|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrčki2009
12.4.2011 7:16:13   
sasek79
Oj!

Lean: Čestitke še z moje strani. Kar se zdravil v zgodnji nosečnosti tiče, pravi Pušenjak, da se lahko vse kar je bilo vzeto pred izostankom M, pozabi. Zarodek deluje po principu "vse ali nič". Če preživi, naj nebi imelo posledic. Držim pesti za srček in da bo vse bp na pregeldu. user posted image

Moje uho je veliko bolje.  Malo me še boli, vendar sem že  cel vikend brez protibolečinskih pripravkov. user posted image

Drugače pa delam samo še danes in jutri, nato pa dopust in s 1.5. na zavod. user posted image  No ja, verjetno je že prav tako. Mogoče me pa čaka kakšna boljša služba, ki je drugače ne bi dobila. user posted image

Sem danes zjutraj obljubila Ažbetu, da ga bom samo še jutri zbudila za v vrtec, nato bo lahko pa dlje spančkal. user posted image  

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Septembrčki2009
12.4.2011 10:09:40   
baby blue
Pozdravček

Najprej lean čestitke za nosečnost... Naj ti mine čimbolj mirno in brez zapletov seveda...
Se pa tudi Lana vozička ne naveliča tako da je bil dober nakup...user posted image

Midve sva bili včeraj na triurnem sprehodu z dvema kolegicama in smo bile same punce na kupu... Onidve imata tudi punčke par dni ralike tao da je bila naša najstarejšauser posted image Ampak so se zaštekale na polno...

Naju je pa malo sonček opekel mene po rokah in obrazu Lano pa po ličkih in nosku...




_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Septembrčki2009
14.4.2011 9:09:02   
sasek79
Oj!

Prvi dan dopusta. Ažbe v vrtcu, jaz pa srfam. user posted image

Naš pa nima vozička in punčke. user posted image  Trenutno je čisto nor na traktorje, bagre, letala in tovornjake. Bomo morali kaj nabavit.

Ažbeta ponoči spet nekaj matra. Mislim, da so zobki. Večkrat reče podnevi "au", če ugrizne kaj tršega z dlesnimi. Roke in razne predmete si skoz tlači v usta. Malo pa se že pozna tudi prihajajoča luna. user posted image  Mislim, da bo nadaljnih nekaj noči še pestrih.

Komaj čakam, da bo imel vse zobe. Manjkajo mu še petke, trojke in ena dvojka. Zdaj že dva meseca ni bilo nič, pa tudi ne zgleda, da bo kaj kmalu (kolikor sploh uspem videt, ker ne pusti).

LP

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Septembrčki2009
14.4.2011 10:26:05   
little*miss
dan

sasek, to je itak standard..jaz sem ista. Imam 10 min odvečnega časa in namesto da bi kaj pametnega naredila grem rajši forume na brzino prečekirat user posted image
Upam, da zobki hitro pokukajo ven. user posted image
Tia ima že vse zobke, razen 5.

Naša ima tudi rada avtke, bager ima za v peskovnik in ga rada vozi, včeraj sma še ji z mojim kosilnico kupila in je tudi navdušena. Bi ji pa kupila tudi voziček, ampak ni prostora da bi ga vozila. Smo bili enkrat pri njeni sovrtičkarci in se je ful zašpilala z vozičkom. Bom ji ga kupila takoj ko bo imela sobico in prostor za vožnjo user posted image

