|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:05:36   
ZARA
A se bo ta klobasa zdaj vlekla do konca tvojega študija, Karnisa?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:06:57   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Po domače... pri mojem EMŠO se jaz ne morem redno vpisati v nobeno srednjo šolo oz. ni mmožnosti, da bi legalno delala preko ŠS?


samo mi je to čudno malo....user posted image

a je to na novo sedaj...znanka je lani delala prek svoje napotnice..in je stara 34 let....no možno da je letos drugačeuser posted image


Seveda je možno, kot sem rekla, starostna omejitev je le za udeležence izobraževanja odraslih (SŠ programi), redna SŠ in faks je pa druga pesem.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:07:35   
arabela*
kerensa ...jaz ti svetujem, da vseeno sprejmeš raje redna zaposlitev..in si šolanje sama plačuje...to je ena varjanta, vendar draga....konc konca ti sklad za sofinanciranje itak  po zaključku (po opravljeni maturi) in diplomi povrne vseuser posted image
druga opcija....če je šansa...zavod za zaposlovanje(financiranje šolanja)...kjer še zraven dobiš mesečno potne stroške in nekaj za šolnino dnevno.....in da delaš na "črno" en čas.....vem ja.....grdo se sliši...ampak pač opcija spetuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:10:03   
Klemy82
Podjemna pogodba tvojega šefa ne stane nič. Ti odpreš s.p. in preko podjemne pogodbe delaš zanj, od plačila pa si moraš sama plačati vse dajatve, davke  in prispevke.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:13:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
A se bo ta klobasa zdaj vlekla do konca tvojega študija, Karnisa?

Pojma nimam. Te moti? user posted image

Saraya - kakšen sklad bi vrnil kakšen denar? Možnosti za financiranje s strani RZZ pa nimam.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:14:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Podjemna pogodba tvojega šefa ne stane nič. Ti odpreš s.p. in preko podjemne pogodbe delaš zanj, od plačila pa si moraš sama plačati vse dajatve, davke  in prispevke.user posted image

Znaći... ništa od toga. user posted image Kaj je pa z avtorsko pogodbo?

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:15:35   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

druga opcija....če je šansa...zavod za zaposlovanje(financiranje šolanja)...kjer še zraven dobiš mesečno potne stroške in nekaj za šolnino dnevno.....in da delaš na "črno" en čas.....vem ja.....grdo se sliši...ampak pač opcija spetuser posted image

Seveda je tudi to ena lepa opcija, vendar je šef tisti, ki hoče imet Kerenso 'legalizirano', tako da...

Še link o podjemni pogodbi: http://mladipodjetnik.si/podjetniski-koticek/poslovanje/podjemna-ali-avtorska-pogodba


_____________________________

Jst.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:17:23   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Podjemna pogodba tvojega šefa ne stane nič. Ti odpreš s.p. in preko podjemne pogodbe delaš zanj, od plačila pa si moraš sama plačati vse dajatve, davke  in prispevke.user posted image

Znaći... ništa od toga. user posted image Kaj je pa z avtorsko pogodbo?



Isto sranje, drugo pakovanjeuser posted image pa še avtorsko delo mora biti predmet pogodbe, kar pa tvoja služba ravno ni. Beri link zgoraj.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:17:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Seveda je tudi to ena lepa opcija, vendar je šef tisti, ki hoče imet Kerenso 'legalizirano', tako da...

Tudi Kerensa bi se rada legalizirala user posted image , ampak ne z redno zaposlitvijo.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:24:57   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Saraya - kakšen sklad bi vrnil kakšen denar?



javni sklad za sofinanciranje  šolnine....
res da povrnejo ko imaš spričevalo v žepu...in oddaš vlogo.....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:25:11   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Seveda je tudi to ena lepa opcija, vendar je šef tisti, ki hoče imet Kerenso 'legalizirano', tako da...

Tudi Kerensa bi se rada legalizirala user posted image , ampak ne z redno zaposlitvijo.


Potem imaš opcije samo s.p. ali redno v šolo pa napotnica, pa še tu te bodo ocurili vsak mesec pri nakazilu, po novem zakonu te bodo pa še ful omejili, koliko lahko delaš (legalno).
Aja, p.s. : V SŠ se je lažje dogovorit, da bi delala recimo 2 letnika skupaj kot na faksu. Pa še kaj bi ti znali priznati iz tistega, kar imaš narejenega od prej...
Samo je vprašanje, koliko se ti da.user posted image No, imaš pa še tisto opcijo, ki smo jo debatirale na kavi zadnjič..user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:25:37   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Seveda je tudi to ena lepa opcija, vendar je šef tisti, ki hoče imet Kerenso 'legalizirano', tako da...

Tudi Kerensa bi se rada legalizirala user posted image , ampak ne z redno zaposlitvijo.



user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:27:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Saraya - kakšen sklad bi vrnil kakšen denar?

javni sklad za sofinanciranje  šolnine....

