|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:52:02   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

evo jaz pa sem zakorakala v 24tuser posted image user posted image user posted image ....ena me je spraševala če dojemam:ubistvu sploh neuser posted image user posted image

popoldan imam pa sestanek v vrtcu in pa s Hano imava zobarja


hehe...bom šla kupit srajčko in kravatouser posted image user posted image user posted image user posted image
men je moda za fantke tud ful huda a ni no!!!

shit no...že 24 teden...to ti pa je noro, ressss....čas beži

hmmm.....zobar s hano??? kako si prišla do njega? jst sm preklicala že vse možno v naši okolici in pred 3,5 leti sploh ne vzamejo...no comment
kaj pa fluorove tabletke....jih kera daje otrokom? za kaj je sploh to dobro....

aaa za user posted image  greš v šoping-itakuser posted image user posted image user posted image .....ja naš bo ziher tak šmeksi okrog hodil da bo joj-se bom izživljala tko kot pri Haniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....sej ti si pa samo 3 tedene za manouser posted image ....zobarja sva imeli pa pri 9m(itak še nobenga zobka na vidiku,kaj šele v ustihuser posted image ) in je rekla,da čez 1 leto spet kontrola...tko da sem prejšni mesec klicala in dobila za danes datum(še zmišljevala sem se lahko okrog ureuser posted image ).....tablet ji nobenih ne dajem...vsake toliko jo prepričam,da zobke umijeva s pasto(ji je fuj,čeprav ima okus po čigumiju),drugače jih pa drgneva kar z vodo


ne v bistvu grem v šoping bl zase....morm kako lepo majčko nosečniško kupit....
pa itak da bo neki tud za user posted image

ja sj jst sm tud klicala pr 9 mescih pa so rekl, da do 3,5 let sploh ne sprejmejo kaj kompliciram..pol sm pa v lj klicala pa sploh na vrsto ne pridem....
kje maš ti zobarja? ma bi jo pelala kamorkoli....k me mal skrbi k ma tolk dudo...pa da vidim če kaj vpliva....
v vrtcu so sicer spet uspele, da jo ma samo za spat, doma pa tega ne uspemo, ker je jok in užaljenost na kubik....
mi2 jih pa še nič s pasto..sam z vodo...zvečer pred spanjem....sj ma lepe, ampak vseen....
ja sj jst tud komi čakam pedenčkanje....spet vse jovo na novo.....




petrušk..super za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:52:35   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

ne v bistvu grem v šoping bl zase....morm kako lepo majčko nosečniško kupit....
pa itak da bo neki tud za user posted image

ja sj jst sm tud klicala pr 9 mescih pa so rekl, da do 3,5 let sploh ne sprejmejo kaj kompliciram..pol sm pa v lj klicala pa sploh na vrsto ne pridem....
kje maš ti zobarja? ma bi jo pelala kamorkoli....k me mal skrbi k ma tolk dudo...pa da vidim če kaj vpliva....
v vrtcu so sicer spet uspele, da jo ma samo za spat, doma pa tega ne uspemo, ker je jok in užaljenost na kubik....
mi2 jih pa še nič s pasto..sam z vodo...zvečer pred spanjem....sj ma lepe, ampak vseen....
ja sj jst tud komi čakam pedenčkanje....spet vse jovo na novo.....

kaj fajnega kupiuser posted image user posted image user posted image
mi smo vabilo dobili pri 9m....v zD v Domžalah...mene tudi malo skrbi kaj bo povedala,ker ima Hana rahlo krive zobke-dvomim da od dudeuser posted image
moj je zadnjič rekel:glih luštno nam je ratalo,greva pa jovo na novouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:53:21   
baki
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: baki

sjmm...vaju je pa res zabasalo.sem mislila da ne bo hujšega.a je mel maj vročino?


vročine za1x nimava, Maj je bil neki topel ponoči, sam termometer ni izmeril vročine...upam, da ne pride

kako pa kaj nik??? je kaj bolje???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja ponoči nisem merla vročine je tudi bil malo topel,sam zjutraj je ni meluser posted image .upam da ne prideuser posted image .za znoret

