|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 9:53:56   
nenka7
archie, jaz o kondiciji lani in letos sploh ne bom govorila!! ampak vse pride še, sploh potem, ko bodo naši škratki že tekali, me pa za njimi user posted image

jaz se v hofer ne grem grebsti, to ni zame, sploh pa ne v tem stanju. sva pa midva podlogo z loki dobila na posodo, tako da niti ne bo treba!! fino...

grem pa danes v merkur po barvo, še hodnik in kuhinja sta za pobelit, pa danes lahko vsaj 5% popust dobiš, tako da gremo v šoping. pa še v športno trgovino forma na šmartinko v btc malo pošnofati, morda se pa kaj pametnega dobi tudi zame, ne samo za moža user posted image

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 9:59:25   
archie
jaz sem sla nekaj cez 8 v Hofer, pa niti ni bilo pretirane guzve. bolj so se greble mamice za une trenirke, ki jih imajo tudi danes.

Aja, Izabelina, vceraj je bilo res noro na Brezju user posted image user posted image user posted image mi smo komaj prisli mimo cerkve ne da bi koga povozili... naslednji vikend moramo iti  od doma sredi noci ali pa cel dan ostati doma. ker bo groznooooo user posted image




_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 10:09:11   
nenka7
hudo!! kaj je blo pa na brezju, da je bilo tolk folka!? mene ne spraviš v gužvo, sploh pa ne v takem stanju. postanem ZELO živčna in nervozna, sem mal boječka glede na prenatrpane trgovine ali prostore, ampak to se mi je pojavilo šele sedaj v nosečnosti. se skos za trebuh držim in ga čist podzavestno varujem... hecno, ampak tako pri meni to je...

archie, a si potem kaj nabavila danes v hoferju?

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 10:13:07   
archie
nimam pojma, kaj so imeli. jaz sem se samo mimo hotela peljat z avtom, pa je bilo ze to skoraj nemogoce (parkirisce je bilo polno).

Jaz sem sla danes v Hofer po zavese za otrosko sobo.


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 10:18:13   
tejči28
jaz mam plenic cca 20.Če bo treba jih bom pa pol dokupla.Bom vidla če bo treba zelo na široko povijat al bodo 3 dovolj.

trenerke- sem si kupla hlače v h&m,bombažne z mehkim robom skoraj brez gume v pasu.In mi zdaj čisto odgovarjajo.

Danes pa sma sama doma,ker je šel moj nazaj v službo.Mi kar paše,da bo zopet malo več mira in bo ritem po starem.user posted image Pa še več naredim,ko sem sama doma,ne vem kak je to možno.

katrinka- super,da je vse vredu in držim pesti,da zdržiš do roka za porod.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 10:19:02   
mala2001
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka



sp.deli trenirk....tiste, ki že imate otroke, me zanima kje kupujete sp.dele trenirk? Po možnosti seveda s čim višjo vsebnostjo bombaža, pa da se lepo perejo in sušijo v sušilcu. Preden grem rodit moram še mal zaloge za A. naredit, ker potem nekaj časa ne bo letanja po štacunah.


Najraje mu kupim v Mani, so srednje debeline in 100% bombaž, ampak imajo od št. 4 naprej, je pa super kvaliteta in razmeroma ugodna cena.

Tako, mam vse zlikano, možek je včeraj počistil kopalnico in posesal, zdaj še samo malo prah pobrišem pa mi bo spet dolgcajt....

user posted image dela ves dan, tamali je še vedno na morju....dobro, da mam danes MŠ, da se mal zamotim, čeprav bolj malo novga zvem....

Sva včerja spet malga klicala na morje pa se mu sploh ne da z nama pogovarjat user posted image .  Kaj delaš? Kopam se. Si priden? Ja, vedno.... Ati rad te mam in pogrešam te, zdej mi dej pa še mamico na telefon; meni isto stvar ponovi in adijo pa poklopi user posted image . Ja ti user posted image kdaj si pa ti tako zelo zrasel, da naju ne rabiš več....

