|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 13:00:31   
aleunam
user posted image

NICK, STAROST,  NOSEČNOST, ŠT. OTROK, NASLEDNJI PREGLED, PREBIVALIŠČE, SPOL 

user posted image   
 
 
29.10.10
- majabar, 28, 1user posted image , 0user posted image , NP 30.8.10, Kolumbija user posted image user posted image
 
XX.11.10
- orto2 user posted image user posted image
- poona, 2user posted image , 1user posted image user posted image user posted image
- blondy83, Komenda user posted image user posted image     
 
1.11.10
- aleunam, 25, 2user posted image , 0user posted image , NP 31.8.10 user posted image user posted image
- strippy, 27, 1user posted image , 0user posted image , Ljubljana user posted image user posted image

2.11.10
 - blodinka, 21, 1user posted image , 0user posted image user posted image user posted image
- phelps, 30, 1user posted image , 0user posted image , NP 13.9.10, Dolenjskauser posted image user posted image
- lottyka, 31, 1user posted image , 0user posted image , NP 10.9.10, Domžale user posted image user posted image
- Tory78, 32, 1user posted image , 0user posted image  , Štajerskauser posted image user posted image
- anmp2601, 30, 2user posted image , 1user posted image , Domžale user posted image user posted image
- MissLady, 2user posted image , 1user posted image user posted image user posted image
  
3.11.10
- Mifene user posted image user posted image
- zori82, 27, 1user posted image , 0user posted image , Ljubljana user posted image user posted image
- tejci1981, 28, 1user posted image , 0user posted image , NP 22.9.10, Štajerska user posted image user posted image
- MalaNeli, 21, 1user posted image , 0user posted image , NP 13.9.10, Koroška user posted image user posted image

4.11.10
- daya, 31, 3user posted image , 2user posted image user posted image user posted image
- acegirl, 25, 1user posted image  , 0user posted image  , Zasavje user posted image user posted image
- bejo2010, 30, 2user posted image , 1user posted image , Pomurje user posted image  user posted image
 
5.11.10
- Renesme**, 28, 2user posted image , 1user posted image , NP 16.9.10, Ljubljana user posted image user posted image    
- bela01, 27, 1user posted image , 0user posted image , Maribor user posted image user posted image
- mami28, 30, 2user posted image , 1user posted image , Kozjansko user posted image user posted image
 

6.11.10
- 4mybaby, 33, 1user posted image , 0user posted image , Ljubljana user posted image user posted image
- ek76, 33, 2user posted image , 1user posted image , Posavjeuser posted image user posted image
- maa2010, 29, 1user posted image , 0user posted image , Mariboruser posted image user posted image

7.11.10
- minky, 3user posted image , 2user posted image , Gorenjskauser posted image user posted image
- coach, 1user posted image , 0user posted image , NP 6.9.10, Ljubljana user posted image user posted image  
- nejka000, 26, 2user posted image , 1user posted image , NP 31.8.10, Sl. Konjice/Radenci user posted image user posted image

8.11.10
  - emma83, 26, 1user posted image  ,0user posted image   , NP 30.8.10, Ljubljana user posted image user posted image
- sonce79, 31, 1user posted image , 0user posted image , Štajerska user posted image user posted image
- Pollon, 28, 1user posted image , 0 user posted image , Ljubljana user posted image user posted image
 
9.11.10
- brinceljka, 27, 1user posted image , 0user posted image , okolica Litije, user posted image user posted image
 
10.11.10
- teycika, 25, 1user posted image  , 0user posted image  , user posted image user posted image

11.11.10
- Hijacinta, 34, 2user posted image , 1user posted image user posted image user posted image
- pearl, 2user posted image , 1user posted image , Maribor user posted image user posted image
- BOSTINA, 25, 1user posted image , 0user posted image , NP 14.9.10, Zasavje,user posted image user posted image
- lillie, 27, 2user posted image , 1user posted image , Štajerska user posted image user posted image
- dinki, 2user posted image , 1user posted image , okolica Ljubljane, NP 10.9.10 user posted image user posted image

