|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a sm sam jest čudna
27.8.2010 11:42:49   
ronja
Ja, samo kupit ne moreš par ploščic in potem pride kar drago. Zato sem se po svoje znašla, dobila tudi nove ploščice in tudi stare in tako imam lahko več barv, ker pač jaz malo kompliciram glede teh stvari - v kopalnici bosta mrož na obali in delfin, ki skače iz morja, na vrhu bo sonce, pa morje, obala, galebi,... Skratka - kot vidiš, rabim ogromno barvuser posted image . To bi bankrotirala, če bi kupovala.

Mam vse razmišljeno, brez skrbi: vse ne bo enake debeline, ker bojo not tudi kamenčki, školjkice, itd... - ampak lahko različno močno vtisneš v lepilo, če je ena ploščica tanjša. Sicer mislim pa jaz robove pobrusit, ker sicer se bi tudi malidve lahko porezali, ko bosta šlatali po steni (ne, ne mislim ju vsakič nadirat, da naj ne šlatata stene ob bani).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   [Brisano sporočilo]
27.8.2010 12:30:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: a sm sam jest čudna
27.8.2010 12:49:23   
ronja
Ja, meni so jih dali v Gorenju zastonj - rabite in koščke, ki so jih imeli za razstave. Zelo zelo prijazno!

Uf, ne, tole moje je hud projekt, koščki bojo mali, barve se bojo prelivale (take so vsaj pobožne želje ateistkeuser posted image ) - zato pa tako odlašam z njim - ker nimam onega-gori nas svoji strani, moram namreč kar sama za svoje želje poskrbet in vse ornk naštudirat - no, pa še par stvari se je zakompliciralo: najprej nisem dobila nikjer strojčka za brusit (ga še zdaj nisem kupila, samo zdaj vem, kje ga lahko) - so bili glih prazniki, potem sva šla na počitnice, potem sem pa že 1. zanosila. In med mojimi nosečnostmi takile projekti niso bili izvedljivi - predno se vse pametne oglasijo: verjamem, da lahko nekatere delajo svašta med nosečnostjo, ampak medtem ko 5x na dan bruhaš, maš pljučnico, odstop posteljice, tadrugič še 1letnico doma... težko razbijaš ploščice in jih brusiš in lepiš na steno, itd..). Zdaj pa zbiram pogum, da zagrizem v to!

aja, lepila pa ne smes predebelo nanasati (menda), pa se neki je - tezko bos potem dosegla, da bo celotna stena dejansko ravna povrsina.

Vem - sicer lahko ploščica dol pade- ampak mali košček, 1x2 cm, recimo pa ni tako težek in ga navadno kar drži gor.
Glede stene niti ne računam, da bi bila cela ravna - ne rabim tega, samo da lepo izgleda - to je stena, po kateri ne bomo hodili, pa tudi pucat je ne mislim vsak dan, tako da nič hudega, če ni ravna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: a sm sam jest čudna
27.8.2010 13:41:38   
TomTaylor
Ronja, jz sem imela podobne "popadke" glede kopalnice (+tla iz prodnikov, čez pa kaljeno steklo, pa kombinacije s teakom...ah...)...pa mi je moj rekel, da bo šel na vse inštitucije, da mi uradno izda prepoved približevanja kopalnici...No in zdaj je v kopalnici zgolj zelena barva tisto, kar je po mojem.user posted image

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 27.8.2010 13:42:18 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: a sm sam jest čudna
27.8.2010 20:38:44   
krtačka
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ojoj, ojoj, še neki sem se spomnila: vse tiste, k se niste dale profesionalno fotografirat v nosečnosti ste tud bedne. Mislim, to je pa ja večen spomin, prav tako kot 3 al 4 al 5 D.user posted image


user posted image user posted image user posted image Ampak jst sm res čudna, niti na 3D nism šla, kar je bojda obvezno.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: a sm sam jest čudna
27.8.2010 23:43:13   
ronja
TT, haha, hud je tvoj! No, lubiju se mozaik zdi dobra ideja, samo tole zavlačevanje mu ni preveč všeč. Hkrati pa ve, da bi težko vse skup zmogla, ap mi ne teži. Je pa dobil moje dovoljenje, da pokrije steno s ploščicami, pa ni dobil enakih ploščic, tako da ji je očitno usojen mozaik, hehe.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: a sm sam jest čudna
27.8.2010 23:51:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

jaz razrežem vse male kartonaste škatlice in obdržim kolikortoliko velike kartončke, na katere potem pišem sezname


Tole imam za v trgovino, na drugi strani ostankov tapet. Lepi seznami user posted image , me prav veselijo.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: a sm sam jest čudna
28.8.2010 0:53:45   
Gina
user posted image user posted image user posted image  joj ronja, pa ti si huj ko mojuser posted image user posted image user posted image . Karkoli kjerkoli vidi, bi domu odnesel, ker bo sigurno tisto še kdaj uporabil..... IN tako zbira in zbira. Lani smo odpeljali 9 prikolic (kao uporabnega) materiala na smetišče...da smo lahko normalno hodili po dvorišču. Letos pa še kakih 5, da ni na dvorišču nič več. Samo dve sobi ima še polni. Zdaj je pa malo (fejst) ustavil konje. HB. Če ne bi ga menda kar izselila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 208
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?