|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 14:39:42   
waiting
IZVIRNO SPOROČILO: Mina83

Naj delim to veselo novico z vami in sicer vpričakovanju M za začetek prvega IVF postopka je test pokazal user posted image ! user posted image   Tako sem vesela, da še zdaj ne morem verjeti. Sicer na prvem pregledu še ni bilo zaznati srčnega utripa (je še prezgodaj očitno), nosečnost pa je. Upam, da bo vse v redu.

Vsem, ki se borite, ne izgubite upanja in srečno naprej!!




Super cestitke user posted image user posted image user posted image

Jaz imam pa po vsej verjetnosti v ponedeljek punkcijo.
V soboto imam se zadnji UZ. Uhh koncno.

Me pa zanima koliko casa priblizno traja sama punkcija?

(odgovor članu Mina83)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 15:32:29   
bibk
IZVIRNO SPOROČILO: waiting

IZVIRNO SPOROČILO: Mina83

Naj delim to veselo novico z vami in sicer vpričakovanju M za začetek prvega IVF postopka je test pokazal user posted image ! user posted image   Tako sem vesela, da še zdaj ne morem verjeti. Sicer na prvem pregledu še ni bilo zaznati srčnega utripa (je še prezgodaj očitno), nosečnost pa je. Upam, da bo vse v redu.

Vsem, ki se borite, ne izgubite upanja in srečno naprej!!




Super cestitke user posted image user posted image user posted image

Jaz imam pa po vsej verjetnosti v ponedeljek punkcijo.
V soboto imam se zadnji UZ. Uhh koncno.

Me pa zanima koliko casa priblizno traja sama punkcija?



Punkcija traja odvisno od števila foliklov, ampak nekje do 10 minut, pa je vsega konec ....

(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 16:38:03   
waiting
Hvala bibk
to je pa super, sem se bala, da lahko traja tudi do pol ure user posted image
in glede na to da naj bi bolelo hmm...
no 10 min bo ze za zdrzat.


(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 18:14:21   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: Mina83

Naj delim to veselo novico z vami in sicer vpričakovanju M za začetek prvega IVF postopka je test pokazal user posted image ! user posted image   Tako sem vesela, da še zdaj ne morem verjeti. Sicer na prvem pregledu še ni bilo zaznati srčnega utripa (je še prezgodaj očitno), nosečnost pa je. Upam, da bo vse v redu.

Vsem, ki se borite, ne izgubite upanja in srečno naprej!!





u tole se je pa zakon izšlo. brez stresa, totalno nepričakovano. res hudo. to bi si vsaka želela. čestitke.

(odgovor članu Mina83)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 18:21:50   
Aljonka
mina83 bravo čestitke in srečno do konca

športnica a nisi imela ti dons UZ-jauser posted image  Kako kaj?

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 18:25:32   
športnica
pa da poročam kako je šlo pri meni: danes sem imela prvi UZ. zdravnica rekla da sta jajčnika oba lepa, sluznica OK in jutri začnem z Gonalom. Dozo imam enako kot v prvi rundi in sicer 4 dni po 225 in 4 dni po 150. če bo tako kot nazadnje, ko sem zelo hitro reagirala, bo punkcija naslednjo nedeljo. seveda upam da bo vse OK. user posted image joj kaj bi dala da tokrat rata. če ne drugega pa bi imela vsaj kakega zamrznjenčka. no, zaenkrat je še vse mogoče, upanje veliko in malo nestrpnosti. user posted image user posted image user posted image

lepo bodite. sej dež je tut super user posted image

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 18:27:17   
mirabela
Uz danes ok, dobila gonal, zdaj pa nemorem verjeti da moj se vedno razmislja ali naj podpise izjavo za IVF ali ne? Kaj naj naredim da jutri gre podpisati user posted image
Strah ga je da se bo kaj zakompliciralo( imela sem 2x IMN, 1x SS) kaj naj narediiiiiiiim ,prosim za nasvet ,obupana sem ze. Doma imamo 4 letnega fanteka, moz je vedno na terenih(nemcija, libija,nizozemska...) katastrofa, jaz pa obupano hocem v ta postopek user posted image

LP vsem

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 18:29:13   
mirabela
IZVIRNO SPOROČILO: športnica

pa da poročam kako je šlo pri meni: danes sem imela prvi UZ. zdravnica rekla da sta jajčnika oba lepa, sluznica OK in jutri začnem z Gonalom. Dozo imam enako kot v prvi rundi in sicer 4 dni po 225 in 4 dni po 150. če bo tako kot nazadnje, ko sem zelo hitro reagirala, bo punkcija naslednjo nedeljo. seveda upam da bo vse OK. user posted image joj kaj bi dala da tokrat rata. če ne drugega pa bi imela vsaj kakega zamrznjenčka. no, zaenkrat je še vse mogoče, upanje veliko in malo nestrpnosti. user posted image user posted image user posted image

lepo bodite. sej dež je tut super user posted image




A smo se mogoce srecale? Jaz sem bila v roza puliju in dzins hlacami?