12.11.10
- flik, 2user posted image , 1user posted image user posted image user posted image
- ikin, 3user posted image , 2user posted image  user posted image user posted image
- anna20, 2user posted image , 1user posted image , Kranj, user posted image user posted image
- pikizenc, 26, 1user posted image , 0user posted image , NP 16.9.10, Ljubljanauser posted image user posted image
- ječi12, 24, 2 user posted image , 1user posted image , NP 30.8.10, Ljubljana user posted image user posted image
- Eruvande, 1user posted image , 0user posted image  user posted image user posted image
 
13.11.10
 - novemberska, 28, 1user posted image , 0user posted image , NP 14.9.10, Ljubljana user posted image user posted image
- bucka13, 33, 2user posted image , 1user posted image , NP 9.9.10, Štajerska-Koroška user posted image user posted image

14.11.10
- 7ka, 28, 2user posted image , 1user posted image , okolica Ljubljane user posted image user posted image

15.11.10
- severnica77 , 4user posted image  ,1user posted image , user posted image user posted image
- Norvežanka user posted image user posted image
- sunday, 28, 1user posted image , 0user posted image user posted image user posted image
- simonmojca, 24, 1user posted image , 0user posted image , NP 2.9.10, Grosuplje user posted image user posted image
- ljubljana, 31, 4user posted image , 3 user posted image , Ljubljana user posted image user posted image
- destiny86, 24, 1user posted image , 0user posted image , Koper user posted image user posted image

17.11.10
- anansie, 2user posted image , 1user posted image user posted image user posted image
- kr ena, 2user posted image  , 1 user posted image user posted image user posted image
- majchi, 2user posted image , 1user posted image user posted image user posted image

18.11.10
- november2010, 27, 2user posted image , 1user posted image , okolica Ljubljaneuser posted image user posted image
- valentina85, 1user posted image , 0user posted image , NP 30.8.10 Notranjskauser posted image user posted image
- kapesanta, 35, 3user posted image , 1user posted image , NP 9.9.10, Trbovlje user posted image user posted image

19.11.10
- Penelope84, 26, 1user posted image , 0user posted image  , Celje user posted image user posted image
 
20.11.10
- nov2010, 1user posted image  , 0user posted image  , NP 25.8.10, Gorenjska user posted image  user posted image
 
21.11.10
- nadinne, 27, 1user posted image , 0user posted image , Gorenjskauser posted image user posted image    
- soncchhek, 31, 1user posted image , 0user posted image  user posted image user posted image
- ajne1, 3user posted image  , 2 user posted image  , user posted image user posted image
- orlica, 2user posted image , 1user posted image , Okolica LJ, user posted image user posted image
- naša beba, 30, 1user posted image , 0user posted image , Koroška user posted image user posted image
 
22.11.10
- škorpijonček, 33, 2user posted image , 0user posted image , NP 17.9.10, Celje user posted image user posted image
- pajac, 3user posted image , 1user posted image  user posted image user posted image
- hator, 4user posted image , 1user posted image  user posted image  user posted image
- mateja81, 3user posted image , 1user posted image , Podčetrtek user posted image user posted image
 
23.11.10
- zalos, 26, 1user posted image , 0user posted image , Okolica Celjauser posted image user posted image
- Urša08, 3user posted image , 2user posted image user posted image user posted image
- Mamab, 2user posted image , 1user posted image user posted image
- aleksa83, 27, 1user posted image , 0user posted image , NP 3.9.10, Ptuj user posted image user posted image
 
26.11.10
- annanas, 23, 1user posted image , 0user posted image user posted image user posted image
- netyka, 23, 1user posted image , 0user posted image , Maribor user posted image user posted image
- library, 28, 1user posted image , 0user posted image , NP 15.9.10, Ljubljanauser posted image user posted image
 
28.11.10
- Ribica Nemo, 30, 2user posted image , 0user posted image , Ljubljana, user posted image user posted image
 
29.11.10
- pesjanarka, 33, 1user posted image , 0user posted image , Okolica Ljubljane, user posted image user posted image
- čudnočudo, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image user posted image
 
30.11.10
- D0aisy, 1user posted image , 0user posted image , Maribor user posted image user posted image
- aluap, 29, 1user posted image , 0user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image
 
NOVEMBERK  user posted image   NAS JE: 82
PRIČAKUJEMO - OTROK:     -user posted image : 19     -user posted image : 15    -user posted image : 49
 
