|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 22:48:36   
boma2
petrušk..:)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 22:58:39   
boma2
čebela... user posted image user posted image za zobarja, mi ga imamo v ponedeljek, če bomo zdravi...

pa se ga kr bojim , moja hčerka.. še vedno ne pusti nič.. pa je že6 let stara.. mislim, da Žiga je pa isti... :(


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 22:59:42   
boma2
ajvy... kako ste kaj?



_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
25.11.2010 23:01:18   
boma2
dober večer.. )

no tako, mi imamo bronhitis.. virusni... :( ponoči ne spimo že skoraj en teden, sem tečna k sršen..:(

še dobr da je sonce zunaj po dnevi, drgač bi se pa kr zjokala..:(

ampak baje bo boljš, pa še nič ne je..:(
se kej beremo še..:)



_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
26.11.2010 6:20:34   
Čebel@
jutro

user posted image

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
26.11.2010 6:29:02   
Čebel@
ati na poti v Grosuplje,Hana še pančka,jaz imam pa že dovolj poležavanjauser posted image ...snega še ni-juhuuuuuuuser posted image user posted image user posted image ....zdele dopoldan se mi je sestrca najavila-prinese za Hano darilo za miklavža

zobarca mi je valda včeraj naredila eno mini predavanje,kaj lahko je in pijeuser posted image ni pa nič omenila teh tabletk,le to,da naj bi otroci po 2. letu za čeli uporabljat zobno pasto,ki ima 1000 enot florida-če keri pride prav informacijauser posted image user posted image user posted image

birdy.....aha pol boš imala čas it rodituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....bravo mami za kosilouser posted image user posted image user posted image

ajvy....ti si res toook pridna s komentiranjemuser posted image user posted image user posted image ....punčka pri Tarji je še zanimiva?....nalepkice grejo pa v ponedeljek na poštouser posted image

sjmm.....user posted image user posted image user posted image za hitro uspavanje.....uf pa še user posted image  te misli obiskatuser posted image ...user posted image user posted image user posted image user posted image  samo zate

boma....zobarca jje kar usput pogledala v usta,ko ji je Hana hotla neki razlagatuser posted image user posted image user posted image ....vidim,da rabite koš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

deja.....jutrouser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
26.11.2010 6:41:21   
Čebel@
ČVEKICE VABLJENE NA 5. DEL

http://www.ringaraja.net/forum/mal%C4%8Dki_pal%C4%8Dki_februar%C4%8Dic_09%2FV%25del/m_5483558/tm.htm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?