|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
8.8.2010 14:58:06   
NiNiBo
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

evo mi smo že u zagonu pospraulanja...

za kosilo bomo mel pa kruhove cmoke pa eno omako (še ne vem kaj)... za posladek pa hmm... viki kremo na žlico user posted image user posted image

grem drgnt kopalnico naprej!



Ce bos pa popoldan se vedno v zagonu pospravljanja pa lahko se k nama mal prides user posted image user posted image user posted image .

Pri nas pa za kosilo, who knows-moj pece kruh, tako da bo verjetno danes bolj na easy sveze pecen kruh in paradiznikova solata. Sva imela tako pozen zajtrk, da noben ni prevec lacen.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
8.8.2010 18:00:34   
nenka7
ja, sedaj pa tudi jaz vem, kako izgledajo popadki... čeprav pri meni je bilo eno uro tako hudo, da sem mislila, da bom bruhala od bolečine... joj, naš pobič pa reeees še ne sme na svet!! mi smo šele 32 teden začeli, ne vem kaj se mu mudi. ampak sedaj je za nami, nič več popadkov, noč je bila mirna, edino, kar je pa malo drugače, je pa to, da ni več tako zelo, zelo živahen. sicer pa kot da ni nič bilo...

pri nas je bil pa danes gospod kuhar, je imel že ob 11h kuhano - piščančje zrezke v smetanovi omaki in kumarično solatko... njamiii in priden!!

sedaj pa še pon. in torek preživim, pa sem končala s službo. sicer porodniška šele 1. septembra, do takrat pa dopust. ampak spustijo me pa ne! še v torek imam sestanek, ja full dobro, a ne!?

no, v glavnem grem v napad še nad pecivo, ki ga je moj dragi včeraj spekel, potem bo pa že skoraj noč... ja, lulanje se je tudi pri meni začelo 1x na noč. še vedno mi je kar malo prišparano, ampak mislim, da bo kmalu po večkrat. do takrat pa uživam v miru noči user posted image

(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
8.8.2010 18:09:06   
ŽanaTaja
HEJ PUNCE!
Pa da se še jaz pofočkam v 3 del septemberkuser posted image

Vidim, da je ena že rodila, iskrene,  čestitke Zalcy, upam, da se na velikooo cartatauser posted image user posted image


Jaz upam da bova še kr neki časa skupi, če pa se bo odločila pridt prej pa tudi nič hudega. Imam že vse pripravljeno za našo princeskouser posted image user posted image

Kolk kaj imate ve teh tetra plenic? Jaz jih imam 30 in en paket gazic iz Tosame....

Drgač pa kar se tiče lulanja po moje smo že vse na istem...ponoči je obvezno..sam kaj ko se takoo zelo težko vstanem...

Moj ma jutr šolo za očete tko da še to opravimo in pol smo še sam v pričakovanju....

Nič bejbe lepo se imejteuser posted image

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
8.8.2010 19:19:55   
tejči28
OOO Kak pridno klepetate.Mi smo bili danes celi dan zunaj,ker je bilo lepo vreme. Za kosilo pa smo bili pri tašči.user posted image user posted image Pa še ogromno zelenjave sem dobila za domov. Pa zibelko sma prinesla domov,pa še neke kopalne brisače in zimske kombinezone.Vse od oblek rada sprejmem,ker se tak rabi.Pa imam spet en stroj za prat in likat.user posted image

Rodile pa bomo itak takrat ko se bodo naši user posted image odločili,da pridejo na svet.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
8.8.2010 19:20:20   
tejči28
user posted image   Naši       pregledi!  user posted image



user posted image    Redni pregledi  user posted image



10.8. katrinka,sanje2,NiNiBo,Gala4
         benika-APN,maca29,SOncIca
         LoveLove
11.8. almera ,malecka_mateja,tinkatonka
12.8. archie,hanizali,corfu,laliela
16.8. amelie010
17.8. božička09
18.8. inčy,mala,tpmc,bambinca
19.8. nenka7,natalija28
20.8. eva2010,izabelina,klemcy
23.8. katrinka
25.8. teodora75,lillchy123,mala2001
        tannya,janjja
27.8. lenca78
31.8. natalija28,T.Z.
07.9. nadka30
08.9. natalija28



 user posted image    UZ pregledi    user posted image



09.8. lillchy123
10.8. sanje2
12.8. archie
18.8. tpmc
31.8. T.Z.




  user posted image    CTG      user posted image



10.8. katrinka,tejči28
11.8. malecka_mateja,tinkatonka
12.8. archie,hanizali
18.8. tpmc,bambinca
20.8. malecka_mateja,tinkatonka
23.8. katrinka
25.8. lillchy123,mala2001
26.8. sanje2
27.8. lenca78
31.8. T.Z.



