|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 9:36:28   
Valentina85
Jutro!

Danes sem se zbudila s takimi bolečinami v križu, da me je moj moral masirati, da sem lahko s postlje vstala.... user posted image

D0aisy tud jaz bom imela tak voziček. user posted image
Danes zgleda da bo ful lep dan, midva dobiva ene obiske drugače bova šla pa na en daljši sprehod. Jutri sem kar dopust vzela, ker imam ginekologa pa še par opravkov. KOmaj čakam da spet vidim user posted image

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 10:00:19   
Renesme**
jutro


te DM-ove torbe so kar lepe ja, ampak jaz jo že imam tako vojaško-olivno zelene barve je- kompromis, da gre na zeleno in rjavo- oranžno..pa velika je, tako da mi ne bo treba še torbice zraven nosit....pomoje bo super.  Imam pa še staro peg-perego ampak je že mal strgana in boga.

grlo še čutim, tudi nos ni čisto ok, upam, da je samo rahel prehlad in da pri tem ostaneuser posted image  oz. da bo šlo samo še na boljšeuser posted image

cunje- jaz sploh ne vem koliko imam česa, imam 2 škatli (ne prav veliki) od št.50- 62 + pajacek zimski št.52 sem ga dobila....
Sej ni treba, da imaš npr. 10 bodijev v št.50,  lahko kombiniraš 2 št. naenkrat. Sej res kakšne rokave mal zavihaš, ampak da vse visi z otroka pa meni ni ravno ok...
Je pa treba biti pozoren, ker št. 56 v HM ali v Okaidiju ni isto- Okaidi ima npr. manjše številke...in podobno druge znamke. Jaz sem potem zmeraj vprašala v trgovini kakšne so njihove št.- večje, manjše, realne...

Imam 2 pajacka za iz porodnišnice, en svetlo moder z enimi medvedki in en zelen (ga je ena že prilepila, tak z nogicami spredaj in piše just born..)pa se bomo potem odločili v katerem bo šel domov..sta pa št.50

Vem, da je bilo 20 tetra plenic absolutno premalouser posted image , sem pa široko povijala do 3 meseca, sicer nebi bilo treba, ampak je imela en kolk 1B. Pa jaz jih še zdaj uporabljam, tamalo po kopanju kar v njih brišemo.




(odgovor članu Valentina85)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 10:32:25   
simonmojca
[color=#cc0099 size=3]Jutro punce
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3]user posted image
[color=#000000 size=3] 
Kako ste kaj? Jaz sem super no ja konec dopusta, ampak imela sem se super. Tako dobr, da sem vas kar pozabila user posted image no ja malo se hecam, ampak je bil tako lep vreme, da se mi rač. Sploh ni dalo prižigat user posted image .
[color=#000000 size=3]Prišla sva/smo včeraj pozno zvečer in sem kar rabila nekaj časa, da sem vse prebrala, preveč vsega, da bi komentirala.
Z našim malim je fino, brca zelo veselo, tako, da me rebra občasno kar bolijo, kolcamo tudi, je prav hecno gledat trebuh, ki se premika user posted image .
[color=#000000 size=3]Imam pa tudi jaz že manjše probleme/bolečine v trtici, pa sramna kost me je tudi občasno začela špikat user posted image .
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3]No čestitke vsem za uspešne kontrole, uspešene nakupe... joj ste pridne, mene še vse čaka.
[color=#000000 size=3]Jutri grem na ponovno morfo. in ker bom frej bom šla še na zavod, skrajni čas.
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3]Zdaj pa kavica za vas, jaz jo pa že veselo pijem
[color=#000000 size=3] 
user posted image

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 10:39:19   
simonmojca
no zgleda imam spet malega škrata v rač. ah nič hudega bom še enkrat probala drugače pa bo kat tako obstalo user posted image

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 10:41:19   
nejka000
ojla!

tud za mano je ena smotana neprespana noč. Pohodi na Wc, boleč križ,.... pa sej je nedelja pa bomo čez dan malo lenarili da noč  nadoknadimo user posted image

evo da prpopam malo slikic naše zaloge kar mamo za našo pikico...

