|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 21:37:46   
škorpijonček_
Ojla,

da se na hitro javim, ker mi že časa fullll primanjkujeuser posted image . Jutri sem HB doma, da še vse uredim potrebno za big day user posted image .
Moram vam povedat, da so me danes klicale iz BC in sporočile, da imajo do 5.9. akcijo, da če kupiš nad 50 €, dobiš za vsak nakup 10 € bonusa in to nama prav fino fajn pride, ker greva ravn v petek po voziček, pa bo za ta denar prišel še jogi in kaj zravenuser posted image . Še dobro, da sem malo počakala in ga nisem kar takrat vzela, se je splačalo počakati.

Danes dobila RH- v rito, cuker test je bil OK (nekaj čez 6) in grem lahko mirne volje tudi na morje, ko pa pridemo nazaj pa itak pregled.

Pa v Kanzu sem danes bila in se malo zanimala, če se splača takemu malemu kupit bundica, pa mi je svetovala pajacek in imajo res tako cartkane, da ne vem, če ne bom šla kar ponj. So po 40€.

Nič...grem naprej delat...peglat, pripavljat prtljago, delat spisek, da se kaj ne pozabi. pred mano so lepi dnevi...in predvsem sproščujoči.

Nočka vsem, pa pazite na pikece.

(odgovor članu novemberska)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 21:51:13   
Valentina85
Lepo se imej te dni.

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 22:18:07   
škorpijonček_
Hvala, upam samo, da ne bo preveč problemov z bušijem.
Pa da me ne bo skrbelo, ker tudi meni zadnje čase bolj malo bincla, pa še dober, da imamo AS, da prevermo.
Drugače pa vas bom do sobote še sigurno brala, kako pa bo na morju pa ne vem, bom pol rabla dva dni dopusta, da spravim vso branje noteruser posted image .

Pa seveda javim kako je bilo reči DA in prpopam kakšno fotkico.

(odgovor članu Valentina85)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 0:21:55   
kapesanta
spet doma... blo super, bi pasalo še potegnit kake 14 dni, no mogoče po 15 spet grem, odvisno kako se bom počutila.

flaške: jaz sem kupila en štartkomplet od Aventa - 2 mali in 2 veliki flaški - se je izkazalo za čist preveč. Uporabljala samo če me slučajno ni bilo doma in pa kak teden, mogoče 2 sem dodajala, pol se je pa dojenje normaliziralo. Ker sem dojila, ni dodatno nič pil (po nasvetu babice in svetovalke LLL), šele kasneje smo kar te flaške uporabili z nastavkom za pitje (tistih dud sploh ni maral). Se moram orenk pozanimat, če lahko uporabim (umito in sterilizirano) kar stare cuclje in dudice, če jih bomo rabili (se jih je kar nabralo, pojma nimam od kje, glede na to da ni pil po flaški niti ni maral dud)

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 7:27:31   
bejo2010
Jutro,

škorpijonček - a je ta akcija v Baby centru po vsej Sloveiji? Jaz sem prvič tudi tako vso opremo vzela, pa zdaj tudi šla pa vse vzela, se splača, če dobiš na 50 eur nakupa, 10 eur bona. Se bom pozanimala.

Drugače pa nič novega, paše mi hladnejše vreme, sem v staležu, tako, da počivam, koliko se da. Jutri se pa začne vrtec.

Lp

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 7:32:47   
Valentina85
Zgleda da je samo v Celju....

http://www.baby-center.si/AnnouncementsAdvanced.aspx?ModuleID=183&TabIndex=0&TabID=62&ItemID=277

(odgovor članu bejo2010)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 7:40:06   
bejo2010
Ja, pa zgleda, da res. Škoda, sem že planirala, kaj vse bom vzela.user posted image

(odgovor članu Valentina85)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 7:40:44   
Valentina85
Tud jaz user posted image

(odgovor članu bejo2010)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 7:47:15   
MalaNeli
Dobro jutro punce.
Ja vse pohitet v Celje :).

(odgovor članu Valentina85)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 8:01:49   
novemberska


Dobro jutro punce!

Mater danes je pa res mrzlo...brrrrr me je celo noč zeblo, zjutraj ko sem šla na šiht pa sploh. Sem lih premišljevala da nimam kaj za oblečt, nevem če mi bo kaj starega še prav...bo treba it mal v akcijo.