Tamalo smo navadili da smo veliko zunaj. Ko je bilo lepo vreme in je prišla iz vrtca domov, smo kar ostali zunaj in se igrali do 6,7. Te dni pa je bilo čudno vreme in dež, pa smo šli noter in se je kar jokat začela. Mi je prinesla čevlje in je rekla ven, ven. Pa sem ji rekla da nemoremo it ven ker dežuje, pa se je jokat začela. Tako da nevem, kaj bomo zdaj te dni naredili ko bo dež..nekak jo bom mogla zamotit, drugače se mi bo cel čas drla ven user posted image


uživajte

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Septembrčki2009
15.4.2011 8:26:51   
lean
Dobro jutro
user posted image  častim. Včeraj je blo super, samo preveč gužve, komaj sem prišla domov že sem mogla tamalo pelat. No, pa da poročam. Z bebijem je zaenkrat vse uredu, prave velikosti, noseča 9 tednov, PDP 19. november user posted image
Sem bla zelo vesela, ko sem poslušala srček in gledala to pikico na velikem tv ekranu, sicer se je bolj slabo videlo, saj se tokrat skriva nekje ozadaj, v neki kotanji user posted image  pravi ginekol. Glede tablet me je še enkrat potolažila, da naj se ne sekiram. user posted image

baby blue, sasek hvala še vama za čestitke, upam da se nam nosečkam hitro pridružitauser posted image

zobki, hb nam manjkajo samo še petke, naj Ažbetu čimprej pokukajo ven. Sasek uživaj malo doma pol pa čimprej najdi službo, saj pri vas so verjetno boljše možnosti za zaposlitev.
Ko smo že pri igračah, pri nas je spet zlo aktualna manjša risalna tabla, je zelo rada risala pred kakšnimi tremi mesci, pol ni blo več zanimivo, zdaj pa je spet "in" user posted image  

Tud mi imamo probleme, naša dečva bi bla nonstop odzunaj, jo komaj spraviš not, trenutno pali, da ji rečem da dobi bonbone pol se pa mudi, je čist nora na gumijaste bonbone user posted image .
Aja, na pregledu je bilo ok, jokala samo ko je bila cepljena, tehta 12,2 kg, velika pa 86 cm, verjtno kakšen cm več, saj je nismo morali prepričati, da bi gledala zravnano.

_____________________________



(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Septembrčki2009
15.4.2011 15:06:27   
baby blue
Dan

lean hvala za kavico in super za pregled... PDP je pa tud lep user posted image Bo škorpijon/škorpijončica user posted image
Drugače se vam pa še ne bom tako hitro pridružila... Zdej moram res najprej fax dokončat al pa vsaj mal več kot polovico izpitov nardit še prej pa predavanj in vaj... Mogoče čez kako leto ali dve...

Zobki... Lana jih ima še vedno 11... Manjkajo ji spodnje dvojke in trojke pa zgoraj trojke in petke... user posted image Ima nek čudni sistem rasti zob user posted image user posted image

Drugače pa novega nič... Zmeraj manj mi spi popoldne... Prej je hodila spat okoli pol enih in spala max 3 urce zdej pa že ene par dni spi samo po 20 minu to ene ure user posted image Ponoči zaspi nakasneje ob 22 uri in potem spi do šestih ali sedmih ko jo k nama prinesem...


_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Septembrčki2009
18.4.2011 12:45:17   
lean
Dan

končno lepše, bolj toplo vreme. Se ne bom več hvalila s spanjem. Je že spet začela vstajat od pol sedmih do sedmihuser posted image , prav razvadla me je prej, ko mi je pustila spati do pol devetih.
Drugače pa nič novega, imam pa eno vprašanje. A je mogoče katera že kupila bodije št. 92?, nam so 86 že pretesni pri bedercih, eni pa so prekratki. Pa nimam pojma kje bi jih dobila po ugodni ceni, glih spodnjice in majčke še ne bi, to sem mislila šele poleti.

_____________________________



(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Septembrčki2009
18.4.2011 12:46:34   
lean
Aja, kje pa je mož? se že dolgo ni oglasila.