user posted image
dekica-sem jo sama nardila

user posted image
ti čeveljčki/copatki so pa tak srčkani da sem jih enostavno mogla kupit (št 19)

user posted image
zimski plašček št.62

user posted image
zimske hlače, plašček,  rokavičke št 62

user posted image
kup spodnjih bodijev (dolgi/kratki rokav) št. 50-62

user posted image
kup pajackov, plišastih, pletenih,... (št.52 -62)


user posted image
v tem bmo šli iz porodnišnice - home made (pohvala babici)

user posted image
še eni copatki - jih je botrca kupla

user posted image
kup copatkov, štumfkov, kapic,...

to je nekaj kar mamo od cunj,pol pa so še tu vse ostale drobnarije od dudic, flašk, kozmetike,...oprema,...... to pa pofotkam drugič ker mam vse pospravljeno še po škatlah.

< Sporočilo je popravil nejka000 -- 29.8.2010 10:44:40 >


_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 10:50:39   
simonmojca
Jutro/dan user posted image
 
user posted image
 
Kako ste kaj? Jaz sem super no ja razen tega, da je konec dopust, ampak imela sem se super. Tako dobro, da sem na vas kar pozabila user posted image  no ja malo se hecam, ampak je bil tako lep vreme, da se mi rač. sploh ni dalo prižigat user posted image .
Prišla sva/smo včeraj pozno zvečer in sem kar rabila nekaj časa, da sem vse prebrala, preveč vsega, da bi komentirala.
Z našim user posted image  je fino, mamico brca zelo vseslo in močno tako, da me rebra občasno kar fino bolijo, kolcamo tudi, je pa prav hecno gledat trebuh, ki se premika-valovi user posted image .
Imam pa tudi jaz že manjše probleme/bolečine v trtici, pa sramna kost me je tudi začela občasno špikat user posted image .

No čestitke vsem za uspešne kontrole, uspešne nakupe... joj ste pridne, mene pa še vse to čaka.
Jutri grem ponovno na morfo. in ker bom frej bom šla še na zavod, skrajni čas.

srečanje a bi ga imele? ta petek/soboto ali raje kak drug dan

Zdej pa še kavica za vas, jaz jo pa veselo pijem oz. sem jo skoraj že spila

user posted image  

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 11:02:49   
pajac
ojla pupe user posted image

Najin sinko je zbolel, tako da sem en malo neprespana in s tem v vezi tudi tečna... user posted image

Je pa fajn novica, da sem že na dopustu (2 dni prezgodaj, ker nimam kam dat otroka, ko je varuška na dopustu, moji so pa morali iti nazaj domov.. No nadur mi ne bo zmanjkalo kljub temu, ker jih imam za 1 mesec) in pridem v službo čez 14 mesecev user posted image user posted image user posted image

No vidim, da teče debata o oblačilih in količini... Kakor koli mislim, da je fajn imeti doma vsaj za 3-4 dni po 2x preobleči user posted image . To potem lahko opereš in poleg tega večinoma, dobiš kaj za darilo (čeprav je Peter dobil ful stari za večjo starost tam 6 mes - 1 leta...) Imejte le v mislih da november in december nikakor nista čas za sprehode po trgovskih centrih zaradi RSV okužb. Raje se sprehajajte po svežem zraku. Jaz bom Petra najverjetneje imela prva 2 meseca doma (no bom videla kako bom zmogla, samo me je tega res strah...)....

Šibam, Peter potrebuje pozornost in nagaja :)


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 12:45:09   
orhideja75
punce se opravičujem, ker vdiram na vašo temo, če slučajno katero zanima prodajam kar nekaj oblačil za fantka, nekaj je tudi novega-nenošenega http://www.mojalbum.com/orhideja75



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 14:48:19   
Soncchhek
hojla nosečke!

streptokok? no jaz sem bila pozitivna že par tednov nazaj+ dala čez eno rundo antibiotikov....+ ko bo dogajal porod dobim penicilin ipd.... Moja G iz tega ne dela nobene panike, pravi da je to kar pogosta stvar, da pač moraš dobit med porodom penicilin ipd...

