|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 8:15:15   
phelps
Dobro jutro!

MalaNeli, proti krčem pomaga, da dvigneš nogo in jo stegneš, tvoj user posted image ti koleno pritisne navzdol (obratno kot se pokrči), prste na stopalu pa proti telesu. Meni se to kar pogosto dogaja in moj ves zaliman skoči ponoči pokonci da mi pomaga in edino to je učinkovito.

Sem zadnjič obljubila podatke glede presredka, v kopel se da sempir oz. seneni drobir. Na tem se sedi (ni stika s kožo ampak tako kot pri inhaliranju) toliko časa, dokler voda ne postane mrzla.

Sem pogledala slikce od cotk in torb, ful lepe stvari user posted image . Torbo sem jaz dobila skoraj isto pri vozičku, design je malo drugačen in bolj groba zadrga, žepki in previjalna podloga isto (nisem si mislila, da so povsod tako majhne).

Jaz imam sedajle 14 dni totalno zapolnjenih, služba, izobraževanje v službi, šola za starše ob ponedeljkih in četrtkih, pa še kup enih žurov na katere se moram jit malo pokazat, da ne bodo mislili, da sem čisto na off s temi stvarmi user posted image . Potem pa sledi "the one" seznam kaj sploh potrebujem in šoping ter končno Ikea in ostalo. Imam kakšnih 5 kosov oblačilc za Phelps in moj user posted image misli, da bo to dovolj za začetek user posted image Ah moški user posted image Sem ga vprašala, kako bi on zdržal, če bi imel 5 kosov oblačil, pa se je samo začel smejat user posted image

Vikend je bil čisto na off, v petek ko sem prišla domov me je čakalo presenečenje z generalno počiščenim stanovanjem user posted image , v soboto sem bila pa totalno nekoristna za karkoli - skoraj cel dan prebluzila oz. gledala filme. Ampak je tako zelo pasalo, da sploh ne morem povedat user posted image . Danes sem zelo dobro spala, sedaj pa novim zmagam naproti user posted image

Naj vam ponedeljek hitro mine user posted image

< Sporočilo je popravil phelps -- 30.8.2010 8:21:55 >


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 8:21:50   
Urša08
Alenaum glede flašk sem mela ponavadi aventove alo od mam oboje plastične, cuclji so po številkah. Je pa tako, da je cucelj št. 1 itak na najmanjših flaških , ki jih ponavadi najprej potrebuješ.

Mi smo meli danes kar gres za zajtrk. Je pasalo. Oh moje nočke so tudi bolj kot ne eno samo premetavanjeuser posted image .

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 8:25:45   
Urša08
nejka000 meni je pa tist redeče - bel kompletek tok všeč - kje si ga kupila?

Mi imamo za tole naše user posted image že skoraj vse na kupu. Posteljica je že doma, kovterček in ena postelninica tudi, moram pa še jogi kupit , no pa kak kompletek za luštuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 8:29:33   
Urša08
Mala neli jaz imam cunjice za prve mesece kombinacija št. 56 in 62. Imam pa nekako 10 bodijev na preklop in okoli 15 kompletkov /pajackov, ene troje copatke, dekice, kombinezonček. Aha pa ponavadi sem prala na 5 - 7 dni, ko se je pač nabralo za en stroj.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 8:43:03   
nejka000
Jutro!

Joj kok smotan dan ej, mrzlo je ko sto hudičev. Nas je vremenska jesen dohitela.

