|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
14.9.2010 11:40:36   
mića
hvala punce za vse cestitke in želje user posted image evo vam kavica od mene sej bi vam kej druzga poslala pa ne znamuser posted image user posted image no bo že v glavnem lep dan vsem ter srečno
user posted image user posted image

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
14.9.2010 12:43:26   
Anonimen
anonimna, jaz sem do sedaj imela 2 transferja (prvič sem bila brez) in ti lahko povem, da sem bila v drugo 100%, da je uspelo, ker sem imela čist drugačne znake od prvič. No, na koncu je bil -.. Držim pesti zate!!

ally, zakaj Praga? Ne razmišljaj takoj o tem. Jaz sem bila v prvem postopku tudi brez transferja. So mi naslednjič delali ICSI namesto IVF in sem grela 2 mulčka. Tretjič pa isto. user posted image

(odgovor članu mića)
  Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
14.9.2010 12:50:34   
Ally78
SS, pri meni je problem, ker ne pridelam nobene celice, tako da nimajo na čemu delat ICSI. Saj bom videla, kaj bo rekel dr. T. Če bo rekel, da gremo še probat, bom pa valda šla! Upam na najboljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
14.9.2010 12:52:27   
loremi
Ally78 kateri postopek po vrsti ap si to zdej imela? Jaz sama pri sebi mislim, da bo dr. T. itak za to, da se gre spet poizkusit.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
14.9.2010 12:56:03   
Ally78
To je zdaj 2. postopek. Prvega so mi prekinili, ker tudi foliklov ni bilo. Zdaj v drugem pa sem imela 4 folikle, vse prazne. Obakrat pa sem imela max. dozo Menopura.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
14.9.2010 12:58:26   
loremi
Kdaj pa greš k dr.Tomaževiču? Kaj če bi mu takrat rekla, če bi ti dal katera druga zdravila za rast foliklov namesto menopurja?

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
14.9.2010 12:59:08   
loremi
skuštrana suzi kdaj pa ti začneš? al si že v akciji, zdej KT?

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
14.9.2010 13:22:11   
Ally78
Ravno danes sem se naročila k njemu. Čakam odgovor po mailu. Upam, da ni preveč za čakat. Ja, sej verjetno mi bo sam kaj podobnega predlagal. Res je dober strokovnjak za te zadeve - mu ful zaupam, tako da se kar drži njega (če sem si prav zapomnila naj bi te on operiral). Jaz sem skozi cel postopek k njemu hodila (ga tudi 2 uri čakala za UZ), tudi punkcijo mi je on delal. Res je car.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
14.9.2010 14:23:26   
energija80
Hej vsem skupaj....Loremi hvala ker se spomniš name...pa Februar tudi!
Včeraj sem se kar zaposlila....je bil kar fajn dan....Danes pa že od zjutraj kar naprej nekaj špika, pa križ me boli...Jah se mi je zdelo, da tečt ne smem, bom pa danes na nordijski hoji...tko počasiuser posted image
Ubistvu že komaj čakam petek in UZ,da mi povedo kako naprej.Če bo v petek vse ok, kdaj potem punkcija-isti dan?
Anabanana pogumna si-zelo...mene to še čaka, prav bojim se te punkcije, že tko imam nizek prag bolečine...

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
14.9.2010 14:47:43   
loremi
Ne ne, ne bo še punkcije, zdej ti bodo pričeli spremljati rast foliklov, ko bodo dovolj z zrasli, pa bo stop injekcija in 2 dni po tistem punkcija.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu energija80)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
14.9.2010 15:02:27   
ana banana
Živjo!

Najprej hvala za vso spodbudo in user posted image , jo potrebujem v tem trenutku. Se opravičujem, ker nisem že prej odpisala, ampak težko pridem do računalnika, ker večino časa preležim. Jutri imam kontrolo pri svoji osebni zdravnici, pa bomo videli kaj bo rekla. Drugače pa upam na najboljši izid in seveda user posted image ali user posted image .

Veliko sreče tudi ostalim v postopku, pa se še kaj beremo.

Lp Ana



(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
14.9.2010 20:45:23   
womanpolice
Živjo punce. Zelo mal časa sem za računalnikom, ker mi je non stop slabo. Tko da bom tud dans kratka. Sam na hitr sem vas prišla pogledat in povedat, da naše dete v meni raste in da je zaenkrat vse ok. Upam, da bo tko šlo naprej. Še pa sedaj se včasih oba sprašujeva "ali je mogoče, da nama je končno uspelo"....

Nanika iskrene čestitke za plusek, tistim, ki vam tokrat ali tokrat spet ni uspelo držim pesti, da vam naslednjič bo. Trepetalke držim pesti za vsako izmed vas in "kokoške" pridelajte kvalitetne jajčke... Z vami sem - nisem vas pozabila - ne pozabite tega.

lp

(odgovor članu ana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 6:39:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

skuštrana suzi kdaj pa ti začneš? al si že v akciji, zdej KT?