_____________________________



(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Septembrčki2009
19.4.2011 9:28:55   
baby blue
Sončen pozdravček

Mi smo imeli včeraj podaljšan vikend in smo se šli (končno izkoristili bon ki sem ga zadela lani v neki nagradni igrni na RR) kopat v vodni park v Bohinj... Super je bila... Lana navdušena nikakor ni hotla iz vode iz tamalega bazena ker so bile igrače notri.... Ko sva jo dala v tavelkega je bil tak jok in stok kot bi jo iz kože dajalai ker sva ji dala fredov obroč tako da sva ji ga dala dol in sem jo potem držala pa sva malo se ob robu namakale... Mi je prav pasalo se malo v vodi razmigat...

Spanje... Pri nas je zadnjjih nekaj noči super... Sedaj že mislim da ene 14 dni prespi celo noč zjutraj pa jo dam k nama... Se pozna da je skoz zunaj n da se utrudi...

Kaj še... Nič drugače pa vse po starem tako kot je rekel en moj kolega po vsakodnevni rutini user posted image


_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Septembrčki2009
19.4.2011 9:49:40   
sasek79
Pozdravljene!

Naš fantek ima pa vnete učke, pa še grozno kašlja, tako da smo za april zaključili z vrtcem. Sicer ni problem, ker sem sedaj jaz doma, vendar bo spet veliko joka, ko bo šel po 14 dneh nazaj. Pa komaj se je spet malo navadil in zjutraj ni več jokal. user posted image

Lean: Jaz bi se ti z veseljem pridružila v pričakovanju, vendar mislim, da še ne bo kmalu. Nam nikakor ne uspe. Se uresničujejo moje skrbi, da tudi v drugo ne bo šlo gladko (zato sem se tako sekirala, ker tako dolgo nisem dobila user posted image ).  Prav zavidam tistim, ki brez problema zanosite (vendar vam privoščim). user posted image

Moram dat računalnik Ažbetu. Bi rad risanke gledal. user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Septembrčki2009
19.4.2011 11:24:29   
lean
baby blue si kar predstavljam njene proteste user posted image , tud naša slučajno ni hotla bit v obroču, v nobenem, s sabo sva imela kar tri varianteuser posted image , ampak ona se ni dala.

sasek user posted image  ti držim pesti, da čimprej spet zagledaš plusek. Jaz bom pa morala resno razmislit po tem porodu o neki zaščiti, ker sem tokrat zanosila še nekako pred pravim izlivom pa takrat sem še dojila, se moj še zdaj heca, da mora vprašat peka in poštarja, če data za tega otroka kaj zraven, ker ni prepričan, da je njegov user posted image

_____________________________



(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Septembrčki2009
20.4.2011 19:54:36   
Mož*
Dober dan!
Saj ste kar akivne, moram reči. v zadnjem tednu se ne vidim iz sestankov, odborov, svetov, in še česa. Lean, vse čestitke in lep datum, ni kaj reči.
Pri nas nič posebno novega. Mali je še vedno priklopnik, noči so živahne, v vrtcu se mu dogaja (tam je brez stekleničke, user posted image , in še česa), marsikaj že pove. Strašansko je navdušen, če mu kaj poješ. Od zob mu manjkata 2 trojki in, seveda, petice. Je strašansko prijazen in se ljubčka. Avtomobili, bagri in podobne moške zadeve ga sploh ne zanimajo. Pravzaprav ga zanima predvsem plenjenje in plezanje, daljinci, pc, potem se pa že neha.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Septembrčki2009
21.4.2011 14:48:33   
Rosca79
En lep pozdravček s končno tople Gorenjske!
O Mož si le še tukajuser posted image kako si pridna!

Lean: da najprej povem glede bodijev; jst sem ji že ne 3 mesece nazaj kupila 92 v BC tiste Eno se mi zdi, ko so gor polž, pa klovn...taki barvno luštni so, pa debelina bombaža mi je ful fajn sploh za pozimi. Se mi pa zdi da gredo skupaj, ker počasi razmišljam še o kakšnem že kar 98. Pa naša češplja se mi zdi da sploh nič kaj dosti ne rasteuser posted image
Pa super za pregled in zdravega bejbijauser posted image vidiš da je res vse ureduuser posted image le tako naprej do konca!

