|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: otroški voziček BABY-SPA
29.6.2010 14:51:38   
zori82
Js se dans kr doma skrivam, pol zvečer pa na en sprehod.

Včeri sm še šla v trgovino odeja outlet in sem kupla odejico (jesen-zima kolekcija) cena 15€ (-50%) in ker je blo kao blago z napako (v prešitju) bolj ko sva gledale in iskale napako je nisva najdle, tk da mi je na teh -50 dala še dodatnih -20% hehe. Pa kupla sem eno posteljnino+rjuha+blazina za okoli posteljce (na vse -50%) sem dala 25€ user posted image .
Sem pa gledla katalog NKD in majo tud fulll lepe stvari pa hudo posteljnino sam majo take čudne mere 100x135cm in stane sam 10€. No sj kej pretirano ne mislim kupovat ker itak vse dobim, sam to včeri sm pa mogla kupit (se nism mogla upret) hehe.

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: otroški voziček BABY-SPA
1.7.2010 7:42:27   
lija30
jutri grem pa mogočekončno voziček baby-spa pogledat:)))))))
upam,da me navduši:))))
Popoldan delajo do 17 a ne?

Pa drugače kako ste kaj, je prav prijetno ko se je po včerajšnjem nalivu malo ohladilo:).
se vsj lahko spi!


(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: otroški voziček BABY-SPA
1.7.2010 10:39:41   
zori82
no končno boš šla pogledat...pol pa sporoč kk se ti zdi. Drugače imajo do 17, lahk pa pokličeš in se zmeniš po tej uri če vama bolj odgovarja.

Uh končno se je mal shladilo, ravno prav da sem lahka končno spala in se naspalauser posted image .

Nama se pa zgleda nobena noče pridružit k pogovoru, se samo midve menivauser posted image .

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: otroški voziček BABY-SPA
1.7.2010 11:04:14   
lija30
ja upam,da ujameva do 17:)))))
Prov fino je sedaj, ko je mal bolj hladno:), se prov fino spi, sam kaj
ko je takoj ura 6 zjutrej, ko je treba v službo!!!!

Ja nobena se nama noče pridružit!Po moje nisva v pravi rubriki!

Joj jaz imam že tolk velik trebušček!Sej mene ne moti, sam nekatere pravijo,da imam že ful velikega
za 25 tednov!


(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: otroški voziček BABY-SPA
2.7.2010 12:05:35   
lija30
no pa le grem danes pogledat ta vozičke baby-spa,da vidim kako izgleda še v živo:)))))
drugače pa je danes za mano ene neprespana noč, sam obračala sem se, je blo čist prveč vroče!!!!!!!

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: otroški voziček BABY-SPA
2.7.2010 12:52:12   
zori82
no super da končno greta pogledat.

joj js tud celo noč nisem spala in sem se premetavala, kuhalo mi je 100 na uro. Na koncu sem se celo prestavla v dnevno spat, kjer je blo vsaj mal hladneje in sem okol 4 zaspala (če ne celo kasnej) pa še to sem se koz zbujala :(

no pol pa sporoč kakšen se ti zdi vozičekuser posted image

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: otroški voziček BABY-SPA
4.7.2010 15:56:43   
kapesanta
voziček pregledan od zunaj, od znotraj, razstavljen, sestavlje, preizkušen....
definitivno naročim.
ima pa eno zelo veliko slabost - preveč barvnih kombinacij... zdaj bo pa en teden izbiranje barv - če bi bilo 10 možnih kombinacij bi ga že imela naročenega user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: otroški voziček BABY-SPA
5.7.2010 7:15:20   
lija30
no midva sva si tud ogledala voziček v živo:))))
drugače vse super, naju je pa zmotila una konzola na katero je
pritrjeno prvo kolo, zdi se nama tako sumljivo krhka, tko da še
nisva 100%,da bi ga lih vzela.
Po moje se bova kar za Jane odločila!Sva rekla,da bova sedaj v enem mesecu premislila,
potm pa bova vidla kaj pa kako:)


(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: otroški voziček BABY-SPA
5.7.2010 11:49:33   
zori82
no super da sta končno šla pogledat...zdj veš kk zgleda in se boš lažje odločla.
Nočem strašit ali pa te karkoli prepričevat, ampak za Jane se dobro prepriči in pozanimi kako in kaj, ker sem jaz slišala za njega več kritik kot pa pohval. Tud sama sem ga prvo hotla met, ampak so me vse te kritike prepričale v nasprotno.