Z nami so bile:
- big mamma, sarar, ribica 81 user posted image user posted image user posted image
  - abv1, roža03, portorož user posted image user posted image user posted image
- alna, čirimbara, karmen7 user posted image  user posted image  user posted image  
- risa, pildek user posted image  user posted image  user posted image

VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO IN Z DRUGO BARVO, DA BO RAZVIDNO OD OSTALEGA TEKSTA
.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 13:02:07   
phelps
Se strinjam z Lottyko in Nov2010 glede let pri prvem user posted image in dodajam še nekaj: Upam, da bomo tudi z user posted image user posted image (user posted image ) še kaj potovale user posted image

aleunam, si me prav nasmejala z vprašanjem glede gretja mleka, obenem pa mene isto zanima. Torej?

MalaNeli, v katero Ikeo gresta v soboto? Moj je danes zjutraj odločil, da greva tudi midva, ker bo slabo vreme - v Celovec.


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 13:04:20   
MalaNeli
ja če bo moj za greva v celovc :). hehe. pa bomo na koncu vsi v celovcu :)

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 13:41:34   
nov2010
Aleunam - pozabila sem povedat naslednje podatke za seznam. Joj ta spomin meni res kar ornk včasih nagaja user posted image . Naslednji pregled imamo 22.9.2010.
 
A mogoče katera ve ali so mogoče potlej proti koncu pregledi kaj bolj pogosti?
 
zamrznjeno mleko - mene tudi zanim ali je boljš če se potlej lepo samo odtaja (in ga morš zato kar veliko prej dajati iz zamrzovalnika) ali ga lahko odtajaš v mikrovalovni ali kar na štedilniku.
 

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 13:44:06   
MalaNeli
kolkr jaz vem so na koncu pregledi na 14 dni, ko maš tist ctg itd. ampak od kdaj naprej je to ne vem user posted image js bi tut rajš bol pogosto mela preglede.

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 13:54:46   
nov2010
Ja MalaNeli se strinjam s tabo, jaz bi jih sedaj mela tam nekje na 3 tedne. Ker 4-5 se mi zdi kar dolga.

Aja pa še eno vprašanje. Kolikokrat vam pa kaj g. maternični vrat pregleda. Meni ga je sedaj samo enkrat (8 tednov nazaj), pa sem mislila da mi ga bo včeraj tudi pa ni bilo nič.
Edino to me malo skrbi, ker sem imela 3,5 leta nazaj zaradi slabih izvidov brisa konizacijo (kjer so mi malo skrajšali vrat). Sicer mi g. vendo zagotavlja da so tako dobro nardil da se ni nič kaj zmanjšal ampak me vseeno malo skrbi. A ima katera kakšno podobno sizuacijo?

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 14:05:40   
škorpijonček_
Nov2010 jst sem imela dve leti nazaj v istem letu konizacijo in lletz...sem bila tok šokirana, ker od zadnjega pregleda, sem imela katastrofalen izvid in so morali kar nekaj teh celic odstraniti. Nazadnje ko mi je še delala vaginalni UZ, to je blo menda na NS je rekla 3,5cm se mi zdi...potem pa niso več delali. Drugače se pa izmeri na vaginalnih pregledih, pa mi je zadnjič tud rekla, da jih delajo čim manj med nosečnostjo, tko da očitn če ni nekih problemov, pač tega ne merijo.
Proti koncu pa so pregledi malce pogostejši, vsaj ko prideš do roka, pol pa itak.

Jst sem pršla iz lekarne samo z nekimi pastilami NaturaMedica, ki vsebujejo kolostrum. Je rekla, da druzga nosečnicam ne dajejo, tko da pač zdaj to ližem, ma krneki, kot da so neki bonbončki user posted image .

Drugače se bo menda kaj zboljšalo...danes še odležim, pa da vidmo. Iz nosa mi že od zjutraj ne teče, so pa še vedno veke in mišice po telesu tako težke. Čaja z medom spijem toliko kot prej celo zimo ne.

Zdle grem pa počas juhco skuhat in palačinke spečt...jeee ravn za jutrišnji cuker test user posted image .