(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
8.8.2010 21:09:53   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

Bravo tejči za urejanje seznamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se absolutno strinjamuser posted image



o ve cveke...a ve veste kok ste se naklepetale odkar me ni tok tu gor...a joj,komi vse prebrala,
mislim da sem na tekocem kaj se je tu dogajalo,samo ne bom komentirala k je prevec,jutr gre moj v sluzbo spet - bo vec casa za forum...heheuser posted image
jupi za tretji del...ma kok smo pridneuser posted image

za seznam - 16.6. uz + ctg

zdej pa sibam pred tv - mamo novega,je treba sprobat...heheuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
8.8.2010 21:11:09   
katrinka
user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
8.8.2010 21:38:49   
tinkatonka
Hej!

Jaz sem si ravno skuhala malinov čajček (pol litra) in ga bom zdele pred spanjem spila. Itak grem 1× na noč lulat, tak da bom vsaj konkretno lulala user posted image . Jutri mi pa ne bo treba kuhat...juppiiiii....začenjam z dvigovanjem prehrane v vrtcu...tannya si vprašala v vašem vrtcu kako je s tem?

NiNiBo....kako je pa tvoj dragi zadovoljen s šolo slovenščine? Mene jutri ne bo v MŠ. Najbrž pridem samo še v petek na "dojenje in prehrana".

Sicer je pa dan minil kot bi mignil. Malo likanja, malo sortiranja oblekic za user posted image , kuhanja, pa vmes seveda še animacija Aneja, pa je spet tu nov dan, teden,.....

Lahko noč,

Tina








_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
8.8.2010 22:21:35   
benika
Tannya, porka madonca, a veš kaj sem zdele ugotovila???? Pa ti si septembrka 2005!!!!!!! In se nam nočeš pridružit?????Kolk postov si tam napisala? 2? Kokoškauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 7:41:16   
mala
Dobro jutro user posted image !

Smo pa res prave čvekice - imamo že 3 deluser posted image , vas komaj sproti preberemuser posted image ...

Mene počasi že dajejo težave zadnjih tednov - tiščanje dol, lulanje, premetavanje ponoči, zjutraj se zbudim pa kot da bi žurirala celo nočuser posted image , da ne govorim o občutku, kot da mi bo razneslo trebuh...no še par tednov bo treba še potrpetuser posted image

Danes me čaka likanje tetra plenic - imam jih 20kosov in upam, da bo dovolj...ker naš tamali je veliko polival in jih je šlo tudi po deset na dan, tko da bomo sproti kupili, če nam bo kaj zmanjkalo...
Počasi bomo imeli vse pripravljeno, računam, da bo nekje do začetka septembra vse nared za našegauser posted image ...

Tudi jaz si bom šla kupit malinov čaj, me res zanima, če bo kaj drugačeuser posted image ...Tinkatonka - koliko ga pa količinsko lahko spiješ na danuser posted image

Tejči - super za seznamuser posted image ...meni lahko spremeniš leta na 27user posted image

Lep dan punceuser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 7:55:21   
nenka7
jutro punce!!

mi smo HB še vedno 2 v 1. zdej imam eno vprašanje, glede na to, da je bilo v petek konkreten žur pri nas in je user posted image  kar ven hotel: kaj bi res morala iti se pokazat, če sem kaj odprta ali kaj podobnega!? me je tajnica nakurila, da nimam kaj početi v službi, da bi morala iti k zdravnici... sicer se je umirilo, še vedno pa čutim špikanje v jajčnikih na čase... a ve ste se šle vse pokazat, ko ste imele popadke? meni se ne zdi nekak potrebno, če ni nekih krvavitev in se bejbi ni čisto umiril pa to...

tetra planičk smo mi kupili 20, mami jih bo pa zarobila, da bodo dlje zdržale. bomo pa še dokupili, če bo prav pretiran polivanček, sicer pa jih je 20 dovolj, če ni s tem problemov...

sicer pa naš user posted image  ne sme še na svet, ker moram še vse cotke oprati in sortirati, me je do sedaj mož nazaj držal, da bom prala in rihtala, ko bom frej, torej še danes in jutri, potem pa resno na polno priprave, me nič več ne ustavi... čeprav včasih bi ga najraje kar nekam sunila, njemu se še nikamor ne mudi, ampak sama dobro vem, da nas lahko preseneti...