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 18:38:36   
športnica
mirabela, ne spomnim se nobene, ki bi bila tako oblečena. kdaj pa si bila? jst sm bla tam med 10.30 in 11.30.
anismo izjave že podpisali, ko smo imeli razgovor? kako to da to šele sedaj urejata?

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 18:44:42   
mirabela
IZVIRNO SPOROČILO: športnica

mirabela, ne spomnim se nobene, ki bi bila tako oblečena. kdaj pa si bila? jst sm bla tam med 10.30 in 11.30.
anismo izjave že podpisali, ko smo imeli razgovor? kako to da to šele sedaj urejata?




jaz bi morala priti na UZ ob 11, ampak sem iz sluzbe komaj prisla ob 12,tako da se nismo srecale. Na razgovoru sem bila samo jaz, moj je bil odsoten in takrat sem samo jaz podpisala, zdaj ma me to tak muci in sekira, mah ne vem,upam,res upam da bo podpisal ker ne vem kaj bom naredila ce se odloci da ne user posted image

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 19:24:40   
športnica
ja potem sva se pa res zgrešile.

tu pa sploh nevem kaj naj rečem. se mi zdi, da bi se take stvari morale urediti prej, pogovoriti itd. in da gresta skupaj v to, sta si v oporo, se spodbujata in vesta kakšni so lahko scenariji. a ves čas, ko si jemala Femoden in Diphereline sta dejansko imela nasprotna mnenja?

upam, da kakorkoli uredita in najdeta rešitev. sicer sta le dve opciji. je pa res, da so lahko scenariji različni in da obstaja tveganje. ampak brez tveganja ni nič, je tako?

srečno ti želim. upam da speljeta do konca in čez cajt pestvata malega otročička. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 22:36:34   
mavrica72
Evo, pa se vam še jaz po dolgem času ponovno oglašam.
Mogoče se me še katera spomni, ali pa tudi ne user posted image .

V glavnem, sem ponovno v postopku, danes pa je padla že tudi stop injekcija, čeprav sem bila kar močno presenečena, da so folikli v dveh dneh zrastli iz 14 mm na 21 (zgleda, da je bilo res preveč piva in jajčk user posted image  - to namreč pri meni pomaga, da rastejo). Joj, samo da me sedaj ne bo katera imela za alkoholičarko user posted image user posted image user posted image
Za vaš seznam - punkcijo imam 18.09.

Imam pa eno vprašanje, če mi lahko katera pove ki je že bila večkrat v postopkih.
Danes so me kar močno začeli boleti jajčniki, sploh ko se premikam. Malo mi je to čudno, ker ponavadi sem takšne bolečine imela šele na dan punkcije. Sem danes to omenila na UZ, pa  mi je rekel, da je to normalno. Je imela še katera bolečine pred punkcijo? 


(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
16.9.2010 22:51:44   
športnica


Danes so me kar močno začeli boleti jajčniki, sploh ko se premikam. Malo mi je to čudno, ker ponavadi sem takšne bolečine imela šele na dan punkcije. Sem danes to omenila na UZ, pa  mi je rekel, da je to normalno. Je imela še katera bolečine pred punkcijo? 


jaz sem drugič v postopku. na koncu me je že vse bolel. zadnje dni pred punkcijo. najbl srečna sm bla v trenirki al pa pajkicah. to je normalno. sej bo kmalu konec. še dva dni in boš OK, potem pa počivat do transferja, da se umiriš. koliko časa pa si jemala stimulacijo in kakšno dozo?

(odgovor članu mavrica72)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.9.2010 7:02:53   
aqua77
Jutro pupe,

pri nas je danes zjutraj že padla prva špika! user posted image
v četrtek 23, pa imamo UZ.

En lep prijeten petek vam želim in naj čim prej mine, da se bo kmalu vikend začel... user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil aqua77 -- 17.9.2010 7:03:34 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.9.2010 9:49:16   
bibk
Pozdravljene punce, mene so ravno klicali iz LJ, da moram prit en dan prej, torej 21. in da naj se zglasim v stari porodnišnici.... in kje je stara porodnišnica????? Punce ki ste iz Lj boste mi sigurno znale povedat....

Lep deževen dan vsem skupaj

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.9.2010 9:54:54   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: bibk
in kje je stara porodnišnica????? Punce ki ste iz Lj boste mi sigurno znale povedat....

To je tista stavba, kjer opravljajo ivf postopke in operativne posege.
Kje je Leonišče (tista dolga rumena stavba), veš? Poleg te stavbe je porodnišnica (visoka opečnata stavba) in ta je z nekim mostom nad podvozom povezana s staro porodnišnico (tusi rumena stavba). Stara porosnišnica je nasproti nove porodnišnice in Leonišča.

Zanimivo, tebi so rekli, da pridi tja za poseg, meni pa, da naj pridem v klinični center. user posted image  user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.9.2010 10:05:48   
Anonimen
Ja to je zato ker od dopustov naprej v stari porodnišnici niso opravljali opreacij zaradi dežurstev,sedaj bodo zopet začeli ena operacijska pa je bila na voljo v kliničnem centru.
Tako ,da mislim da sedaj ko so se zmenili kako bodo delali bo vse po starih postopikh.

