|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 7:32:09   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

jutro

Moja nočka tko tko, sem ob treh dežurala k nisem mogla spat. Sem včerej čez dan očitno preveč spalauser posted image user posted image user posted image Pa še moj je vstal za mano in sva skup en čajček popila. Tamaledva sta na poti v vrtec, Nejc je mal protestiral da on ne bi šel.

Sedaj pijem kapučinček in mi po dveh dneh paše user posted image .

Birdy se že veselim da se vidimouser posted image

petrušk kako je z Evo?



Eva je sicer boljš, ampak ni pa še dobro...včeri je bla prvi dan brez vročine tudi zvečer, tko da pomoje smo mim tahudga...vsaj P je tko reku, da ko bo prvi dan zvečer brez vročine da je v bistvu ok...sam iz noska ji še na polno teče, pa kašlja tud še kar fejst....
ponoč je blo pa ful boljš, k mi je P včeri reku, da nej jo ne pokrijem s kovtrom ampak rajš v en debel flis oblečem za spat, da ponoč začnejo kašlat zato, ker se telešček ohladi...če jih pa fino oblečeš pa se ne ohladi tolk hitro....in smo res do 4h zjutrej spal brez prekinitev, pol pa flaša toplega čajčka in nazaj do zjutraj.....
ta teden bo kar še doma v pondelk pa spet v vrtec....
dons mava ob pol 1h kontrolo za ušeska....pa po ptrebi nov trakec....včer ji je že ob 1h ven padu ?!?!!...tko da pomoje bova še enga dobile

super slišat, da si tud ti boljš.....pa uživaj v kavici...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 7:37:42   
simonakr



IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

čer!

SAM SPOROČAM, DA JE ŠLA KOLUMBO NAZAJ V P, KER SE JI JE POD ŠIVI NAREDU EN HEMATOM IN POČU...SO JO ŽE POŠTIMAL...SAM MORTA OBA Z JURČKOM NOT OSTAT.....VEČ NOVIC VERJETN JU3....PRAVI, NAJ DRŽIMO PESTI IN MISLIMO NA NJO, PA DA NS VSE POGREŠA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...MI ŽE POŠILAMOuser posted image
 
Tole ni pa čist nič prijetnega, ampak sej bo hitr nazaj! Če je rana lepa potem samo hematom sanirajo in gresta domov, bolj smotano je če se vse skupaj vname. Ampak držimo pesti da bo vse ok!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 7:42:24   
Urša08
Petrušk lepo da gre Evi na boljše, super da je brez vročine potem pa želim, da bo samo še zdrava user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Simonakr jutro user posted image , si ti edina sestra pri ginekologinji al sta dve?

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 7:58:03   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Petrušk lepo da gre Evi na boljše, super da je brez vročine potem pa želim, da bo samo še zdrava user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Simonakr jutro user posted image , si ti edina sestra pri ginekologinji al sta dve?



ja tud jst upam, da pol ne bo takoj spet nekej....res upam....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 8:42:36   
Katjusa
jutro.....
napisala sem cel post in pol mi je baterije zmanjkalouser posted image user posted image user posted image
na kratko še enkrat:
kolumbo čimhitrejšo vrnitev domov in potem cartanje in nič več nazaj....
urša jst ti podarim nekaj spanja ga imam ful sam časa ne....
petrušk super za zdravje in hvala za info o kašlju....

naš muc je ful priden in samo enkrat je naredil lužico na nekem papirku, ki smo ga imel na tleh za odlaganje orodja.... otročka ga obožujeta.....

rabim info kako sprevit plesen iz blaga? poskusla sem s kisom pa ni šlo tak da karkoli kakršna koli ideja bo dobrodošla.

lep dan

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 8:45:20   
Urša08
Katjuša pojma nimam kako se rešit plesni - jaz sem enkrat en kompletek pozabla vzet vn iz vrečke in sem potem kr v smeti vrgla. Je pa plesen baje škodljiva. Upam, da ma katera kakšen recept kako odstrant. Pa super za muco user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 8:51:00   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

jutro.....
napisala sem cel post in pol mi je baterije zmanjkalouser posted image user posted image user posted image
na kratko še enkrat:
kolumbo čimhitrejšo vrnitev domov in potem cartanje in nič več nazaj....
urša jst ti podarim nekaj spanja ga imam ful sam časa ne....
petrušk super za zdravje in hvala za info o kašlju....