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 8:16:23   
mala
nenka7 - odvisno kdaj imaš pregled pri ginekologu...sicer pa če so se nehali popadki ni še pričakovati kaj resnega...lažni popadki znajo biti tudi zelo močni...jaz sem bila zadnji mesec odprta 2 cm, mogoče bi bilo bolje če tega do konkretnih popadkov nebi vedela, ker sem bila živčna zadnji mesec, ker je bila to moja 3user posted image  in nisem vedela kako hitro bo šlo..

Sicer pa ne moreš ničesar zgubiti če se greš pokazat...boš vsaj pomirjenauser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 8:17:18   
katrinka
nenka - po mojem ni nic narobe,ce bi bila rada prepricana pa kar pojdi k g, loh si odprta 1-2cm pa to se ne pomeni da bos kmal rodila,pri nas je vsak vecer tak zur da samo cakam kdaj bo voda odtekla pol se pa umiri...user posted image

drugace pa imam jaz naceloma vse pripravljen,rada bi le kupila kak kompletek za domov...enga sem v vijolcni barvi vidla...lep,pa narocila sem se zadnje stvari - nekaj plenic,posteljnino,koutercek,spalno vreco - ta teden ziher dobim...pol pa sem konec z nabavljanjem,ostalo bom po porodu k bom vidla bolj kaj in kako...


je pa moja suzana zrastala - to smo tok ugotovil da sedaj doseze kar prej ni mogla...daljinci so itak najboljsi pa plezanje na posteljo...zgaga




(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
9.8.2010 8:20:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
9.8.2010 8:22:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 8:32:25   
corfu
Jutro

Dobro da ste me spomnile za tetra plenice user posted image user posted image user posted image

Sem si pa privoščila novo trenirko za odhod domov iz porodnišnice in prve jesenske sprehode user posted image user posted image user posted image

Moram v lov še za modrci za dojenje...

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 8:36:58   
tinkatonka
Tinkatonka - koliko ga pa količinsko lahko spiješ na dan


Spijem ga pol litra na dan. Na škatlici na navodilih piše 2×po 2,5dcl, ampak jaz spijem enkrat 5dcl pa je.

nenka....če se je umirilo se ni treba pokazat, ker jaz sem bila npr v prvi user posted image tudi 3 tedne prej odprta  2 cm, pa sem čez rok rodila. Ko boš imela redni pregled pa povej kaj se ti je dogajalo in mogoče te bo šla pogledat.

je pa moja suzana zrastala - to smo tok ugotovil da sedaj doseze kar prej ni mogla


ja tudi pri nas opazimo to, ko so hlače naenkrat okoli gležnjev - ponavadi kar čez noč user posted image . Jaz ne vem kdo ga "zaliva" ampak moj otrok res raste kot kopriva. Sproti ne dohajam.

sp.deli trenirk....tiste, ki že imate otroke, me zanima kje kupujete sp.dele trenirk? Po možnosti seveda s čim višjo vsebnostjo bombaža, pa da se lepo perejo in sušijo v sušilcu. Preden grem rodit moram še mal zaloge za A. naredit, ker potem nekaj časa ne bo letanja po štacunah.

ščitniški hormoni....vse OK user posted image user posted image user posted image user posted image , en mesec po porodu spet kontrola. Joj kako zelo upam, da bom ena izmed tistih srečnic, da se mi bo zadeva z mojo ščitnico izboljšala in ne poslabšala po porodu. Držte pesti!

Kaval in srečanje....torej danes kličem, da rezerviram. Zadnji seznam prisotnih je naslednji:

SREČANJE - KAVAL 13.8.2010 ob 19h
  1. tinkatonka
  2. tannya
  3. mala
  4. NiNiBo
  5. bambinca
  6. katrinka
  7. Kajča
  8. Benika
  9. Archie
  10. Jinx
  11. Teodora75
  12. sarcy21



< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 9.8.2010 8:46:48 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 8:43:59   
tannya

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Tannya, porka madonca, a veš kaj sem zdele ugotovila???? Pa ti si septembrka 2005!!!!!!! In se nam nočeš pridružit?????Kolk postov si tam napisala? 2? Kokoškauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image Res je Benikauser posted image . Sem septemberka 2005,ki je rodila oktobra 2005...Pa saj sem bila aktivna...no, mogoče malo manj, kot sem tukajuser posted image . pa ne boš verjela,da sem zadnjič enkrat celo nekaj napisala...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 8:50:27   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

sp.deli trenirk....tiste, ki že imate otroke, me zanima kje kupujete sp.dele trenirk? Po možnosti seveda s čim višjo vsebnostjo bombaža, pa da se lepo perejo in sušijo v sušilcu. Preden grem rodit moram še mal zaloge za A. naredit, ker potem nekaj časa ne bo letanja po štacunah.



