|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 12:55:10   
nenka7
ok, potem je špikanje čisto normalno... sem se potolažila!!

jaz sem kupila v milerju paket eko pleničk za prvih 14 dni do 3 tedne, potem preklopim na pralne... imam pa moltex. in kasneje upam, da se mi s tem ne bo treba več ukvarjat katere in kakšne... mi je pa jasno, da je to kar problem izbrati prave, ker kot pravite, vsaki ritki ne pašejo vsake pleničke!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 12:57:10   
mala2001
Jst sem kupila dm-ove, ker ima lidl samo od 4kg naprej... En paketek št. 1 in 1 paketek št.2., pol pa itak ponavadi obiski prinesejo v darilo, pa vsak kupi znamko ki misli da je najbolj ok, in takrat sprobaš... Nam so se najbolj dopadle iz lidla, moram pa še Mullerjeve probat. Pamperske mi niso bile všeč... ampak to je bilo že doooollgo nazaj.

Bolečine: mene so v 1. user posted image dajale zadnji teden, sedaj me že od pred meseca dni nazaj.... to ni pokazatelj....


Katarinka - poročaj o pregledu!

(odgovor članu Inčy)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 12:57:35   
nadka30
maca jaz se bom dala testirat za streptokok b, grem drug teden pa odvzem brisa.
Je pa tako da tiste, ki imajo carski rez tega ne rabijo, ker vsak otrok rojen z carskim rezom dobi to cepivo avtomatično in baje tisti, ki se rodijo prehitro mislim da če se rodijo do 36t tudiuser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 12:59:31   
bambinca
katrinka drva so naročena za ta tedenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 13:00:16   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Inčy

Klemcy - glede pleničk se jaz že zelo dolgo ubadam, katere kupit. Sem se zdaj odločla, da bom za prvič kupla male pakete, da sprobam, ker v MŠ so nam rekli, da je zadnje čase veliko alergij na te preljube pamperske. Zdaj pa ne vem ... Mullerjeve pa so baje predebele - vsaj tak pravijo nekatere mamice. Jaz sem se odločla, da ne bom nikogar več poslušala in bom kar sama preizkusila material user posted image Vsaka ritka je drugačna, tak da bomo od začetka pač malo preizkušali user posted image


Jaz bom takole rekla...pri prvem smo imeli Pamperske, pa so bile OK za začetek, kasneje je dobil hudo vnetje ritke, samo da je Pampersko pogledal. Pri drugem smo imeli Müllerjeve pleničke in so bile super, na Pamperske je bil alergičen. Pri tretji bomo uporabljali DM-ove Babylove in Pampersk tud pogledam ne.

Jaz sem ravnokar iz pregleda. CTG nakazuje manjše popadke, urin ni ravno najboljši. Naslednji teden 17.8. (tejči, to je za seznam) imam pregled v APN, CTG in UZ, poleg tega pa še diabetologa. Mi je pa dejala danes G, da naj računam, da bom ene 14 dni pred PDP sprejeta v P, da bodo znižali odmerek inzulina in potem sprožili porod.

(odgovor članu Inčy)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 13:01:06   
nenka7
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

imam pa en mali problemčeh danes svojega bejbija skoraj nič kaj ne čutim, malo bom še počakala upam da se prebudi drugače pa bom šla na pot, mal čudno mi je.Po resnic povednao kako ej bilo pa v prvi nosečnosti pa se ne spomnimuser posted image user posted image user posted image .
Kaj pa ve čutite bejbije kaj majn sedaj ko smo že skoraj pri koncuuser posted image user posted image user posted image



jaz še nisem pri koncu, še vedno imamo fuzbalsko tekmo prav vsak dan, cel dan, tako da težko rečem. ampak mislim, da je tvoj plan pravi. če user posted image ne boš čutila, kar pojdi da ti pogledajo kaj se dogaja. nikoli ne težimo preveč, to morate imeti SKOS pred sabo!!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 13:01:42   
sarcy21
Evo mene včeraj se je potem vse skupaj umirilo pa smo mal počakal itak sem imela danes pregled oz. mi je naredila bris za streptokok pa me je še mal pregledala Danes že izvem izvide bobo mal pohiteli za vsak slučaj včeraj sem se pa naročila Šla sem v Dravlje sicer je blo malo dražje ampak sem zadovoljna ker sem imela Uršulo Reš in je bla res fulll prijazna me je še celo pregledala in hotela narediti ctg samo sem ga imela včeraj pa potem nism šla še na ctg.