No lep dan vam želim, pa tiste ki ste doma se segrevajte še za nas.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 8:10:57   
simonmojca
Jutro user posted image

kako ste kaj na tako mrzlo jesensko jutro user posted image
jaz bi danes tako user posted image - se sploh ne morem zbuditi, zebe me pa tudi kot user posted image . Sem oblečena kot kočevski medved user posted image .
Ena kavica za vse pridne punce, ki ste že pokonci user posted image

user posted image

(odgovor članu novemberska)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 8:16:11   
MalaNeli
:)
o joj punce :) a res je vsem tako mrzlo
jaz pa v kratki majci, in spodnicah pa eno dekico pod rito pa črez kolena, da lahko držim leptop na nogah
in počasi se bom odpravila na kavico.
mmm

lep dan. saj je sonečk tut... morte mal više pogledat.
Se opravičujem vsem, ki višje vidite samo meglo :).

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 8:41:35   
pajac
Jutro user posted image

Evo še mene malo...

Mraz.. tukaj je 8 stopinj in pogled na Kamniške alpe je prav zimski....

Široko povijanje.... Peter je imel kolke 1A in ga ni bilo treba. Jaz sem ga samo zaradi občutka, da imam kaj prijeti na ritki povila preko pamperske še z povijalno pleničko.

Oblačila Jaz resno ne vem kaj bom oblekla nase novembra, če bo tako hladno.. Saj za drugo me ne skrbi razen jakne oz. bunde user posted image Mah bom pa mojemu ukradla... Bo treba vse prej kupit in nato pridno doma čičat user posted image user posted image user posted image user posted image

Sobica... bom poslokala ko bo končana, zdaj še nima smisla, ker so le gole stene. Je pa moj prinesel slikice sprintane na folijo. Zdaj samo vzet še grafoskop. Upam da bo šlo, ker je sobica zelo majhna in upam, da je razdalja med stenami dosti velika, da bo grafoskop lahko projiciral user posted image user posted image user posted image Sicer si bom mogla kako drugače povečavo zrihtat....

Sinoč pa sem bila v porodnišnici, ker mi je trebuh hudo otrdeval, pa bolelo me je. Nisem ravno panik, samo ko ni spustilo po Spasmex forte in 3 magnesolih me je pa začelo skrbet...No pa MV je zaprt, na CTG ni bilo videti popadkov, za vsak slučaj mi je dal Buscopan in Gynodactarin (slednjega se spomnem iz 1. nosečnostiuser posted image Globulo sem dala zvečer pred spanjem v nožnico in ko sem šla nekaj ur kasneje se je kar ulilo.. Sem se ful ustrašila, da mi je voda začela odtekat...user posted image No pol mi je kapnilo) Sem pa bila jezna, ker sem ravno 2 uri pred tem plačala položnico za dopust.. Na srečo sem plačala še zavarovanje z odpovedjo potovanja....

Je pa sinočnji odhod v porodnišnico bil pravi podvig, ker sem mogla najprej poklicat sestro, da pride iz Lj v Kamnik, šele nato sva se spravila tja.. Kaj bo ko bomo šli rodit user posted image , ker sestra je sicer v Londonu in v bližnini nimam nobenega, ki bi mi pazil Petra.. Se bomo mogli kaj zmenit s sosedi, da ga popazijo dokler ne pride kdo po njega user posted image




_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 8:49:55   
kapesanta
jutro. Je krkriza pridit iz 30 na tale mraz. Bom jst tud mogla pocas kake dolge rokave kupt. Razen hlac nimam cist nc, pa me caka od jutri se 10 delavnikov...
A H&M ze ma kej pametnega jesenske robe?

Kako je zdaj s srecanjem? Da splaniram, ker moj bo sigurn hotu k tascici in tastu, ki Roka ze 2 meseca nista vidla user posted image

men tud trebuh ze orenk nori. Sploh ponoci user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 8:53:21   
ječi12
jutro

škrpijonček uživaj max,pa naj bo D day po planih in samo vajin :) čestitke pa potem :) zdj še nisi gospa :) hihi.

js pa še predenj sm dala malo v vrtec se mi je prehladila.ful dobr res...user posted image  in dons gre moj itak po sirup pa po fiziološko pa tko naprej,da nas opremi za prehlade. če ne bo prehudo jo bom useen dala v vrtec,ker itak smo vpisani in jo mam doma že mesec pa pol skos,pa bo počasi pasalo da mam malu miru....no ampak če bo prehudo bo še doma sj nimam kej.