v kiku ali h&m, včas c&a, ampak ne ujamem velikokrat take ponudbe. kompletov tko skor ne kupujem, ker puloverjev ne porabi tretjino tok kot hlač user posted image  ima pa kik na vsake toliko časa fajn izbiro, ugodne cene, okoli 3-4 evre se mi zdi, pa so čist fajn za igrat in po zemlji rit.

sestava... sem šla prečekirat par hlač... h&m tanjše hlačke - 97% bombaž, 3% elastan, nekatere 70% bombaž in 30% poliester. c&a - 100% bombaž - ampak imam samo dvoje, bili v kompletu, kik različno - debelejše "zimske" trenirke 60% bombaž, 40% poliester, tanjše 100% bombaž.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 8:50:41   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: tannya


IZVIRNO SPOROČILO: benika

Tannya, porka madonca, a veš kaj sem zdele ugotovila???? Pa ti si septembrka 2005!!!!!!! In se nam nočeš pridružit?????Kolk postov si tam napisala? 2? Kokoškauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image Res je Benikauser posted image . Sem septemberka 2005,ki je rodila oktobra 2005...Pa saj sem bila aktivna...no, mogoče malo manj, kot sem tukajuser posted image . pa ne boš verjela,da sem zadnjič enkrat celo nekaj napisala...



Ja, sej sem opazila, ja. Ampak potem si kr poniknilauser posted image

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 8:52:52   
tannya
Tinka:

Hrana v vrtcu: še nisem poklicala, moram na upravo klicat, pri nas v vrtcu sem vprašala, pa so rekli, da naj tam vprašam, pa da načeloma ni problem.

Sp.deli trenerk:v HM imajo občasno kakšne fajn celo iz EKO bombaža, jaz sem si pred meseci eno kupila. Res pa tole ni glih kvaliteta, ki bi zdržala. Še najbolj sem zadovoljna z eno navadno, bombažno od Championa, ki je sicer stala enkrat več kot tista iz HM (40 EUR), ampak se pa obnese.

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 8:53:56   
nenka7
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Malinov čaj - tudi jaz sem ga tokrat kupila. Smo bili v soboto ravno na tržnici, pa sem pri zeliščarci moja dva čakala, k sta šla v ribarnico (jaz ne prenesem vonja rib), pa sem ga kar kupila. je gospa kar takoj rekla, ko sem pristopila - a za vas pa maline, a ne? Meni je svetovala 2x2dcl na dan, ampak jaz moram itak še počakat

nenka - jaz mislim, da če se je vse umirilo, ni treba na pregled hodit - s službo lahko pa res zaključiš - a nimaš nič več dopusta za pokurit

Šibama z Borom po  opravkih, čeprav zdaj je v Lego kocke padel.


kolko pa stane ta malinov čaj na tržnici?

ja, imam dopust, saj ga nastopim v sredo - 3 tedne je še potem do porodniške, tako da reeees komaj čakam!

ma tako bom naredila, ja, če bo mirno sedaj ne bom hodila okrog dohtarjev, bom pa povedala, ko bom imela čez dober teden pregled, pa bo! hvala punce!

katrinka, a poleg tega, da mala raste, je zrastel tudi že kak zobek?? to nam moraš povedat, ko se bo zgodilo!! user posted image

corfu, kje si pa kupila trenerko? jaz tudi malo razmišljam, da bi tudi za sebe kaj novega kupila, ne samo za user posted image  samo zdej ne vem, a mora imeti ta trenerka tudi nosečniški pas, ker nekatere pravijo, da se trebušček sicer zmanjša, splahni pa ne čisto v nulo takoj, tako da sploh ne vem, kar se tiče hlač, kako naj nabavim... je pa res, da sem že kar malo živčna, ker se mi zdi škoda kupovati zase stvari, pa si reees dolgo nisem nič kupila, da mi kar malo manjka, da bi bila spet kaj nova. sem se zredila do sedaj 16 kg, večina v noge in rito, pa se mi zdi, da je brez veze nekaj kupovati, če bom morda res nekoč to vse zgubila... upanje umira zadnje user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 9:09:28   
lillchy123
jutro user posted image

sem že prou debelo pogledala, kok mal ste napisale, ko sem hotla pa odgovorit, pa vidim, da ste že na novem delu user posted image user posted image user posted image user posted image čveke user posted image user posted image user posted image
skratka še dons, pol se pa stanje umiri- Luka ima namreč novo sobo user posted image , punci gresta danes domov in bom mela spet mal več časa za rr user posted image