Je pa naša L. tudi dobila svoj voziček pa babyborna s kahlico in posteljico. Sicer ima utrinke ko skupaj sedita vsaka na svoji kahli, pa pit ji da, pa dudo, ampak čez peskovnik, bager, modelčke, lopato in ostale peskovniške zadeve pa ni ničesaruser posted image no pa zalivalka in zalivanje rož je še zakon

Lepe sončne dni vam želim!

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Septembrčki2009
30.4.2011 14:56:19   
Rosca79
Čaw čaw!

Joj kaj pa je to...a pri vas že cel teden sonce sijeuser posted image user posted image user posted image

Imam eno vprašanje: a že kakšen septemberček spi v taveliki postelji oziroma kdaj jih nameravate dat v taveliko?
Midva počasi razmišljava, da bo L. v roku do julija spala v taveliki, me pa skrbi da bo večkrat kot v postelji spala za vrati na tlehuser posted image vsaj zdaj ko smo tudi mi v fazi mami, mamiuser posted image kaj pa vem...ali pa jo pustiva še nekaj časa v tej mali postelji, dojenčka pa v zibki

Drugače smo vsi ok, vsi pridno rastemo na različnih področjihuser posted image   L. je bistra in prikupna, pa malo nagajiva in čisto preveč pogumna...user posted image

Javite se kaj kako ste... pa Čili tebe pogrešam te ni že dolgo...

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Septembrčki2009
30.4.2011 19:45:31   
čili
Juhu, sem že tu user posted image Vidim , da sem veliko lepega pustila za na kupu. Rosca očitno si me telepatsko priklicala user posted image
Zima je bila v znamenju bolezni, zdaj je pa končno mir....Se mi ni dalo jamrat user posted image

Lean super novička user posted image user posted image Čestitke še od mene in lepo nosečnost ti želim user posted image

Jaz si zraven Ažbeta ne predstavljam še enega dojenčka...mogoče čez 2 leti, ko jih bom imela 40 user posted image user posted image Mali je naspidiran, čist,čist,čist in čist!! Pri miru samo ko spi in je. Leze v višino, raziskuje okolico,sprehod je lov za Ažbetom... Mi pobegne v drugo smer in ga ne gane če grem v nasprotno smer  ali izginem iz obzorja.sem se mu že za 10 min . skrila in je mirno haral dalje. Sicer je zelo dobrovoljno bitje, skoraj ves čas nasmejan, to pa najbolj velja !! Seveda močno trmari , cepeta in se stalno vrača na kraj zločina

Body kupujem 92 ker se mi zdi nesmiselno samo za 2 meseca zapravljat- Špar-sem dobila 3 za 8 e

Ta veliko posteljo
še ne prakticiramo,ker nimamo še pograda. Rosca saj lahko namontirate ograjico....Pa faj je da uvedete spremembe preden se dojenček rodi- no pa saj to itak veš ...Drugače so pa otročki v tavelikih zadovoljni,ker se lahko svobodno gibljejo. Mislim, da si jo mi omislimo v bližnji prihodnosti.

Toliko za začetek

< Sporočilo je popravil čili -- 30.4.2011 19:51:58 >

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Septembrčki2009
30.4.2011 21:33:46   
polari
Ojla!

Tudi mi že razmišljamo o veliki postelji.....ker bo Klara že prevelika za košarico in bo morala iti v kinderpet, Enej pa v veliko posteljo v svojo sobo....bomo videli, kako bo....bolj postopoma bomo začeli.....