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 10:21:19   
tejči28
user posted image   Naši       pregledi!  user posted image



user posted image    Redni pregledi  user posted image



10.8. katrinka,sanje2,NiNiBo,Gala4
         benika-APN,maca29,SOncIca
         LoveLove
11.8. almera ,malecka_mateja,tinkatonka
12.8. archie,hanizali,corfu,laliela
16.8. amelie010
17.8. božička09
18.8. inčy,mala,tpmc,bambinca
19.8. nenka7,natalija28
20.8. eva2010,izabelina,klemcy
23.8. katrinka
25.8. teodora75,lillchy123,mala2001
       tannya,janjja
27.8. lenca78
31.8. natalija28,T.Z.
07.9. nadka30
08.9. natalija28



 user posted image    UZ pregledi    user posted image



09.8. lillchy123
10.8. sanje2
12.8. archie
16.8. katrinka
18.8. tpmc
31.8. T.Z.




  user posted image    CTG      user posted image



10.8. katrinka,tejči28
11.8. malecka_mateja,tinkatonka
12.8. archie,hanizali
16.8. katrinka
18.8. tpmc,bambinca
20.8. malecka_mateja,tinkatonka
23.8. katrinka
25.8. lillchy123,mala2001
26.8. sanje2
27.8. lenca78
31.8. T.Z.





(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 10:23:30   
tejči28

user posted image     
user posted image

user posted image


NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT. OTROK, SPOL,



01.09.2010
user posted image anonimna, 29, 3 user posted image , doma1user posted image P ,
user posted image volley, 3 user posted image , doma2user posted image P in F
user posted image tejči28 ,user posted image ,MB 31, 2 user posted image   , doma1user posted image F
user posted image ily, NM, 34, 4 user posted image ,doma2user posted image 2P
user posted image lumpa6 ,LJ, user posted image ,7 user posted image ,doma 5 user posted image 2P in 3F


02.09.2010  
user posted image mami2010,21,1  user posted image


03.09.2010
user posted image bambincauser posted image , LJ, 32, 3user posted image , doma 2user posted image F
user posted image barbi195,user posted image , LJ,30, 2user posted image , doma1user posted image F
user posted image limonita, 1 user posted image
user posted image rojena77,2 user posted image


04.09.2010
user posted image Blanči, CE, 34, 4 user posted image , doma 1user posted image  P
user posted image malecka_mateja, ,user posted image , MB, 2 user posted image ,doma1user posted image P, predviden CR 24.8.
user posted image Gala 4, 1 , user posted image
user posted image kiara24, 2 user posted image , doma1 user posted image P,
user posted image reny19,29,, 2user posted image , doma 1user posted image F,


05.09.2010
user posted image ratatuj,29,1 user posted image
user posted image tinkatonka, user posted image ,LJ,28, 2user posted image ,doma 1user posted image F
user posted image maca29,user posted image ,2user posted image ,doma 1user posted image F


06.09.2010
user posted image nadka30, user posted image ,CE ,3user posted image , doma1user posted image P,


07.09.2010 
user posted image katrinka,user posted image   ,LJ ,2user posted image   ,doma 1 user posted image P, predviden porod 21.8. ali 27.8.
user posted image žanaja, 1 , user posted image
user posted image mihaela81, ,1user posted image


08.09.2010
user posted image Klemcy,user posted image , MB, 28, 1 user posted image
user posted image ŽanaTaja, user posted image   LJ, 33, 2 user posted image , doma1user posted image F       
user posted image Inčy,user posted image ,Ptuj, 25, 1 user posted image
user posted image Tinkapinka, 3user posted image ,doma 2 user posted image ,
  

09.09.2010 
user posted image janjja, user posted image ,CE,28, 2 user posted image ,doma 1 user posted image P,
user posted image luna2010,  user posted image , Šentjur, 32, 1 user posted image  

        
10.09.2010
user posted image wada,34, 2 user posted image
user posted image kesi, 2user posted image , doma 1 user posted image
user posted image natalija28,user posted image , Duplek, 1user posted image  
user posted image zalcy, user posted image , CE, 21, 1user posted image ,rodila 20.7., 2020g,43cm, Neža
user posted image daga79, 1 user posted image
user posted image lenca78, user posted image , LJ, 1 user posted image