Jaz konec meseca začnem s KT. Punkcijo mam predvideno 17.11. user posted image   Kako si ti?

ally, aja, točno, sem pozabila, da je problem v celicah. Hm.. jaz bi vsekakor vztrajala na tem, da mi zamenjajo zdravila. In to na vsak način, brez pardona. Kakšen gonal ali puregon. Vsaj da vidiš kakšni bodo rezultati po njem.

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 8:22:00   
loremi
Dobro jutro!

trepetalke, naj se trepetanje zaključi s pluskom!

skuštrana suzi 05.10. grem na histeroskopsko operacijo, nov boj ivf pa verjetno letos ne bo prišel na vrsto user posted image , komaj pa čakam in operacijo in nov ivf, čeprav me je punkcije strah ko norca user posted image
fino, zate pa začnemo navijat z naslednjim mesecem!

ana banana ti piši, ko boš lahko, vedi pa, da smo v mislih s tabo. Za sabo imaš res težko izkušnjo in ti privoščim, da bi se ti pokazal lep plusek! user posted image user posted image user posted image

energija80 ja tek raje zamenjaj za sprehod, vsej zdej v postopku, je boljš izognit se kaki neprijetnosti, kot pa potem ukrepat user posted image  boš potem nadomestila z rekreacijo po postopku, če slučajno nebi uspelo, če pa bo, bo pa potem malček od tebe zahteval dovolj gibanja in navijamo, da bo uspelo!

majalina ja zanimivo, da so te vprašali, kateri dr. te je napotil tja ... ko si šla prvič na prevzem zdravil, te takrat niso nič vprašali, kdo je tvoj osebni ginekolog in kdo te je poslal v postopek? pa saj vidi na napotnici, kateri zdravnik te napoti tja ... no vseeno, važno da se ti zdej naprej pridno špikaš in bojo foliklčki rasli!

Aljonka, mapesi dobro opravita danes in čakamo nove novičke! user posted image

DaisyE naj bo veliko lepih zrelih celic in naj se lepo oplodijo, pa seveda naj bo punkcija čimmanj boleča! user posted image user posted image

Ally78 ja mislim da je čas, da se zamenja zdravila, kar dogovori se z dr. Tom. za to možnost! Kljub dosedajšnjim slabim izkušnjam ohrani upanje in zberi spet moči!

Roži_ ahoj, kje se skrivaš?

Dekleta, vsem lep dan!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 9:29:08   
majalina
loremi, tudi meni je blo čudno. pol sem mu rekla ime mojega osebnega ginekologa in on: ne, nisem tega mislu ... in pol je rekel, no sej ni vazno... je bil samo tako cuden obcutek, a ni mogel povedat enostavno kaj ga moti oz. kaj mu ne stima??

obcutek sem imela, da mu ni bilo jasno zakaj so me v tak postopek dali (ta dolgi) ali pa kako so dolocli zdravila... ampak... morda se motim. vazno, da je vse ok...

drzim pesti za vse nas...


(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 9:30:46   
Anonimen
majalina, na to se sploh ne oziraj.  Meni je na GK zdravnik predpisal eno terapijo, sestre so mi dale drugo. 2x mild postopek, 1x dolgi. Same od  sebe, spreminjale so mi zdravila..Imajo pač tak sistem. 

(odgovor članu majalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 9:48:50   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi
Meni je na GK zdravnik predpisal eno terapijo, sestre so mi dale drugo.

Tudi meni in me to takoooooo jezi, mislim sploh en vem, zakaj je dovoljen tak sistem??? Sej zdravnik predpiše terapijo, sestre so tam samo toliko, da izvršijo, kar je napisano, ne da same odgovarjajo o tem, kakšna zdravila si daješ. Tko si jaz mislim, ampak one so pa očitno nad zdravniki al kako?? user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 9:54:08   
majalina
ne sekiram se, ker itak nima smisla. zaupam jim, saj druge ni a ne :-)

butasto mi je, da me malo v negotovosti pusca za brezveze. pa da me sprasuje o zdravnikih, jst se nisem z nobenim zdravnikom pogovarjala odkar sem v postopku... samo s sestrami....

no, skratka. drugace se pocutim kar ok. na napihnjenost sem se navadila, spikanje v jajcnikih me pa ne sme strasiti. to je normalno, a ne?