Komaj kaj pridem do rač......še to zvečer, pa velikokrat se mi ne da niti pisat, ker sem taaaaaaaaaaak izmučena......trenutno mala dva spita, jaz pa bi morala naredit še milijon stvari....jutri gremo na birmo in nas ne bo doma, pa bi rada imela vse pospravljeno.......bomo videli, če mi bo ratalo....:)



_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Septembrčki2009
30.4.2011 23:31:58   
lean
 
Večer

evo še mene user posted image . Čili lepo, da si s oglasila po dolgem času pa hvala za čestitke. Priznam, da je tudi mene strah, kako bom sfolgala, saj Neva nima obstanka. Je danes opravila svojo prvo samostojno vožnjo s triciklom user posted image user posted image user posted image  no, saj na koncu se nisem več smejala, namreč hišo imamo nekoliko na klancu in ona se je lepo sama vsedla na bicikl, seveda nisva opazla in se spustila lepo po klancu-po poti navzdol, samo namesto da bi noge dala na pedala, jih je dala tja, kjer lahko nogice počivajo. Da ne omenjam, kako vesela je bla, ko je šibala user posted image  navzdol in to sama. No ustavla se je na robniku, kjer se je potem zvrnila, je nisem uspela ulovit. Še hvala bogu, da si ni nič nardila. Joj sam se moram še zdaj smejat user posted image user posted image , ko bi jo vidli, kako je bla srečna, da je spet nekaj pogruntala, falot mali.

Pa hvala za info. glede bodijev, jih imam nagledane v sparu, bom pa verjetno nabavla že kar tiste brez rokavov, da bo lahko imela čez kratke rokave, sicer glih kake ekstra vročine ni pri nas, ob večerih še vedno kurimo user posted image , zdaj ko dežuje pa sploh hladno.
Pa hb, da so prazniki mimo, tole letos ni blo normalno, sladkarij imamo za pol leta, tri ta velike vrečke, ramenk pa slučajno nismo mogli pojest. Skoz obiski, ko pa ni blo nikogar pa smo šli mi okrog. Pa vsem smo povedali za dojenčka, tako da je blo zlo veselo user posted image .
Glede postelje, o njej tudi mi razmišljamo počasi, ima Nevo svojo sobo, katero je treba še opremit, bo verjetno poleti, da se bo tako upam navadla spat v nje preden pride november, drugače zdaj spi pri meni, ni hotla spat v svoji. Je pa zdaj že očitna razlika, namreč zdaj se ne premetava toliko kot prej, ko je bla po celi postelji, ampak bom verjetno vseeno naštimala tisto varnostno ograjo. No bomo vidli, če bo ona zato, če se bo pač zlo jokala, je ne bom silila, bo pač spala še naprej med nama, dojenček pa upam, da bo hotel spati v zibki, saj Neva z zibko tud ni imela problemov, je rada spala v njej, samo v posteljici pa ni šans, ne vem v čem je bla fora.

_____________________________



(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Septembrčki2009
1.5.2011 13:34:14   
čili
Eko sem bila pridna in za nazaj prebrala user posted image
Vidim da so vsi septemberčki ustvarjalci user posted image Neva je pa že kaskader user posted image res dobro,da si ni kaj naredila.
Lean najbrž se ti bodo stvari poklapale in vam bo lepo zašibalo. Vidim ,da sta se od dojenja tudi brez trav poslovili...lepo sta speljali!!

Ste nekaj o ljubosumju govorile-Ažbe se dela da je ljubosumen samo takrat, ko se ta velik valja po meni. Takoj prišiba zraven in ga poriva stran. Mu potem povem,da imam oba rada in da je dovolj prestora za oba in kažem,da imam dve roki in dve nogi... Žanu niti ne dovolim ,da bi se umaknil in potem se oba stiskata k meni, Ažbe pa tako in tako nima veliko časa in šiba dalje. Kadar se pa z mojim stiskava se še on pride zraven stiskat user posted image Drugače je pa iz vrtca že kar vajen , da pedenam vse po vrsti in mu je še všeč.

Bodyje jaz kupujem tudi pozimi samo s kratkimi rokavi. Ima potem čez majčko z dolgimi in je to to...

