|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avent ali Nuk
11.2.2004 13:04:59   
kepica
Hojla!

Punce, spet rabim vašo pomoč. Počasi se nakupi za našo pikico bližajo koncu, ostale so samo še malenkosti in ustavilo se mi je pri dudkah in stekleničkah. Police v trgovinah se kar šibijo od široke ponudbe, jaz pa ne vem, kaj naj kupim, zato vas prosim za pomoč. Nuk ali Avent? Ali mogoče kaj drugega? Ne vem, se mi zdi, da ta dva proizvajalca najbolj izstopata. Prosim pomagajte mi.

Hvala. Lep dan vam želim.

lp
Kepica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Avent ali Nuk
11.2.2004 13:08:56   
TjasaD
Mi uporabljamo flaske od aventa. Se mi zdijo se najboljse in lahko se cistijo ker so sirse. Dudke imamo pa od nuka, silikonske. V bistvu zato, ker imajo tudi taksne za ponoci, ko obraca glavo drsijo ker so gladko zaobljene in ne padejo iz ustk. Igralne imajo pa na onem rocajcku izboklince in je v bistvu to grizalo. Ne vem no, nukove so men super.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Avent ali Nuk
11.2.2004 13:16:36   
Mina1
Mi smo imeli oz. še imamo vse od AVENTA. Ta velike AVENTOVE stvari kot so pumpica, sterilizator, grelček šparam za novega korenjaka (delamo na tem) - hi-hi-hi

Moj navihanček ostalih dud ni maral.

Torej jaz bom ostala in sem za AVENT.

pa-pa

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Avent ali Nuk
11.2.2004 15:05:51   
saša - sonček
po mojih izkušnjah smo bile vse tiste, ki smo uporavljale avent zelo zadovoljne. Predvsem s kozarčkom, ki ne poliva.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Avent ali Nuk
11.2.2004 19:16:27   
Anonimen
soseda je imela nukove, ker so anatomsko oblikovane-se prilegajo ustkom, aventove pa so ravne. moje skromno mnenje-NUK
lp

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Avent ali Nuk
11.2.2004 22:56:05   
Mateja P.
Pred porodom kupili stekleničke od Aventa, ker smo imeli tudi njihov sterilizator in prsno črpalko. Do danes (mali je star skoraj 5m) nismo potrebovali nič od zgoraj naštetega. Dudo pa imamo Nukovo, ker jo je moj dragi kupil v lekarni že po rojstvu najinega sina. Pa je tudi skoraj nič ne uporabljamo. Če bi bila ponovno pred odločitvijo kaj kupiti, ne bi kupila pred rojstvom otročka ničesar.
LP, Mateja

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Avent ali Nuk
12.2.2004 8:28:49   
kepica
Uh, koliko se vas je oglasilo. Res je, da je vsak otrok unikaten, zato je težko naprej predvidevat, kaj mu bo všeč. Hvala vsem za mnenja in nasvete, zelo ste mi pomagale. Za prvo silo bom kupila Aventove izdelke, potem bo pa že Kepica povedala, kaj ji je všeč.

Še enkrat hvala vsem.

lp
Kepica

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Avent ali Nuk
12.2.2004 13:40:32   
kepica
Ja, men so Aventove stekleničke priporočali ker naj bi preprečevale krče. Bomo videli, koliko je to res. Za začetek bom kupila Avent, pol bomo pa že videli.

En lep pozdrav od obeh Kepic tebi in tvoji Pikici

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?