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.9.2010 10:08:43   
bibk
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: bibk
in kje je stara porodnišnica????? Punce ki ste iz Lj boste mi sigurno znale povedat....

To je tista stavba, kjer opravljajo ivf postopke in operativne posege.
Kje je Leonišče (tista dolga rumena stavba), veš? Poleg te stavbe je porodnišnica (visoka opečnata stavba) in ta je z nekim mostom nad podvozom povezana s staro porodnišnico (tusi rumena stavba). Stara porosnišnica je nasproti nove porodnišnice in Leonišča.

Zanimivo, tebi so rekli, da pridi tja za poseg, meni pa, da naj pridem v klinični center. user posted image  user posted image


Loremi, tudi meni so najprej rekli da v klinični, samo danes me je klicala da naj pridem v torek na 1.nadst. stare porodnišnice, tešča (ne vem zakaj), v sredo naj bi bila operacija in v čet. naj bi šla domov ??? Booooo.....

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.9.2010 10:13:18   
Anonimen
bibk, prvi dan ti naredijo preglede (EKG, kri...), naslednji dan si operirana, 3 dan greš domov. Je čist ok. :)  Jaz sem bila npr. ful dolgo v operacijski, ker so imeli veliko za "zrihtat". Zbudila sem se šele pozno popoldne in me je kar precej bolelo. Drug dan po zajtrku so sicer rekli, da bi me še obrdžali en dan, ker sem imela res večjo operacijo, pa še bruhala sem cel dan, ampak sem rekla da bi šla domov in so rekli ok. user posted image

(odgovor članu bibk)
  Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.9.2010 10:14:10   
loremi
aha, ok, mene pa še niso nič klicali, tko da ne vem, se bom mogla zgleda sama pozanimat, kako je zdej s tem user posted image

ja, tešča moram tud jaz priti dan pred operacijo, pomojem rabijo to zaradi rpeiskav (vem, a kri vzamejo dan prej); potem pa ne vem, mogoče kako juhico dobiš za pojest, ne vem
naslednji dan operacija in dan po operaciji greš domov

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.9.2010 10:17:19   
mavrica72
športnica - stimulacijo sem imela 3x bravelle in 1x diphereline 13 dni;
kaj pa vem, zaenkrat zgleda da sem na ta zdravila bolj reagirala kot na menopur, čeprav veliko foliklov tudi sedaj nimam. Se je pa prvič zgodilo, da jih imam v obeh jajčnikih, ponavadi so bili samo v enem user posted image

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.9.2010 10:32:45   
energija80
Pozdravljene, evo pravkar prišla iz UZ, so mi podaljšali Puregon do ponedeljka:(Ne vem , če je to OK , veliki so od 8-11 user posted image Punce kaj pravite?

(odgovor članu mavrica72)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.9.2010 10:42:32   
loremi
energija80 tole je lepo, odzivaš se na zdravila, folikli rastejo, na naslednjem UZ bodo vidli, kolk so spet zrasli in tko naprej, dokler ne bodo zadosti veliki za stop injekcijo in punkcijo. srečno!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu energija80)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.9.2010 11:03:31   
mića
drage moje stara porodnišnica je to kjer hodite na uz ali pa ivf postopek samo da greste namesto levo za oddelek ivf samo se eno nadstropje visje po stopnicah in levo in pridete na ta oddelek zazeljeno je da imate svoje copate pa tudi z spalnimi srajckami je krizauser posted image  no kakor koli jaz sem si vse svoje vzela pa seveda vlozke in spodne perilo so pa zelo prijazni jaz sem morala prid v ponedeljek zjutraj tesca so mi vzeli kri posneli ekg..... potem sem ob 12 dobila se odvajalo da se scistim v torek je bila operacija v sredo pa sem sla po kosilu domov ker je bilo vse ok
naj vas opozorim samo se na to da so rekli da bodo sivi sami odpadli ven vendar sem sla jaz k mojemu osebnemu dr da mi jih odstrani srecno vam zelim ter da se cimprej vrnete med nasuser posted image user posted image user posted image
no mi pa še malo jutr pa po otročke upam da nas jih kaj čaka sam po moje ce jih nebi bilo nič bi nas klicali iz lj da ni treba hodit al kaj ve pravte

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
17.9.2010 11:30:49   
mapesi
Evo jaz tud z ultrazvoka. Folikli rastejo od18-21. Jutri 18.9.2010 še enkrat UZ. Potem pa verjetno stopka.
Pošteno me že tišči in zares težko hodim, počasi z majhnimi koraki kot miška.
Upam da bo kmalu konec. Še dobro da v službi sedim pa ja trenirka res prav pride, ker karkoli drugega ne pride v poštev.
Se slišimo jutri.
DRžim pesti za vse nasuser posted image .

(odgovor članu energija80)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?