Sasek stiskam pesti za plusek user posted image user posted image

Spanje- Ažbe se ponoči enkrat zbudi in če mu nebi dala stekleničke mleka bi dolgo trjalo,da bi nazaj zaspal , zato mu šibam naredit 180 ml ( še vedno AM ) in se potem , ko spije samo prekucne na bok in je mir. Sem prelena , da bi ga odvajala. Sploh pa čez dan malo pije in imam boljši občutek, če se ponoči malo napije. Pa tudi predebel ni...

Bom še kaj komentirala...zdaj pa mislim ,da je čas da še kaj po stanovanju naredim- naprimer svoj krožnik odnesem izpred računalnika user posted image

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Septembrčki2009
1.5.2011 16:30:06   
Rosca79
Oj!
Kako lep dan je danesuser posted image
Čili prav vesela sem teuser posted image imaš vedno take dobre vzgojne - se ti pozna profesionalizemuser posted image
Pa hvala za vse predlogeuser posted image se ukvarjam še: a jo dat potem v taveliki postli tudi v žakelj spat ali je boljš samo v pižamo pa odejico?
Drugače pa ja Čili sem hotla da bi bla ta sprememba pred dojenčkom pa da bi se mal že stacionirala v novi postelji oziroma prenovljeni sobi. Sva prejšnji teden naročila delno Planet od Alplesa, med drugim tudi pograd, pa bomo malo pokombiniral še s to bejbi sobico. Drugače pa spi v svoji sobi nekje od septembra dalje.

Spanje: naša punca prespi kakšne tri, štiri noči cele do pol 8, 8h, potem se kakšne dve noči zbudi okoli 3h pa včasih je potem pokonci uro in pol user posted image ravno včeraj ponoči sta z atijem potem zaspala vsak na svoji strani kavča pa Golica in muska kar pošteno naglasuser posted image

Imejte se maksimalno lepouser posted image

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Septembrčki2009
2.5.2011 10:08:07   
sasek79
Dober dan punce!

Lepo, da ste se spet kaj oglasile. Sploh Čili je prekinila kar dolgo pavzo. user posted image

O taveliki postelji tudi jaz razmišljam, vendar se bojim, da še nekaj časa ne bo aktualna. Ažbe se še vedno veliko zbuja. Prvič navadno med polnočjo in eno, nato pa na 1-2 uri. Mislim, da mu nebi bilo všeč, da bi se zbudil sam v sobi. Sicer pa ga zaenkrat še noben mlajši bratec ali sestrica ne priganja iz posteljice. user posted image  Tako da, dokler je posteljica dovolj velika, ne bomo hiteli.

Ali ima katera izkušnje z vnetimi učkami. Naš je dobil vnete učke 14 dni nazaj. Takoj, ko smo dobili kaplice in mazilo (Tobrex) je bilo bolje. Samo še zjutraj je imel malo svetlih zaspančkov. Po 8 dneh sem prenehala z kaplicami in se je naslednji dan ponovno pojavil gnojbi izcedek (bel ne zelen). Dobili smo druge kaplice (Ciloxsan). Sedaj ima zjutraj malo belega izcedka ali suhih zaspančkov. Učke mu zjutraj sčistim s fiziološko. Ne vem ali gre jutri lahko v vrtec. Kapljice dobiva že 15 dni (vse skupaj). Ne vem kaj bo, ko bom nehala z njimi. Verjetno bom šele takrat videla ali je zdrav. Kako dolgo lahko to traja? Vem, da je to zelo kužno in da z vnetimi učkami ne sme v vrtec, vendar dejansko ne vem ali je že vredu. Tudi pred vnetjem je imel zjutraj kakšen zaspanček. Poleg tega mu ves čas dajem tudi Claritine, ker je alergičen na cvetni prah. Je imel čisto zatekle učke in "žnodrast" nos. Odkar dobiva sirup, tega ni več. Kako dolgo lahko vnetje traja. Kako naprej, če po prenehanju kapljic ponovno dobi gnojni izcedek?

