|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrčki2009
9.5.2011 14:08:13   
sasek79
Oj!

Lean: Ažbe je v vrtcu. Ko sem nehala s kapljicami, se gnoj ni takoj ponovno pojavil. Ga vsak dan gledam v učke. Moj pravi, da sem zmešana. Danes zjutraj se mi je zdelo, da ima več suhih zaspančkov na eni učki. Ne vem ali je to spet vnetje ali bo šlo samo mimo. Bom videla kakšen bo danes prišel iz vrtca.

Čez vikend smo bili v Čatežu (je imela moja mami najeto hiško). Ažbe je zelo užival v vodi in na toboganu. Je pa tam trenutno ogromno cvetnega prahu in je vse rumeno. Sicer mu še dajem Claritine (malce zmanjšano dozo), vendar se mi zdi, da je že v nedeljo dobil bolj zatečeno desno učko (kot takrat ko sem posumila na alergijo). Mogoče ima težave z očmi zaradi tega. Bomo videli kako bo v prihodnjih dneh.

Drugače pa tudi meni čas zelo beži. Sedaj, ko sem brez službe, še bolj. Sem mislila, kaj vse bom postorila, pa je takoj ura 14.00, ko grem po Ažbeta v vrtec. Potem je pa tako konec s hišnimi opravili.

Little*miss: Upam, da se je kakanje uredilo in user posted image  za spanje v svoji sobici. 

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Septembrčki2009
11.5.2011 10:08:05   
mayathebee
Ewo....da se še jaz malo pofočkam po dooooolgem času in poročam o naših "prigodah";
malo sem preletela forum in sem vidla,da je ena (ne spomnim se točno katera user posted image user posted image user posted image ) napisala,da njen otrok praska, cuka za lase in tepe po obrazu...tu se moram pofočkat in ne samo to..včasih zna vgriznit tudi...da se o trmi sploh ne pogovarjamouser posted image user posted image ..včasih se iz trme tako zvije nazaj v lok,da nevem kak bi jo sploh prijela....načeloma če smo noter jo pustim in "ignoriram", pol se pa umiri, ko vidi,da nima pozornosti..drugače se pa restavracij tudi mi izogibamo na daleč saj ni šanse, da bi ona tisti čas bila pri miru,da bi se človek lahko najedel... Govori nekaj po svoje; za živali govori po tem kako se oglašajo; tako je račka da-da, muca je maaaa, kuža je hav hav, kokoš je pi pi, petelin je ko ko,...zunaj ful uživa in se igra z žogo najraje...drugač pa sprehodi; problem..ker niti v vozičku noče bituser posted image user posted image ..če pa že hoče it peš pa naredi 5 korakov, se obrne in gre proti domu user posted image user posted image user posted image ...drugače pa "zelo rada pospravlja"..če posebej ko mami da kaj v omaro in ona z veseljem vrže spet ven user posted image user posted image user posted image ...no toliko zaenkrat user posted image user posted image

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Septembrčki2009
11.5.2011 13:48:11   
lean
Oj

ko smo že pri prigodah, naša tamala vse ušpiči. Danes zjutraj me je zaklenila v kopalnico user posted image . Pri sebi nisem imela telefon, me je že zgrabila panika, ko sem se spomnila, da tudi če bom šla skozi okno ne bi kaj dosti pomagalo, saj so vhodna vrata prav tako zakljenjena, saj tamala si vse odpre in kar gre. Že mi je šlo na jok, komaj sem se umirila in ji rekla, da naj proba še ključek obračat. Tamala meni nazaj umirjeno "ja" user posted image  in proba. Po petih minutah ji je celo uspelo, da je odklenila vrata. Kar verjet nisem mogla, kaj vsega je že sposobna razumet samo če hoče. Zdaj zaklepam pa ključ vzamem iz vrat. Joj, res se mi mora vse zgodit.