še eno urco in gremo gledat našo princesko user posted image

se javim pol, vam pa želim lep začetek novega tedna user posted image


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 9:27:53   
corfu
IZVIRNO SPOROČILO: nenka7

IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Malinov čaj - tudi jaz sem ga tokrat kupila. Smo bili v soboto ravno na tržnici, pa sem pri zeliščarci moja dva čakala, k sta šla v ribarnico (jaz ne prenesem vonja rib), pa sem ga kar kupila. je gospa kar takoj rekla, ko sem pristopila - a za vas pa maline, a ne? Meni je svetovala 2x2dcl na dan, ampak jaz moram itak še počakat

nenka - jaz mislim, da če se je vse umirilo, ni treba na pregled hodit - s službo lahko pa res zaključiš - a nimaš nič več dopusta za pokurit

Šibama z Borom po  opravkih, čeprav zdaj je v Lego kocke padel.


kolko pa stane ta malinov čaj na tržnici?

ja, imam dopust, saj ga nastopim v sredo - 3 tedne je še potem do porodniške, tako da reeees komaj čakam!

ma tako bom naredila, ja, če bo mirno sedaj ne bom hodila okrog dohtarjev, bom pa povedala, ko bom imela čez dober teden pregled, pa bo! hvala punce!

katrinka, a poleg tega, da mala raste, je zrastel tudi že kak zobek?? to nam moraš povedat, ko se bo zgodilo!! user posted image

corfu, kje si pa kupila trenerko? jaz tudi malo razmišljam, da bi tudi za sebe kaj novega kupila, ne samo za user posted image  samo zdej ne vem, a mora imeti ta trenerka tudi nosečniški pas, ker nekatere pravijo, da se trebušček sicer zmanjša, splahni pa ne čisto v nulo takoj, tako da sploh ne vem, kar se tiče hlač, kako naj nabavim... je pa res, da sem že kar malo živčna, ker se mi zdi škoda kupovati zase stvari, pa si reees dolgo nisem nič kupila, da mi kar malo manjka, da bi bila spet kaj nova. sem se zredila do sedaj 16 kg, večina v noge in rito, pa se mi zdi, da je brez veze nekaj kupovati, če bom morda res nekoč to vse zgubila... upanje umira zadnje user posted image



Trenirko sem si kupila v Championu, imajo fajn znižanja, klasična črna raven model v pasu imam za zavezat, je pa mešanica bombaža in elastana, prav super, jaz sem jo normalno oblekla in me tudi nič ne tišči imam še fore.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 9:40:19   
archie
jutro! user posted image

meni se je pa cudno zdelo, zakaj ne dobivam vec obvestil na mail, potem pa opazim, da smo ze na tretjem delu user posted image user posted image user posted image user posted image

za nami (mano) je spet delovni vikend!! Delanje marmelade (tokrat iz robidnic), barvanje vrtne lope, pospravljanje po stanovanju, en cel kup malenkosti smo uspeli naredit!! likanje in pranje bom raje pustila za med tednom. user posted image

Tetra plenice: jaz jih imam cca. 50. vse sem dobila, kupovala nisem nobene. Menda jih imam dovoljuser posted image

čaj iz malinovih listov: jaz sem ga zacela pit v petek, ko je bilo mrzlo. cca. 3 dcl na dan. no, vceraj ga ze nisem user posted image

pocaaaaasi se pa tudi meni pozna, da se blizam koncu.... ena ura spanja cez dan mi ne uide... vceraj, po 5h urah dela zunaj, sem se komaj se premikala (se mi zdi, da me je celo polz prehitel user posted image ), ko sem se ulegla enkrat na kavc, je bila pa cela umetnost, da sem uspela narest en par korakov (so me misice bolele). Ja, ja, kondicije nimam ravno vec toliko kot lani user posted image ... da o tem, da se moram ponoci prestavljat iz enega na drug bok sploh ne govorim. Ampak vseeno pa dobro spim.

danes so v hoferju poceni rjuhe za jogi. po 2 kom skupaj pakirano. In tiste igralne podloge so dobili.


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?