|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:12:36   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

ker 90 % mojih kolegic, znank, prijateljic in vsega kar je rodilo ima spravljen poscan nosečniški test s pluskomuser posted image . To mi je pa rahlo nenavadno.


Amapk nekaj me zanima - a ni tako, da na teh testih pluski in minuski, no karkoli pač se že pokaže, čez čas zbledijo. Če se prav spomnim, na navodilu vedno piše, da po nekem določenem času naj se testa več ne gleda, ker se "podatki" na njem spremenijo.

V čem je potem fora poscano palčko hraniti, na kateri je že vse zbrisanouser posted image


Ampak čedalje bolj se mi zdi, da je šel svet v maloro. Mislim, kot da je imeti otroka zadaj pa neka uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zadeva. Saj ni čudno, da so sodobni sončEki tak ubrisani, če so mame že pred nosečnostjo zblojene, med nosečnostjo pa še bolj user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:12:45   
ronja
če je že ženska tolk ubrisana pod vplivom hormonalnih zadev, da vsaj dec ni tolk, da bi ji reku, da je to budalaština. Ma si ne predstavljam svojega, da bi mu sred dnevne sobe razstavila odlitek nosečniškega trebuha


volga, čaki, ko ti ga bo snaha privlekla - in to dva! Da ju boš morala met v dnevni sobi!user posted image

Ja, klemy, je razlog, da lažje sprejemam drugače misleče - imam precej ubrisano familijouser posted image , sploh sestra ima svoje fore take, da včasih ne veš, a bi se smejal, al jokal (če sem v dilemi, vedno zberem prvo), ker resno se o tem res ne morem z njo pogovarjat... Ona pa mi čisto resno razlaga, kako z nekim mantranjem spremeniš gensko zasnovo v celicahuser posted image ... pa to je moje področje (ne mantranje, ampak genetika, recimo)...

Tako da: kar nikomur ne škodi, me ne moti. mi je pa dostikrat smešno, to pauser posted image .

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:13:09   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Teta od mojega očeta je po stanovanju obešala kondome - uporabljene, ki jih je kje našla (je bila samska in niso bili njeni, ker ni vedela, čemu to služi).



Kaj pa veš - mogoče so bile pa to njene trofejceuser posted image .

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:14:08   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*


Mi bomo v kratkem menjali umivalnik v kopalnici - pa lahko tvoji teti starega podarimo, da bo imela kompletuser posted image



bom vprašala pa ti javim!user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:16:26   
ronja
Nejcko, teta od mojega očeta je bila samska, brez otrok. Moja sestra je samska, brez otrok. tako da po moje ni fora v nosečnosti in otrocih... Pač ljudje spravljajo različne stvari, imajo različne vrste spominov, recikliramo različne stvari, eni nastavljajo jajca po sobah... Pač - smo različni, a ni to fajn?user posted image Lej, koliko smo se danes prerežale izključno zaradi te različnosti? Obe imava lepši danuser posted image ... Dokler nikomur ne škodi, je vse ok.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:17:17   
ronja
Ma, pikica, je bila že stara gospa, jih ni več rabila (mena, pa to...) Pa tudi na sprehodih jih je pobirala, tako da so sorodniki vedeli, od kod ji to.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:17:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

ker 90 % mojih kolegic, znank, prijateljic in vsega kar je rodilo ima spravljen poscan nosečniški test s pluskomuser posted image . To mi je pa rahlo nenavadno.


Amapk nekaj me zanima - a ni tako, da na teh testih pluski in minuski, no karkoli pač se že pokaže, čez čas zbledijo. Če se prav spomnim, na navodilu vedno piše, da po nekem določenem času naj se testa več ne gleda, ker se "podatki" na njem spremenijo.

V čem je potem fora poscano palčko hraniti, na kateri je že vse zbrisanouser posted image


Ampak čedalje bolj se mi zdi, da je šel svet v maloro. Mislim, kot da je imeti otroka zadaj pa neka uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zadeva. Saj ni čudno, da so sodobni sončEki tak ubrisani, če so mame že pred nosečnostjo zblojene, med nosečnostjo pa še bolj user posted image



Podčrtan in poboldan podpis.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:18:43   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

ker 90 % mojih kolegic, znank, prijateljic in vsega kar je rodilo ima spravljen poscan nosečniški test s pluskomuser posted image . To mi je pa rahlo nenavadno.