_____________________________



(odgovor članu mayathebee)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Septembrčki2009
12.5.2011 13:17:34   
Rosca79
Dober dan!

Samo na hitro javim kaj se spet nam dogaja...itak da se pa skoz kej mora zgodituser posted image Je L. pokasirala norice in to v eni hujših oblik bajeuser posted image za vse ki to še niste dale skoz sploh ne bom nič opisovala, smo pa na antibiotiku. Sicer ga ima HB sploh prvič. Dones je miška za spremembo boljš, jest pa tudi psihično malenkost boljšuser posted image

Lean: joj, si rajš sploh ne predstavljam kaj si prestajala, vsa čast da si tako dobro in mirno izpeljala, no pa tvoji princeski da te je poslušno ubogalauser posted image mi preventivno nimamo nikjer ključa v vratih.

Trma: mi pa se kar uspešno zmenimo, je naša bolj firbčna in razigrana pa nima časa za trmarjenje - to mislim na obiske restavracije. Doma pa včasih malo potrmari ampak nič podobnega kot opisujete zgoraj, včasih kakšna stvar leti v tla ali pa malo pocepetauser posted image ji mora biti pa jasno da ne bo vse po njeno

Držte se! LP

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Septembrčki2009
14.5.2011 16:31:56   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: lean

Oj

ko smo že pri prigodah, naša tamala vse ušpiči. Danes zjutraj me je zaklenila v kopalnico user posted image . Pri sebi nisem imela telefon, me je že zgrabila panika, ko sem se spomnila, da tudi če bom šla skozi okno ne bi kaj dosti pomagalo, saj so vhodna vrata prav tako zakljenjena, saj tamala si vse odpre in kar gre. Že mi je šlo na jok, komaj sem se umirila in ji rekla, da naj proba še ključek obračat. Tamala meni nazaj umirjeno "ja" user posted image  in proba. Po petih minutah ji je celo uspelo, da je odklenila vrata. Kar verjet nisem mogla, kaj vsega je že sposobna razumet samo če hoče. Zdaj zaklepam pa ključ vzamem iz vrat. Joj, res se mi mora vse zgodit.

user posted image user posted image Oprosti, ampak tako se pa že dolgo nisem režala. Saj vem, Lean, da tebi ni bilo smešno, ampak to je pa vrhunsko. No, ja, zadnjič se je naš tudi skoraj zaklenil v sestrino sobo, pa sem pravočasno zaslišala škrtanje v vratih.
Rožca, pri otrocih z močnim atopičnim dermatitisom gredo norice večkrat s težjim potekom. Jaz sem sicer nameravala malega cepiti, a je zbolel z njimi natanko 3 dni pred predvidenim datumom cepljenja. Kot pa sem že napisala, je imel tako blago obliko, da bi jih zlahka spregledala, če jih ne bi že tokrat videla.
Rožca, kako kaj nosečnost?


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Septembrčki2009
16.5.2011 8:41:44   
lean
Jutro

tamala v vrtcu, sicer sem jo morala oddati s protestnim jokom, nevem kaj ji je blo, jokanja in mama še po povratku ni bilo, no sigurno se je že pomirila.

mož saj je tud meni smešno, ko mislim na celo situacijo user posted image , a mi verjetno ne bi bilo, če mala ne bi odklenila,sem si pa zapomnila in sem zdaj bolj pazljiva.

rožca upam da je Luciji že bolje user posted image user posted image user posted image

drugače večinoma vse po starem, edino postala je prava odvisnica od kakava, zdaj ga velikokrat pije tud podnevi in obvezno zvečer. Se kar pozna, da potem druge hrane poje občutno manj, samo mi srce ne da, da ji nebi dala, če pa tako lepo prosi, saj se ga čez čas upam, da naveliča. 