ja mrzlo pa je. čeprou js sm v kr.hlačah in kr.majci,ampak malo mam pa kr z dolgimi opremljeno. v hiši je itak vedno bolj mraz,pa še pri nas v zg.nadstropju nikol ne kurimo.pol pa rajši malo več oblečem.
letos k bo pa bejbi bomo pa pač mogli kej zakurt,bo le dojenček v hiši ane....

tole akcijo v BC majo pa fulkrat.js dobim smse za vsako akcijo in me tut za to vedno obvestijo.samo js ne bom več velikih nakupov delala in ubistvu se ne obračam za temi akcijami,če boste pa voziček kupovale pa mogoče še počakajte da bo v Lj in drugje.

aja v LJ je megla :)

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 9:04:59   
kapesanta
PAJAC sam da je vse OK.
Upam da se bos lahko zmenila glede cuvanja Petra. Glede prevoza pa - sej se dobimo napotnico za resilca, al zdej tud tuki sparajo?

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 9:12:32   
pajac
Hvala! Vse je ok... Ja ja dobiš napotnico za prevoz, to ni problem... Bolj to ne vem, če se začne na hiter, kako bomo Petra spravili k sorodnikom, ko so eni v Ajdovščini, drugi pa na štajerskem... Prvič sem rodila 11. dan po PDP in mi je odtekla voda, sem pa bil že v porodnišnici, ker so mi dan prej hoteli sprožit, pa je bila gužva in niso ravno forsirali.. .Sem se pa odprla iz 2. nadstropja do porodne na 7 cm, še klistirja mi niso hoteli dat....


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 9:13:19   
pajac
Aja, škorpijonček uživajta na vajin dan!!!user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 9:28:18   
Renesme**
jutro

moj prehlad se nadaljuje, nos je katastrofauser posted image , oči se mi solzijo, grlo malenkost boljše...
 
noč je bila katastrofalna, ob 2eh sem se zbudila, se premetavala do 2:30, šla na wc, pol se je pa mali zbudil in imel svoj žur, zaspala sem šele mal čez 4user posted image .
Jsaz bom te brce kar sredi noči štelauser posted image , sej zdajle je tudi buden, je pa res vmes kakšen dan k bi že kr paniko zganjala najraj k cel dan ni nič...tamalo sem skoz neki žokala, da je pobrcala, zdej sem se pa odločila, da mora imeti mir in da pač spi in raste-upamuser posted image .
 
Cunjice- joj jaz sem včeraj v pikapolonici vzela tistega rumeno-rjavega pajacka z obrazkom medvedka na sredini( ena ga je že prilepila- sliko)..v št. 56, potem pa ugotovim, ko že etikete dol potrgam... da bo to ful bedno za oblačit, ker ima rokave in samo spodaj gumbke, se pravi cel pajac čez glavouser posted image , to je pa tako, če ti je nekaj všeč in ne razmišljaš zravenuser posted image
Sem pa vzela še v C&A zimski pajac za ven št 62- je bil 25eur, št. 68 se mi zdi velik...pa v KIKu sem vzela 2 kompletka št.68, hlače in majčka za zraven...trenirka, mislim, da imamo počasi vse...no še banjica in posteljica- čakamo, pa vrtiljak, pa igralni centeruser posted image , ampak mislim, da bodo strici in tete še kaj hoteli kupitiuser posted image
Komaj čakam, da bo Tinkarina soba narejena, da potem še spalnico pobelimo in vse sestavimo -previjalna..., pomoje tam čez 1 mesecuser posted image , da potem vse presortiram, operem, zložim in samo še čaka.

Jaz sem danes zjutraj, ko sem tamalo peljala v vrtec, kar od moža flis vzela, mi je glih pravuser posted image , sam je že čist bogi, se mi zdi, da bo novega dobiluser posted image
Drugače imam pa nekaj teh majic iz H&Ma z dolgimi rokavi- športne, raztegljive in so še ok, sem si kupila 1 velikost L mi je pa ful ogromnauser posted image
 
pajac- jaz pravim boljše preventiva kot kurativa, samo da si zdaj vredu!
 
Še nekaj, sem že hotela...če je kakšna slavistka med nami oz. mahnjena na slovnico, se opravičujem...vejice nikoli niso bile moja dobra stranuser posted image , se pa trudim čim lepše pisati.

< Sporočilo je popravil Renesme** -- 31.8.2010 9:29:40 >

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 9:35:36   
november2010
Pajac - sem se že ustrašla ko sem te začela brat, sam da je vse ok! Verjamem pa da je kriza glede varstva, če takole nimaš nikogar v bližini, tako da imam glede tega očitno kar srečo.... Nisem vedela, da si ti tudi iz Kamnika user posted image ne vem, al še nisi nikol omenla, al pa sem jaz spregledala.... No kakorkoli, prav fajn! user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 9:42:48   
malajka84
Jutro punce!

