|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 9:59:22   
naraščaj
Dan,

pri nas je pa bil že dež, zdej se neki počas dviguje, upam, da se tole razpuca, da bo popoldne boljš, ko mam piknik. Vidim, da se že sonce prebija skozi oblake, no dejmo, dejmo user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nikita*
tudi moja noč je bila katastrofauser posted image user posted image . Drugače sem pa že od 5:45 pokonci. Kr neki je tole vse skupaj.
Moja tut, je tamala celo noč nabijala in se posledično zbujala. no do 1ih itak ne vem če je kaj spala, in tut pokonc smo od tam nekje okol 6ih, ker tamala ne bi več spala user posted image

Sej v bistvu sploh nimam kej za psat, sam pozdravt sem vas pršla.
Lep viken vsem, pa da ne bo kakih prebekov k majčicam user posted image

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 10:50:41   
Aninchy
Aloha!

Jst še kr tle, luna noče nč nardit zame...user posted image

spanje - pa morm priznat, da fenomenalno! Zdej sm začela celo samo 1x do 2x na noč lulat hodit, tak da še tolk boljše! user posted image S tem, da mi je pa kr mal smešno, da mi je vse tolk lažje, odkar se mi je trebuh dol spustiluser posted image Sem misla, da bo to ravn slabše.... Je pa mal problem sedet, ker morm stalno preverjat, če se bom lahk v stol zrinla, k morm met noge ful narazn, da mi trebuh vmes "sede" user posted image user posted image user posted image

sonček - pri nas sije! user posted image ampak nek tak glup veter vleče, da ni nič kaj prijazno zunaj user posted image

naraščaj - lepo, da si prišla "pozdravit" user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 11:10:12   
innes4
Ojla user posted image  user posted image evo mene, sm vidla, da ste mislle, da sm že kam pobegnila user posted image js še zmerej 2v1. Internet je mal štrajkal, pa se nism mogla nč javt user posted image

U četrtek sem mela pregled, odprta še zmerej 2 prsta, ctg mi je risal ene rahle, ampak redne popadke, k jih jest sploh nism kej čutla, pač tako otrdevanje, nč kej boleče. Gin.mi je napovedal težo user posted image okrog 3,2 do 3,5. No tolk o teh napovedih. Moja gin.je skos govorila, da ne bo čez 3 kg. Tko da dokler se user posted image ne rodi, ne moreš nič vedt.
Dons sm mela pa spet pregled. Ctg spet risal ene rahle popadke, ampak nč rednga. Poj me je pa gin.pregledala, pa je rekla, da sm odprta za 3 prste in da je mehur čist napet user posted image me je prašala s kje sem. Pa povem, da sm blizu doma, je pa rekla: aha, dons boste že nazaj user posted image user posted image user posted image Hehe, ne verjamem nič več!! user posted image Js sm se že čist sprjaznla, da bom šla čez rok, ker mojmu user posted image očitno paše v trebuščku user posted image Aja, poj me je pa še prašala, če kej čutm popadke doma user posted image jest jih ne čutm, no ja otrdevanje ja, mal boli tut, ampak ni pa nobene sile user posted image sm rekla, ko bojo tapravi (uni, k je treba it) bom že čutla user posted image Kontrola v torek 1.6.

Čestitke Krtkovi za Emo user posted image user posted image

Pa seveda bravo za drugi del Juničic user posted image user posted image ste pa v teh dveh dneh tolk napisale, da če bi hotla vse pokomentirat, bi ziher porabla celo stran user posted image user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 11:17:24   
bcljka
se sam na hitr javm... greva na poroko...

čist mimgrede... moj je torbo za v P odnesu v avto user posted image user posted image user posted image ker gremo pol v postojno in če bi se slučajno kej zgodil da bomo prpravleni user posted image no, frizuro pa mejkap pa nohte mam lih taprave za poziranje v porodni user posted image

lep dan!

(odgovor članu innes4)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 13:44:01   
ivy@
oila

joj pa ste se res razpisale,čveke.najprej čestitke krtkovi,so res tele naše junijske punčke nekam pohitele.

nekej me zanima,a so pr vas user posted image tud kej manj aktivni,men se zdi,da se je moj zdej že ene par dni mal umiril,čeprou bule se delajo mal drgač po bušiju,tko da vem da se premika,ampak baje da na koncu nima not več tok placa in se nemore tok premikat pa še baje da zdej več kot pol dneva prespi.nevem mal me je strah ampak nočem delat panike za brezveze,pregled mam pa šele v četrtekuser posted image user posted image user posted image

zoja83 a ti maš pa v četrtek carski rez al kako??jst mam 7.pregled na jesenicah in nevem,sicer mi niso nič rekli,ampak mam občutek da bom kar tam ostala na CR.v pon,ko se sem bila na pregledu tam,mi je zdravnik rekel naj pridem na kontrolo čez en teden in v izvid mi je tudi tako napisal,sestre pa so mi v MK napisale naj pridem na ctg 7.tko da moram bit pripravljena na vse.
še to me zanima,kje boš rodila?