_____________________________



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Septembrčki2009
16.5.2011 14:42:36   
little*miss
Dan

Sasek, super za toplice user posted image Kako je Ažbe, očke so boljše?
Tia še ni boljše, kljub jemanju sirupa še ima vedno trd kakec. No, je mogoče malo mehkejši, ampak še vedno joka zraven, okrog luknje pa ima vse rdečo. Zdaj je šel moj po njo v vrtec in greta kar do pediatrinje nazaj, pa bomo videli kaj bo rekla. Prejšnji teden nam je rekla, da naj povečamo dozo sirupa ampak ni pomagalo.


Lean glavno da se je vse ok izteklo. Imaš pa pridno punčko doma, kako lepo posluša user posted image

Rožca user posted image Upam da ste že boljše

Tio smo isti teden, ko je dobila svojo sobico dali še v veliko posteljo. Je lepo vse sprejela. Eno noč se je z mojim igrala, pa ji je rekel, da bosta mogla it zdaj spat. Ker ni hotela je rekel, da on pa gre v svojo sobico spat in naj ona tudi gre, lahko noč, lubčka in je odšel. Mala se še je nekaj časa igrala, čez 10 minut sem šla gledat kaj dela in je v svoji novi postelji, v temi (pred tem še je bila luč prižgana) spala user posted image

Mene pa že cel dan glava boli, je tako čudno vreme. Ni sonca in ni dežja, tako sivo..bljek. Komaj čakam, da bo spet sonček. user posted image

Lep dan vam želim

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Septembrčki2009
19.5.2011 8:27:00   
lean
Dobro jutro

obetajo se nam pravi poletni dnevi user posted image , že zjutraj smo lahko v kratkih rokavih. Sem glih v procesu pranja poletnih oblačil, je že skrajni čas.

Drugače se ne dogaja nič novega, zaenkrat je zdrava, tu pa tam ji kaj priculja iz nosa, a nič hudega pa shujšala je, hrana ji zadnje časa nekako ne gre. Nimam kaj poročat. user posted image
Tii user posted image user posted image user posted image  naj se tole čimprej popravi, upam da najdete kaj, kar bo pomagalo.

Uživajte na sončku!



_____________________________



(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Septembrčki2009
21.5.2011 14:49:16   
Rosca79
Oj punce!
Najprej da se pohvalim da smo uspeli preuredit sobo in je Lucija danes drugi dan spala v pograduuser posted image no sicer moj se ne bi strinjal da je spala, jo je čohal ene dobre tri ureuser posted image
Komaj čakam da ji končno odpadejo te krastice od noric in se ji koža pozdravi. Gremo čez dva tedna v Čatežke, pa upam da se uspeva še atopičnega znebit. Se zdej tolk praska da ima kar nekaj flekov.

Je bilo zdej kar nekaj noči ko smo bili po 3, 4 ure ponoči pokonc pa gledal telebajske ali bombažke, ker bi se drugače do kosti izpraskalauser posted image Tako pa sva jo zamotila pa je spet ratala zaspana, da je potem mirno spala do 9 ali celo 10 zjutraj.
Aja pa še trojke ji rastejo, tako da ji trenutno čisto nič ne zavidam njene otroške brezkrbnostiuser posted image

Mož: hvala za skrb! Ma nosečnost kot nosečnost...če povem po pravici mi ni ravno najbolj fajn to nosečniško obdobje tako da ti vsa čast da si to dala kar 4x skozuser posted image sicer nič takšnega, nekaj imam problemov s križem oziroma s hrbtenico, vse ostalo ok, pa ta teden sem pila glukozo in je rezultat 9,2user posted image tako da drug teden na ta dolg test v bolnico v laboratorij za 4 ureuser posted image upam da ne bom spet na dietiuser posted image
V glavnem pa dete ok, pridno raste, se mi zdi pa da je še bolj dejavno kot je bila Lucija, no pa potanovem imamo še eno puncouser posted image mojega je mal zvil pa tudi mene priznam, sva že pričakovala fanta, sicer pa avgusta zaziher zvemouser posted image

Pa lepo se imejte!!!