Amapk nekaj me zanima - a ni tako, da na teh testih pluski in minuski, no karkoli pač se že pokaže, čez čas zbledijo. Če se prav spomnim, na navodilu vedno piše, da po nekem določenem času naj se testa več ne gleda, ker se "podatki" na njem spremenijo.

V čem je potem fora poscano palčko hraniti, na kateri je že vse zbrisanouser posted image




No, jaz sem svojo poscano palčko vrgla včeraj v smeti... je nisem namenoma imela 2 meseca doma, ampak sem jo iz 'varnostnih' razlogov pospravila v škatlo pa v predal (na hitro je bilo treba nekam it, firbcev pa prevečuser posted image )... pa seveda pozabila nanjo. In plusek se še lepo vidi, samo malo bolj rumeno ozadje je. Zakaj bi jo pa imela za spomin pa tudi jst ne vem. No, kakor komu drago. Eni pač vse shranijo, ane? Eni poscane palčke, drugi crknjene živali, kaj češ.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:55:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pač ljudje spravljajo različne stvari,


Moževa sorodnica je imela v omarah shranjene ogromne količine sladkorja, mil, šamponov in podobnega. Moja prateta pa je vse obleke shanjevala original zapakirane pod posteljo. Sama in njen mož sta nosila 40 let stara oblačila, tisočkrat preprana in zašita na vseh koncih. Moja babica ima 40 let stare noče in posodo, nove spravi v omaro v spalnici. Vsi našteti so bili povojna generacija, ko je manjkalo najosnovnejših potrebšin. Danes si niti v sanjah ne predstavljamo, kakšno hudo pomanjkanje so morali trpeti, da se razvijejo tako močni ohranitveni obrambni mehanizmi.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 12:06:35   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

ker 90 % mojih kolegic, znank, prijateljic in vsega kar je rodilo ima spravljen poscan nosečniški test s pluskomuser posted image . To mi je pa rahlo nenavadno.


Amapk nekaj me zanima - a ni tako, da na teh testih pluski in minuski, no karkoli pač se že pokaže, čez čas zbledijo. Če se prav spomnim, na navodilu vedno piše, da po nekem določenem času naj se testa več ne gleda, ker se "podatki" na njem spremenijo.

V čem je potem fora poscano palčko hraniti, na kateri je že vse zbrisanouser posted image


Ampak čedalje bolj se mi zdi, da je šel svet v maloro. Mislim, kot da je imeti otroka zadaj pa neka uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zadeva. Saj ni čudno, da so sodobni sončEki tak ubrisani, če so mame že pred nosečnostjo zblojene, med nosečnostjo pa še bolj user posted image



Nejcko, soseda ima enako staro deklico kot Uš, se pravi da je bilo februarja 5 let od lulanja...in cb še vedno kaže nosečnost. Mi je ravno dva tedna nazaj kazala njeno škatlo spominov...
Zakaj  ne vem.
Se pa močno strinjam s tvojim zadnjim stavkom.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 12:09:05   
ronja
No, jaz sem hrček, ki špara tudi pregorele žarnice (zdaj ne več, ker so varčne, pa niso tako fajn oblik za okraske delat), čeprav nisem trpela nobenega takega pomanjkanja... Samo za vsako bedarijo imam problem stran vršt, ker imam kako idejo, kako to uporabit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 12:10:18   
uškinamama
Ronja, ti toliko stvari delaš, da sem jaz utrujena samo da te berem. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 12:18:23   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Danes si niti v sanjah ne predstavljamo, kakšno hudo pomanjkanje so morali trpeti, da se razvijejo tako močni ohranitveni obrambni mehanizmi.