moj je tud biu nočna pa šekr spi,sm ga šla prej budit pa noče ustatuser posted image user posted image čeprou je tud to po svoje dobr,usaj napisala sm vam nekiuser posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček David,rojen 1.6.2010,nas pazi tam gor med zvezdicami!!Počivaj v miru moj sonček,radi te imamo!!

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 14:08:59   
tukaj
No tudi moj user posted image je bolj miren kot prej, čerpav je šele 36 teden. Se bolj rahlo obrača, prej pa je konkretno brcal. Tko, da verjetno res ni več toliko prostore in se moram prav truditi, da zaznam tistih 10 gibov, ker sem se enostavno že tako navadila, da mi nekdo malo telovadi od znotrajuser posted image

(odgovor članu ivy@)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 15:34:36   
Zoja83
innes4 si se le javila, mi pa pametujemo user posted image  si pa že v nizkem štartu user posted image
ivy@ mislim, da bo kr takrat CR, če ne prej, ker morm bit tešča, pa že ob pol osmih morm bit tam...če me kaj ne prehiti user posted image  mi že tolk dol pritiska in ponoči smo spet imeli ornk krče (od 00:00 do 2:30) pol mi je pa nekak uspelo zaspat...moja filozofija je zdej takšna: če ne bom mogla zaspat pri krčih in če bodo OČITNI intervali, se grem pokazat, drugače pa ne...ponoči je res fejst bolelo (isto kot pri najhujši menstri, sam če sem lahk zaspala, to ni blo to). Mogla sm se vzet mal bolj na OFF, ker je tole že mal preveč psihiranja...user posted image  
danes sm mela na obisku mami in staro mamo, pa sta kremšnite prinesle user posted image  je bla pa stara mama prvič pri meni in je bla čist navdušena user posted image  sm že kr mal pozabla, kolk luštna je... od mojega je namreč pravi user posted image  in je bla moja Berta pravo olajšanje, mami pa itak...user posted image
aja, danes grem pa najbrž v kino user posted image user posted image  shreka gledat user posted image user posted image  

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 16:23:25   
bridget3
ČESTITKE KRTOVKI!!!
Opažam, da za zdaj junijčice "vodijo" s punčkami user posted image  super, bo torej naš pubec imel kaj izbire po Sloveniji user posted image  Okoli mene namreč večinoma pričakujejo dečke.
 
Gibi: meni se za zdaj ni nič kaj umiril - no, je kako dopoldne bolj len, ko štejem gibe ... ampak proti večeru - med 22-24 ima vedno plesne vaje v meni. Nekateri pravijo, da se pred "prihodom" umiri, druge spet pravijo, da niso čutile umiritve ... vsaka ženska je res specifika zase.

Tukaj: jaz nisem dobila napotnice za rešilca. Samo za porodnišnico. Nekako tudi dvomim, da bom naknadno dobila. Se mi zdi, da se vsak ginek. poslužuje svoje prakse - nič ni enako.
(očetovstvo: tudi to je različno po vsej SLO - Meni so v MB rekli, da ne rabim nosit teh papirjev v porodnišnico (dobila sem 4 izvode). Samo podatke povem).

Nervoza ob pričakovanju: mene malce tale forum z novicami o prehitrih rojstvih nervira user posted image  odštevam (uradno imam še 23 dni) in me je kar strah, da ne bo res fejst prehitro user posted image  Vsakič mislim: moram še to postoriti, pa ono, pa posteljico še dobimo, pa luči moramo še v hodniku namontirati, pa to in ono user posted image  očitno ne bi bil nikoli PERFECT TIMING user posted image

No, po 1.6. se bom malce zrelaksirala in si rekla: ko bo, pa bo user posted image

Pozdravček vsem.

 

(odgovor članu Zoja83)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 17:26:14   
miki23
pozdravljene souser posted image ... se se jaz po dolgem casu mal oglasim in sporocim da sem kljub predvidevanju da bo prezgodnji porod prilezla do 37t... CESTITKE VSEM ki so ze imajo svoje user posted image ob sebi... zaenkrat smo ok,bebi se cisto zivahen sem ze bila 2x na CTG. naslednjega imam 3.6. 