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Septembrčki2009
23.5.2011 22:04:42   
Mož*
Dober večer!
TALE maj je res ubijalski, služba, slučba in spet služba. Delavnice, kongresi, predavanja, sestanki, pa kar ne neha in ne neha. Mali je postal prava klepetulja, klemenščina postaja čisto konkretna slovenščina. Najbolj uživa na igriščih, kjer imajo vodo; v Zupančičevi jami se redno namaka s kužki. Tudi doma (še vedno) z užitkom zvizne v tuš-kabino in se oblečen stušira. Tudi zizoman-odvisnik, je user posted image user posted image user posted image user posted image še vedno. (po moje bo do poroke).
Rožca, čestitke za žensko ekipo; kar se sladkorja tiče, pa tako in tako veš, kaj slediuser posted image
Jah no, meni so bile nosečnosti vedno fine, edino vročina v avgustu me je v 9. mesecu 2x kar precej ubijala (ampak to me itak vedno, tudi kadar nisem nosečauser posted image )

Lean, sašek, pa mateja, smo kar malo poniknile, a ne?


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Septembrčki2009
25.5.2011 11:03:11   
lean
Hm, poniknila kaj pa vem, skoz pridem pogledat pa ni neke gužve pol pa sem hitro na nosečniškem forumu user posted image  Če nisem bla v prvi noseč. pa sem zdaj user posted image . Saj ne da bi imela preveč časa, sam navadla sem se, da pridem dopoldne, če sem doma pogledat, če je kaj novega.

mož user posted image  super, da Klemen že lepo govori, jaz pri naši ne vidm kakega napredka, se mi zdi da je skoz isto razen dodatnih besed. Stavki so še zmer samo dve besedi. Zizoman, če mu paše zakaj pa ne, ja tako bolj komot. Men je najhuje zdaj, ko moram takoj iz postelje, saj takoj ko se zbudi, je treba it delat kakav. Njena prva misel, ko vstane ati pa pa, mama kav. Da ne omenjam, da ga spije v petih minutah na eks.user posted image

rožca upam, da bo s cukrom vse uredu, jaz bi še vola pojedla tako sem lačna, si ne predstavljam da bi zdaj morala na dieto. Pa čestitke za še eno punco, tud pri nas zaenkrat tako kaže. Jaz sem ful vesela, sem si želela še eno dečvo, moj pa itak fanta. Je rekel, ja nič bomo pa še enega nardili, ja itak user posted image , skoz sva pa govorila, da bo samo eden otrok.  No ne bom rekla da ni možno, samo za zdaj mislim, da bosta dva kar dovolj, je treba prej službo pa finance zriktat.
Pa čim lažje prenašaj vročino, jaz jo pa obužujem. Mi je skoz mrzlo, kovter rabim še, ko je zunaj 30 stopinj. Mi že prvič ni blo nikoli prevroče, tako da dvomim, da mi bo zdaj. Mi vsi pravijo, da sem čudna, sam kaj jaz bi najraje živela kje, kjer je skoz poletje.
Pa Luciji user posted image , da jo bo čohal. Tolažba bolje prej kot kasneje.

_____________________________



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Septembrčki2009
26.5.2011 10:57:43   
Rosca79
Dobro jutro!
Juhuhuuu sem opravila včeraj tisti test za sladkorno, tako da sem potem takoj mojega poklicala da nas lahko pelje na kakšno kremšnitouser posted image sem res vesela da je vse okuser posted image ja lean se strinjam, tudi meni paše jesti vse sorte, uf pa kakšno dobro pecivo, torto, še gumi bonboni, ki mi že načeloma niso všeč se zdaj znajdejo v ustihuser posted image