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:57:25   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

ne v bistvu grem v šoping bl zase....morm kako lepo majčko nosečniško kupit....
pa itak da bo neki tud za user posted image

ja sj jst sm tud klicala pr 9 mescih pa so rekl, da do 3,5 let sploh ne sprejmejo kaj kompliciram..pol sm pa v lj klicala pa sploh na vrsto ne pridem....
kje maš ti zobarja? ma bi jo pelala kamorkoli....k me mal skrbi k ma tolk dudo...pa da vidim če kaj vpliva....
v vrtcu so sicer spet uspele, da jo ma samo za spat, doma pa tega ne uspemo, ker je jok in užaljenost na kubik....
mi2 jih pa še nič s pasto..sam z vodo...zvečer pred spanjem....sj ma lepe, ampak vseen....
ja sj jst tud komi čakam pedenčkanje....spet vse jovo na novo.....

kaj fajnega kupiuser posted image user posted image user posted image
mi smo vabilo dobili pri 9m....v zD v Domžalah...mene tudi malo skrbi kaj bo povedala,ker ima Hana rahlo krive zobke-dvomim da od dudeuser posted image
moj je zadnjič rekel:glih luštno nam je ratalo,greva pa jovo na novouser posted image user posted image user posted image



kake izjave imajo naši desciuser posted image user posted image ..kdo bi jih zastopuuser posted image user posted image

moj je bil pri prvi čist zagnan, pol pri drugem na momente..k je bil pač fant, pri tretjem smo mau okleval al ja al ne...no, pa je bil čist hepi k smo ga delal....pri četrtem ga je pa že ideja zašokiralauser posted image user posted image user posted image ..zdej je pa itak vsak dan na novo presenečen kaj vse prinesejo mulčki v najino življenjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:57:43   
baki
če se nik včeraj ob 23.00 nebi zbudil sploh nebi vedla da je bil topel,in bi ga dala danes v vrtec.bomo vidli kako bo dones,če ne bo pa še jutr doma.

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:57:54   
Pikica_82
Če te bo kaj pomirlo petrusk, od mojih sosedov mala (stara 8 let) ma še sedaj dudo. Sem se pogovarjala z njeno mamico, baje je ta duda vplivala na obliko stalnih zobkov, ne še mlečnih. Glede na to, da so še kr mičkeni (nimajo še 2 leti), te po moje ne rabi preveč skrbet. Ampak to je moje laično mnenje seveda.
Mi je pa hecno, da vaju nočejo vzet pred 3 letom, baje maš pravico do zobozdravnika vsako leto? user posted image  Tak je meni rekla, da naj se sama odločim, al se vidimo čez eno leto, ali pa komaj na sistematskem (ko ti itak vabilo pošljejo).

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:58:39   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

ne v bistvu grem v šoping bl zase....morm kako lepo majčko nosečniško kupit....
pa itak da bo neki tud za user posted image

ja sj jst sm tud klicala pr 9 mescih pa so rekl, da do 3,5 let sploh ne sprejmejo kaj kompliciram..pol sm pa v lj klicala pa sploh na vrsto ne pridem....
kje maš ti zobarja? ma bi jo pelala kamorkoli....k me mal skrbi k ma tolk dudo...pa da vidim če kaj vpliva....
v vrtcu so sicer spet uspele, da jo ma samo za spat, doma pa tega ne uspemo, ker je jok in užaljenost na kubik....
mi2 jih pa še nič s pasto..sam z vodo...zvečer pred spanjem....sj ma lepe, ampak vseen....
ja sj jst tud komi čakam pedenčkanje....spet vse jovo na novo.....

kaj fajnega kupiuser posted image user posted image user posted image
mi smo vabilo dobili pri 9m....v zD v Domžalah...mene tudi malo skrbi kaj bo povedala,ker ima Hana rahlo krive zobke-dvomim da od dudeuser posted image
moj je zadnjič rekel:glih luštno nam je ratalo,greva pa jovo na novouser posted image user posted image user posted image


a ni zanimivo...naj bi blo enotno zdravstvo pa ene skenslajo da kaj težim pred 3. letom, vam pa pošljejo vabilo pri 9 muser posted image user posted image user posted image user posted image
hehehe...ja sj to je res...zj so res luštni a niso no....pr nas je bla dons zjutri čist štala, k oči ne zna repkov nardit za v vrtec, sta nesla kar elastike in vzgojitelco prosilauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 8:58:45   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: baki