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 17:35:37   
Maxica
III, še ena punčka med nami. Krtkova, čestitke za malo Emo. user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 17:40:35   
annie
Krtkova, čestitke ob rojstvu Eme!!! user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 17:43:52   
Maxica
Da se še na naši drugi temi oglasim. user posted image  Danes smo končno tudi mi le nabavili voziček, vzeli smo PP Skate, upam, da nam bo dobro služil. user posted image  Potem smo šli še v CP, da sem oblekla moja dva ta velika korenjaka, v glavnem, vse po planu. user posted image
Noči imam v zadnjem tednu kar fino prespane, da bi le bilo tako še naprej, kolikor časa bom pač še v enem kosu, hehe. Drugače se dobro počutim, če bi že rada rodila, bi edino zaradi večernih krčev v nogah, no, pa tudi te nekak uspešno blažim z donatom, vendar mi pa prebava potem ponori. Hehe, nikoli nam ni prav. user posted image
Gibi - jaz sem zdaj malo bolj zavestno začela šteti gibe, pa pišuka, da moram priznati, da moram biti kar fino pozorna, da jih naštejem 10 v 12 urah. Sem mislila, da bo to šala mala, ampak kakor hitro sem malo bolj "delavna", da ne ležim ali pa sedim samo, pa kar gre mimo. So pa gibi res bolj počasni, ne več tako sunkoviti in boleči. Ima mali res manj prostora očitno.
Kile - jaz sem jih vedno pridno izgubila z dojenjem in vozičkanjem, nekak računam, da bo tako tudi tokrat, saj sem bila tudi tokrat "pridna". user posted image  
Bcljka, lepo se imejta na poroki, pa nič prehitevat po desni. user posted image
 

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 20:41:50   
scorpiogirl
Čerrrrrrrrrrrr, junijčice user posted image

se že sto let nisem nič javila, tako da se počutim kot en outsider ... no, pa sem zdaj tudi (že en teden) uradno na porodniški, tako da recimo, da je malo več časa user posted image sicer sem imela prejšnji teden še norišnico, ker poleg službe delam še nekaj zraven, pa je bilo treba spedenat ... pa še za faks me ena seminarska še kar čaka ... se noče sama naredit user posted image
vidim, da je že nekaj pupik prehitelo user posted image ... čestitke vsem user posted image user posted image user posted image no, pa za malega fantiča tudi user posted image

meni se zdi, da sem tokrat še bolj neučakana kot prvič ... sicer takrat nisem imela res čisto nobenih težav (razen mal otrdevanja trebuha) do konca ... zdaj pa mi noge malo zatekajo (sicer res minimalno, ampak lih toliko, da me začnejo ful hitro bolet po kakšnih stopnicah), pa če mal več hodim, mi hoče trebuh kar dol past ... v prvi user posted image se mi sploh ni nič spustil, zdaj se pa tud meni kar usede na noge ... pa obesi čez pas user posted image

vidim, da imate nekatere preglede kar vsak teden ... no, moja G me je naročila čez 2 tedna ... že CTG ("že" zato, ker me je v prvi user posted image naročila na CTG šele z 39. tednom), ker je bil prvi mal prej ... se je poslovila, da se vidiva 8. junija, če ne bom prej šla user posted image

no, razpisala sem se kar konkretno, tako da se komentarjev sploh ne bom lotila ... pa obljubim, da se vam bom pri debati malo bolj pridružila ... vsaj med tednom, ko je dopoldne mali v vrtcu, pa recimo, da bom našla čas user posted image

lep večer user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 20:45:52   
Bubika26
IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj

Dan,

pri nas je pa bil že dež, zdej se neki počas dviguje, upam, da se tole razpuca, da bo popoldne boljš, ko mam piknik. Vidim, da se že sonce prebija skozi oblake, no dejmo, dejmo user posted image user posted image user posted image user posted image



Upam, da ti je vreme bilo naklonjeno in boste še naprej lepo praznovali rojstni dan. Sicer pa vse najboljše!

Čestitke Krtkova za hčerkico Emo!user posted image user posted image

Gibi-jih ne štejem, ker me itak cel dan neke špika in se dela izboklina vsake tolko cajta na desni strani pri rebrih ali pa mi vsake tolko cajta pritisne na mehur, da kr zaboli. Je kr aktiven, ampak gibi niso več tako siloviti, kot par dni nazaj, itak, revček nima placa...
Uf, drugače pa z vsakim jutrom, ko mi trebuh otrdeva in imam bolečino v spodnjem delu trebuha, upam, da bom šla rodit. Ker zdaj mi je pa že malo sitno, itak nisem več za nobeno rabo, sploh ta teden. Spravim se tla sesat pa brisat, pa rabim cel dan za to, vmes se še sturširam in odpočijem user posted image ...
Kg-Sem se že odločila, da je Milka z lešniki zadnja v omari, nič več sladoleda, muffinov in peciva. Ker, ko sem si včeri pripravla hlače za iz porodnišnice, je bla kr malo huda...Št. 34 kdaj te bom spet lahko nosila?

