|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A se da prešvercat''...
27.10.2010 9:21:24   
Kerensa*
A mi lahko katera, prosim, pove, če so za zunanji izgled (platnice) in dolžino (koliko strani in način tiska - eno ali dvostranski) diplomske naloge kakšne posebne zahteve in/ali predpisi oz. če je kje navedeno, kako mora izgledati in koliko strani najmanj (in največ) sme imeti?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: A se da prešvercat''...
27.10.2010 10:05:30   
Oceania
To ponavadi piše v navodilu za izdelavo diplomskega dela, ki ga predpiše fakulteta.
A temo imaš že izbrano?user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: A se da prešvercat''...
27.10.2010 10:07:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Oceania
To ponavadi piše v navodilu za izdelavo diplomskega dela, ki ga predpiše fakulteta.

A se da kje najti kakšna starejša navodila (od lani, predlani,...)?
A temo imaš že izbrano?user posted image

Temo že, ja user posted image , samo še naslov moram nekako oblikovat', da ne bo preveč bebast. user posted image

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: A se da prešvercat''...
27.10.2010 10:40:22   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A temo imaš že izbrano?user posted image

Temo že, ja user posted image , samo še naslov moram nekako oblikovat', da ne bo preveč bebast. user posted image
prehitevaš user posted image  

v 5 letih, ko prideš do tja, se lahko marsikaj spremeni. zakonodaja, tvoji interesi, pri pripravi diplomske moraš upoštevat tudi pogled mentorja na temo...



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: A se da prešvercat''...
27.10.2010 10:40:58   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
pri pripravi diplomske moraš upoštevat tudi pogled mentorja na temo...

Pogled mentorja? A ni izbira teme prosta?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: A se da prešvercat''...
27.10.2010 10:43:20   
Oceania
Je, če izbereš tako temo, ki ustreza mentorju.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: A se da prešvercat''...
27.10.2010 10:43:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Oceania
Je, če izbereš tako temo, ki ustreza mentorju.

Torej bom najprej izbrala mentorja, ki bo ustrezal moji temi. user posted image

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: A se da prešvercat''...
27.10.2010 14:53:54   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Oceania
Je, če izbereš tako temo, ki ustreza mentorju.

Torej bom najprej izbrala mentorja, ki bo ustrezal moji temi. user posted image



Ja pa imej vsaj še 2 mentorja na lagerju . Jaz sem se najprej pozanimala kdo je komplikator in kdo ne potem sem si naredila izbor 5-ih(seveda takega ki so veljali za ne komplikatorje,ker za to sem bila itak jaz) jim poslala meile in tisti,ki mi je odgovorila tako kot sem si jaz zamislila je bil moj mentor:). Sem pa temo tudi imela no ne naslova sem pa vedela kaj želim pisati. Fajen je pisati nekaj kar te zanima in o tem že veliko veš, ti zelo olajša celotno zadevo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: A se da prešvercat''...
27.10.2010 21:40:07   
ronja
Jaz sem se najprej pozanimala kdo je komplikator in kdo ne potem sem si naredila izbor

Jaz sem zbrala najbolj zaj* - in bila zelo zadovoljnauser posted image . Saj me je spravil včasih ob živce - ampak saj zato je tam.
Pri nas si teme ne moreš kar izbrat, ker si vezan na poizkuse, kar pomeni, da si vezan na živali/rastline/mikrobe, s katerimi se pri nas dela. Če hočeš kaj tretjega, lahko greš pa venuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: A se da prešvercat''...
28.10.2010 9:11:10   
*mashai*
Kerensa* ti pa imaš preveliko časauser posted image  

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 510
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?