obisk na mesec zaradi ljubega miru je okey, ampak najedanje vsak teden je pa čisto preveč.

Tudi jaz sem šla na obisk večkrat k tašči iz Zagorja, ampak, ko je vedno prijavila kakšno pametno, npr, da ne mara Slovenk (jaz sem pač na njeno žalost Slovenka), ko je popolnoma ignorirala rojstva mojih otrok in čisto vse rojstne dneve mojih otrok in seveda mojega tudi, sem se distancirala od nje in ni ga človeka, ki bi me spravil k njej. Moj je videl situacijo in me tja ne sili, skratka te čisto razumem in ti NI TREBA hoditi k njej, če ti to ne paše.

Ko se bo pa otrok rodil, če bo tvoj želel, naj ji ga pa pelje pokazati ali pa greš ti z njim enkrat na mesec. Moj tudi vse tamale, če si želijo zraven popoka v avto in gredo na obisk, če jim paše. Verjamem, da mene čisto nič ne pogreša tale taščica. Pa smo vsi srečni, jaz in ona.

To je moj life, in živela ga bom kot mi ustreza!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?