11.09.2010
user posted image benika, user posted image , KR, 31, 3user posted image   ,doma 2user posted image F
user posted image LoveLove,user posted image   Litija, 28,  1 user posted image
user posted image kajča, user posted image , KR, 31, 5 user posted image , doma2user posted image F in P ,         
user posted image Bepi,KR, 22, 1  user posted image
 

12.09.2010
user posted image mašna, 24, 1 user posted image
user posted image bragi, 31, 1user posted image ,
user posted image cresisy,Litija, 28, 1 user posted image
user posted image klavdijak1,  user posted image 3user posted image , doma 2 user posted image F
user posted image hanizali, 3user posted image ,doma 2user posted image   ,P
user posted image nushka, SG, 29, 2 user posted image


13.09.2010
user posted image sarcy21,user posted image , 25, 2user posted image , doma 1user posted image F
user posted image alexeia, 2 user posted image ,doma 1user posted image F


14.09.2010
user posted image tannya,user posted image ,LJ, 36, 2 , doma 1


15.09.2010
user posted image mala2001, user posted image , 2user posted image , doma 1user posted image F
user posted image LucRezia,user posted image , 29, 1user posted image  
user posted image eva2010 , user posted image ,LJ, 34, 2user posted image ,doma 1user posted image P ,
user posted image tpmc,user posted image , MB,22, 1user posted image                           
user posted image božička09,user posted image ,  LJ,27, 1 user posted image              
user posted image SOncIca, user posted image ,Kamnik, 3user posted image , doma 2 user posted image F


16.09.2010
user posted image Lucky Mum,30, 2user posted image , doma 1 user posted image F
user posted image amelie010user posted image , 2 user posted image


17.09.2010
user posted image kokica09,2 user posted image
user posted image teja80,29,1 user posted image
user posted image marella1,  user posted image KR,29,2 user posted image ,doma 1 user posted image P    
user posted image izabelina,user posted image   ,Grosuplje, 24, 1 user posted image


18.09.2010
user posted image TamaraJ, 5user posted image ,doma 1user posted image F
user posted image T.Z.,user posted image , CE, 26, 1  user posted image

      
19.09.2010 
user posted image *Katja ,1 user posted image


20.09.2010
user posted image Jinx,LJ, 26, 1 user posted image
user posted image laliela, user posted image , Rogaška Slatina, 24, 1 user posted image
user posted image taly26,MS,1 ,  user posted image


21.09.2010
user posted image corfu,user posted image ,3user posted image ,doma 2 user posted image ,F in P
user posted image nadiž, 2user posted image ,doma 1user posted image F


22.09.2010
user posted image nosečka maja, 2 user posted image ,doma 1user posted image P
user posted image Parižanka, 1 user posted image


23.09.2010
user posted image mery15031981,user posted image ,Kamnik,29,2user posted image ,doma 1 user posted image
user posted image Almera,LJ, 2user posted image ,doma 1user posted image F
user posted image archie, user posted image ,KR, 29,1 user posted image
user posted image pikicaT,user posted image ,KR, 2 user posted image ,doma1 user posted image  
user posted image belicof , 1 user posted image
user posted image p.h.,4user posted image ,doma 3user posted image , 2F in P
user posted image sanje2, user posted imageMB, 27, 3user posted image , doma 1 user posted image
user posted image karbobo, 2 user posted image
user posted image alisanikela, 4user posted image ,doma 3user posted image ,2P in 1F
user posted image matineja, 2user posted image ,doma 1 user posted image P


24.9.2010
user posted image patty81,28,1 user posted image  
user posted image strgi,1 user posted image
 

 

25.09.
2010
user posted image NiNiBo,31, 1 user posted image


26.09.2010
user posted image sonček_25,30, 3 user posted image
user posted image klavdi1, 29,1  user posted image


27.09.2010
user posted image najcom,2user posted image ,doma 1user posted image F
 

