|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
6.10.2010 21:32:24   
jakopino
Rakica ti si pa res pridna.Vse čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Jaz pa samo stopicam na mestu,pa saj bo boljše  user posted image .Ena user posted image za vzpodbudo,nočko

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
7.10.2010 9:58:45   
RAKICA1
Jakopina ne misliti tudi jaz veliko prelenarim samo rada bi zgubila trebuh user posted image ki je kar ostal in me moti tako da upam da gre vsaj mal notri sedaj se morem spraviti še po toširabju da ga mažem z kremam da bo boljši učinekuser posted image upam da bo volja za telovadbo še naprej.Danes je prišel od sestre mož ko sem telovadila in me je kar pohvalil kako sem pridna ter rekel da se mi bo pridružil pri telovadbi je pa res da sem ponosna treti dan telovadbe je za menoj user posted image user posted image ,drugač pa sam volja mor bit za to

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
7.10.2010 21:17:29   
jakopino
Oj oj!
Sem naju komaj našla rakica.Jutri ne vem če bom napisala moj rezultat ker sem se zvečer ko sem prišla iz službe ful najedla pečenega kostanja .Je pa bil dan čisto brez sladkarij kar je pa tudi uspeh za mene.lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
8.10.2010 7:47:15   
miška17
Pozdravljene,

današnja teža 87,3 kg.

Lep pozdrav

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
8.10.2010 9:15:26   
RAKICA1
Ojla no moja današnja teža pa je 70,5kg tako da sem zelo vesela upam da bo tako vsak tedn po malem dol devala pa še z prijateljem sem šla staviti da do novga leta prilezem na 63tko da upam da mi uspeuser posted image
čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
9.10.2010 9:55:14   
jakopino
Ojla!
Jaz pa svoj pridelek ta teden ne bi vpisala saj je prevelik (86,6).Meni manjka samo rekreacija ,ker drugače ne gre nič dol.Sladkega se ful izogibam in sem že dva dni uspešnauser posted image user posted image user posted image .Upam,da bo tako tudi v naprejuser posted image .lep dan.Upam,da bo kaj sončka

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
9.10.2010 19:52:35   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1




IME       VAGANJE 17.9.10          24.9.10    1.10.10
ŽEL.TEŽ
1mes.zgubili
RAKICA 79KG        73,30KGuser posted image 71,50KGuser posted image 71,20KGuser posted image 70,5KGuser posted image

65KG                      -0,60KG      -1,80KG       -0,30KG     - 0,70KG
-5,70KGuser posted image


PET4 59KG              
55KG                          
  -1,00KGuser posted image
 
ELMA 90,8KG       
70KG                       
-1,60KG user posted image
 
 
NOKI 91KG       
                               
-0,20KGuser posted image
 
 
MIŠKA17 91,4KG  88,70KGuser posted image                   88,10KGuser posted image 87,3KGuser posted image
75KG                      -0,20KG                        -0,60KG      -0,80KG
-2,70KGuser posted image
 
 
NINA166 55KG                    
48KG                                        
-1,20KGuser posted image

JAKOPINA 85KG  86,20kguser posted image  86,00KGuser posted image 85,7KGuser posted image 86,6KGuser posted image
                             +1,20kg      -0,20KG       -0,4KG      +0,90KG            

-2,20KGuser posted image

ZARJA28 66,7KG
 60KG                       

-1,70KGuser posted image
 

SERENDIPITY 71,5KGuser posted image 71,20KG           71,20KGuser posted image           
66KG                                -2,70KG              0,00KG   
 -0,40KGuser posted image

GI JANE 86KG                        
 66KG                                                       

-1,00KGuser posted image
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
9.10.2010 19:54:55   
RAKICA1
Ojla punce za menoj je tudi kar grozen dan upam da mi vaga nebo preveč potem pokazala user posted image user posted image mam kar slabo vest oreng upam da bom jutri kaj bolj pridna in da nebom grešila tolikouser posted image user posted image  obiski svoje naredijo pa še jutri jih imam upam da zdržim da nebo prevelike krize  drugač pa v pondelk bo moral biti vodni dan da se spucam mal grešnicauser posted image
upam da ste vsaj ve lepo preživele soboto brez grešenja user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
9.10.2010 21:31:23   
jakopino
upam da ste vsaj ve lepo preživele soboto brez grešenja

jajajajajaja sem bila ful pridna pri hrani in zvečer 1 urni sprehod oz.kar hitra hojauser posted image user posted image user posted image .Sem se odločila da se do petka ne vagam pa da vidim ,če bom zdržala ker sedaj sem se zjutraj in pa še zvečeruser posted image user posted image .
Jutri pa grem v ZOO upam,da bo sonček,nočko

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.10.2010 9:59:12   
RAKICA1
jakopina ja dobr če boš lahko zdržala brez vaganjauser posted image jaz vem da nemorem se pa izto kot ti zvečer pa potem še zjutraj vagamuser posted image user posted image da vidim kakšna je razlika upam da mi uspe danes vsaj da bom kaj bolj pridna kakor včeraj pa tudi mal način prehranjevanja bom morala spremeniti ker se je zaustavilo padanje dolkar stoji pa nikamor dol negre bo potreben en vodni dan nardit če bom zdržala user posted image user posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.10.2010 20:34:38   
jakopino
Rakica hoj hoj!
jakopina ja dobr če boš lahko zdržala brez vaganja

zaenkrat mi še uspeva bomo vidl naprej.

