|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
22.10.2010 9:18:33   
Anonimen
Živjo punce! Tuki ena izgubljena dušauser posted image ,upam,da me še štejete zraven. Najprej čestitke vsem,ki ste zgubile kg,pa tud tistim,ki se trudite jih zgubituser posted image . Jest sm uspela pridt na 55kg. Sm mela velik neprespanih noči, tamala je dobivala zobke, tko da mi sploh kej dost ni jest pasal. Zdej mam pa še težjo nalogo,da te kile obdržim. Lepo se mejte.

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
30.10.2010 14:46:20   
RAKICA1
Ojla punce evo pa sem prišla z dopusta kako ste ve ostale upam da niste zgubile volje ter da boste še naprej hujšale pridno user posted image user posted image user posted image ker vem da nam bo uspelo do idealne teže kot želimo gremo punce user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
5.11.2010 16:40:14   
RAKICA1
Ojla upam da se boš vseeno nazaj oglasiila ter da nisi zgubila voljo za hujšanje no meni je danes pokazala vaga 67,30kguser posted image tako da sem zelo vesela ker prejšnji teden na dopustu sem se zredila na 70kg in hvala bogu sem vse dala dol in še malo dodatnegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
5.11.2010 20:17:18   
Anonimen
Živjo. Rakica  1, kolk si pridnauser posted image . Še dobre dve kilce,pa si na željeni teži. Kako se počutiš? Jest ohranjam 55 kg, začuda mi gre kr fajn, nism preveč požrešna, upam,da bo tko šlo še naprej. Al sva sam še midve na tej temi? Lep pozdrav

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
5.11.2010 20:30:11   
RAKICA1
pet4 ne nimam samo 2kg še mam mal več želim prilezti na 62kg tako da imam kar še nekaj upam da nisva edine sam še da se nam še pridruži katera in da se vrne nazaj ki jo pogrešam jakopino ker je tudi vstrajna zelouser posted image user posted image in vem da nam bo vsem uspelo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
19.11.2010 17:53:12   
RAKICA1
Ojla punce no upam da pridete nazaj no meni je danes vaga pokazala 65kg in sem zelo vesela ker sem prišla do svojega cilja samo gremo še malo naprej rada bi še malo zgubila upam da ne odnehate in da se bomo še naprej skupaj borileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 256
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?