Lep dan želim, kljub slabemu vremenu :)

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: otroški voziček BABY-SPA
5.7.2010 11:53:09   
lija30
tud, jaz sem prebrala ful kritik glde vozićja Jane, .
Ga pa imata dve moje sestrične , pa sta ful zadovoljne.
Tko,da sem ful v dvomih katerega bi, tko ima zdej en mesec časa,da
se odločim.
A ti si se sedaj odločila za Baby-spa?

Men prov paše takole vreme danes, mi vsaj ni vroče v službi!

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: otroški voziček BABY-SPA
5.7.2010 12:17:45   
zori82
ja jaz sem se definitivno odločla za Baby-spa (3kolesnik), edino za barvo se še ne morem odločit. Naročila ga bom pa avgustauser posted image .

Tud men paše to vreme, danes sem končno spala celo noč jupiiiii.

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: otroški voziček BABY-SPA
11.7.2010 22:53:10   
zori82
lija30 a si že na dopustu?

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: otroški voziček BABY-SPA
28.7.2010 14:29:23   
Gregagrega
Pozdravljene punce,

ker se tudi sama odločam za nakup baby spa vozička in ker ga še nismo uspeli it pogledat me zanima, kakšna se vam zdi lupinica oz. ti. avtosedež? Ni nekam prepoložen za pripet v avto? Nimam še izkušenj s tem tak da nimam pojma, zato pa vas prosim za odgovor.
Na kakšen način se pa sedež pripenja v avto in na kakšen način se pripne otroka v sedež?

Prijetno nosečnost še naprej :)

Ana

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: otroški voziček BABY-SPA
29.7.2010 13:17:43   
zori82
Pozdravljene punce,

ker se tudi sama odločam za nakup baby spa vozička in ker ga še nismo uspeli it pogledat me zanima, kakšna se vam zdi lupinica oz. ti. avtosedež? Ni nekam prepoložen za pripet v avto? Nimam še izkušenj s tem tak da nimam pojma, zato pa vas prosim za odgovor.
Na kakšen način se pa sedež pripenja v avto in na kakšen način se pripne otroka v sedež?

Prijetno nosečnost še naprej :)

Ana



Lupinica ni preveč prepoložena, mogoče ti samo tako zgleda na slikci. Kako zapet lupinico s pasom...hmm to je pa mal težko vprašanje oz. je težko to napisat. Najbolje je da greš voziček pogledat in kar tam sprobaš tudi lupinco, drugač je na izi čist nič zakompliciranega...sj boš sama vidla. vrjetno se pa tud najde kaj na netu kjer vse piše, tako da malo strica googla vprašajuser posted image

Lp

(odgovor članu Gregagrega)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: otroški voziček BABY-SPA
29.7.2010 15:56:18   
Gregagrega
ne sej me je  v bistvu to zanimalo, ali sedež s pasom pripneš ali ima kakšen drugi način. Drugač pa ja, mam že v načrtu da tut lupinico kr v avtu sprobam :)

Hvala za odgovor!

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: otroški voziček BABY-SPA
29.7.2010 17:56:57   
zori82
malenkost user posted image

(odgovor članu Gregagrega)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: otroški voziček BABY-SPA
2.8.2010 18:55:01   
Teta M
Živjo!

Sem si danes v živo ogledala ta voziček in sem kar navdušena nad njim. Imam sicer v ožjem izboru še 2 druga ogleda, pa so žal zaradi dopustov zaprti, ampak danes sem pa bila zelo pozitivno presenečena nad temi vozički. Oba s partnerjem sva visoka, pa se mi je po slikicah sodeč zdel dokaj nizek voziček, pa sploh ni tako. Zelo preprosto je tudi zamenjat npr.lupinico s košaro, zloži se tudi enostavno, pa velik plus so tudi snemljiva kolesa  v primeru da v avtu primanjkuje prostora... Je v zelo ozkem izobru pri meni.Ko pogledam še druga dva modela ki sta mi všeč,se odločim.

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: otroški voziček BABY-SPA
2.8.2010 21:33:17   
Teyla
Zdravo. Tudi mene zanima ta voziček, ker res dobiš vse na kupu. Me pa zanima glede lupinice, če je varna oz je prestala tiste crash teste. user posted image
Ne bi rada kupovala nekaj, kar ni varno oz testirano.