Je pa blo ful lepo danes v ZOO,smo se nahodl in nagledal živali.
Pri hrani sem bla tud pridna samo po kosilu je padla sladica vroči gozdni sadeži z kepico sladoleda in smetano (ni blo prehudo glede na ostale nedelje).

nočko in uspešen nov teden

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
11.10.2010 9:13:01   
RAKICA1
Dobr to da ti uspeva jaz vem da meni nebi ker ko gre preveč gor ko grešim sem potem nase huda tako da se potem res vzamem v roke da ne grešimuser posted image user posted image  tebi pa čestitke če lahko no hvala bogu da je vikenda konec da lahko neham grešiti že enkratuser posted image user posted image sedaj se pa v roke vzemam da spravim to dol ter da lepo naprej sem cel tedn pridna upam da mi uspe tako kot si želim
lepo to da si pridna samo tako naprej držim pesti za naju da dava do petka čimveč dol ter da ne grešiva ničuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
11.10.2010 19:57:21   
jakopino
No sem danes spet bila pridna pri hrani ,zvečer pa tudi hoja in malo teka vmes -smo šli v knjižnico peš z malima in ker smo doma v *hribih*moramo iti dobrih 15 min nazaj v hrib da pridemo domov.vmes smo pa tekmovali in smo tekali kot reče moj mali. me pa res zanima kaj bo v petek pokazala tehtnica.Sem ravno zjutraj ugotovila,da so komaj trije dnevi minili brez tehtanja meni se pa zdi,da je že cela večnostuser posted image user posted image .

lep pozdrav

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
12.10.2010 7:43:17   
RAKICA1
To pa verjamem da je cela večno če si bila navajena kod jaz vsak dan na vago stopiti upam da zdržiš do petka da se ne vagaš jaz vem da nebi mogla ker sem ferbecuser posted image user posted image po domač povedan.No jaz sem tudi včeraj bila še kar pridna upam da danes tudi zdržim in tako do petka potem bom zelo ponosna nase če bom zdržala brez grešenja jutri bom pa imela en teden kakor telovadim da sem kar ponosna nase zelo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
12.10.2010 20:52:54   
jakopino
Rakica me je danes zjutraj premagala radovednost in sem se stehtala pa bi blo bolš,če se nebi je blo isto kot v petek sam sem pa prej jedla in pila tako da upam je to vzrok.Sdaj sem pa bla 40 min na orbitreku sam pri hrani pa nisem bila preveč pridna danes.Bom pa spet jutri,lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.10.2010 8:46:03   
RAKICA1
Jakopina nesmeš volje zgubiti saj bo sedaj pa do petka nič na vago tako da boš bolše volje v petek.No jaz sem pa danes začela z neko dieto ki mi je prijateljica dala in ona je v 14dneh zgubla 10kg tako da sem rekla da bom poskusila en tedn če bom kaj dol spravila da vidmo sam dons imam suhe slive v celem dnevu da jem upam da zdržim in me prov zanima koliko bom zgubila bi bila zelo vesela če bi jih vsaj kaj dala dol user posted image  sem pa sedaj že dva dni pridna in se kar pozna na tehtnici da sem bila kar pridna tako da sem zelo zadovoljna in vesela user posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.10.2010 8:17:18   
RAKICA1
Evo pa je prišel ponovno petek in dan za vaganje jaz sem zelo zadovoljna kar mi je pokazala vaga in to je 68,40kguser posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem prov vesela še mal pa pridem do željene teže ki si jo želim upam da ne zgubim volje
Jakopina upam da boš ti tudi vesela kot sem jaz držim pesti zate da si tudi kaj zgubilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.10.2010 8:43:44   
miška17
Pozdravljene.
Moja današnja teža 86,7kg. RAKICA1 čestitke za tvoj uspeh user posted image user posted image user posted image .
Lep dan.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.10.2010 8:56:26   
RAKICA1
Miška hvala ti tebi tudi čestitke za izgubljene kg user posted image user posted image  še malo je potrebno upam da zdržim

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.10.2010 20:27:41   
jakopino
Joj punce mene bo treba našeškat sploh nimam nobenega časa in posledično nobene volje do rekreacije zato je današnji rezultat 86,4

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
16.10.2010 16:51:11   
RAKICA1
Jakopina vzem se v roke drugač bom jaz spet oreng huda a ti je jasno veš kako sem zadnič bila huda gremo

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
21.10.2010 11:02:24   
jakopino
Jaz že danes sporočam rezultat  86,1 kg kajti jutri ne bo časa.Najprej služba pol pa gremo na dopust.Mene še vedno tepejo vikendi saj takrat preveč jem.Čez teden kar nekakko gre vikend je pa katastrofa.Tako da cel teden spravlam dol vikend žrenje in tako kar capljam na mestu. lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
22.10.2010 7:48:51   
Žaka
Dobro jutro!

Danes imamo tehtanje ne ? Sporočam svoj rezultat 80.9 kg. Se pravi 2.1 kg. Lahko bi šlo mal več.:-) Mam problem ker piti ne morem in vem da to ovira hujšanje.


(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
22.10.2010 8:17:40   
miška17
Pozdravljenje,

javljam težo 86,5kg.
Lep pozdrav

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
22.10.2010 8:38:17   
RAKICA1
Dobro jutro vsem skupaj no meni je pa pokazala 67,80kguser posted image user posted image tako da sem zelo vesela in zadovoljna ker ni bilo več ker sem včeraj zvečer še grešila z piškoti čokoladniuser posted image user posted image tako da punce gremo v napad z kg

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?