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: baki

sjmm...vaju je pa res zabasalo.sem mislila da ne bo hujšega.a je mel maj vročino?


vročine za1x nimava, Maj je bil neki topel ponoči, sam termometer ni izmeril vročine...upam, da ne pride

kako pa kaj nik??? je kaj bolje???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja ponoči nisem merla vročine je tudi bil malo topel,sam zjutraj je ni meluser posted image .upam da ne prideuser posted image .za znoret




mau preventive...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:01:31   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica_82

Če te bo kaj pomirlo petrusk, od mojih sosedov mala (stara 8 let) ma še sedaj dudo. Sem se pogovarjala z njeno mamico, baje je ta duda vplivala na obliko stalnih zobkov, ne še mlečnih. Glede na to, da so še kr mičkeni (nimajo še 2 leti), te po moje ne rabi preveč skrbet. Ampak to je moje laično mnenje seveda.
Mi je pa hecno, da vaju nočejo vzet pred 3 letom, baje maš pravico do zobozdravnika vsako leto? user posted image  Tak je meni rekla, da naj se sama odločim, al se vidimo čez eno leto, ali pa komaj na sistematskem (ko ti itak vabilo pošljejo).


ejjj....ja sj vem da je še zgodaj, sam jo ima res veliko zj zadnja 2 mesca...odkar je v vrtcu...prej jo je imela samo za spančkat....
sj upam, da bo kmal boljš in tud dudiko čez dan na dopust pošljemouser posted image user posted image user posted image user posted image
ja pravica gor alpa dol...ta naša pač ne sprejema otrok mlajših od 3 let, druzga za mlajše pa v našem koncu ni!!!
sm klicala že v lj in ne vem kam še vse pa majo vsi za tamičkene totalno zaseden urnik in ne sprejemajo novih.user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:10:40   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

ne v bistvu grem v šoping bl zase....morm kako lepo majčko nosečniško kupit....
pa itak da bo neki tud za user posted image

ja sj jst sm tud klicala pr 9 mescih pa so rekl, da do 3,5 let sploh ne sprejmejo kaj kompliciram..pol sm pa v lj klicala pa sploh na vrsto ne pridem....
kje maš ti zobarja? ma bi jo pelala kamorkoli....k me mal skrbi k ma tolk dudo...pa da vidim če kaj vpliva....
v vrtcu so sicer spet uspele, da jo ma samo za spat, doma pa tega ne uspemo, ker je jok in užaljenost na kubik....
mi2 jih pa še nič s pasto..sam z vodo...zvečer pred spanjem....sj ma lepe, ampak vseen....
ja sj jst tud komi čakam pedenčkanje....spet vse jovo na novo.....

kaj fajnega kupiuser posted image user posted image user posted image
mi smo vabilo dobili pri 9m....v zD v Domžalah...mene tudi malo skrbi kaj bo povedala,ker ima Hana rahlo krive zobke-dvomim da od dudeuser posted image
moj je zadnjič rekel:glih luštno nam je ratalo,greva pa jovo na novouser posted image user posted image user posted image



kake izjave imajo naši desciuser posted image user posted image ..kdo bi jih zastopuuser posted image user posted image

moj je bil pri prvi čist zagnan, pol pri drugem na momente..k je bil pač fant, pri tretjem smo mau okleval al ja al ne...no, pa je bil čist hepi k smo ga delal....pri četrtem ga je pa že ideja zašokiralauser posted image user posted image user posted image ..zdej je pa itak vsak dan na novo presenečen kaj vse prinesejo mulčki v najino življenjeuser posted image user posted image user posted image
sej pravijo,da so moški z Marsauser posted image user posted image user posted image
tega user posted image  je zdej šele bolj sprejel,ker ga mali prej ni hotel brcati(7t se je umiril,ko je dal ati roko gor),zdej ga pa vsak večer full nabrca(oz.meneuser posted image ) in je moj ves happy,pa da sine uporajtauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:11:28   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: baki