< Sporočilo je popravil Teyla -- 2.8.2010 21:38:04 >

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: otroški voziček BABY-SPA
9.8.2010 18:42:57   
j.urska
http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/ergebnistabelle_suchmaske.asp?ComponentID=276015&SourcePageID=291796&Suchenach=aktuelle


To so eni rezultati, vendar te firme žal ni zraven. Kdo pa v SLO dela te teste?

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: otroški voziček BABY-SPA
9.8.2010 19:58:48   
pikizenc
http://www.motorevija.si/l2.asp?L1_ID=33

Pri nas dela teste AMZS, poglej ob levi strani, imaš teste iz vseh let. Mislim pa da ta lupinica še ni bila testirana ali sem jo pa spregledala.

(odgovor članu j.urska)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: otroški voziček BABY-SPA
9.8.2010 20:40:27   
j.urska
Aha, hvala ti. Vidim pa, da AMZS sodeluje z ADACom. Ja, te lupinice ni zraven. Vprašanje koliko je baby spa na trgu sploh uveljavljen oz. po kakšnih kriterijih izbirajo izdelke za teste tovrstne firme oz. organizacije.

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: otroški voziček BABY-SPA
11.8.2010 9:11:20   
ursah
Meni je prodajalec zagotovil, da ima opravljeno homologacijo E20 44R-04 2064, ki je isto kot ECE R44/04 (samo da je na dolgo napisano). Sem kar konkretno preverjala pri njem to homologacijo, tako da je kontaktiral proizvajalca in preveril, ker sam ni vedel. Ima sledeče certifikate (ne znam pripet slikce):

1. high quality with ISO 9001:2000 certyficate (TUV SOD), taka modra nalepka
2. ena nalepka s trikotnikom, na kateri piše TUV Rheinland (U je s preglasom)
3. oranžna pravokotna nalepka, na kateri piše universal, 0-9 kg, Y E, 44R-04

Kolikor sem razbrala iz tega, je to ta certifikat, ki so ga na materinski šoli poudarili, da ga avtosedež oz. jajček mora imeti.

BTW: ali je kdo v tem času dobil dostavljen ta voziček? Kakšne imate izkušnje z dobavo, če ga je kdo že naročil? Pri nama že več kot 2 tedna zamujajo z dobavo zaradi dopustov kao (čeprav jih ob naročilu niso omenjali), jaz pa imam rok čez 2 tedna. Sem bila precej slabe volje, ko sem izvedela, koliko bodo zamujali user posted image . Menda naj bi bil do konca drugega tedna. Upam.


(odgovor članu j.urska)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: otroški voziček BABY-SPA
12.8.2010 18:08:30   
Gregagrega
Jaz vozička še sicer nisem uspela it pogledat, ker so na dopustu, sem jim pa poslala mail o tem kakšne homologacijske teste ima narejen avtosedež in če mi lahko zagotovijo da ima vse te potrebne stanarde.....in mi niso nič odpisali, zato me malo skrbi.

Zanima pa me, če katera ve, če te vozičke prodajajo še kje drugje po evropi (glede na to, da naj bi bili iz nemčije)? Ker če jih pogooglaš o njih ne zveš nikjer nič, razen na strani baby-spa...

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: otroški voziček BABY-SPA
12.8.2010 18:34:18   
j.urska
Jaz mislim, da vozički niso iz nemčije. Takrat, ko sem voziček šla gledat jaz, mi je tip zatrdil, da določene dele dobavljajo iz nemčije (za ostale dobave se ni opredelil), je pa rekel, da šivanje poteka na Poljskem. To je seveda lahko relativno, mogoče iz nemčije dobavljajo vijake, razumeš, ali pa ne vem kolesa, ostalo pa vprašanje od kod. Ker tudi piše oz. oni zatrjujejo, da je ogrodje aluminijasto, pa to sploh ni res, le majhen del na vsaki strani ročajev je aluminijast (cca. 15 cm na vsaki strani), ostalo je železno.


(odgovor članu Gregagrega)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: otroški voziček BABY-SPA
16.8.2010 9:04:27   
PikaN
Tudi midva imava z ožjem izboru voziček baby spa. Včeraj sem poslala mail glede varnosti lupinice in so mi isti dan poslali certifikate o kakovosti in varnost. Miislim da je certifikat o varnosti 44R-04.
Greva pa pogledat voziček takoj ko pridejo z dopusta.

(odgovor članu Gregagrega)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?