Sem se pa zadnjič očitno preveč hvalila s spanjem v taveliki postelji, ker zdej naša princeza spet v svoji stari posteljici kraljujeuser posted image sem že itak vedla da ni bil njen ravno najprimernejši čas za selitev, smo pa probal...obvezno se ponoč zbudi nekje od pol 2h do 3h in ona bi bila kar pokonc ene 3 ure. Tako da moramo najprej spanc uredit pa potem sledi prava selitevuser posted image

Drugače pa uživamo v pravem poletnem vremenu. Lucija je cele dneve zunaj, le zjutraj malo pogledava risanke, tolko da poje zajtrk in popoldan notri počiva. Se še vedno malo boriva z njeno neješčnostjo. Ima nekaj manj kot 10,5kg, je pa zrasla na 86cm. Ni nič dramatično, bi pa še kako prav prišla kakšna kila več v času kakšne bolezni ko sploh nič ne poje po nekaj dni.

Glede vročine sem pa jaz živa katastrofa. HB imamo vsaj doma zelo fajn hladno hišo, ma je kot bunkeruser posted image tako da imam tudi jaz celo leto kovter navlečen čez ušesauser posted image sem pa ravno nedolgo nazaj pomislila da pa mogoče sploh ne bomo šli na morje, ker se mi bo zmešalouser posted image user posted image sicer planiramo takoj po koncu šole ne daleč na hrvaško

Lean kako pa kaj tvoja nosečnost? Kateri teden ste zdaj?

Pa lepo se vsi imejte!

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Septembrčki2009
27.5.2011 23:10:12   
Mož*
No, Rozca, pa bodo spet tortice padaleuser posted image user posted image user posted image
Vročino tudi jaz prav sovražim, ampak res sovražim. Moji predniki so bili prav gotovo severnjaki. In to orto severnjaki. Začnem trpeti, ko povprečna dnevna temperatura preseče 10 st C. Torej vam je vse jasno.
Mali pa poln energije za letanje po vročiniuser posted image user posted image user posted image Je bil pa danes kar hud. Zvečer se je tako drl kot veper. ne spat, ne user posted image user posted image , opletat s vsemi štirimi, pa tulbaaaa. Sem ga pustila kako minuto, ker se itak ni pustil prijeti. Potem je pa v trenutku zaspal. V zadnjem času čisto prezgodaj vstaja, med 4. in 5.00, ker imamo enega glasnega ptiča pod oknom, ki hodi ravno našemu žgolet. Potem pa mali ob 4.00: "Tičk pojeuser posted image ".
Pa strašen plezalec je.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Septembrčki2009
31.5.2011 12:53:22   
lean
Dan

no pa da ponovim še enkrat, sem včeraj nekaj po nesreči pritisnila pa je vse šlo user posted image , potem pa ni blo volje še enkrat pisat.

rožca super, da si uspešno prestala test za cuker. Men trenutno spet kot v ta prvo najbolj paše sladoled, samo zdaj mam družbo user posted image , mi tamala pomaga, je prav tako živ norc na sladoled pa naj bo kakršenkoli user posted image .

Smo tudi mi ponavadi zunaj, je fajn ker imamo dvorišče popoldne v senci in smo lahko zunaj, zdaj samo še čakamo, da bo par dni 30 stopinj, da se bo dečva lahko kopala, jaz pa namakla noge.

mož tud naša zdaj, ko je svetlo prej vstaja, tam med šesto in pol sedmo. Men še zmeraj prezgodaj, me je čist razvadla s svojim spanjem, si še ne predstavljam kako bom spet novembra lahko vstajala na tri ure.

Pri nas pa je še zmeraj najbolj aktualna gugalnica, si moram kar stol zraven prinest, da se vsedem, saj njeno guganje zna kar traaaajat. Še najbolj ji paše, ko lahko malo zakinka not.