28.09.2010
user posted image mala, user posted image , LJ, 27,5user posted image ,doma 3 user posted image

 
29.09.2010
user posted image nenka7,user posted image ,LJ,32, user posted image
user posted image liya,2user posted image ,doma 1user posted image , P
user posted image janjika ,user posted image , Ptuj,3user posted image ,doma user posted image F
user posted image texx,user posted image , Izola, 1 user posted image


30.09.2010
user posted image lillchy123,user posted image , 32, 2user posted image ,doma 1user posted image F
user posted image binabina, CE, 25,2 user posted image
user posted image ina79, 30,1user posted image , (PDP 2.10.)
user posted image Kozica, 1 user posted image
user posted image teodora75, ,Lj in Gorenjska, 35, 1  user posted image



Skupno število srečk : 92 user posted image         

17 user posted image fantkov user posted image
23 user posted image   punčk  user posted image
52 user posted image  presenečenj 
skupaj 92 user posted image



Žal so se morale posloviti  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
amm4 user posted image ,rižka
, _sanika  , 5ra8 ,julija30 , camino79 


(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 10:25:41   
tejči28
IZVIRNO SPOROČILO: mala2001

Sva včerja spet malga klicala na morje pa se mu sploh ne da z nama pogovarjat user posted image .  Kaj delaš? Kopam se. Si priden? Ja, vedno.... Ati rad te mam in pogrešam te, zdej mi dej pa še mamico na telefon; meni isto stvar ponovi in adijo pa poklopi user posted image . Ja ti user posted image kdaj si pa ti tako zelo zrasel, da naju ne rabiš več....




ja,vidiš tak hitro zrastejo,da nimajo več časa za nas.user posted image Pa saj veš kak je na morju,se imajo fajn,družbo ima,nima časa se zdaj pogovarjat z mamico in atijem.On na to gleda drugače kot starši. Pa sigurno da vaju pogreša,samo je "veliki" fant in tega ne more tam povedat,da ga ne bi kdo hecal.saj veš kak je.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu mala2001)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 10:29:22   
tinkatonka
Sva včerja spet malga klicala na morje pa se mu sploh ne da z nama pogovarjat user posted image . Kaj delaš? Kopam se. Si priden? Ja, vedno.... Ati rad te mam in pogrešam te, zdej mi dej pa še mamico na telefon; meni isto stvar ponovi in adijo pa poklopi user posted image . Ja ti user posted image kdaj si pa ti tako zelo zrasel, da naju ne rabiš več....


Tudi moj je star podobno kot tvoj in ja res nas ne rabijo več tako zelo ob sebi. Saj je prav, da jih vzgajamo v tem duhu, da so samostojni in da bodo znali "odleteti iz gnezda", zna pa na trenutek res "zaboleti".

Moj mišek je pa danes rekel, da ko bom dvignila kosilo, da naj ne pozabim vzeti še njega. user posted image No to pa nisem imela ravno v planu, ker tam bo vsaj spal in bo potem dobre volje. Bo treba mal na skrivaj hodt mimo njegove igralnice po kosilo. user posted image




_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mala2001)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 11:25:39   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka


je pa moja suzana zrastala - to smo tok ugotovil da sedaj doseze kar prej ni mogla...daljinci so itak najboljsi pa plezanje na posteljo...zgaga




Jaz to sedaj po prekratkih hlačah opazimuser posted image user posted image


hehe...ta je dobrauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: corfu
Sem si pa privoščila novo trenirko za odhod domov iz porodnišnice in prve jesenske sprehode



uuuu jaz morm tud se pobrskat po omari kaj bom oblekla,k ce bo moj mi spakiru grem domov kot klonesauser posted image

nenka
- JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
2 ZOBKA MAMO,NE BO MO BREZ NJIH - IN NAJBOLJSI SPORT SEDAJ - GRIZENJE MAMICE IN SE ZRAVEN REZAT K PECEN MACEKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

srecanje - pridemuser posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 11:25:58   
teodora75

IZVIRNO SPOROČILO: nenka7

hudo!! kaj je blo pa na brezju, da je bilo tolk folka!? mene ne spraviš v gužvo, sploh pa ne v takem stanju. postanem ZELO živčna in nervozna, sem mal boječka glede na prenatrpane trgovine ali prostore, ampak to se mi je pojavilo šele sedaj v nosečnosti. se skos za trebuh držim in ga čist podzavestno varujem... hecno, ampak tako pri meni to je...

archie, a si potem kaj nabavila danes v hoferju?