Lepo se imejte souser posted image  


(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 23:35:15   
gajka
Čer! Ne morem zaspat, pa sem se pred TV preselila, pa pred računalnik... Smo "morali" it kar zgodaj v posteljo, je okrog 21:30 zmanjkalo štroma in ga 1 uro ni bilo, jaz pa se samo premetavam po postelji... Pa že nekaj dni imam totalno krizo za zaspat! user posted image Sploh mi to ni podobno, ker navadno sem zaspala še predno sem se dobro ulegla... user posted image Pol pa kar nekaj razmišljam, pa o porodu, pa o tem, kako se bo naš mulo sprijaznil s situacijo, pa o službi (no comment! user posted image ), pa o tem, kaj jutri kuhat... user posted image Groza na kvadrat! Pol je treba pa še vsaj ene 3× ponoči na izlet do WCja, pa spet kriza nazaj zaspat... user posted image Pa še črički mi grejo na jetra, ko imajo zunaj cele noči svojo fešto... Eh! Ena rahlo zblojena user posted image sem očitno! user posted image

Gibi
- feštanje noč in dan, premetavanje, pretegovanje in kar je še tega. Se mi ne splača štet, ker vsaka runda pomeni vsaj pol ure enega samega premetavanja, čeprav mi ni jasno, kje najde šjorca še toliko prostora. user posted image Da ne bo kakšna divja rejverka! user posted image

Aja, pa krtkova, čestitke za Emo! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 29.5.2010 23:37:20 >

(odgovor članu Bubika26)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 0:22:59   
bcljka
evo me user posted image user posted image user posted image  nazaj s poroke 2v1 user posted image  sicer pa ni blo bojazni da bi šlo kej narobe... je bil med svati tudi "slavni" dr.Merlo in pa minister za zdravje... so rekl da loh kr tm uprizorimo porod če bi blo treba user posted image

presenetljivo sm dobr zdržala glede na to da sm skos stala, prehodila miljon šteng do gradu ipd. ampak sva pa šla še pred torto k me je začel vse mal bolet... ja, je bil že čas user posted image

drgač pa neverjetna ugotovitev... moja user posted image  je nora na HARMONIKO!!! vsakič k je model začel igrat se je začela na polno premetavat, tko da je blo ibr smešn user posted image  cel trebuh gor dol levo desno... svašta! user posted image  ni lih najbl navdušen user posted image

zdej grem pa počas pod tuš pa spat... jutr me čaka predolg dan učenja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 5:48:10   
Aninchy
Dobro jutro!

Ena zgooodnja kavica od mene user posted image

Ne morm spat več.... Sosedi so celo noč nabijal musko, pa ne bote verjele, še kr so tam (pod enim kozolcem so si nardil piknik placuser posted image ). Sej če ne bi bli žlahta od moje tašče, bi zihr šla tja pa zatežila, nj dajo potih... ampak dobr, pač enkrat na let jim nj bo...user posted image

Za komentirat nimam nč kej... bi pa še enkrat izrazla željo, da grem rodituser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 8:00:28   
misar
dobro jutro

kavicaaaaaaaauser posted image

super noč za mano, je danes dragi prevzel frčafelco in njeno nočno vstajanje (kar naj se privadi, po porodu bo to izključno njegova domena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

vidim, da so se javljalale včeraj izgubljene junijčiceuser posted image user posted image user posted image le tako naprej, smo vesele novih/starih, da skoz ene in iste ne strašimo tukaj gor.

jaz pa skor moram priznat, da mi je ta nosečnost bolj enostavna kot 1. zatekam nič ne (v 1. sem v tem času malo že), spim odlično, če le frčafelca dovoli, zgaga je čist popustila, pa tud trebuh mi manj otrdeva kot 1....edino kar mi gre na živce je prepogibanje, pa en mal manj kondicije imam.- tako, da zaenkrat nimam razloga za jamranje user posted image user posted image user posted image