jaz pa se trenutno pritožujem samo nad spanjem... sploh se ne naspim..ponoči se premetavam z L na D.......podnevi pa ne morem spat....bolečine v križu pa mehur za trampolin...to sem se že nekako navadila...


jaz nimam pojma kako bomo za v hiši oblačile naše bebice.....samo en dolg rokav+ čez pajac? ali dvojne dolge rokavčke+ čez pajac? saj oblačiš otroka nekako....kot sebe....približno....itaq k počiva je še pokrit..oz. dvojne dolge rokavčke+ malo debelejši pajacek...

mi2 končno dokončno ( upam da, ker do PDP je še 12 tednov user posted image ) izbrala ime za fantka, za punčko pa še vedno nihava med 3mi......zanimivo glede na to da sva sprva lih za punčko imela izbrano eno ime.....dokončno....za fantke pa ene par user posted image

za cunje se pa strinjam, boljše pripravit več..kot manj.....meni se že sedaj ne da po štacunah...na srečo imam vse cunje že doma..samo oprat, zlikat, sortirat bo treba...in tega je šepaše....

Renesme**, jaz imam zimske pajace št. 62 in 68.....

bebice naše pa itaq imajo cele žurke v bušiju.....meni začne skakat...takoj hitro razkrijem buši pa čekiram kako muva....cel žur!
ta teden me čaka spet kontrola v diabetični....moj sladkor ga majčkeno sračka....se vidi da telo dela malo po svoje......tako da nekje 80 % je ok.....20 % me pa zezne..pa da vidimo kaj pravi zdravnica....

Nejka000, iiiiiiii kire cunjiceeeeeeeee ! Sploh tisti kompletek za iz porodnišnice!!!!Jaz imam ful lepega ampak je tipično punčkast...še od nečakinj.....če bo poba....bo pa treba zraven kiro rezervo dat..da ne bo čist punčkastuser posted image .

bejbe, lep dan še naprej.....









(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 15:31:46   
emma83
Helov punce!

Jaz tudi ne vem kako bo user posted image oblečen notri, pa saj nam bo verjetno v materinski šoli kaj povedala. Jaz jo začnem naslednji ponedeljek, moj bo prisoten samo na prvem srečanju, potem pa ne, ker itak dela.

Previjalna torba iz DM, jaz sem jo kupila v petek, pri nas so imeli samo 2 na zalogi in sem vzela rjavo, bom pofotkala ob priliki in dala slikice gor. Mi je pa moj danes rekel, da je grda, meni je pa ful všeč. Verjetno je to rekel, ker je navajen, da vedno ful punčkaste stvari zase kupujem, tole je pa pač rjave barve. Očitno se ne zaveda, da jo bo tudi on vlačil okoli in mora biti nekaj nevtralnega, pa še voziček je temno vijoličen in mora tudi na vozek pasati barva.

Komaj čakam pregled jutri, verjetno mi ne bo delal UZ ampak bo šele na naslednjem pregledu. Jutri pač standard teža, pritisk, meritev maternice, mogoče še hemoglobin.

Lep dan še naprej punce, jutri nas baje čaka kar konkretna ohladitev.

(odgovor članu Soncchhek)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 16:11:01   
majabar
D0aisy, izgleda, da sva kupili enak vozicek, tudi moj je rabljen. Sva ga cisto razstavila in oprala vse. Zdaj naju caka misija sestavljanja:). Prav tako sva razstavila lupinico. Sem hotela pred tem vse fotografirati, da bi lazje sestavila, a nisem. Upam, da nama uspe. Koliko si pa dala za vse to? Midva sva placala cca 240 EUR.
Jutri pa koncno ultrazvok. Komaj cakam:)!!
A se katero bolijo kolki? Za kriz mi je normalno, da me boli, ampak kolki...

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 19:21:12   
MalaNeli
Pozdravček.
Jaz sem danes celo noč spala kot top, še za stranišče se nism zbudila, ker sem bila od včeraj tako zmučena.
Danes pa sva imela krajši izlet, potem pa kosilo pri mojih. Pa sem zaspala na sedežni, moj pa ne more bit pri meru, pa je pomagal zlagat drva :).
Mi bomo pa iz bolnice imeli plišast pajac iz baby-centra - pisan. Zaljubla sem se vanj ko sem ga vidla. Je pa zelo malo stvari, ki so mi všeč na dovge rokave, tako da imava jopic samo 6.
Imava pa 3 plišaste pajace za ven.
Kaj vse še bo...
bomo vidli.