Glede premikov tudi naša punčara se je čisto umirila ni več brck le še tu in tak kak premik vendar sem spet vzela Angel Sound kadar me malo zaskrbi pa preverim


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   [Brisano sporočilo]
10.8.2010 13:04:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 13:10:02   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Tinka - kot sem včeraj napisala - če lahko zadržiž uhajanje, potem je urin - meni je pri Boru na koncu vsake toliko kaj ušlo, ampak ko mi je pa voda začela odtekati, sem pa tako probala in potem takoj vedela, da ni urin. Če boš šla v P in če ti voda res odteka, boš ostala notri - ker z razpokom mehurja te ne spustijo več ven



v bistvu je tako, da mi je že v prvi user posted image odtekla malo vode (na dan poroda) in sploh nisem čutila odteka, dokler nisem vidla, da sem mokra po stegnu in potem zagledala lužo na tleh: ni bilo časa probavat al lahko zadržim ali ne user posted image . Tokrat sem šla na wc, ker me je tiščalo lulat in sem tudi se polulala, le popolnoma premočen ščitnik, ki nima vonja me je zmedel...vem pa da če bo na pregledu potrjeno, da mi odteka plodovnica, da me bodo zadržali. Imam pa jutri tudi pregled (sicer pri nadomestni G), pa če danes ne bo več "mokrih ščitnikov" potem bom kr počakala do jutri, pa naj me še vaginalno pregleda. Čeprav me je kr mal strah teh pregledov "odprtosti"; ker res niso prijetni. user posted image V kolikor pa se mi bo danes zgodilo še enkrat isto, se grem raje pokazat v P.


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 13:10:05   
nenka7
sarcy21, super da je vse ok, vendar verjetno da boš kmalu šla v rim... vse tako izgleda, če se je pupika umirila pa sploh!! no, samo da ne bo prezgodej. jaz upam da bom ostala SEPTEMBRKA!!! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 13:14:27   
mala2001
Nadka, pejt na en sladoled in mal gore dole po stopnicah, pl se pa ulež in malo počakaj.... če ne bo brcik, se pa pejd pokazat.

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 13:20:29   
tpmc
punce punce, ne še rodit! Avgustovke še ne rojevajo na veliko zakaj bi me septemberke.

plenice - jaz sem kupila pampers new born in pa ene naslednje, to pa zato ker ima Leclerc res mega pack za lepo ceno in če bo še kdaj taka super akcija kupim pampers drugače so mi predrage. Imajo pa zdaj 4-9kg znižane, 150 jih je v paketu.

kis - a bo katera prala s kisom?

(odgovor članu mala2001)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 13:24:32   
benika
Tinka, ne še rodit, ti moram v petek ene lepe pozdrave predatuser posted image

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 13:25:45   
nenka7
kis - jaz sem ga že kupila, ampak bolj zarad pralnih pleničk, da ne bodo preveč trde... jih morm še ene 2x oprat, da dobijo pravo vpojnosti in ta drugič bom dala kako žličko kisa zraven... ne vem, če deluje, ampak recimo da ja user posted image

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 13:37:07   
tejči28
jaz sem tudi danes imela prvi ctg,vse vredu in spet čez en teden,če pa bi bilo karkoli narobe,pa takoj v P.Taka so bila navodila.Sem pa po pregledu srečala natalijo28 in sma šle na hitro kavo.user posted image user posted image

Ojej punce,ta avgust bo pa kar pester kolko vidim.Bo kar nekaj porodov prej.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 13:37:17   
tejči28
user posted image   Naši       pregledi!  user posted image



user posted image    Redni pregledi  user posted image




11.8. almera ,malecka_mateja,tinkatonka
12.8. archie,hanizali,corfu,laliela
16.8. amelie010
17.8. božička09 ,benika APN
18.8. inčy,mala,tpmc,bambinca,nenka7
19.8. natalija28
20.8. eva2010,izabelina,klemcy
23.8. katrinka
25.8. teodora75,lillchy123,mala2001
        tannya,janjja
27.8. lenca78
31.8. natalija28,T.Z.
07.9. nadka30
08.9. natalija28



 user posted image    UZ pregledi    user posted image




12.8. archie
16.8. katrinka
17.8. benika
18.8. tpmc
31.8. T.Z.




  user posted image    CTG      user posted image



11.8. malecka_mateja,tinkatonka
12.8. archie,hanizali
16.8. katrinka
17.8. tejči28,benika
18.8. tpmc,bambinca
20.8. malecka_mateja,tinkatonka
23.8. katrinka
25.8. lillchy123,mala2001
26.8. sanje2
27.8. lenca78
31.8. T.Z.



(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 13:40:00   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Tinka, ne še rodit, ti moram v petek ene lepe pozdrave predatuser posted image


aja....no pol bom pa res še počakala user posted image Srečanja itak ne smem zamudit.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 14:06:55   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: nenka7
jaz sem kupila v milerju paket eko pleničk za prvih 14 dni do 3 tedne, potem preklopim na pralne... imam pa moltex. in kasneje upam, da se mi s tem ne bo treba več ukvarjat katere in kakšne... mi je pa jasno, da je to kar problem izbrati prave, ker kot pravite, vsaki ritki ne pašejo vsake pleničke!



Moltex? Kje? Za koliko? Zakaj ravno te?