Kar se tice Brezij ne vem, ceprav sem tukaj dokaj blizu in glede na to, da sem se 'pripartnerila' v 'orto versko familijo', bi skoraj morala vedeti. No, je pa jasno, da naslednjo nedeljo bo pa norisnica - sem sla enkrat to celo pogledat.

V zvezi z 'zivcnostjo', ko se kdo prevec pribliza trebuscku, imam pa jaz eno 'ekstra zoprno' dozivetje. Nisem hotela takrat nic rect, saj zelim cim prej zredirat to iz svoje glave, pa itak ne gre;
V glavnem, zadnjic, ko sva bila v Ikei, se mi je zgodilo nekaj res nepredstavljivega. Ravno sva bila na otroskem oddelku, kjer sem gledala za posteljnino, ko mimo pride ena zenska s kake 3-4 leta starim fantkom. Ni bila niti guzva niti nic. V naslednjem hipu pride tisti fantek mimo mene in me kar s precejsnjo mocjo udari-klofne po trebuhu. Jaz sem bila v hipu v taksnem soku, da sem se samo sesedla na tla in padla v jok. Saj me ni grozno bolelo, le sok, da se ti kaj takega zgodi, je bil gromozanski. Takoj je k meni prisla tista zenska-otrokova mama, najprej ostela fantka in me potem v anglescini sprasevala, ce sem v redu, ce me kam pelje. Da je itak med. sestra in da mi lahko pomaga, ce je kaj narobe... Najhuje je pa bilo, da je potem moj takoj prisel zraven (med tem je gledal nekaj drugega) in mu sploh nisem mogla povedat, kaj se je zgodilo, ker sem imela preprosto tako kepo v grlu, kot bi me nekdo zadusil. Jaz pa tam na tleh, v solzah, drzala sem se za trebuh.... Ajaj, res nic lustno dozivetje. Sla sem pa v Ikeo prav samo in edino po pisane plenicke za nasega pikeca...
No, potem sem pocasi prisla k sebi. Zenska je se kar sprasevala, ce sem OK...

V glavnem, kaj se je zgodilo od takrat je, da ce sem takole nekje, kjer je malo bolj guzva (sem opazila zadnjic, ko smo hodili po tistih potkah v Vintgarju), dam kar avtomaticno roke pred trebuh. Saj mislim da sem zdaj, kaksne 3 tedne po tem dogodku ze malo bolj 'skulirana', ampak par dni pa kar nisem dojela in sem se potem parkrat kar sredi dneva padla v jok, ko sem se spomnila na to.

Vazno pa je, da mi se naprej brcamo oz se premikamo in na sploh damo vedet, da smo se kako zivahni.

Hm, nenka7, sem pa opazila, da si napisala da si ravno zacela 32 teden... Jaz imam PDP dan za tabo, pa sem v petek zacela 33 teden. Nekaj torej ne stima s tem stetjem pri eni ali pri drugi...

T.

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 11:30:56   
benika
Hm, nenka7, sem pa opazila, da si napisala da si ravno zacela 32 teden... Jaz imam PDP dan za tabo, pa sem v petek zacela 33 teden. Nekaj torej ne stima s tem stetjem pri eni ali pri drugi...


Nobena nima prav. Nenka je noseča 32 6/7, ti pa 32 5/7.

(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 12:24:13   
Anonimen
jutro!