Urša če misliš tist debel kompletek za ven, ta je star tak kot Žan. Nimam pojma kje sem ga kupla. Je pa res fajn ker se hlačke in rokavčki podvihajo in je za številko manjši, pa full je topel za mrzle dni. Mi smo ga pr Žanu marca mesca malo rabli tak da je kot nov in bo zej tud prišel prav. Ono belo jaknico oz. plašček sem pa kupla zaj v KIKU in mi je bil tak srčkan pa full je mehek, tak da je šel kr z mano.

cuclji  jaz mam flaško od aventa najmanjšo. Tolk za prvo silo. Drgač itak bomo vse dali od sebe da bomo dojili in če dojiš itak ne rabiš flašk. Majo pa vse flaške in dude pa cuclji označbe gor za kero starost so.Pri Žanu sem uporabljala najprej Nukove pa se niso obnesle. Ne vem zakaj. Pol smo pa prešaltali na Avent in so mi ble super, tako da bomo sedaj tudi te meli. Pa full je fajn pri njih da pašejo na prsno črpalko pa pokrovčki grejo gor da lahko mleko shraniš ki si ga iztisneš,....Kar se dude tiče, jo mam tud od Aventa ampak bom poskusla it skoz brez nje.Žan je tud ni nikol imel, razen pol ko je bil že čez leto dni star se je neki afnal z njo drgač pa je nikol ni maral.

Punce eno vprašanje. Kaj boste prakticirale široko povijanje? Jaz sem pri Žanu povijala 2 mesca na široko. Zaj pa slišim čedalje več mamic da ne povijajo več na široko.


_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 8:45:19   
november2010
Dobro jutro punce!

Pa je še en vikend za nami :) Pri nas je bilo kar pestro, možeka itak ni bilo skor nič doma, ker je delal (še ene par vikendov pol se pa končno mal umiri), tako da sva se z malim zabavala po svoje :) Sem imela pa tud en tak "pralni" vikend, sem oprala čisto vse, kar mi je prišlo pod roke - prevleke, deke, povštri.... in seveda tud cunjce za našega malega v trebušku ;) Tako da je zdaj lepo vse v previjalni že zlikano in zloženo.

Sem pa gledala te kompletke iz pliša (hlačke+jopica), ki sem jih kupovala v hm-u in bi rada sam nekaj opozorila vse ki še kupujete: ne kupujte preveč teh jopic z zadrgo, ker te zadrge rade opraskajo male user posted image , še posebej če je dojenček mal bolj "zalit". Jaz sicer imam ene 4 kompletke take, ampak vprašanje kolk mu jih bom oblačla, mogoče bom rajš še kaj brez zadrge dokupila za zraven.

Srečanje - ta ali naslednji teden?

Zdaj pa delat.... se mi prav nič ne dauser posted image

Pozdravček

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 8:47:46   
Urša08
nejka pri nas v porodnišnici naredijo uz in če je vse ok s kolki ti ni treba široko povijatuser posted image . Meni pri nobenmu ni bilo treba široko povijati in upam, da mi tudi tokrat ne bo trebauser posted image

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 8:52:12   
nejka000
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

nejka pri nas v porodnišnici naredijo uz in če je vse ok s kolki ti ni treba široko povijatuser posted image . Meni pri nobenmu ni bilo treba široko povijati in upam, da mi tudi tokrat ne bo trebauser posted image


sej pr nas tud nardijo UZ kolkov. Pr Žanu so mi rekli da naj povijam široko, pa tud babica je pol priporočala široko povijanje ko je hodla na obiske. Ko smo pol spet meli kontrolo na UZ za kolke mi niso nič rekli glede povijanja in sem jaz povijala dva mesca.
Je res bolj praktično in fajn če ti ni treba.


_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 9:20:01   
pajac
jutrouser posted image user posted image user posted image user posted image

Moj prvi dan dopusta user posted image user posted image user posted image V nedeljo odrinemo na morje in upam, da bo vreme vsaj za silo....

No Peter je očitno imel angino in je zdaj po 1,5 dnevu  Ospena kot "malo rabljen" user posted image user posted image user posted image .. no nov še čisto ni user posted image user posted image user posted image

November2010 a nimajo te jopice na koncu tako previto, da zadrgica ne more spraskat?? No nimam zdaj nobene pri roki, ampak se spomnim, da sem pri Petru bila prav presenečena in zadovoljna. So pa bile res H&M ali Obaibi....