Bil je čudovit dan danes. Pa prav lepo sva ga izkoristla. Tedni pa grejo in grejo...

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 19:24:23   
nov2010
majabar - mene včasih tudi bolijo kolki. Doma ne tolk pogosto očitno imava dobro posteljo. Na morju k je bla pa v hotelu res mehka postelja pa me je desni kolk bolel vsak dan

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 19:54:52   
naša beba
Jaz tudi občutim zadnje dneve, da se mi bolečina prestavlja iz rebernega dela nižje. Nekaj sem brala o tem in vzrok naj bi bil seveda, da si bebike naše delajo prostor. Se mora cela medenica razširit, da bodo pol novembra našle pot na svetlo...

...pa kilogrami, ki smo jih pridobile, so večinoma tudi v srednjem delu telesa. In če naše postelje niso ekstra consko oblikovane, se bolečina še prej pojavi. K sreči imava tudi midva posteljo, da lahko še nekaj regulirava koliko se ugreza. Punce, poglejte kakšne imate letvice pod jogiji, če se da tam kaj prilagodit trdost oziroma mehkost ležišča. Večja teža telesa rabi nekaj več maneverskega prostora, da se upogiba, če ne med počitkom ni pravilne lege telesa (se preveč ali premalo prilagodi).
Jaz že vem, da če ne spim na svoji polovici, sem včasih zjutraj čisto trda in rabim tudi do dve uri, da se lahko normalno gibljem.

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 20:15:21   
MalaNeli
Mi2 imava dormeo jogi. Jaz ga imam že 4 leta in odlično spiva. Oba. Pa sem imela jaz prej 55kg, on pa 90 pa je super. Sedaj pa mi tut ni problema. Sploh.
:) me pa namesto nespanja mučijo druge stvari, pravzaprav mene ne muči kaj, mojga. Jaz v pozdavesti ponoči počnem uf stvari. user posted image user posted image user posted image Pojem, mrmam, piham user posted image . Počnem ni da ni :). Potem se pa moj čudi ka delam in me zbudi, tako da se še sama zavedam potem kaj vse počnem user posted image user posted image

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 23:00:57   
Hator
Destiny86, jaz sem tudi iz KP, bova skupaj vozičkale user posted image user posted image user posted image Kam greš rodit? jaz namen v PO

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Novemberke 2010 II. del
29.8.2010 23:03:41   
Hator
Punce, malo skomin...moje tortice user posted image user posted image

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 7:16:50   
Urša08
user posted image

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 7:18:13   
Urša08
jutro

Kavico sem že uspela popit. Vreme zunaj je za en drek tko da bomo očitno s tamalima danes kar notri. No sej se bomo pa cartaliuser posted image .

Grem zajtrk narest potem se pa še oglasim.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 7:23:27   
nadinne
Jutro.

No pa je spet ponedeljek user posted image  Matr gre vikend vedno brzinsko mimo user posted image

nejka...res cortkane cotike. Dobro znaš štrikat...jsz znam osnove kar ne zadošča za kaj uporabnega user posted image

Eno vprašanje...že ene 2 dni moja beba bolj štrajka z brcami...sicer čutim da se premika, ampak brc pa ni...sem mogla včeraj prav z AS poslušat če je še živa user posted image  Zanimivo, da se greva z AS vedno lovivca user posted image  Najdem srček, pa se premakne, in spet in spet. A je normalno da brce pojenjajo? A me more skrbet? Ker čutim jo, samo ne tako intenzivno. Sama sebe tolažim da je to zato, ker raste in ima vedno manj prostora. Mi pa pritiska na mehur grozno...sem non stop na wc, za vsako kapljico.