naš muc je ful priden in samo enkrat je naredil lužico na nekem papirku, ki smo ga imel na tleh za odlaganje orodja.... otročka ga obožujeta.....

rabim info kako sprevit plesen iz blaga? poskusla sem s kisom pa ni šlo tak da karkoli kakršna koli ideja bo dobrodošla.

lep dan



pomoje najboljš da kakšen čistilni servis pokličeš...no sjmm bi to skor mogla vedt, a??
vanish si probala?


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 9:01:25   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

čer!

SAM SPOROČAM, DA JE ŠLA KOLUMBO NAZAJ V P, KER SE JI JE POD ŠIVI NAREDU EN HEMATOM IN POČU...SO JO ŽE POŠTIMAL...SAM MORTA OBA Z JURČKOM NOT OSTAT.....VEČ NOVIC VERJETN JU3....PRAVI, NAJ DRŽIMO PESTI IN MISLIMO NA NJO, PA DA NS VSE POGREŠA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...MI ŽE POŠILAMOuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 9:03:19   
Ajvy
jutro.....

Na bolniški user posted image ...sem včeraj zvečer dobila vročino....z nosa mi teče.....čakam še Tarjo ..mi je sumljiva...upam,da jo samo vreme heca......

Urša....kako si kaj danes...veliko veliko pij...

Katjuša...jst osebno bi plesnivo stvar stran vrgla.....

Petrušk.
..le tako naprej Eva....naj zdravje zasede svoje mesto....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 9:37:45   
Urša08
Ajvy ojoj a sedaj pa še ti na bolniški user posted image user posted image user posted image user posted image ja kriza no, pozdravi se, pa resnično držim pesti da bosta pupi zdravi ostali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz pa pijem ogromno, ma se mi zdi da me je res čisto izželo v ponedeljek in moram tekočino nadoknadit. Mam non stop suha usta. 

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 9:41:05   
sjmm
dan!

ma, mi2 sva dons kr neki poležavala...no, sej sm od pol6 do 7h bla pokonc d sm ves folk poštimala d so lahk spokal na delovna mesta....sm jim že palačinke spekla dso mel malco za s seboj, ker so včeri veees kruh pohamsiliuser posted image user posted image

zvečer se pa itak ne spravm spat..je ble 12.10...pa se mi sploh še ni mudil zaspatuser posted image

dons si morm pa mau frizurce nardit, pa seveda u šoping, pa kosilo, pospravlen je še kr....sva z Majčkom zdele mau dnevno obdelala...zdej pa mau risanko gleda...pa čokolešnika sva se napokala

urša...super d lahk že kapučinčkaš!!!!!user posted image user posted image user posted image

petrušk...naj zdaj vlada zdravje pri vas!!!! super za Evico da je boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ajvy....naj hitro mineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kolumbo...sej vem d ne bereš...sam fuuul mislimo nate in na Jurčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 9:43:51   
Katjusa
ajvy sej jst bi jo tud stran vrgla, če bi bla majčka al pa hlače al pa neki takega k lahko kupiš kjerkoli tako je pa to od vozička najbolj hido je s strešico.... sicer ga ne rabimo več veliko sam tu in tam pa še sploh na večernih oz. popoldanskih sprehodih ga vzamem zraven in ko se utrudi se not vsede in mi ga ni potrebno nosit..... tko da....
zdej se dosti manj vidi k se je ......
sjmm a ti veš?
petrusk a venish se lahko uporablja na barvnih tekstilijah?

ajvy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za zdravje

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 9:52:08   
Čebel@
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse ki jih potrebujete

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 9:58:49   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

ajvy sej jst bi jo tud stran vrgla, če bi bla majčka al pa hlače al pa neki takega k lahko kupiš kjerkoli tako je pa to od vozička najbolj hido je s strešico.... sicer ga ne rabimo več veliko sam tu in tam pa še sploh na večernih oz. popoldanskih sprehodih ga vzamem zraven in ko se utrudi se not vsede in mi ga ni potrebno nosit..... tko da....
zdej se dosti manj vidi k se je ......
sjmm a ti veš?
petrusk a venish se lahko uporablja na barvnih tekstilijah?