Joj zadnje par dni pa čedalje bolj mislim, da je treba pripravit oblačila. Namreč, svakinja je prinesla škatlo z oblačili (ki čaka na to, da priroma iz klati gor v stanovanje in sploh ne vem kaj ne not user posted image ), moja cimra mi mora vrnit moje stvari .... Samo tetra plenice so tukaj in nekako sem odklonilna do pomisli na likanje take količine plenic user posted image Pri Petru sem jih prvo rundo likala z veseljem, nato je le to kopnelo... Sem pa preveč picajzlasta, da ne bi likala....

Previjalno torbo sem jaz v prvi nosečnosti kupila od Samsonitea (tak nahrbtnik, ki se ga da pripet na voziček) in sem z njim zadovoljna... Prav ga moram prečekirat, ker ga bo predvidoma treba oprat....

Voziček dobimo nazaj in bomo imeli istega kot prvič...

Posteljica čaka v škatli, ker Petra selimo iz njegove sobe v sobo " za velike fante"user posted image pa da ne bo imel občutek, da ga je dojenček odrinil stran...  Ati je le pripravil stene, jih pobarval, zdaj damo noter nujno pohištvo, da lahko vidim kam grejo moje risbe.... S Petrom sva zdilala 2 sliki: Peter Pan in medo pu... Ati jih bo danes natisnil na folijo, jaz pa bom šla po grafoskop....

Vam še prilepim slikice dokončnega izbora.... Barvice pa bom kupila kar v Levčku v BTC....
user posted image
user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 9:25:09   
november2010
pajac - kolikor sem jaz gledala tele moje, nimajo na koncu tistega.... očitno takrat nisem bila pozorna - pri prvem se to večkrat zgodi :)

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 9:35:49   
pajac
tole pa sem dobila od svakinje za sušenje in shranjevanje flašk (brez flašk seveda)....

user posted image
Sicer ne vem če bom rabila, ker pri Petru sem imela 2 flaški.. uporabljala le eno, pa še to po neumnosti do 6 tedna, ker sem mislila, da nimam dosti mleka.. je pa v 6 tednih skorajda podvojil svojo težo in je pediatra v posvetovalnici skorajda kap, ko sem rekla da mu zvečer dodam kakih 20 -30 ml Aptamila


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 9:40:08   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: november2010

pajac - kolikor sem jaz gledala tele moje, nimajo na koncu tistega.... očitno takrat nisem bila pozorna - pri prvem se to večkrat zgodi :)


moram prav prečekirat.. mislim, da so imele... user posted image Samo nimam pri sebi niti ene reči za user posted image sem vse posodila, razen kompleta za domov, samo avgusta ni imel jopice..


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 9:55:44   
naša beba
No, še en dobro jutro od mene...
Za user posted image sem ravnokar pristavila, sem imela pa že zajtrk. Me je kar groza kako bo zopet s prebavo, jutri se se mi začne zopet služba. Sem pa preveč lena, da bi zjutraj prej vstajala in si vzela čas za zajtrk... sem sama kriva, saj vem...

Nejka000, za Koroško vem, da široko povijanje ni več nujno, če je pa kaj s kolki, potem pa je treba. Mislim pa, da ni nič narobe, če se povija na široko, moram prav kaj najdit o tem na netu...
Cotice so pa res tako cute, da bi jih kar imela, moram še sama sprobat koliko sem vešča v štrikanju... če ne prej pa na porodniški...

November2010, najlepša hvala za nasvet, sama vem, da se ne bi spomnila na kaj takega bit pozorna...

Aleunam, Flaške smo pa mi že kupili. Smo izbrali tudi kar Aventove, ker vem, da so vsem bebam odgovarjale. Vzeli smo pa tiste z "anti-colic" sistemom ... imajo eno dodatno luknjico na cuclju, da beba povleče v sebe manj zraka in to naj bi pomagalo, da jih ne bi toliko zvijalo.