Nosečnost, moram prav pogledat na koledar, saj vmes pozabim, v katerem sem, no zdaj sem v 16 tednu, ni časa o tem toliko razmišlajt kot v ta prvo. Pa saj to sama veš user posted image , si verjetno na istem rožca,a ne

< Sporočilo je popravil lean -- 31.5.2011 12:55:00 >


_____________________________



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Septembrčki2009
1.6.2011 22:19:31   
mayathebee
dober večer user posted image ...ewo pa se je spet našelo malo časa,da pogledam sem user posted image user posted image user posted image ..drugače smo pa navihani 300na uro...Zdaj je imela tri dni vročino (do 39°C) a je danes že bolje...drugače sem pa opazla nekaj kar me je začelo skrbet...Ko ji umivam zobke ji začne kri tečt user posted image user posted image user posted image , do sedaj ji pa ni nikoli,pa sem ji redno umivala zobkeuser posted image ..poleg tega sem pa ugotovila,da je začela škrtat z zobkiuser posted image user posted image ...a ji lahko sama doma kako pomagam (razen tega,da jo peljem k zobozdravniku
?)

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Septembrčki2009
7.6.2011 19:14:17   
mayathebee
Hello "čveke" user posted image .. Smo ugotovili,kaj je bil problem krvavenja; naša mala punčka je fasala slinavkouser posted image user posted image ..zdravnica je rekla,da je slinavka fuull v porastu in,da jo naj mažem z enim gelom po ustih...in seveda je važno prekuhavanje dud, flašk in razkuževanje rok,ker je bojda zelo nalezljivo user posted image user posted image ..drugače smo pa danes že bolje..se pozna na volji takoj user posted image user posted image

(odgovor članu mayathebee)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Septembrčki2009
7.6.2011 21:15:10   
Mož*
U, uf, tule se pa prav nič več ne dogaja. Sama imam že 14 dni obesedeno stanje in delam tudi po 12 ur v kosu. Bo bolje, bo bolje. Uživajte, nosečke!
Mali pridno raste, postaja klepetav in vsak dan ušpiči kaj novega. Najbolj je navdušen nad vodo in žogami. Okopa se, kjer se mu le ponudi prilika.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu mayathebee)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Septembrčki2009
8.6.2011 9:56:53   
lean
Dan

res je, nikamor več ne gre, vsaka je zaposlena s svojimi zadevami, dnevi pa šibajo. Še malo pa bo pravo poletje, počitnice. Otroci pa pridno rastejo, vsak dan ušpičijo kaj novega user posted image . Naši kar ne zmanjka idej, v bistvu sploh ne vem, kje jih pobira. Včeraj, ko je v vrtcu vstala, se je spomnila in vzgojiteljicema vlekla hlače dol in ju ščipala v rit, sta rekla, da tako razigrane je še nista videla user posted image .

Drugače pa še malo pa bo doma, sem se odločla, da bo v počitnicah, se pravi julija in avgusta doma, glede na to, da iz službe ne bo nič, so me na razgovoru zadnjič prav čudno gledali, ko sem morala povedati, da sem noseča, a da se zelo dobro počutim in lahko delam. Sem se sprijaznila, da letos ne bo nič iz tega.

mayathebee super, da ste bolje, zna biti ta slinavka zlo boleča. Razsaja pa pri nas v vrtcu že nekaj mesecev, se je ne morejo rešit, skoz nekdo zboli. Kar se pa škrtanja zob tiče, Neva je to delala, ko je bla stara okrog 9 mesecev, grozno se je slišalo. Je pa kar trajalo, tako da se ji na enem zobku kar pozna, nehala je pa sama od sebe, ni pomagalo, če sem jo skoz opozarjala, da naj tega ne počne kot tudi ne preusmeritev pozornosti.