Jaz plenick se nisem nic kupovala. Le zakaj?! Saj imam se 6t do konca! Dogaja se pa itak nic ne. user posted image (tok-tok)

Hej, ce boste vse sle rodit ze avgusta, a se bom potem sama s sabo pogovarjala in se z 2 ali 3 user posted image , ki nameravajo res ostati septembrkeuser posted image

Sarcy, super, da se je vse skupaj umirilo!

jaz grem danes sele po posteljico. Jogija tudi se nimam namena kupit. Pa saj se niti porodniske nisem nastopila. Ne, ne, meni se res nikamor ne mudi user posted image user posted image user posted image

Jaz perem z praskom Sensitive ter dodam mehcalec sensitive. sem pa zacela uporabljat pralne kroglice in res dam notri pol manj praska in mehcalca kot prej. Ne izpiram dodatno. ne susim v susilcu (ga nimava).


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 14:08:07   
Izabelina
Srečanja itak ne smem zamudit.


še posebi, ker je na tvoje ime rezervacija user posted image

kako ste dans kej user posted image ? js sm supr, zgaga me mal daje ampak sm ubrala nov način boja proti temu: manjši obroki... (sicer je to težko, če je kej dobrga za pojest)... bom vidla zvečer...

v babiški šoli sm vidla razstavljene predmete, k jih dobiš v paketu, sm pogledala kašna je previjalna in je leepa... user posted image ma na predalu... user posted image sam še doma jo je treba namontirat pa bo...

zdej pa u nove boje!


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 14:09:45   
Klemcy
IZVIRNO SPOROČILO: nenka7

klemcy, koliko časa pa že imaš te bolečine?? ker meni so se ravno začele, pa me zanima, koliko časa jih že imaš, ker toliko časa bo moj user posted image morda še počakal... zdej se v bistvu vsakega dneva veselim, da se še ni zgodilo, rada bi prišla vsaj do 36. tedna, to je pa še cele 3 tedne!!


Že kakšna 2 tedna. Ampak tako kot je napisala maca29, da so to bolečine zaradi pritiska glavice ob medenično kost, tako da kar brez skrbi.

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 14:33:01   
mala
Vidim, da bojo naši Septemberčki počasi začeli prihajatiuser posted image user posted image , no jaz imam še čas, sem šele nastopila 33t tako da vsaj še nekje do sredine Septembra ne grem v Rimuser posted image .
Pa še vozička nimam, da o imenu ne govorimo...se ne morem odločituser posted image  V glavnem ni še vse pripravljeno...

Tinkatonka in Katrinka - poročajta kako je bilouser posted image

Pleničke - tudi mi smo imeli pamperske, probali pa že pomoje vse znamke na tržišču in zaenkrat nam samo pamperske odgovarjajo tako, da bomo tudi s temi začeliuser posted image

Naš malčekuser posted image  dela že ornk premete po trebuhu in včasih že dobim v rebra kakšno konkretno brcouser posted image , mi je pa full všeč ko nogico, rokico ali ritko lahko že otipam čez trebuhuser posted image -nepozaben občutek..



_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 14:47:30   
amelie010
Archie, eno zraven računaj za čvekanje, jaz imam prepoved bit kaj drugega kot septemrerka, ker moj mož šele zadnje dni avgusta pride domov. user posted image



< Sporočilo je popravil amelie010 -- 10.8.2010 14:49:03 >

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 14:56:59   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: amelie010

Archie, eno zraven računaj za čvekanje, jaz imam prepoved bit kaj drugega kot septemrerka, ker moj mož šele zadnje dni avgusta pride domov. user posted image




juhuhuhu!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu amelie010)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 15:14:47   
maca29
:):) PLENIČKE meni jih bo bodoča botrca prinesla iz mullerja da jih sprobamo ker tu na koroškem nimamo tega centra.Pri prvem pa smo meli pamperske in zdej cenovno so res malo drage za naše žepke user posted image Me pa zanima a majo v mullerju tud un termometer za uhico in če ve katera kakšna je cena ??v lekarni pride okol 50 eurov kar je pa kr dost se mi zdi.


_____________________________

11.06.2003 smo dobili prvega sinka
28.08.2010 je privekal naš drugi

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
10.8.2010 15:34:11   
tejči28
jaz sem ga kupila v lekarni,sem pa jih videla tudi v baby centru žal pa se ne spomnim cene,če pogledaš na internet.za muller pa nisem čisto ziher,če jih imajo.

pleničke bom jaz prvo imela pampers,ker imam bon od dm,za naprej pa bomo videli kere ji bodo pasale,za dominika mi ustrezajo lumpijeve in samo te kupujem,pa tudi cenovno so ugodne.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu maca29)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




kopanje bazen
Happy nosečka

Ali priporočate kopanje v bazenu nosečkam, ter kdaj?

sploh ne (63%)

da, celo nosečnost (22%)

prvo trimesečje ne (4%)

drugo (10%)


Število vseh glasov: 98

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!