Vsem, ki ste zbolele....želim, da bo čimprej vse tipi topi, kr čudno da nisem že jaz začela smrkat, ker se take sorte, da zmer prva vse k hiši prinesem.:) No bomo potrkal na les.

Dans mam pa 3d....komi čakam, da bo ura pol treh:)

noč..hja spet je blo pestro, kot ponavadi, če bi pupa podnevi tolk migala pa brcala k ponoč, bi blo fajn:) Ne pa da si ponoč da duška z njenimi akrobacijami, pol se pa še jst premetavam, pa še mojga zbudim, no sred noči se pol on pogovarja z njo ona mu pa miga nazaj:) PA sej ni kej, se mamo lepo:)

Drugače pa...sem dans zlo "modna". Učer sm si barvala lase, no ugotovila sem da sm končno našla barvo ki prime, ampak....da ena barva ni dost za vse, ker grem iz svetle na temno, da se mi ni treba ubadat z narastkom. No tko da sm zdej lepo rjava na vrhu pa spredi od zadi mam pa barvno lestvico od blond do temn rjave, uglavnem katastrofa, pol s 3d šibam po barvo d to uredimo, upam, d ne bojo ljudje glih opazl no...če pa..pa pč modern ni kej;)

A še kateri nagaja RR, tole k pišem se mi kr vrstica čez vrstico piše in ne vidm nič!



(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 9:50:24   
aleksa83
Pozdravljeneuser posted image

Samo je res bila čudna noč, ne vem če se nisem ravno vsako uro zbudila in gledala na uro,..., pa nič mi ne paše, pa utrujena sem, spala bi, pa ne gre, ko tako vse boli,..., sinoči me je prvič zgaga pekla,..., tak, da sem zjutraj že ob sedmih vstala, sedaj pa komaj gledam,...uf, kaj še le bo naslednja 2 meseca, če je že zdaj tako,...

upam, da bo bolje,...

pozdravček vsemm


_____________________________

Ljubezen se rodi iz veselja, s katerim gledata drug drugega, hrani se s potrebo, da spet vidita drug drugega, in se zaokrožita, ko se ne moreta več ločiti! (Jose Marti)

Aleksa

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 10:06:00   
phelps
Dan pupe user posted image

Renesme, glede vejic in ostalega se ne sekiraj... Jaz se včasih kar zgrozim, ko grem kaj za sabo brat user posted image

pajac, samo, da se je vse rešilo in si sedaj ok user posted image

Lottyka, kopel naj bi si delale zadnji mesec, vsak dan v kombinaciji z masažo presredka, tako kot je ena že povedala - uporabi se lubrikant ali vazelin (očitno je moj le dobro poslušal, ker se že veseli, da gremo v sex shop user posted image user posted image ). Je rekla sestra, da ni nujno, da se potem presredek ne bo raztrgal, bo pa definitivno pripomoglo, da se bo manj oz. bo lažje rodit. Jaz bom vsekakor probala storiti vse, da ostanem cela.

Včeraj sem bila v šoli za starše, predavala je naša bodoča pediatrinja (katera je bila še moja). Izvedela veliko kotistrnih informacij glede dojenja in kasneje prehrane dojenčka. Je bilo pa kar dolgo predavanje, tudi zgodovina dojenja (saj je zanimivo, samo po šihtu sedet tam par ur in to poslušat je pa kar nekaj). V glavnem, priporočila je, da se čim manj uporablja dudk, flašk in podobnega, da se otrok navadi edino le na joško (ostalo ga samo zmede). In da lahko jemo vse po vrsti, predvsem so pomembni vitamini - sadje in zelenjava. Krči nimajo nič veze s tem, kaj me jemo (razen ekstremne hrane - pekoče, fižol...) In da če bodo težave, naj nikar ne poslušamo tast, svakov, tet........ Ampak naj pridemo v ZD in povemo kakšne težave imamo in nam bodo pomagali (ko sem mojemu doma razlagala o predavanju, sva sklenila, da bova to zadnje definitivno upoštevala). Sem mu rekla še, da jaz kar ne bi kupovala dudk in flašk, pa je rekel, da to itak ni tako drago, pa naj si pripravim minimalno zalogo, če res ne bo šlo drugače...