ajvy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za zdravje



katjuša...tle ti pana žalost ne morm pomagat...se mi je pa že zgodila plesen na kakem bodiju...no way...mogoče daj v čistilnico...tam se bol ubadajo s hudimi madežiuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 10:04:30   
Čebel@
katjuša........tole sem najdla,pa si preberi nasveteuser posted image

http://www.google.si/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBYQFjAA&url=http%3A%2F%2Fmed.over.net%2Fforum5%2Fread.php%3F151%2C4936350&ei=LS2sTICDOM-OswbYv5iwBA&usg=AFQjCNER4-PzYCezoD0S4T7CkOpIL9NNMw&sig2=o_ohFalJE772c7vE2kERog

http://www.google.si/url?sa=t&source=web&cd=3&ved=0CCkQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.kulinarika.net%2Fforum%2Ftopic.asp%3FTOPIC_ID%3D6360&ei=LS2sTICDOM-OswbYv5iwBA&usg=AFQjCNFix_T3MArHWEtClIJQUb6ITznREA&sig2=RnAZA8CfGBuETjDZ2urSVw

http://www.google.si/url?sa=t&source=web&cd=4&ved=0CDcQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.ringaraja.net%2Fforum%2Fm_3099682%2Fprintable.htm&ei=LS2sTICDOM-OswbYv5iwBA&usg=AFQjCNEroniRM_2puGnIPp-zasoHR9ZkDg&sig2=EB5Jw0y8rOr1TH0TFByIbQ

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 10:06:06   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Ajvy ojoj a sedaj pa še ti na bolniški user posted image user posted image user posted image user posted image ja kriza no, pozdravi se, pa resnično držim pesti da bosta pupi zdravi ostali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz pa pijem ogromno, ma se mi zdi da me je res čisto izželo v ponedeljek in moram tekočino nadoknadit. Mam non stop suha usta. 


pridna si....le tako naprej...

Hvala za lepe želje...sej bo šlo hitro mimo


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 10:06:09   
simonakr
Dan!
Urša - dons sva 2, četrtke sem pa sama oz je sodelavka sama ko sm jest pop.

Katjuša - jest tud nimam pojma. Sory. Probej čistilnico, mislm da bo najbolš.

Ajvy - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da bo hitr bolš!

no šibam delat! Dons gre malo bolj po polžje! user posted image


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 10:16:08   
Katjusa
čebela ful hvala grem v akcijo in javim kaj bo pomagalo..... sama težko iščem po netu ker mi preko telefona ful počasi dela.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 10:24:40   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

čebela ful hvala grem v akcijo in javim kaj bo pomagalo..... sama težko iščem po netu ker mi preko telefona ful počasi dela.
upam,da ti bo kaj koristilouser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 10:25:59   
sjmm
KOLUMBO SPOROČA, DA JE BOLJE, BI LAHK ŠLA ŽE DOMOU, PA BO VSEENO SKORISTILA GOSTOLJUBJE IN HOTELSKO PONUDBO PORODNIŠNICE DO JU3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 10:32:17   
sjmm
no, tko zdej sva mau kockice zlagala, zdej morm pa jz poiskat kak fajnrecept...me namreč čaka veliko peke, ker ima tast v soboto 60 let.....mene pa so zadolžili za sladkarijo, pa še eno od babic....sam za tok folka..ene 50 sigurn...bo treba kr u roke pljunituser posted image ...upam, da se mi bo usluga kerj pozanala pri kakih nesoglasjihuser posted image ...no, pa sej mi ni težko...sam se morm zorganizirat

upam, da bova šla lahk mau na špancir

aja...user posted image user posted image user posted image ...a vašim malčkom kdaj date kak vanilijev jogurt, al pa smetanov al kaj takega...naš to ful obožuje, sam sej vem, da niso preveč zdravi, tak d mu večkrat pač navadnega + sadje ponujam...sam on obožuje vanilijeve...sploh s podloženim sadjem...a mislite..sam tko mnenje...d je ene 2x na teden preveč, če mu dam...sej veste ...jz in prehranauser posted image user posted image ....tenxuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 10:49:09   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