Phelps, dodam še jaz eno info o presredku, piše v novi mami... Kako skrbeti za zdravje vseh 9 mesecev nosečnosti.. piše za deveti mesec: Masaža: Mnogi pred porodom priporočajo masažo presredka. Prste namažite z oljčnim ali mandljevim oljem oziroma z lubrikantom in nežno potiskajte presredek navzdol in navzven. Ob redni masaži boste zmanjšali možnost, da bi se presredek med porodom raztrgal.

MalaNeli, proti krčem naj bi pomagal tudi kalcij... mogoče probaj eno šumečo tabletko vsak dan ali vsak drugi dan...

Zdaj se grem pa še mali informirat kaj me bo jutri čakalo v službi, a so naredili kar so morali in pa seveda PP, PP, PP,... (pranje, peglanje) user posted image

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 10:02:22   
naša beba
še eno vprašanje...
a se je še kateri zamaknil popek... pri meni je zdaj že ene dva tedna prbližno dva do tri centimetre bolj na desni strani, pa ven se je že full obrnil...
pol me pa še cuka non- stop... (kolca se mi)...

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 10:12:05   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: naša beba

še eno vprašanje...
a se je še kateri zamaknil popek... pri meni je zdaj že ene dva tedna prbližno dva do tri centimetre bolj na desni strani, pa ven se je že full obrnil...
pol me pa še cuka non- stop... (kolca se mi)...



pomoje user posted image tišči rito v eno smer pod rebra in s tem naredi asimetrični hribček, kar premakne popek... Se pa pri meni tokrat nakazuje, da se bo popek obrnil navzven... Prvič je bil samo raztegnjen...user posted image mi to ni nič kaj lepo... Pa še pol tak občutek mehkosti ko rodiš... kar streslo me je..user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 10:14:27   
Valentina85
Evo mene že iz pregleda.


Najina punčka raste in veselo brca, težka je 1300 g, izvidi so bili vsi OK, zredila sem se za 2,6 kg od zadnjič, kar je šele 2kg več od mojih začetnih. Naslednji pregled imam 27.9. Sem ga vprašala, če bodo pregledi zdaj kaj pogostejši, pa je rekel, da imajo tako zmedo zdej s temi dežurstvi, da za dva dni naprej ne ve kdaj bo delal.... Bo pa načeloma potem po tem pregledu naročal na 2 tedna.

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 10:51:57   
november2010
Flaške: pri nas so bile pa flaške kar skoz v prometu pri prvem. Imela sem pa aventove, vmes poskusila tudi kako drugo, ampak se potem vedno vrnila nazaj na avent...
Pajac, dobra pogruntavščina tist za sušenje flašk, da imaš vse na kupu :) A kaj veš kje se to dobi?

(odgovor članu Valentina85)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 11:01:21   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: november2010

Flaške: pri nas so bile pa flaške kar skoz v prometu pri prvem. Imela sem pa aventove, vmes poskusila tudi kako drugo, ampak se potem vedno vrnila nazaj na avent...
Pajac, dobra pogruntavščina tist za sušenje flašk, da imaš vse na kupu :) A kaj veš kje se to dobi?


dobila sem od svakinje iz Švice.. za v Sloveniji ne vem, pomoje da pa preko spleta sigurno dobiš...


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 11:20:32   
Soncchhek
hojla punce !

pride čas, ko pa se je treba začet urejat s papirologijo....

joj zdaj sem čist zamorjena ratala....
namreč...moj je izgubil službo in sva bila oba sedaj par mesecev na socialki....na srečo on sedaj že tretji mesec dela in je zaposlen za eno leto, jaz nosečka itaq nisem dobila službe....tako da sva bila uradno še " samska"....zdaj pa izpolnjujem papirje za podaljšanje moje socialke....itaq se gre samo za 3 mesece...potem bom dobivala starševsko nadomestilo....ampak je sranje....ker sva do sedaj malo tajila realnost...
s prihodom otročka+ vso papirologijo sva se zmenila, da smo mi lepo družinca....da se ne mislim lažno prikazovat kot samohranilka ipd....tako da moram že sedaj za socialko prikazat njegov dohodek zadnje 3 mesece zraven....torej očitno bomo do poroda samo na njegovi plači....( ni nizka, pač povprečna....nekje 750 neto).....starševsko nadomestilo ..nekje 200 e potem pa itaq dobivam eno leto.