_____________________________



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Septembrčki2009
11.6.2011 21:31:57   
Rosca79
Dober večer!
Evo sem rekla da zdej se pa vsedem dol in malo osvežim septembrčkeuser posted image
Ja tako se nam res dogaja vsaki preveč, tu gor pa ničuser posted image
Mayathebee: upam in želim da ste že ureduuser posted image user posted image user posted image da povem po pravici, sploh nisem vedela da ta zadeva še obstaja do ene pol leta nazaj ko eni punčki pri zdravnici sestra pravi da gre verjetno za slinavkouser posted image z mojim sva se samo čudno vprašujoče spogledalauser posted image joj hudo...

Lean: glede tednov nosečnosti sem zdaj itak obup, pa ok še razumem, da pa ne vem koliko mesecev je Lucija stara mi je pa že malo prevečuser posted image ravno danes sem zvedla da je bila ravnokar šele 21 in ne že 22 mesecevuser posted image Aja pa grem prej brat še na oni drugi nosečniški forum pa imajo že cunce oprane in zlikane, pa posteljice ža čakajo nove dojenčke, pa celo torbe za v porodnišnico že pripravljene, da me je kar mal zvil, ker meni se zdi še vse tako daleč in še toliko časauser posted image
Mi je pa ful fajn da sem lahko doma z mojo princesko in da vdim njen razvoj in pa še vedno me spravlja v tako dobro voljo, ma super nama je domauser posted image

Smo pa bili v Čatežkih in je mala uživala maksimalno. Je dobila rokavčke in je bila taglavnauser posted image sta bila z atijem pravi tandem na tamalih toboganih, meni pa so privoščili - zelo pohvalno - res prave počitniceuser posted image


(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Septembrčki2009
11.6.2011 23:44:35   
mayathebee
Evo pa, da se še danes na kratko pofočkam....user posted image ... Na srečo moram rečt,da se je stanje zelo izboljšalo, tamala je spet tisa navihanka radovedna in včasih trmica, kot je bila prej user posted image user posted image user posted image user posted image ..Rosca79 jaz sem tudi mislila da je slinavka že nekaj pozabljenega in sploh nisem kaj dost resno jemala ko mi je mama rekla, kaj pa če je to...sem bila 100% da so bili krivi zobki, zarad vročine in slinjenja,ampak ko se je vročina zavlekla na več dni in so krvavele dlesni pa je ratal alarm..user posted image ...

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Septembrčki2009
14.6.2011 8:45:50   
lean
Dobro jutro

user posted image  ja naši septemberčki rastejo, tud jaz več težko spremljam starostne mesece, raje rečem, da bo septembra že dve leti, pa se še vedno vsi čudijo, kako je že velika in odrasla. Imajo danes v vrtcu slikanje, so vsi prišli pocukrani user posted image .

Drugače vse po starem, mogoče nam bo finančno uspelo za vikend skočit na morje, je ati dobil regres pa preplačan davek user posted image , samo še ne vem, v katere kopalke se bom lahko stlačla, imam že tako ogromen trebuh. Enako kot pri Nevi, takrat sem ga tudi hitro dobila, še dobro da se je potem do zadnjega meseca ustavilo, računam da bo tudi zdaj tako.
Rosca to te moram vprašat, kje si nabavla tako majhne rokavčke? Sem zadnjič vidla, da naj bi jih imeli v pikapolonici in piše, da se jih lahko uporablja že zdaj, ne samo od treh let dalje. Ker naša ne mara več bit v obroču, sam držat pa je tud ne moreš skoz v vodi, tako da bomo nekaj rabli. Moram it en dan tja pogledat.

sasek kje si?

_____________________________



(odgovor članu mayathebee)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Septembrčki2009
14.6.2011 14:27:31   
Rosca79
Dober dan...

Lean: mislim da so Intex, smo jih kar tam v Čatežkih kupli v tistih trgovincah. V glavnem jih imaš pa celo v BC ceneje. So pa kao od 3 let naprej, pa jih niti do konca ne napihnemo, pa še celo bolj pri tadrobnih je naša pikica. Je verjetno tisto z leti bolj iz varnostnih razlogov gor napisano.