Lep zadnji dan praznikov želim vsem. user posted image

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Septembrčki2009
3.5.2011 13:33:27   
lean
Dan

končno so prazniki mimo, je blo že preveč. Naša se je vmes še prehladila, tako da danes šprica vrtec, je zvečer kar bruhala zaradi kašlja, no danes se je zbudla kot nova, o kašlju ni duha in sluha, še teče ji ne skoz z nosa. Sem jo hecala, če je vedla, da je danes treba po počitnicah nazaj v vrtec user posted image . Energije pa ima za tri.

sasek glede vnetih učk, nimam nasveta. Smo se temu do zdaj uspešno izognili, sicer včasih je blo pri prehladu prisotno kaj gnoja, a je ponavadi samo od sebe izginlo po kakšnih treh dneh. Upam, da se Ažbe čimprej pozdravi, bo kmalu poletje pa bo bolšje.

Glede spanja nimamo problemov, spi do jutra, mogoče se kaj joka okrog enajstih, verjetno kaj takega sanja, saj ko pridem se takoj pomiri in spi naprej. Po ukinitvi dojenja ne prosi tekočine, je noče niti, ko je prehlajena, ji ponudim, a ne vzame. Drugače tudi ona zelo malo spije čez dan, jo moram skoz opominjat, da naj pije.
Nekaj drugega je čez dan, večinoma spi samo eno uro, je vidno še utrujena, a je ne prepričaš, da bi se ulegla nazaj.

< Sporočilo je popravil lean -- 3.5.2011 13:34:53 >


_____________________________



(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Septembrčki2009
4.5.2011 21:27:29   
Mož*
Hej, po čudoviti praznični smučarji spet na polno v službi. Od jutra do poznega večera. MALI, seveda, spi v ta veliki postelji, 2x2 muser posted image user posted image , in bo tam tudi ostal še kar nekaj časa. Tudi priklopljen, je, seveda, še vedno. V vrtcu wo mu že pred časom ukinili stekleničko, zato se potem doma dere "flaši" ali pa "joši", odvisno, kaj je na vidiku.
Sašek, če se vnetje oči toliko časa vleče, je na mestu obisk okulista, da vzame bris in ev. tudi preveri, kako je s prehodnostjo solzevodov. Je pa tudi res, da se adenovirusna vnetja lahko vlečejo več tednov.
Lean, Rožca, upam da čim bolj uživata v nosečnosti; SAJ vesta, najlepši čas je touser posted image user posted image


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Septembrčki2009
5.5.2011 9:57:10   
little*miss
Pozdravljene!

Se že nekaj časa nisem javila, ampak enostavno ni bilo časa..Mala dva rasteta, tamlajši se je včeraj prvič na glas zasmejal user posted image Tia pa tudi vsak dan kaj novega pove, prav lepo jo je poslušat. Nekaj časa se je po tleh plazila in govorila polžek pleze..pa študiram od kje ji to, pa sem potem le v vrtcu vprašala če se učijo kakšno pesmico o polžku in je vzgojiteljica rekla da ja. Pesmice ima zelo rada. Poje tudi mi se mamo radi, pa ringaraja zapoje, sicer po svoje, ampak večino razumemo user posted image

Te dni ima zelo trdi kakec, ko kaka se fejst joče. Jo je moj v torek peljal k zdravniku, ta pa ji je dala glicerinske svečke (samo tisti dan smo mogli dat), in neki sirup, ki ga zjutraj in zvečer poje. V ponedeljek pa ima kontrolo, če nebo boljše bo mogla it v bolnico. Upam, da se do takrat pošlihta to..včeraj je sicer imela čisto malo mehkejše blato, ampak je jokala vseeno zraven.