še spet en zombijski dan pri meni hehe user posted image
mi je že prav rutina ratala, tak da ni panike...

trgovine: jaz se tut pošteno ahtam, ker ljudje so tak nesramne, da te za blagajno kar potisnejo z vozičkom... eno tetko sem skorajda zarad tega oklofutala... vešča stara bi lahko vedla da se to ne dela... user posted image

mam pa spet eno vprašanje punce... in to resno vprašanje... včeraj sem imela lep kup izcedka... bil je prozorne barve, brez vonja in izgledal kot žele... a mogoče veste kaj bi naj to blo?

glede živahnosti... moj user posted image ma baterije v riti, tak da user posted image
en popadek sem tut že preživela user posted image
pa včeraj zvečer sem še doživela močno vrtoglavico, da sem skoraj skup padla...
jaz vam povem, da bom menda res šla še ta mesec rodit... vsaj filing mam taki user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 12:33:43   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: laliela
jaz vam povem, da bom menda res šla še ta mesec rodit... vsaj filing mam taki user posted image



Pa kam se vam tok mudi.user posted image Sem šla prav pogledat, imaš rok šele 20. 9. Nič prehitevat po desni prosim, smo še ostale prej na vrsti za v P. user posted image

Jaz sem pa tok dobre volje.....sem preko FB našla Anejevo vzgojiteljico iz prejšnjega vrtca. Anej namreč zelo pogreša svoj prejšnji vrtec in vsakič ko se peljeva tam mimo, reče da bi šel on pa tja na obisk v "njegov" vrtec. No in me je že poklikala nazaj in rekla, da je ful vesela, da sem se oglasila in da bodo res veseli, če se oglasiva z Anejem. No in najbrž bova šla še ta teden tja na obisk, Aneju pa ne bom nič povedala, en dan ga bom samo doma zadržala in bova šla. Pomojem bo presrečen.

brezobzirni ljudje v trgovinah in pd lokacijah...me žalosti, da imate take izkušnje. Jaz ponavadi kar s pogledom "ubijem" . sploh ko npr v trgovini rečem če lahko samo malo da pridem mimo (ker zasedejo ves vmesni prostor med policami, da še suhica ne bi mogla mimo), pa se lih tok umaknejo, da se jaz s trebuhom komaj mimo spravim (pa imajo še prostor). So pa starejši bolj brezobzirni kar se tega tiče. Ampak jaz jih sam "ubijalsko" pogledam, da jim dam vedt, da so "Kozli" user posted image

Kaval in srečanje...rezervirano za vseh 12, ki smo na seznamu. Torej rezervacija je narejena za 13.8. ob 19h na ime Lampelj. Nisem pa nil omenila, da jih bomo še 12 švercale zraven user posted image , tak da ob prvi user posted image najbrž še ne bodo začudeni, ko bomo pa vse začele kapljati na kup, bo pa pomojem še pestro in res se bo cela gostilna za nami obračala. Katera bo "dežurni fotograf"?


< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 9.8.2010 12:36:47 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 12:55:58   
Anonimen
Hej čveke!
Ma jaz pa čakam na mail kdaj bo katera kaj objavila na 2.delu pa le danes vidim, da smo že 3.del odprle user posted image

No jaz sem po 14dneh sama doma, še 14dni dopusta potem pa porodniška. malce gnezdim ampak ne pretiravam, se mi zdi, da imam še dovolj časa da vse poštimam, brezveze, da se "preteram". tako da nekaj naredim pa potem lepo počivam pa spet nekaj naredim pa.... user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 13:01:10   
tejči28
IZVIRNO SPOROČILO: laliela



mam pa spet eno vprašanje punce... in to resno vprašanje... včeraj sem imela lep kup izcedka... bil je prozorne barve, brez vonja in izgledal kot žele... a mogoče veste kaj bi naj to blo?




to bi znal bil čep.Sicer se čep lahko lušči tudi do 2-3 tedne preden greš zares rodit. Zmenle smo se,da ne bomo začele hodit prej v P kot po 24.8. Tak da na easy prosim.user posted image


To po trgovinah gre menu tudi na živce,da so tak nevljudni,da se sploh ne ukmanejo in imajo vozeke čez celo in pol te še grdo pogledajo,če rečeš malo samo.Mislim halo,jaz začnem kar glasno komentirat,da kaj takega pa še ne,kaka olika.user posted image Sploh,če se mi mudi in sem slabe volje, za popuser posted image