Predvčeraj me je pa res skoraj kap...ma kaj se ta otrok ne spomniuser posted image na obisku smo imeli še eno punco 4 mesece starejšo, pa sta se po kosilu lepo vozili s poganjavčki okoli hiše, tastari smo zunaj piknikiral, pa nekaj slišim pa poganjavčka na dvorišču parkirana, skozi listje pa nekje tam gori v drevju visoko vidim nekaj roza...milijon vprašanj v glavi v času dveh korakov...na predzadnjem klinu je stala naša, pa nekje na sredi njena kompanjonkauser posted image lestev pa z desetimi klini, kar konkretno visoka...je Lucija svoje dejanje po svoje obrazložila - v glavnem češnje so kriveuser posted image sej važno da je bilo vse ok

Zdej pa ima že od včeraj zjutraj okoli 39 vročine in ne pomagajo kaj dosti niti svečke, tako da se greva pokazat ko se zbudi. Ji pa nič ne teče iz nosu ali kaj drugega, upam da s svojo prijateljico nista še kej hujšega eksperimentiraliuser posted image

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Septembrčki2009
15.6.2011 17:03:37   
Mož*
Hej, se nam dogaja, ja,
Naš je pravi prvak v pospravljanju otroških igrišč: pobere vse čike, listke, papirje, papirčke in jih pridno nosi v koš. Pa pesek in mivko je, zadnje, kar ga zanima, so igrala, z izjemo toboganov, s katerih se včasih spušča.
Rožca, veliko adenoviroz in enteroviroz je na terenu: visoka vročina, lahko driska, lahko izpuščaj, glavobol, pri nekaterih kašelj; pri enteroviroszah bolj driska in vročina, pri adeno zelo visoka vročina, kašelj in driska.

Pri nas sno imeli danes živžav v vrtcu, pa še ulilo se je zraven.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Septembrčki2009
15.6.2011 19:40:42   
lean
rosca, ja idej našim otrokom pa res ne zmanjka, se je hb dobro končalo.
Vse ponavljajo kar vidijo, jaz včasih kaj naredim naskrivaj, namreč posnema vsa moja opravila. Recimo iz rože razsuje zemljo, najprej naredi razlog zakaj mora pucat in potem šiba po metlo ter lepo pometa oziroma raztrosi umazanijo po celi kuhinji. Joj sem vesela, ona pa ultra ponosna na sebe, ker zgleda kot njena mama user posted image .
Pa hvala za info, če ne bom unih dobila, bom kar ta navadne kupla od treh let dalje. Bomo vidli, kako se bodo obnesli.
mož očitno res nekaj razhaja, je moj tudi zbolel. Ima prav tako visoko vročino pa bolijo ga mišice. Prav mu je, se mi skoz posmehuje, ker sem vsako poletje prehlajena, sem prišla na svoj račun user posted image .


_____________________________



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Septembrčki2009
15.6.2011 22:54:48   
Rosca79
IZVIRNO SPOROČILO: lean

rosca, ja idej našim otrokom pa res ne zmanjka, se je hb dobro končalo.
Vse ponavljajo kar vidijo, jaz včasih kaj naredim naskrivaj, namreč posnema vsa moja opravila. Recimo iz rože razsuje zemljo, najprej naredi razlog zakaj mora pucat in potem šiba po metlo ter lepo pometa oziroma raztrosi umazanijo po celi kuhinji. Joj sem vesela, ona pa ultra ponosna na sebe, ker zgleda kot njena mama user posted image .
Pa hvala za info, če ne bom unih dobila, bom kar ta navadne kupla od treh let dalje. Bomo vidli, kako se bodo obnesli.
mož očitno res nekaj razhaja, je moj tudi zbolel. Ima prav tako visoko vročino pa bolijo ga mišice. Prav mu je, se mi skoz posmehuje, ker sem vsako poletje prehlajena, sem prišla na svoj račun user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?