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 14:10:00   
MalaNeli
hehe, saj ta test ni tak bav-bav. sem enkrat pri tastu pojedla eno liziko, pa mi je čez 1h meru sladkor, pa je blo 7,4. test sem pa normalno nardila z 4,... tk da ni panike :) hehe.

mi2 sva pa včeraj kosilala juho + palačinke. danes bo pa kar juha + zrezki. mmmm, njami.

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 14:48:16   
aleunam
Meni je MV pregledala na morfologiji, drugače pa samo pogleda (brez UZ) in pove, da je zaprt. Moram pa v torek vprašati kako je z odvzemom brisa za bakterijo streptokok. Bi bila najraje, da mi že kar vzame, je pa samoplačniško.

Oh, s svojim spominom pa jaz danes zmagam. Sem šla iz službe, si odnesla par zadev v avto in se odpeljala na banko. Pridem domov in opazim, da nimam prenosnika. Seveda sem pomislila, da je ostal v službi, a me je malo matralo, da si (pri svoji nosečniški raztresenosti) ne bi mogoče pred banko pozabila zakleniti avta, pa bi ga kdo vzel ven. Na srečo sem našla osebo, ki je šla skozi šipo pogledat in ja, računalnik je na mizi. Mislim, kriza! Ne morem pa verjeti kako buši reagira na stresne situacije (kar je ta za par minut bila). Mi je totalno otrdel, plus tega sem malo težje dihala. In to ni osamljen primer, trebuh mi otrdi ko sem vzburjena, razburjena, v stresnih situacijah. Ni prijetno, ker imam tudi po tem, ko se "omehča" nek čuden občutek.


(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 15:01:50   
MalaNeli
aleunam za to streptokokno bakterijo lahko greš kadar želiš. ampak mi je moj G. odsvetoval, ker tudi če si zdaj negativna na streptokoko, ki se mi zdi da samoplačniško stane 50+, lahko si še dan pred porodom negativna, na dan poroda jo boš pa imela :S.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 16:49:58   
Renesme**
IZVIRNO SPOROČILO: nov2010

Ja MalaNeli se strinjam s tabo, jaz bi jih sedaj mela tam nekje na 3 tedne. Ker 4-5 se mi zdi kar dolga.

Jaz imam preglede na 4-5tednov, do 36 tedna, no zdaj imam pregled v 33 t, potem pa pri pomoje dopolnjenih 36t prvi CTG in potem sem imela vsaj prvič CTG na 10 dni (prvič sem ga imela 2x potem sem pa že rodila)

Aja pa še eno vprašanje. Kolikokrat vam pa kaj g. maternični vrat pregleda. Meni ga je sedaj samo enkrat (8 tednov nazaj), pa sem mislila da mi ga bo včeraj tudi pa ni bilo nič.

Nikoli, ne zdaj ne v prvo, sploh ne vem koliko imam dolgega...verjetno je ona na prvem pregledu pogledala pa je bilo ok, zdaj pa ko ni problemov me pa ne gleda vaginalno, no pa 2 tedna nazaj me je ena druga g. zaradi vnetja pregledala, pa verjetno če bi bilo kaj slabo videti bi rekla....je pa tako, da danes si lahko še zaprt in vse, čez par dni pa že 3cm odprt...tako da...gldajo pa to zelo neradi, da nebi kakšnih infekcij še sami vnesli!


Edino to me malo skrbi, ker sem imela 3,5 leta nazaj zaradi slabih izvidov brisa konizacijo (kjer so mi malo skrajšali vrat). Sicer mi g. vendo zagotavlja da so tako dobro nardil da se ni nič kaj zmanjšal ampak me vseeno malo skrbi. A ima katera kakšno podobno sizuacijo?



(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 17:31:43   
MalaNeli
renesme hvala za informacije :)
jaz tut mam zdaj v 33 tednu pregled. al pa tam nekle, pa bomo vidli kk bo naprej :)
uf, kaj gre čas.
še sam 10 tednov :)

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 19:08:18   
emma83
Uf mi je danes vroče, sem komaj čakala, da pridem domov in se preoblečem. Ste se pa natipkale od včeraj do danes, pridne.