Tinkatonka to pa bo lepo presenečenje za Aneja,se bo super imel tisti dan.user posted image user posted image

12 user posted image na kupu,pa 12 user posted image v trebuščkih velikih to pa bodo debeli gledali.user posted image


< Sporočilo je popravil tejči28 -- 9.8.2010 13:03:37 >


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 13:05:06   
tpmc
Čao pupe! Vidim da še vse 2v1, čeprav je pri dveh že poleg zalcy rdeč napis. Torej boste avgustovke. Želim vama lepo in uspešno nosečnost :)

tejči pridna si glede seznama, bravo user posted image

cotke iz P - jaz imam še zmeraj pripravljeno 50 in 56. Oboje z dolgimi rokavi. Zase pa mam ene hlače, tudi z gumico še, kupljene v h&m. Zloženo pa imam v torbi ki sva jo dobila zdraven vozička.

previjalna torba - jaz sem kupila od Aventa. Ima previjalno oblogo, prostor za shranit podlogo. Vrečo za umazano perilo. Karabin za obešanje ključev. Termalni predal z predalčki za stekleničke. Mrežico za oblačila in posebne predale za posodico za hrano, dudke,kremice in te fore. Ko osvojim to torbo bom vse najdla z lahkoto, ker te velike torbe so dobesedno velike in mobitel, ključe,itd iščem kot budala. Je bla dražja ampak zaenkrat mi je odlična.

sobica - midva sva jo ta vikend končala. Edino kaj sva naredila narobe je da sva kupila napačne lajstne in moreva po druge. Te bova pač porabla drugje, ampak sem vseeno želela da bi bilo že končano. Sva pa naredila črke ki tvorijo ime najine pupe sama, pa jaz sem ji na platno narisala eno sliko pa posvetilo poleg. Sem rekla ko bo vedla da sva se tako trudla nama je "dolžna" sto risbic ki jih bo sama narisala user posted image

izcedek - jaz ga imam tudi, prozoren, tu in tam rahlo rumenkast, v veliki količini. Videti je kot žele, hlačke menjavam ko nora. Na pregledu pa je G rekla da je vse super, tudi urin ko sem dala..

čaj iz mal.listov - jaz ga že pijem, sem ga v petek kupila v lekarni in ga spijem pol litra na dan. Meni je dober :)

srečanje mb - v petek sem mela laboratorijski pregled,.. spijem ono in mi reče da naj pridem za eno uro nazaj. Zmes sem skočla po čaj potem pa nazaj. Prišla sem po deseti uri nazaj in potem nisem uspela več, žal žal.. ste se fajn načvekale? Naslednjič pa res pridem če bo srečanje, če ne pa takrat ko bodo vozički poleg mizice :) sem pa kooomaj najdla lekarno lah,.. sem jaz neka mariborčanka user posted image

nespečnost - joj, do zdaj nisem imela težav zdaj pa so nevrjetne in prav komaj čakam da bo konec. Ne najdem več položaja zase, nikakor. Komaj se vstanem iz postelje, lulam na vsake pol ure, zgaga pa me tako peče kot nikoli.. kot da bi prav neko kislino spila. Me je pekla že, ampak to polovica ni kak me zdaj.. Pa na bruhanje mi gre in res ni prijetno. Danes grem po donat,..

porod - psihično sem pripravljena zelo, fizično pa se malo bojim da ne bom zmogla, ker sem res na minimalnem z energijo. Hodim ko pingvin, komaj še lezem dobesedno...

ravnokar kuham kavo za dedeka in babico, gremo zdaj na kosilo. Študiram o kmečkih turizmih in ne vem.. bomo šli vrjetno kar k antonu v cerkvenjak. Samo zdaj deda nekaj komplicira da bi šli nekam v konjice.. ah ah.. nič se slišimo še, bodite pridne in pazite nase!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 13:05:30   
archie
jp, prevec se vam mudi! ustavite se malo. saj september je ja tako lep mesec za praznovanje RD user posted image user posted image

Tinka: super za vzgojiteljico!! A mi zdi, da bo A. tega fuuuul vesel!! user posted image user posted image se dobro, da imamo FBuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka
brezobzirni ljudje v trgovinah in pd lokacijah...me žalosti, da imate take izkušnje.


jaz pa na sreco nimam nobenih slabih izkusenj. (tok-tok).


IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka
Kaval in srečanje...rezervirano za vseh 12, ki smo na seznamu. Torej rezervacija je narejena za 13.8. ob 19h na ime Lampelj.


uuuuu, pa se petek 13. je user posted image user posted image user posted image


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
9.8.2010 13:30:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lillchy123)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 14:00:29   
sanje2
hay user posted image !

res ste čveke user posted image user posted image user posted image  za vas,..

tejči: nisem vedela da je to lahko čep, in da se tolk prej začne,.. no jaz imam zadnje čase tudi to, včasih kar vredu priteče, in res je prozorno - rumeno,..moram uporabljat dnevne vložke, drugače so hlačke kar mokre,...

aja nadka hvala za pomoč

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 14:09:30   
katrinka
srecanje...hehe...svercale bomo se dodatnih 12...heheuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nesramni ljudje - uf,jaz se takoj skregam ce je treba,tiste ki me poznate veste da ze tko bolj na glas govorim - ne zanalasc,tko je ze od nekdaj,in k se jaz zacnem dret...ufff - vedno dosezem svoje, jaz se tud trudim umaknt starim,pa invalidom pa noseckam...isto pricakujem,
a ste vidle k so ponekod po vecjih centrih naredili parkirisca rezervirana za nosecke in mamice z vozicki...ful lepouser posted image

(odgovor članu sanje2)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 14:42:46   
Lenca78
No tako jaz sem doma, sem imela včeraj pestro. Kr na enkrat se mi je nenormalno zavrtelo in mi je odneslo tla pod nogami in srečnica kokr sem sm prletela s trebuhom direkt v rob postelhe. Pol he bla pa panika ker male do danes zjutraj nisem več čutila, zato sm se odločila in šla se pokazat v P v Lj kjer so bli danes za razliko od zadnjič ful prjazni. No naredil so mi ctg, uz pogledal vodo in na mojo velko veselje se je mala vmes končno zbudila in že veselo brca, sam so me hotl vseen za en dan obdržat na opazovanju pa sm podpisala da grem na lastno odgovornost domov. Res mi ni 24 ur tm ležat. No drgač pa so mi uz naredili 3x in baje ma mala ze 3kg ajoj kok to raste :) bomo vidl. Zdej pa držat pesti da bo vseen vse ok pa da nam rabla še nazaj hodit.

Lep dan vsem še naprej

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 15:45:50   
ŽanaTaja
Hejjj..

Lenca78 to pa ni bilo ravno fajn...in veš, tudi moja pupi ima že skor 3kg..2909...tko da bova res imeli pravi babikiuser posted image user posted image

Kam oz komu pa naj sporočimo ko bomo rodile, al se same pofočkamo ko pridemo, k pri julijkah je dala ena mobi št in so ji poslale sms in je ona objavila ko je lahkouser posted image

Razmišljam, kaj naj oblečem naši princeski iz P domov in mi nič jasno...kaj boste ve svojim oblekle??? Da mal preberem in dobim kakšno idejo...

Moja žaba ima danes aerobikouser posted image  me tko zbrca da komi stojim...user posted image
No moj gre danes ob 18.15 v šolo za očete, da lahko plača in dobi potrdilo o prisotnosti pri poroduuser posted image

Lepo boditeuser posted image

(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
9.8.2010 15:47:51   
teodora75

IZVIRNO SPOROČILO: archie

jp, prevec se vam mudi! ustavite se malo. saj september je ja tako lep mesec za praznovanje RD user posted image user posted image

Caki caki, ampak me smo zmenjene za 1. oz 2. oktober ane :)
Ja zdaj malo berem se forum Oktobrke, da 'padem v pravi filing' user posted image

T.

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?