če se nik včeraj ob 23.00 nebi zbudil sploh nebi vedla da je bil topel,in bi ga dala danes v vrtec.bomo vidli kako bo dones,če ne bo pa še jutr doma.
kaj pa če je bil le topel zaradi spanja?user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:14:22   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

ne v bistvu grem v šoping bl zase....morm kako lepo majčko nosečniško kupit....
pa itak da bo neki tud za user posted image

ja sj jst sm tud klicala pr 9 mescih pa so rekl, da do 3,5 let sploh ne sprejmejo kaj kompliciram..pol sm pa v lj klicala pa sploh na vrsto ne pridem....
kje maš ti zobarja? ma bi jo pelala kamorkoli....k me mal skrbi k ma tolk dudo...pa da vidim če kaj vpliva....
v vrtcu so sicer spet uspele, da jo ma samo za spat, doma pa tega ne uspemo, ker je jok in užaljenost na kubik....
mi2 jih pa še nič s pasto..sam z vodo...zvečer pred spanjem....sj ma lepe, ampak vseen....
ja sj jst tud komi čakam pedenčkanje....spet vse jovo na novo.....

kaj fajnega kupiuser posted image user posted image user posted image
mi smo vabilo dobili pri 9m....v zD v Domžalah...mene tudi malo skrbi kaj bo povedala,ker ima Hana rahlo krive zobke-dvomim da od dudeuser posted image
moj je zadnjič rekel:glih luštno nam je ratalo,greva pa jovo na novouser posted image user posted image user posted image


a ni zanimivo...naj bi blo enotno zdravstvo pa ene skenslajo da kaj težim pred 3. letom, vam pa pošljejo vabilo pri 9 muser posted image user posted image user posted image user posted image
hehehe...ja sj to je res...zj so res luštni a niso no....pr nas je bla dons zjutri čist štala, k oči ne zna repkov nardit za v vrtec, sta nesla kar elastike in vzgojitelco prosilauser posted image user posted image user posted image user posted image

v Domžalah imajo tak sistemuser posted image
ja zdej so res tooook luštni-pa kok se mala trudi povedat in tok časa eno isto ponavlja(v kitajščini) da na koncu le uganeš kaj bi rada in pol je čist vesela,da jo mami zastopiuser posted image user posted image user posted image user posted image
pri nas damo zjutraj le špangico gor,čene si skos laske popravlja in zgleda full fina,ko si jih popravljauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:27:22   
Čebel@
evo perušk neki zate:

user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:44:14   
Čebel@
če bo kera naročala preko nexa mi naj plis pove-bi se verjetno prištulila zravenuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:45:51   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

evo perušk neki zate:

user posted image


heheh....kje si pa to stavhala...res super zadevica
pa zate tud, aneuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:46:24   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

če bo kera naročala preko nexa mi naj plis pove-bi se verjetno prištulila zravenuser posted image


jst bi tud kej luštngauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:47:12   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

ne v bistvu grem v šoping bl zase....morm kako lepo majčko nosečniško kupit....
pa itak da bo neki tud za user posted image

ja sj jst sm tud klicala pr 9 mescih pa so rekl, da do 3,5 let sploh ne sprejmejo kaj kompliciram..pol sm pa v lj klicala pa sploh na vrsto ne pridem....
kje maš ti zobarja? ma bi jo pelala kamorkoli....k me mal skrbi k ma tolk dudo...pa da vidim če kaj vpliva....
v vrtcu so sicer spet uspele, da jo ma samo za spat, doma pa tega ne uspemo, ker je jok in užaljenost na kubik....
mi2 jih pa še nič s pasto..sam z vodo...zvečer pred spanjem....sj ma lepe, ampak vseen....
ja sj jst tud komi čakam pedenčkanje....spet vse jovo na novo.....