Smo pa se v torek tudi v spalnico preselili user posted image user posted image Tia je svojo sobico lepo sprejela, spi lepše kot takrat, ko smo bili skupaj. Zdaj pa nevem ali zaradi tega, ker je tišina in tema, ali pa zato, ker ima 20 stopinj v sobi. Prej, ko smo se vsi gužvali noter je bila sobica zelo natlačena, pa vsi štirje smo bili noter, tako da smo imeli 26 stopinj. Zdaj pa je tiho, hladno in spi celo noč, brez premetavanja. Jutri pa jo bomo kar iz posteljice ''vrgli'' in ji dali veliko posteljo. (Imamo še eno zapakirano posteljo, ki je na mojega čakala, ampak ga ni dočakala - sem prišla jaz preden so njemu sobo naredili user posted image Pač tast in njegove nedokončane zadeve..user posted image ) Pa da vidimo, kako še bo to sprejela. Upam, da ok, ker je Janu košara že skoraj premajhna user posted image

V naši bivši sobi so rolete na oknih, tako da smo jih vsako večer spustili dol in lepo spali zjutraj. V spalnici pa imava strešno okno in se včeraj zjutraj zbudim, gledam kak je svetlo pa si mislim joooj, zaspali smo. Hitro pogledam na uro, pa je bila 5.20. user posted image user posted image Potem pa sem težko zaspala nazaj..to se morem navadit pa bo. Ali pa bomo žaluzije kupili user posted image

uf, zdaj pa sem zabluzila na veliko in široko user posted image

sasek, upam da vama hitro uspe user posted image

Bodije ima Tia komaj 86, pa še ti so ji malo preveliki. Jaz nevem, kam vaši rastejo user posted image

lean, mi smo tudi imeli polno sladkarij..vsi so Tii čokolado nosili. Tii sem od cele vreče sladkarij dala samo kinder čokoladice in milkinega zajčka..vse ostale jajčke, zajčke in podobno sranje pa sem jaz rešla user posted image user posted image Tako da se ne sekiram, kar naj nosijo sladkarije..jaz imam vedno prostor za njih user posted image


rosca, mi bomo tudi naročili od Planeta..kupili bomo sicer samo posteljo in pa po vsej verjetnosti stolčke in mizico. Mi je všeč, da se da v stolček pospravit stvari. Omaro pa ima vgardno, tako da je ne rabim. Potem, pa bom samo dokupovala stvari..ko bo malo večja ji lahko tudi pograd naredimo, zaenkrat se mi zdi še premala da bi zgoraj spala.

Menda bo to to za zdaj. Lepo se imejte


_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Septembrčki2009
9.5.2011 10:06:18   
lean
Dan

a vam tudi tako šibajo dnevi, sem doma pa imam občutek, da mi skoz zmankuje časa user posted image

littlemiss user posted image  bravo, Tia je zelo lepo sprejela svojo sobico, upam da bo pri nas tudi tako user posted image  pa upam, da se je poštimalo in da vam ni trebalo v bolnišnco, bogica, da se je kar jokala, ko ni šlo.

Drugače pri nas nič novega, našega kaskaderja padci nič ne naučijo, jo moramo skoz pazit, da se sama ne spravlja na kolo. Ko jo nočeš peljati, se kar sama spravi, da noge gor in se peljeuser posted image . Smo začeli kolo kar skrivat, ker drugače ni miru. Razen tega kaj bolj pametnega se zdaj ni naučila, je kot je, edino ponavlja na veliko kakšne kratke stavke.
Glede bebija, za mano je nuhalna in bo očitno spet po moje. Bo verjetno Neva dobila sestrico user posted image , moj si zelo želi fantka in seveda spet upa, da še kaj zraste do morfologije user posted image

_____________________________



(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Septembrčki2009
9.5.2011 10:07:36   
lean
sasek a Ažbe je zdaj doma, ali ga imaš v vrtcu?

_____________________________



(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?