Drugače sem pa zdaj malo pošpegala pri oktobrkah, ena je kupila previjalno torbo v DM-u v Cityparku za 25€, pravi da so črne, bež in vijolične 100%, mogoče se pa najde še kakšna barva. Punca je objavila tudi slikico, poglejte si na 29. strani. Jaz si jo bom verjetno jutri kar šla kupiti, če mi bo še tam všeč material. Baje je pa zraven tudi previjalna podloga + še neki testerčki in robčki. Meni se zdi ugodno.

Grem malo počivati, potem pa pogumno nad diplomsko nalogo. Moram pa še posodo zložiti v pomivalca, pa pod tuš grem še prej. Madonca sem zaspana.

Včeraj me je pa moj vprašal a mi je fajn občutek biti nosečka, sem mu rekla vse lepo in prav ampak jaz komaj čakam, da ta 2 meseca mineta čimprej do poroda. Moje telo mi je blazno neudobno. Še malo, še malo.

Aja glede malinovega čaja, mislim da so v čaju malinovi listi in ne sadeži. Nisem pa 100%.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 19:58:33   
Valentina85
Danes sem bila v šoli za starše. Malo sem razočarana, dali so nas v majhno predavalnico, brez zraka totalno, 10 ljudi je stalo, ginekolog pa je spredaj sedel in bral s prosojnic... tipi so začeli odhajat, punce smo še mal vztrajale,  vse je klepetalo med sabo, podpisala sva se in šla. Naslednjič bo babica in ogled porodnišnice, upam, da bo kaj bolje. 

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 20:34:44   
zori82
prva polovica dela je končana...kuhinja je zribana, posoda spakirana, okna pomita, zavesa oprana user posted image . Jutri me čaka še kopalnica, spalnica in dnevnauser posted image . Ampak morm pohvalit svojga user posted image , ki mi je full pomagal. Tako da 3 dni ne bom kuhala, ampak bota kosilo in večerja nekje vzuni.
Sm pa čist crknjena, tako da bom dans spala kot ubita (vsaj upam).

emma previjalno torbo sm js vidla v živo in se mi zdi super pa cena je res ugodna pa vse to spada zraven kar si naštela. Ima en kup predalčkov in je dost velka. Meli so pa v rjavi, bež in vijolični barvi (ravno v torek sem jo gledla, tako da majo še na zalogi). Pa material je tud ok.
Glede malinovega čaja pa maš tud prav so listi in ne sadeži.

No zdj grem pa mal noge v luft dat, če ne mi bojo odpadleuser posted image

(odgovor članu Valentina85)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 21:42:39   
MalaNeli
čer souser posted image

torba evo men se pa ta zelo dopade
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/10145050
in črno belo sva vidla v Celovcu, pa je lepa.
Itaq si pa želim met torbo na 2 rami, pa bom mela kr en ruzak.
To bom pa kupla, tk če bomo kam šli.

Zdaj sm se spomnila ka se mi dogaja. Vsako noč, tam okol 4,
pol ko že pridem iz lulanja nazaj, se mi nardi da sm noro lačna,
tk da če bi vstala bi po moje bruhala tk lačna sem, pol pa odmislim
pa zaspim. Sam pojma nimam zaka taka lakota sred noči.

čistilna akcija :) glede na to da imava 4sobno stanovanje, iz 2
nadstropij :) se že 2 dni pripravlam, kdaj bom začela pomivat.
Prav veliko po moje ne bom. Bomo vidli, vse je odvisno od vremena
in navdiha :).


Lep večer

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Novemberke 2010 II. del
26.8.2010 22:51:30   
majabar
Oj!
Stanovanje bova kar sama dokoncala, no, sobo in kopalnico. Mojster vceraj spet ni koncal, ceprav je rekel, da bo. Kuhinja bo pa pocakala na boljse case.
nika,naslednji teden grem spet v laboratorij, da vidimo, kako je. Boli me nic, urin pa je ze dobra 2 meseca penast. V ponedeljek imam pa koncno ultrazvok:)!
Poleg HIV testa in cepljenja proti tetanusu imajo tu v navadi jemanje folne kosline celo nosecnost, hecno, kako je drugace, a ne?
Danes sem 2 uri dlje spala in se prav dobro pocutim.Na Orbitreku sem bila samo 15 minut in to je to za danes:). Je dragi rekel, da se mi na obrazu vidi, da sem se spocila:).
Zdaj pa po sladoled:).