KOLUMBO SPOROČA, DA JE BOLJE, BI LAHK ŠLA ŽE DOMOU, PA BO VSEENO SKORISTILA GOSTOLJUBJE IN HOTELSKO PONUDBO PORODNIŠNICE DO JU3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 10:51:24   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

no, tko zdej sva mau kockice zlagala, zdej morm pa jz poiskat kak fajnrecept...me namreč čaka veliko peke, ker ima tast v soboto 60 let.....mene pa so zadolžili za sladkarijo, pa še eno od babic....sam za tok folka..ene 50 sigurn...bo treba kr u roke pljunituser posted image ...upam, da se mi bo usluga kerj pozanala pri kakih nesoglasjihuser posted image ...no, pa sej mi ni težko...sam se morm zorganizirat

upam, da bova šla lahk mau na špancir

aja...user posted image user posted image user posted image ...a vašim malčkom kdaj date kak vanilijev jogurt, al pa smetanov al kaj takega...naš to ful obožuje, sam sej vem, da niso preveč zdravi, tak d mu večkrat pač navadnega + sadje ponujam...sam on obožuje vanilijeve...sploh s podloženim sadjem...a mislite..sam tko mnenje...d je ene 2x na teden preveč, če mu dam...sej veste ...jz in prehranauser posted image user posted image ....tenxuser posted image

uf to bo pa res veliko peke-ampak ti bo ratalouser posted image user posted image user posted image

naša ima bolj sadne rada,niti ne tok vanilijo......moje mnenje:2x na teden se meni sploh ne zdi preveč,sploh če mali to obožujeuser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 11:12:39   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

no, tko zdej sva mau kockice zlagala, zdej morm pa jz poiskat kak fajnrecept...me namreč čaka veliko peke, ker ima tast v soboto 60 let.....mene pa so zadolžili za sladkarijo, pa še eno od babic....sam za tok folka..ene 50 sigurn...bo treba kr u roke pljunituser posted image ...upam, da se mi bo usluga kerj pozanala pri kakih nesoglasjihuser posted image ...no, pa sej mi ni težko...sam se morm zorganizirat

upam, da bova šla lahk mau na špancir

aja...user posted image user posted image user posted image ...a vašim malčkom kdaj date kak vanilijev jogurt, al pa smetanov al kaj takega...naš to ful obožuje, sam sej vem, da niso preveč zdravi, tak d mu večkrat pač navadnega + sadje ponujam...sam on obožuje vanilijeve...sploh s podloženim sadjem...a mislite..sam tko mnenje...d je ene 2x na teden preveč, če mu dam...sej veste ...jz in prehranauser posted image user posted image ....tenxuser posted image

uf to bo pa res veliko peke-ampak ti bo ratalouser posted image user posted image user posted image

naša ima bolj sadne rada,niti ne tok vanilijo......moje mnenje:2x na teden se meni sploh ne zdi preveč,sploh če mali to obožujeuser posted image


eva ga ma tud ful rada....jst ji ga dam pa tud kakšno skutko s podloženim sadjem....tko da brez panike....sicer pa niso več tko majhni tile naši škratki...hehehhe...


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 11:12:42   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

ajvy sej jst bi jo tud stran vrgla, če bi bla majčka al pa hlače al pa neki takega k lahko kupiš kjerkoli tako je pa to od vozička najbolj hido je s strešico.... sicer ga ne rabimo več veliko sam tu in tam pa še sploh na večernih oz. popoldanskih sprehodih ga vzamem zraven in ko se utrudi se not vsede in mi ga ni potrebno nosit..... tko da....
zdej se dosti manj vidi k se je ......
sjmm a ti veš?
petrusk a venish se lahko uporablja na barvnih tekstilijah?

ajvy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za zdravje



ja katjuša...kupi vanish za oblazinjeno pohištvo....ne tacga k je belilo notr...tist se mi zdi da je za zavese.....
jst mam oranžen in siv voziček, sm sam z vanishem peno nardila, pa z gobico....glitzi...negrobi del...fino zdrgnla in je kot novuser posted image user posted image user posted image
probaj izgubit itak nimaš kej....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?