GIBI: ja so bolj v smislu obračanja, kake izbokline na trebuhu, kolcanje, mogoče kak napad na moj mehur user posted image user posted image user posted image , jih pa brez težav naštejem 10 na dan. čeprav zadnjič sem bila kar mal prestrašena, ker ga od cca 17 ure popoldan do poznega večera nisem nič čutila. saj mogoče nisem bila pozorna, sam ko me je panika prijela je bila pa kriza. sem pol prav žokala trebuh, da sem revčka zbudilauser posted image user posted image user posted image user posted image

TUKAJ: tudi men ni dala napotnice za rešilca, samo za P

zdaj pa grem

lep dan vsemuser posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 8:02:09   
annie
Dobro jutro enkrat od mene user posted image

Moja dva moška še spita, jaz pa namesto, da bi še spanje izkoristila, že bluzim po stanovanjuuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Pa že nekaj dni imam totalno krizo za zaspat! user posted image Sploh mi to ni podobno, ker navadno sem zaspala še predno sem se dobro ulegla... user posted image Pol pa kar nekaj razmišljam, pa o porodu, pa o tem, kako se bo naš mulo sprijaznil s situacijo, pa o službi (no comment! user posted image ), pa o tem, kaj jutri kuhat... user posted image Groza na kvadrat! Pol je treba pa še vsaj ene 3× ponoči na izlet do WCja, pa spet kriza nazaj zaspat...


Gajka, sva že dve, tak, da se ne sekirati user posted image Sicer za zaspat zvečer nimam problema, ampak grem po 3-4x na wc in potem imam tudi krizo za nazaj zaspat user posted image Pa razmišljam tudi vse sorte, tak kot ti...ah bo že...komaj čakam, da bo porod mimo in potem se bo ostalo tudi vse sproti uštimalo.

Gibi: jaz jih tudi ekstra kaj ne štejem ,ker naša user posted image je tudi kar fejst aktivna...so pa pri meni tudi sedaj gibi že bolj drugačni, kot so bili.

Nič, uživajte v nedelji, pri nas se sonček kaže in upam, da popoldne ne bo deževalo, kot so nekaj napovedali...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 9:03:39   
Zvezdici
innes4 sporoča:

Danes (29.05) ob 22.28 naju je s prihodom na svet osrečil najlepši fantek Tim, 50cm, 3170g.
Novopečena mamica Ines in ati Gašper.


user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 9:09:36   
misar
čestitke innes4 za sinčka...


saj sem jo imela na sumu user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 9:18:57   
čeb Maja
Innes čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 9:29:28   
annie
Innes, čestitke ob rojstvu Tima user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 9:39:07   
ajdameti
Ines ISKRENE ČESTITKE! user posted image user posted image user posted image  saj nekaj pobov pa bo user posted image user posted image user posted image

Tud za mano še ena slaba noč...pa nič novega čeprav bi res rada že šla v P user posted image  Me hormoni razganjajo in sem kot user posted image  grem sama sebi na živce. Kaj si šele drugi mislijo user posted image   Gibov pa je tudi pri meni precej manj tako da sem še bolj slabe volje. Mi tud sonce ne pomaga user posted image

bcljka - harmonika user posted image user posted image user posted image  kar potolaži dragega ga skoraj ni otroka, ki ne bi užival ob harmoniki, jaz pri naši tud nisem navdušena ampak kaj čmo, jo pa moj še spodbuja ker mu je všeč...super da si sploh tako dolgo zdržala, jaz si to user posted image sploh ne predstavljam da bi šla na poroko, sem pa bila pri 1. user posted image  14 dni pred rokom do zjutraj pa plesala tud ker je bila super muzka, sem se držala za trebuh pa je šlo...svatje so se pa bali da ne bo kaj ven padlo user posted image user posted image user posted image

Nič pametnega nimam za povedat...kosilo se že kuha (goveji zrezki v omaki) pa saj zadnje dni sploh ne kompliciram s kuho, zaenkrat se nihče ne pritožuje.
Aja pa včeraj je bilo na viziti o novem gelu...me kar mika sam v Celju še ni izkušenj.

Lep dan souser posted image  pa uživajte v nedelji!

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Junijčice 2010, 2.del
30.5.2010 10:18:55   
soncnica 3
Iskrene čestitke, Inesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ajdameti, o tem porodnem gelu /v bistvu je itak "lubrikant"/ sem tudi že jaz kar nekaj brala, pa bi verjetno kar izkoristila možnost, če bi bila, saj je bil moj prvi frajer user posted image rojen z vakuumom. Samo žal, so tudi stranski učunki (če že imaš kakšno okužbo...), ki pa tudi niso nezanemarljivi...

Tako da, se bojim, da bomo vse tiste, ki pričakujemo ta mesec, pa verjetno še kar nekaj user posted image rodile kar "po starem", ha, ha, ha...

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?