Eh....trenutno so razmere v sloveniji itaq čist v k***** kar se tiče zaposlovanja..pa sva ful srečna, da ima vsaj on službo...preživeli bomo....sej se da...stisnit maksimalno pa bo...... pa upam, da čez eno leto....( z diplomo v žepu, ker ta mesec diplomiram), najdem službo.

Kako sem danes? Eh....ni moj dan.....
Je pa buši prekrasen....bebica pa danes čist mirna.....

Lep dan !

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 11:44:43   
malajka84
Dan punce..evo spet en dan , ki mi paše...ker je tko lepo hladno .:)
Soncchhek..tud midva sma na podobnem..diploma še čaka d jo našišem, prej morm še par izpitov narest pr prof., ki ne vemzakaj ampak pr njih nardi zmer ene 5 ljudi od 100. Tko da s 1.oktobrom grem na zavod...dobivala bom pa potem tk od socialne starševsko nadomestilo..
Nama gre pa z eno plačo tud kr vredu, se da če se hoče, tk da ne sekiri se, vse se bo izšlo. Sej pa nismo edini...vse je v k***

Jutri greva pa na 3D..komi čakam, da vidm najno pupo, če se bo le hotla pokazat, ma upam da ja.:)
noči..so še kr pestre..na wc pa nazaj..pa jest pa nazaj....ampak gre, zdej sm se že nekak navadla na par uric spanja...sm notr padla:)

Zdej pa šibam kuhat..dasn bo golaž pa polenta, kaj čmo..lušte so lušte:)

Mejte se lepo!!



(odgovor članu Soncchhek)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 11:49:20   
D0aisy
majabar- ja super, da imave iste vozičke. Samo kaj ko boš ti svojega vozila v Kolumbiji, jaz pa v Slo. Men je ful dober, pa še barva se mi dopade. Mi2 sva dala za vse skupaj 350 Eur.
naša beba- tudi meni se je zamaknil popek, na tisto stran kjer je posteljica, tudi trebuh ni čisto simetričen. Meni je ful smešen.

srečanje- je mogoče katera od štajerskih nosečk za srečanje v MB ali pa v CE?

Soncchhek- verjami da se bodo stvari obrnile na bolje, sploh pa z diplomo v roki. Kaj pa študiraš? 

(odgovor članu Soncchhek)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 11:59:45   
Soncchhek
malajka84, uh jaz si ne predstavljam, da bi se morala še kaj učit zdj med nosečnostjo...še tole diplomo sem komaj skupaj spacala user posted image ...saj veste ementaler možganiuser posted image user posted image user posted image user posted image . A ti tudi nisi na socialki al kako? Ja sej starševsko nadomestilo itaq dobimo v vsakem primeru.....200 e....no kir evro manj al koliko je že.
Še sreča da imava vse za otročka doma...samo te potrošne stvari je treba dokupit...
Sva si pa ful želela otročka.....tudi leta so taprava in sva izvedela da bova starša skoraj na enak čas, kot pa je moj izgubil prejšnjo službo.....še vedno se mi zdi da nekako moški lažje najdejo job kot me....

Ja z eno plačo gre, če ne živiš v najemu....tako kot midva letos...prej ko sva bila v najemu je bila prav mišn imposibel....zdaj sva pa v mojem delu naše družinske hiške....delimo stroške....ni najemnine...luksuz...itaq da bo šlo.

D0aisy, pravnica bom....ja upam da drugo leto....ko bo čas da končamo " porodniško".....bo služb na pretekuser posted image . Ko bi le....o ja sej bo !