A tudi to imamo v SLO al' kaj? Zanimivo. A pa hočejo, da potem 3-5 let hodim v šolo al' lahko jaz to "malo preskočim" in jim čez nekaj mesecev kar maturo prinesem? user posted image

Klemy
- tista opcija mi zdaj, od novembra '10 do junija '11 čisto nič ne pomaga, stala bi me pa... ufff, overdose.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: A se da prešvercat''''...
14.10.2010 12:27:34   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Saraya - kakšen sklad bi vrnil kakšen denar?



javni sklad za sofinanciranje  šolnine....
res da povrnejo ko imaš spričevalo v žepu...in oddaš vlogo.....user posted image


U, ja, pa res... na tole sem pa že pozabila malo... http://www.sklad-kadri.si/   

Ok, ne vem zdaj, zakaj mi noče linka prilepit tako kot je treba, vtipkaj v gugla.


< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 14.10.2010 12:31:18 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:32:12   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
A tudi to imamo v SLO al' kaj? Zanimivo. A pa hočejo, da potem 3-5 let hodim v šolo al' lahko jaz to "malo preskočim" in jim čez nekaj mesecev kar maturo prinesem? user posted image




ja...šolanje zelo vzpodbujajo...nema veze...kolk časa hodiš...ko oddaš vlogo..dodaš spričevalo oz.maturo in na osnovi tega povrnejo...
Naši so letos dobili vsi, ki so vložili....In to celo za oba letnika...plus matura posebejuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:32:46   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
A se bo ta klobasa zdaj vlekla do konca tvojega študija, Karnisa?

Pojma nimam. Te moti? user posted image

Ne, niti najmanj. Se pa ne bi čudila.  user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:34:41   
Kerensa*
Vse lepo in prav tole, Saraya, ampak mi pa datumsko ne ustreza. Ne morem se oktobra (oz. novembra) 2010 vpisat (redno) v SŠ. Če se pa izredno, mi pa spet nič ne pomaga, ker kot izredna dijakinja ne morem na ŠS, ker sem starejša od 26 let.

Je*emti SLO zakonodajo... res bo treba čimprej PF končat'. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:35:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
A se bo ta klobasa zdaj vlekla do konca tvojega študija, Karnisa

Pojma nimam. Te moti? user posted image

Ne, niti najmanj. Se pa ne bi čudila.  user posted image

A se ti, po tolikih letih na RR, sploh še čemu tukaj čudiš? Jaz ne. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:38:10   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
A se bo ta klobasa zdaj vlekla do konca tvojega študija, Karnisa

Pojma nimam. Te moti? user posted image

Ne, niti najmanj. Se pa ne bi čudila.  user posted image

A se ti, po tolikih letih na RR, sploh še čemu tukaj čudiš? Jaz ne. user posted image



Jaz se tudi ničemur več ne čudim tukaj na RR. Ko boš pa ti naredila šolo, takrat se bom pa res ZAČUDILA. Ampak to je dobronamerno napisano.user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:38:50   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Vse lepo in prav tole, Saraya, ampak mi pa datumsko ne ustreza. Ne morem se oktobra (oz. novembra) 2010 vpisat (redno) v SŠ. Če se pa izredno, mi pa spet nič ne pomaga, ker kot izredna dijakinja ne morem na ŠS, ker sem starejša od 26 let.

Je*emti SLO zakonodajo... res bo treba čimprej PF končat'. user posted image




aja...ja če bi se redno vpisala, ti ne povrnejo...Samo izrednimuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:41:37   
Kerensa*
Torej...

- redna zaposlitev = nočem.
- redno v SŠ = trenutno nemogoče.
- izredno v SŠ = mi ne pomaga za napotnico.
- maturitetni tečaj = mi ne pomaga za napotnico.
- podjemna/avtorska pogodba = odpade za mojo vrsto dela.

Piz*da, a mi res preostane samo še to, da kupim maturo?! user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:41:46   
Klemy82
Hmmm, kaj pa če bi se redno zaposlila samo za teh par mesecev, dokler ne narediš mature, potem, ko boš na faksu (redno ali izredno, nima veze), pa delaš preko ŠS? Če že moraš...user posted image  

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:43:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Hmmm, kaj pa če bi se redno zaposlila samo za teh par mesecev, dokler ne narediš mature, potem, ko boš na faksu (redno ali izredno, nima veze), pa delaš preko ŠS? Če že moraš...user posted image  

Ta opcija seveda obstaja, ampak verjemi, da jaz raje izberem to, da delam na nek drug način (zdaj ga iščem) in dobim višjo plačo, kakor pa, da me g. Direktor redno zaposli in gre moja povišica za prispevke. user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:45:20   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Hmmm, kaj pa če bi se redno zaposlila samo za teh par mesecev, dokler ne narediš mature, potem, ko boš na faksu (redno ali izredno, nima veze), pa delaš preko ŠS? Če že moraš...user posted image  

Ta opcija seveda obstaja, ampak verjemi, da jaz raje izberem to, da delam na nek drug način (zdaj ga iščem) in dobim višjo plačo, kakor pa, da me g. Direktor redno zaposli in gre moja povišica za prispevke. user posted image


Ah, glej na to tako... za višje cilje se je treba žrtvovat...user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: A se da prešvercat''...
14.10.2010 12:47:10   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
za višje cilje se je treba žrtvovat...user posted image

Saj se bom... ampak svojega denarja pa ne dam. user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?