malaneli...he he. Sem se kar nasmejala ob tvojih nočnih dogodivščinah user posted image  Jaz pa zadnje čase ogromno sanjam in to kar nekaj...nič z dojenčki ali kaj podobnega, pa vse druge traparije...danes sem bila v šoli in zafrkavala učiteljico user posted image  Pa me je budilka vmes zbudila in sem bila še 15min zadeta da je bilo kaj user posted image  Zadnjič sem med gledanjem filma na kavču zaspala in med spanjem mojemu hotela na vsak način dati svoja očala, naj jih vzame ker jih rabi, ker ful sonce sije HALO? user posted image  Ko sem se znudila in mi je to povedal sva se noro narežala user posted image


(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 7:27:37   
aleunam
Jutro! user posted image

Urša, mmm kavica, jaz jo grem skuhat za sebe in mojo mamo, ki ima še ta teden dopust...

Punce, a je boljše nabaviti stekleno ali plastično stekleničko? Koliko jih naj vzamem, eno ali dve? Laično razmišljam o dveh - eno za čaj in eno, če bo potrebno dajati mleko. Pa kakšen naj bo cucelj - oboje z najtanjšo luknjico? Malo vprašanj za dobro jutro. user posted image

Pa še to, zgleda, da sem vnetje fasala. user posted image  Še dobro, da mam jutri pregled.

< Sporočilo je popravil aleunam -- 30.8.2010 7:30:13 >

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 7:56:31   
Valentina85
Dobro jutro!

Jaz se počasi odpravljam na pregled in komaj čakam da vidim user posted image .... Me zanima če me bo sedaj kaj pogosteje naročal na preglede.
Hator jaz bom v PO rodila in imam PDP par dni pred tabo, kdo ve mogoče se še srečamo user posted image

NIč punce, grem se zrihtat in poročam kasneje o pregledu.


Lep dan


(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 7:58:19   
emma83
Dobro jutro, čeprav bolj turobno pri nas.

Jaz sem bila ponoči očitno ful odkrita, ker me tako trga na levi strani, da je joj. Bo že.

aleunam jaz bom po moje kar plastične stekleničke nabavljala, za cuclje pa ne vem. A ni na embalaži označeno od koliko do koliko mesecev so? Recimo od 0-3, pa tako naprej. Aja glede vnetja si greš lahko kar sama Canesten vaginalete in kremico kupiti v lekarno, ker jih že kar nekaj časa ne dajejo na recept, mogoče bo pa tvoja G bolj prijazna kot moj G glede tega.

No se počasi odpravljam na pregled, oglasim se po moje šele popoldne pa vam poročam.

Lep dan.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 8:11:51   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: emma83
aleunam jaz bom po moje kar plastične stekleničke nabavljala, za cuclje pa ne vem. A ni na embalaži označeno od koliko do koliko mesecev so? Recimo od 0-3, pa tako naprej. Aja glede vnetja si greš lahko kar sama Canesten vaginalete in kremico kupiti v lekarno, ker jih že kar nekaj časa ne dajejo na recept, mogoče bo pa tvoja G bolj prijazna kot moj G glede tega.


Hvala za odgovor. user posted image  Cucelj sem mislila na steklenički. Vem, da je najprej pomembna starostna skupina, potem pa še "debelina" luknjice (za tekočo ali gostejšo hrano). Predvidevam, da kar najtanjšo luknjico. user posted image

Da se mi pripravlja vnetje sem opazila v soboto zjutraj. Upam, da ne bo prepozno, če mi jutri kaj da, če ne pa Canesten kupim. Vem, da se dobi v lekarni, vendar počakam do jutri, da mi svetuje. user posted image

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Novemberke 2010 II. del
30.8.2010 8:12:21   
MalaNeli
Jutro!
Spet ena pestra noč. Zbujala sm se na 2uri, ko pa je moj šel v službo pa sm poskušala zaspat nazaj. Pa me je zrabu en krč v nogo da sm skor jokala. Nč nism mogla nardit, ne prestavit, ne zmasirat, ničesar. Še zdaj me boli user posted image user posted image .

nadinne haha, jaz zadnič nisem nič sanjala, pa sem menda mojmu na glas govoirla ponoči da more adidaske obut :). saj ne vem za kaj točno je šlo :).

super za vse ki lahko greste rodit v PO. jaz bi tut šla, pa je malo daleč :S.

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?