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 12:53:01   
malajka84
Soncchhek...trenutno sem doma, status abs mam, izpiti bojo počakal, bom delala spomladi, sm delala poleti neki pa ni šlo..tko d eh prof. so smotani. Tko da pač bom dobivala ja 193€ je menda al kak starševsko nadomestilo...več kot zdej ko sem že par meseev doma, prej sem sicer delala v vrtcu tu pa tam par mesecev, no zdej sem pa doma in mava samo plačo od mojga, ki je sreča zaposlen za nedoločen čas. Tak da sva se odločla, da zdej je pa dojenček na prvem mestu, zadevce sva tk nakupla vse, sva mela neki pršparan, ker sva planirala dojenčka,...pol spomladi pa naredim-upam, še tiste izpite pa diplomo čimprej (odvisno kk bo šlo z dojenčkom, če ne spomladi pa potem oktobra),ker dva roka sta da oddam vlogo na faks za dokončanje študija, bomo vidli kak bo.
Uglavnem plan je da drugo leto končam zadevo-končno!:)


(odgovor članu Soncchhek)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 13:36:37   
pikizenc
IZVIRNO SPOROČILO: Soncchhek

jaz pa se trenutno pritožujem samo nad spanjem... sploh se ne naspim..ponoči se premetavam z L na D.......podnevi pa ne morem spat....bolečine v križu pa mehur za trampolin...to sem se že nekako navadila...




Najbrž je kar nekaj odvisno od ležišča, jaz imam dormeo in že itak spim super, tudi še sedaj. Sem si pa sedaj kupila blazino za dojenje in spim z njo in spim še boljše kot prej. Ta blazina ni toliko, da sei ne bi privoščila, tako da mogoče poskusi s tem.

nadinne - jaz zaenkrat še konkretno čutim, so se pa sami premiki spremenili. Prej je bl brcal, zdej se bl počasi premika, ampak to konkretno čutim. Je pač odvisno tudi od posameznih bebic, moja je recimo blazno živahna, eni so pa malo bolj lenuščki. Pa sej če z AS vidiš da je vse kul, jaz ne bi skrbela. Pa čez dan naštej 10 premikov.

aleunam - za vnetje res lahko dobiš canesten vaginalete, jaz kremo kar uporabljam, vaginalet pa ne tok, ker mi je G rekla, da so lahko kar agresivne in mi je dala na recept druge, ki so manj (kje je tu logika ne mislim razpravljat user posted image ). Drugače je pa so tudi brez recepta borax vaginalete.

flaške - a se to menja skozi čas? Mislim ali ima novorojenček (če rabi) enako kot polletnik? Tako da recimo če sedaj kupim, lahko potem ponucam, če zdej ne rabim in ni po čist zgrešen nakup?

(odgovor članu Soncchhek)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 13:46:28   
naša beba
flaške - a se to menja skozi čas? Mislim ali ima novorojenček (če rabi) enako kot polletnik? Tako da recimo če sedaj kupim, lahko potem ponucam, če zdej ne rabim in ni po čist zgrešen nakup?


mislim, da flašk ne rabiš menjavat. Menjaš pa potem cuce za na flaško. Te imajo potem s starostjo večje luknice, da lahko bebe potegnejo več tekočine v sebe. Pol so pa še tiste za kak čokolino, ko imajo spet večjo luknico. Je pa vse lepo označeno na artiklih za koliko mesecev je kateri cuc ali flaška.
Ponavadi so za malčke tud manjše flaške (militraža npr. 125ml), za večje pa nabaviš večjo flaško (250ml). Ne vidim pa težave,če že zdaj vzameš 250ml flaško, jo boš itak ti držala, tako da bebi ne bo preveč težka... user posted image ... Dobiš tudi priporočila koliko naj bi v katerem mesecu dokenček pojedel, nekje okol 70ml na obrok se začne, se mi zdi... Izkušene mamice popravite me....

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?