Sam si pa še vedno ne znam predstavljat kakšno pomanjkanje je trpela tista ronjina žlahtnica, ki je spravljala ponucane kondomeuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 12:20:25   
ronja
a si predstavljaš živet z mano?user posted image (pa škatlo pregorelih žarnic, starih vijakov, kosi razbitih ogledal, pa kupom druge navlake - da o kupih blaga in starih oblačlil, ki jih bom nekoč predelala v otroške cotke, ipd... ne govorimuser posted image )... ne hvalim jaz zastonj lubijauser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 12:21:14   
ronja
Sam si pa še vedno ne znam predstavljat kakšno pomanjkanje je trpela tista ronjina žlahtnica, ki je spravljala ponucane kondome


a ne poznaš pravljice... "čez sedem let vse prav pride..."user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 12:43:24   
skuštrana
ki je spravljala ponucane kondomeuser posted image .


Ronja, sorry, ampak ta ni imela na podstrešju vse pošlihtano, a ne?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 12:51:28   
ronja
skuštrana, meni se ne rabiš opravičevat, jaz je niti poznala nisem. Vem pa, da so meli ta problem z njo, da je niso mogli prepričat, da naj neha...
Ma, ni vedela, kaj je to, njej je bilo zanimivo, lepo, kaj pa vem...

Moji mami so pa tiste abstraktne slike, ki jih ima navešene po sobi, lepe... pa uokvirjena cedila in kuliji... Jaz ne bi mela ne enega ne drugega. Pa tudi kokošljih jajc po kotih ne. Ampak vse to imajo ljudje v moji bližnji družini po svojih sobahuser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 13:00:57   
skuštrana
Moji mami so pa tiste abstraktne slike, ki jih ima navešene po sobi, lepe... pa uokvirjena cedila in kuliji... Jaz ne bi mela ne enega ne drugega. Pa tudi kokošljih jajc po kotih ne. Ampak vse to imajo ljudje v moji bližnji družini po svojih sobahuser posted image .


Ma, to še do neke mere razumem, ampak rabljeni kondomi. Bljek. Bljek, bljek.

Sicer pa moja babi je tudi en tak kaliber, da ga ni. Živi skupaj s sinom in snaho pa vedno pregleduje vse smeti, če so slučajno kaj uporabnega stran vrgli in potem prinese nazaj. Reciklira user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 13:13:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No, jaz sem hrček, ki špara tudi pregorele žarnice (zdaj ne več, ker so varčne, pa niso tako fajn oblik za okraske delat), čeprav nisem trpela nobenega takega pomanjkanja... Samo za vsako bedarijo imam problem stran vršt, ker imam kako idejo, kako to uporabit.


Ja, sam ti zbiraš, ker boš stvari uporabila, jim dala nov namen, so ustvarjalna zaloga. Tebi je žarnica uporabna, če bi jih jaz zbirala, bi bile pa samo še en dodaten dust conector, ker v njih ne vidim umetniškega potenciala user posted image .
Primer z zbiranjem zaradi vojne sem dala zgolj kot primer, kako smo danes v določenih stvareh v popolnoma drugi skrajnosti, ker si večina lahko privošči veliko, hrano celo mečemo stran, imamo vsak teden novo torbico ipd.,
Ljudje res zbirajo vse mogoče in se mi to zdi čisto fajn, v kolikor jim prinaša obuček zadovojstva, pa magari, če zbirajo prtičke, slike ali rabljene kondome (mogoče kot spomin na užitke user posted imageuser posted image . Se mi pa zdi problematično, če določene stvari zbiraš in kopičiš, če so zgolj sredstvo za prikrivanje problemov. Umre sorodnik in še čez 10 let skrbno hraniš vsak kos oblačila - ker se ne moreš soočiti z izgubo. Šparaš vse otrokove copatke, zobke, bodije, slike,.. pa čeprav je star že 40 let in ima zdavnaj svojo družino, ker se ne moreš soočiti s tem, da je odrasel,.. Vse sobe napolniš s škatlami in miljon nepotrebnih stvari, da zapolniš občutek osamljenosti v velikem stanovanju,... ipd.