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 10:38:47   
DaisyE
Oj. Loremi, madona si ti skrbna, vse nas maš pod kontrolo. user posted image user posted image user posted image  Hvala za pestke, punkcija je mimo, bolelo je, pa ni, pa spet je, sem pa kar malo jamrala sama zase, mislim, da največ do zdaj. Pa ene parkrat sem se resno vprašala, kaj mi je tega treba. Mislim, da bo tale res zadnji. Nisem jaz več za take špile. Že z motivacijo na višku sovražim punkcijo, brez motivacije se pa resno sprašujem o svojem duševnem zdravju. user posted image user posted image user posted image

Drugače pa lep dan vsem. Ene dva dneva bom mela celo nekaj časa za čvekat. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 11:10:48   
mismis
a bi ti lahko bila malo manj skrivnostna in mi zaupala, koliko imen moramo tokrat izbrati user posted image user posted image user posted image

drgač pa user posted image user posted image user posted image , da je to za tabo

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 11:13:30   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Oj. Loremi, madona si ti skrbna, vse nas maš pod kontrolo. user posted image user posted image user posted image  Hvala za pestke, punkcija je mimo, bolelo je, pa ni, pa spet je, sem pa kar malo jamrala sama zase, mislim, da največ do zdaj. Pa ene parkrat sem se resno vprašala, kaj mi je tega treba. Mislim, da bo tale res zadnji. Nisem jaz več za take špile. Že z motivacijo na višku sovražim punkcijo, brez motivacije se pa resno sprašujem o svojem duševnem zdravju. user posted image user posted image user posted image

Drugače pa lep dan vsem. Ene dva dneva bom mela celo nekaj časa za čvekat. user posted image



Upam, da je bila bera bogata in da se je splačalo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Važno da je zdaj ta hudo mimo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa še user posted image , da se jih čim več poparčka!!!


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 11:34:11   
sensi
Evo me punce sem teden dni po postopku zdej pa sam en koš potrpljenja in optimizma rabim.Grejem Dva krasna zarodka.Še Reš se je čudil kako sta lepa.user posted image

< Sporočilo je popravil sensi -- 15.9.2010 11:37:47 >


_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 11:41:06   
Anonimen
Daisy, ampak res no.. user posted image   vse napišeš, najpomembnejše pa izpustiš. user posted image

sensi, držim pesti!! user posted image user posted image

(odgovor članu sensi)
  Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 11:42:50   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

ojla..

no jaz sem se v petek z Reškotom dogovorila in 30.9 imava z dragim pogovor in bova šla v nov postopek ICSI ...to je natančno 1 teden pred mojo user posted image  

Na ta datum se pred 2 leti imela začetek postopka(ki je bil uspešen) in upam, da bo letos ravno tako...

možeka sem dala na vitaminsko kuro, da se mu izboljšajo plavalčki (tako kuro je imel pred 2 leti in je bila uspešna), jaz sem pa tudi žee na vitaminih

za vse sooborke ki jim ni uspelo veliko objemčkovuser posted image user posted image user posted image za tiste, ki je bilo pa uspešno...pa čestitkeuser posted image user posted image user posted image


malo sem se izgubila user posted image user posted image user posted image user posted image a si bila ti v postopku z zamrzjencki?
glede na to, da greta v akcijo ze konec meseca ...

ker vem, da si rekla, da se bos zmenila za posvet, sam se mi ne da zdaj iskat za nazaj ... ker tudi mi2 razmisljava, da bi sla do njega malo na posvet, da pove kako in kaj dalje .... in pa seveda odlocena, da mi nikoli vec ne da Braville (ker vidim, da skoraj vse, ki smo imele te zdravila - NISMO reagirale, tako kot je potrebno)



buška..ja imela sem potopek z zmrznjenčki in mi je rekel da naj ga pokličem ko bom delala test, poklicala sm ga, sem rekla, da je negativno in je rekel se vidimo čez 3 tedne n pregledu, ker bo to kao 1 teden pred user posted image  in bomo šli ponovno jovo na novo...
Bravelle še nisem probala, sem pa imela v prvem ICSi postopku Menogon in Superfact sprej
pokliči v ordinacijo in se naroči ...tako sem tudi jaz naredila:)..sem čisto solidno odreagirala...5 celic, 4oplojene, 2 vstavljena, 1 se je prijel in  so zamrznili..od tega je samo eden letos preživel in se ni prijel

loremi...vitaminska kura za slabe plavalčke pa tudi za mene, ki nama je pomagala ..2x na dan E vitamin(Evitol), 2x na dan šumeče tablete Q-10 encim od Sensilaba, 1x C vitamin in čaj krvomočnice, pa seveda možeku malo zmanjšat vnos pivičk in cigaret..kombinacija je bila uspešna
moj tudi ni hotel nič jemati, pa sem ga postavila pred dejstvo da če želi imeti 5 otrok, naj tudi kaj na temu naredi

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: september-oktober 2010 IVF/ICSI
15.9.2010 11:45:23   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sensi

Evo me punce sem teden dni po postopku zdej pa sam en koš potrpljenja in optimizma rabim.Grejem Dva krasna zarodka.Še Reš se je čudil kako sta lepa.user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Navijamo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?