kaj fajnega kupiuser posted image user posted image user posted image
mi smo vabilo dobili pri 9m....v zD v Domžalah...mene tudi malo skrbi kaj bo povedala,ker ima Hana rahlo krive zobke-dvomim da od dudeuser posted image
moj je zadnjič rekel:glih luštno nam je ratalo,greva pa jovo na novouser posted image user posted image user posted image


a ni zanimivo...naj bi blo enotno zdravstvo pa ene skenslajo da kaj težim pred 3. letom, vam pa pošljejo vabilo pri 9 muser posted image user posted image user posted image user posted image
hehehe...ja sj to je res...zj so res luštni a niso no....pr nas je bla dons zjutri čist štala, k oči ne zna repkov nardit za v vrtec, sta nesla kar elastike in vzgojitelco prosilauser posted image user posted image user posted image user posted image

v Domžalah imajo tak sistemuser posted image
ja zdej so res tooook luštni-pa kok se mala trudi povedat in tok časa eno isto ponavlja(v kitajščini) da na koncu le uganeš kaj bi rada in pol je čist vesela,da jo mami zastopiuser posted image user posted image user posted image user posted image
pri nas damo zjutraj le špangico gor,čene si skos laske popravlja in zgleda full fina,ko si jih popravljauser posted image user posted image user posted image


pr nas v vrtcu ne sme imet špangice...in rata pol problem, je že cel mesec pika nogavičkauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:49:49   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

evo perušk neki zate:

user posted image


heheh....kje si pa to stavhala...res super zadevica
pa zate tud, aneuser posted image user posted image user posted image


pri next-uuser posted image ....ja za krst bi jaz takle imelauser posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:51:58   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

pr nas v vrtcu ne sme imet špangice...in rata pol problem, je že cel mesec pika nogavičkauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image .....pri nas ne komplicirajo nič,ker drugih otrok me motijo in puncam ne jemljejo špangic-je pa res da jaz ji dam kar malo večje špangice,tko da se res ne da pogoltnit

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:53:30   
Čebel@
no danes ga ni še nobena častila

user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:54:50   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

pr nas v vrtcu ne sme imet špangice...in rata pol problem, je že cel mesec pika nogavičkauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image .....pri nas ne komplicirajo nič,ker drugih otrok me motijo in puncam ne jemljejo špangic-je pa res da jaz ji dam kar malo večje špangice,tko da se res ne da pogoltnit


pr nas so pa res še zlo mičkeni v skupini in res čist vse nesejo v usta....in sm ene 2x probala s špangico, pa sm jo vedno v omarci pol dobila...čopke ji pa še popravita, če se kaj razdrejo...tko da bo kar čopka še neki časa...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 9:58:32   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

pr nas v vrtcu ne sme imet špangice...in rata pol problem, je že cel mesec pika nogavičkauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image .....pri nas ne komplicirajo nič,ker drugih otrok me motijo in puncam ne jemljejo špangic-je pa res da jaz ji dam kar malo večje špangice,tko da se res ne da pogoltnit


pr nas so pa res še zlo mičkeni v skupini in res čist vse nesejo v usta....in sm ene 2x probala s špangico, pa sm jo vedno v omarci pol dobila...čopke ji pa še popravita, če se kaj razdrejo...tko da bo kar čopka še neki časa...user posted image user posted image user posted image user posted image

važno da jo laske ne motijouser posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 10:39:18   
birdy
Haej hoj!
Kako ste? jst sem fajn, sem se naspala, sam mal kratko je bilo, pet ur. Ja, to je pa če ponočuješ z RR čveko iz pred treh let, zjutri pa otroc nimajo usmiljenja. Tko da bo dons še ena runda spanja padla. včer me je itak čist zvil, sej sem tud utrgana, sem pospravila spalnico v nulo, pobrisala omaro, pod pojstlo, okno, zamenjala posteljnino... Da pa to ne bi bilo zadost sem se spravla pa še okna pomivat v kuhni in dnevni, pa zavese razbarvat (mava spet bele, prej so ble vijolične), namontirat gor, pa seveda pri tem še za kosil naštimat, pa pozavgat k sem mela že sesalc zvlečen, pa standart klasika- cunje.

Drugač pa sem že vse pozabila kar sem prebrala, tko da pošiljam user posted image user posted image user posted image  za vse bolančke!



_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   [Brisano sporočilo]
25.11.2010 11:33:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 11:34:51   
baki
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: baki

če se nik včeraj ob 23.00 nebi zbudil sploh nebi vedla da je bil topel,in bi ga dala danes v vrtec.bomo vidli kako bo dones,če ne bo pa še jutr doma.
kaj pa če je bil le topel zaradi spanja?user posted image
mogočeuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?