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 19.8.2010 13:15:16 >

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 13:16:22   
ronja
Haha. Pri nama je problem, če gremo kdaj s taščo skup v štacuno (kao bo lažje kupovat, ko bo ona otroke tačas gledala): pa kaj boste to kupovali, to mamo mi doma (recimo milo za rokeuser posted image - to ja porabiš, tut če eno stoji 1 mesec, ni taka huda stvar, a ne?user posted image pa krema za roke, za sončenje, pa korenje,... nič ne bi smeli kupit, hehe)
Po drugi strani bi pa kupla vsako bedarijo, ki bi bila Ronji všeč, hehe. Naj ima veseljeuser posted image , samo mal težko je bilo tiste žoge na morje vlečt, ko smo meli že vsega polnouser posted image . Ampak so se igrali z njimi na morju - itak lahko uganete, kdo je mel največ veselja z žogouser posted image .

off topic: skuštrana, ful mi je všeč tvoj podpis: "A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 13:17:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Haha. Pri nama je problem, če gremo kdaj s taščo skup v štacuno (kao bo lažje kupovat, ko bo ona otroke tačas gledala): pa kaj boste to kupovali, to mamo mi doma (recimo milo za rokeuser posted image - to ja porabiš, tut če eno stoji 1 mesec, ni taka huda stvar, a ne?user posted image pa krema za roke, za sončenje, pa korenje,... nič ne bi smeli kupit, hehe)
Po drugi strani bi pa kupla vsako bedarijo, ki bi bila Ronji všeč, hehe. Naj ima veseljeuser posted image , samo mal težko je bilo tiste žoge na morje vlečt, ko smo meli že vsega polnouser posted image . Ampak so se igrali z njimi na morju - itak lahko uganete, kdo je mel največ veselja z žogouser posted image .

off topic: skuštrana, ful mi je všeč tvoj podpis: "A clean house is a clear sign of a wasted life"


O, meni tudi.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 13:21:23   
ronja
ker v njih ne vidim umetniškega potenciala user posted image .

aj si ti čudnauser posted image

mogoče kot spomin na užitke

ja, sam tujeuser posted image hehe. Po moje se ji zdaj v grobu kolca, bogi stari gospeuser posted image .

Vse sobe napolniš s škatlami in miljon nepotrebnih stvari, da zapolniš občutek osamljenosti v velikem stanovanju,... ipd.

napolnim jih res, ampak ne zato, ker bi bila osamljena - bi včasih kar pasalouser posted image . Ker pregorele žarnice me res na nič ne spominjajo (lahko bi me na prebedene noči ob izpith, hehe, samo po tem nimam take nostalgijeuser posted image ). Res pa je, da nimam mere in se moram hudo brzdat, da ne spravim vsega, kar vidim. Še vedno mi je težko it mimo matice na cesti, recimo. Ker matico bom ziher še kdaj rabila. Če ima navoj uničen,je pa dobra utež za lučko, če jih je dovolj skup (daš v kalup, zaliješ z gipsom, ko se posuši, oblečeš z maso, po želji še pobarvaš,... itd... skratka, kot vidiš, sem GROOOZNA! kar se tega tiče res ful.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 13:25:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ker v njih ne vidim umetniškega potenciala user posted image .

aj si ti čudnauser posted image



Priznam user posted image

Saj pravim, ti imaš zdrav motiv za zbiranje, tako da kar hrčkaj. Imam eno vrečko rolc od wc papirja spravljenih, če rabiš. Naši punci sem obljubila, da bova delali lutke, sam še nisem dobila navdiha, kako rolco preobrazit v lutko user posted image . Do takrat jih bom pa še zihr kakšno vrečko našparala. Bo treba v knjižnico po navodila za uporabo, mene je umetniška žilica obvozila user posted image .

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 13:30:42   
ronja
Saj pravim, ti imaš zdrav motiv za zbiranje, tako da kar hrčkaj.

A te lahko citiram, naslednjič ko me bosta brat in lubi opravljala in sekirala?user posted image

Hehe, tele rolce tudi jaz zbiram:) Celo embalažo za darila lahko narediš iz njih (samo rajši vzami od papirnatih brisačk, ker od wc papirja se ljudem ne zdi fajn, tudi če ni bil ta dotični wc papir nikoli v kopalnici - mi ga mamo namesto papirnatih robcev, ker tega gre čist preveč, da bi mel tok unih malih paklčkov povsod).
Lahko pa pogledaš po kids crafts na net, tam najdeš ogromno iz recikliranega materiala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 14:25:05   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa niti slike svojega nosečniškega trebuha nimam.......user posted image

Imaš pa spomine. Pa še prah se ne nabira.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?