Mraz mene nič ne moti, prav fino mi je. Spala ok, le zgaga pekla kot user posted image . Imam pa tudi jaz sedaj le dvoje hlače, zato grem danes v Popek kupit še najlonke, da bom malo pokombinirala s krili. Glede na to, da delam le še en mesec, bo menda šlo...

Tako, na hitro... Šibam nazaj delat user posted image . Bodite v cvetju! user posted image


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 10:06:10   
pajac
november2010 po moje nisem niti omenila.. saj nisem kaj dosti pisala, kljub številu dosedaj napisanih postov.. Je drugače, ko čakaš 1. user posted image ali pa imaš doma enega lumpija, ki želi pozornost...

Se bova kaj srečali pa vozičkali...


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Novemberke 2010 II. del
31.8.2010 10:35:19   
pajac
Ker je Peter trenutno v akciji gašenja požara imam par minut časa, da vam napišem en del moje zgodbe, ki se jo vedno spomnim, ko vas berem.

Jaz sem bila prepričana, da bom svojega otroka dojila in si zaradi tega nisem kupovala ne flašk, ne črpalk, ne adaptiranega mlaka.. Še dudice ne.. Seveda sem dojenje jemala, kot nekaj kar je samo po sebi umevno in si o tem nisem prebrala nič (seveda saj vse vem, ker sem iz tega foha user posted image ....) Iz foruma (tiste, ki so pred mano rodile) sem izzvedela o "žalosti" tretji dan po porodu in navalu mleka isti dan... Moja sestrica (največji fan mojega otroka) pa je imela napad nakupovanja in mu je kupila med drugim dudico, 2 flaški, svakinja pa je med stvarmi dala še črpalko...

No izgledalo pa je takole: ko sem Petra rodila, so mi ga dali na prsa (ga je babica prvič pristavila) in je on potegnil... Ker je bila gužva in so vse porodne sobe bile polne (polna luna) je babica  prišla nazaj samo pokukat in vprašat če sva ok, šele čez slabo uro je pa opazila, da jaz Petra še vedno dojim na isti dojki user posted image Sva ga dali na drugo in ko je pogledala mojo prvo bradavico je rekla gospa na tej samo 15 minut, pa kje imate dudico?? Mi smo dojenčkom prijazna porodnišnica, ampak mamicam tudi. Vaš malček je v trebuščku moral sesati prst, ker ima tako močan vlek (namreč naredil mi je ragade še v porodni). No lanolin multimam je pomagal in ni bilo nič hudega. No potem sva prišla v sobo in sem ga začela dojit... Pil je kolikor je hotel, samo meni se je ves čas zdelo, da nimam dosti mleka. Ko je pa še 2. dan izbruhal plodovnico, ki jo je spil med porodom in se je trebušček spraznil je nastala moja nočna mora.. Ves dan je jokal in jokla.. Sploh ni bilo konca. Vlekel je ampak ni bilo ok.. Še ko je mož prišel ga ni mogel potolažiti.. Vsi so pa govorili da je vse ok, od pediatra do sestre. No zvečer pa je že tako jokal da je bil plav v obraz in pol sem imela dovolj. Od strahu pred njegovim češpljastim obrazom so me šivi kar nehali boleti... Sem poklicala sestro in ji rekla naj naredi kaj ali naj takoj pokliče pediatra. In je bila ena prijazna sestra, ki je rekla naj se grem umit, da ga bo ona popazila. Ko sem prišla iz kopalnice je Peter bil zavit v "bubo" miren kot bubica in gledal naokoli.. Potem je rekla, da je lačen in da bo mu prinesla malo dodatka. No spil je nekaj ml in zaspal ko top... Čez 2 uri se je zbudil in naprej je bilo vse ok. Vseeno tistega občutka navala mleka ali ščemenja pri izcejalnem refleksu jaz v prvih mesecih sploh nisem imela.. Tudi mleka si s črpalko nisem znala načrpati..
Zaradi tega sem mu doma zvečer v prvih tednih vedno dodala 20-30 ml mleka.. O tem kaj je bilo na posvetovalnici pa sem vam že napisala.. V 6. tednih je bil > 5 kg težek in je pediatra kap, ko sem rekla, da mu zvečer dodajam... No pol sva pa nehala z dodajanjem in do 6. meseca ni pil nič drugega kot moje mleko.... Pa nikoli ni bilo problema..

Tako, da na dojenje se le pripravite in kaj preberite pa ne obupat prehitro.. se splača posebej za te naše zimske user posted image ....

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?