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Novemberke 2010 II. del
27.8.2010 7:33:20   
Urša08
jutro
user posted image

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Novemberke 2010 II. del
27.8.2010 7:35:38   
MalaNeli
:D
jutro
mmmm, njami Urša08, kje se da to naročit? :D

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Novemberke 2010 II. del
27.8.2010 7:36:39   
Urša08
Se spet malce javim. Pri nas zadnje čase kar pestro, se potepamo, uživamo še zadnje dni pred vrtcem. Danes bomo pa bolj na izi, ker moram nujno stanovanje v red dat, mal pospravit, oprat,... je vse počakalouser posted image user posted image user posted image

Trebušček raste, med spanjem je že rahlo v napoto, tako da so noči bolj tko tko ampak saj bo. Tale nosečnost itak leti user posted image .

majabar lepo te je brati in lepe slikici imaš v albumuuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Novemberke 2010 II. del
27.8.2010 7:37:11   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: MalaNeli

:D
jutro
mmmm, njami Urša08, kje se da to naročit? :D



Bi pasala taka postrežba ane user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Novemberke 2010 II. del
27.8.2010 7:38:20   
MalaNeli
:D o tem sploh ni dvoma. nebi blo bolšega. že ob 5ih zjutra ko sem prvič čutila lakoto :)

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Novemberke 2010 II. del
27.8.2010 7:40:49   
Urša08
Mala Neli si pa zgodnja. Jaz sem ob 5 še sladko spala user posted image user posted image user posted image . Sedaj sem pri jutranji kavici potem pa naprej.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Novemberke 2010 II. del
27.8.2010 7:45:22   
MalaNeli
Urša jaz se od takrat naprej samo trudim spat. Moj gre takrat v službo in se zbudim, potem pa težko zaspim nazaj. Pa še vsak dan sm tako lačna že takrat, da bi pojedla slona če bi šlo.

Jaz pa najprej tuš, potem pa grem na kavo user posted image . Nočem je sama pit user posted image .

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Novemberke 2010 II. del
27.8.2010 8:35:52   
phelps
Dobro jutro!

Streptokok B, jaz ga grem definitivno delat, v našem ZD stane 7 ali 14 eur, nekaj od tega. Ga ima moja sorodnica (so ji pravočasno odkrili), rok pa ima 2.9.. Mora priti pravi čas v porodnišnico, da bo dobila antibiotike.

Punce, ste kaj razmišljale o matičnih celicah? Midva sva se odločila, da jih bova dala v javno banko.

Včeraj sva bila v šoli za starše, prvi del je bil namenjen pripravi na porod, lajšanju bolečin med porodom in dihanju med porodom. Pozorna sem bila pri presredku, kaj vse je potrebno storiti, da ne pride do raztrganin. Drugi del pa je imela socialna delavka glede pravic staršev ob rojstvu otroka (papirji).
Tokrat nas je bilo kakšnih 10 parov, ko smo ravno včeraj omenjale leta - ful mlade punce, v glavnem letnik 86, 87, tri smo bile 80 in ena 75. Sva se pa z mojim takoj strinjala, da tista najstarejša daleč najboljše izgleda user posted image . Pa še nečemu sva se ful narežala, odšli smo v strnjeni koloni samih karavanov user posted image
Imamo pa še 6. predavanj, na vsa mi zaradi službenih obveznosti ne bo zneslo jit, bom šla pa vsekakor na ogled novomeške porodnišnice in na praktični del nege otroka.

Petek je, jeeeej user posted image Jutri nama žal ne bo znesla Ikea, ker gre moj k njegovi mami pomagat pospravljat (ona bo med tem kuhala marmelado). Jaz pa bom generalno pospravila najino stanovanje, se prav nič ne veselim pomivanja osmih strešnih oken. Bo že, soboti vedno sledi nedelja in ta bo namenjena sprostitvi user posted image




_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Slabi trenutki vsake nosečnice
photo
Nosečnost je čudovito obdobje, vendar je hkrati lahko tudi naporna. Poglejte si serijo fotografij, ki prikazuje tudi te,...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?