|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 11:49:04   
pixieM
Jutro punce!

Jaz sem celo uspela mojo leno rit prestavit iz postelje za računalnik user posted image . Sicer sem vsatala ob 10.00, ampak je tako fajn še ležat, pa gledat TV, celo naš majhni kužek se že 2 dni res pridno crklja pri meni zjutraj... Mogoče pa ve, da more izkoristit, ker me potem kmalu ne bo 3 ali 5 dni user posted image .

Jaz sem se pa včeraj res nasmejala do solz. Moja mami in ati sta celo prišla na obisk - sta bolj lene sorte in moremo vedno mi hodit k njima. Pa me kličeta, če sem doma, da bi se oglasila, ker imata neko prošnjo. No, potem le prideta, smo že en čas sedeli in čvekali, potem pa se le moja mami opogumi... Veš, imama eno prošnjo... In jaz jo z zanimanjem gledam: Ja?! In potem reče: midva bi šla za vikend na morje pospravit kar je še takega, a nama lahko obljubiš, da ne boš rodila?! Saj v nedeljo sva že nazaj. user posted image  Sem se res tako smejala, da bi mi skoraj ušlo. Face sta, ni kaj! Pa sem rekla, da jaz se lahko zadržim, za user posted image  pa ne morem rečt. Tako, da bosta menda res pohitela nazaj v primeru, da res začnem rojevat. Mislim... saj je vseeno tudi če rodim, ko bosta na morju. Pač ne bosta prvi dan priletela v porodnišnico. Eh, ti naši starši... Saj razumem, da bosta prvič dedek in babica, ampak sta res posrečena!

canesten - včeraj sem si iztisnila še drugo tubico in morem rečt, da je res malo razlike. Ni več toliko izcedka. Mislim, še vedno je obilen, ampak manj kakor zadnji teden. Očitno zadeva res deluje. Tako, da danes zvečer še zadnji aplikator, potem pa zaključim s to zadevo. Edina zadeva, ki mi ni ravno vseeno je to, da sem mogla tako dolgo čakat. Si ne predstavljam, da si zvečer namažem s canestenom, potem pa kje kakšne popadke fašem...kaj si pa bojo mislili v P, zakaj teče ven vse belo?!

Zdaj me pa čaka še čiščenje stanovanja - juhuhu! Se mi že ne da več. Se mi zdi da vsak dan pospravljam, stanje pa je skozi obupno. Ali pa sem res tako zmešana v čistočo, da se mi že malo meša. Za kosilo bom pa naredila golaž. Strašno izvirno, a ne?!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 13:23:56   
Pokora
Dan!

Danes sem potegnila samo do pol devetih. Pa zvečer nisem in nisem mogla zaspat. Sem ob 1h še na uro gledala. Tudi moj se je nekaj celo noč premetaval... Ne vem kaj je to.
Sem pa danes zato že spucala hladilnik. Sem prav čistko naredila, pa mal pijače not nafilala za žurko, mal bo pa še moj potem dofilal ko se dete rodi. Pa kuhno sem mal popucala. Sam tako kot pravite, po mojem bo lepa sam en dan...


Katis user posted image user posted image  da je mali zdaj končno uredu. Naš baje še kreha, ampak gre tudi na bolje.


Mamamajča pa kaj vas to matra? Zdaj bi pa res že lahko bil ok mali.user posted image user posted image
Tašči se pa ne pusti živcirat! Če bo šlo zares bo po mojem vse iz rok spustila da bo lahko Marka merkala.


Tiamo si me tako premamila s to sladico, da jo bom tudi jaz danes naredila. Ful njami zgleda!
Res ti želim da tvoje dete še malenkost počaka da urediš vse zadeve za firmouser posted image user posted image


Mene pa danes kar nekaj navija. Me prav zanima če bo CTG kaj pokazal, al bo tam zopet vse mirno...

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 14:06:14   
2ursae
mamamajčauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za čimprejšnje okrevanje. Mene je tud tega strah, da mi kakšen od škorčkov zboli ...

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 14:11:04   
luna_25



IZVIRNO SPOROČILO: Pokora


Mene pa danes kar nekaj navija. Me prav zanima če bo CTG kaj pokazal, al bo tam zopet vse mirno...

ja saj tako je ponavadi, doma nas navija na CTGju so pa pridni ko bubiceuser posted image .

 

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 14:19:49   
jana84
hej punce!

Evo mene s šopinga nazaj...Uf, sem se "nadelala"...Šala. Sem bla pridna, nisem pretirano zapravljala...Kupla ta malmu in sebi hišne copate, pa v knjižnici sem oropala otroške police knjigic o kopačih in letalih in ne vem še čem (mal zaloge nardila če me kaj prime user posted image ). Hja, v mercatorju sem pa pustila akr zajeten kupček denarčkov,p a niti ni blo tolk stavri, sam kaj ko so ble drage (sestavine za torto niso poceni, pa še en mehčalc je padu noter, pa še dvoje križank, pa ne vem kaj še vse)...Tako je če ima človek čas in se počasi sprehaja po trgovini...Je boljš da gresta moje dva zraven da nardimo na hitrco! Sem pa kupla skor 2kg mandarinov in zdej se bomo pa vitaminčkali. Juhuhu! Dokler še lahko je treba izkoristit priliko! Že vidim oranžne nohte in roke od "hipermandarinoze"...
No, pol nazaj grede sem se še pr sosedi ustavla na kavici in sva malo počvekali...Prav pasalo. Res je luštno zdej te dni ko imam mamin avto, da lahko kam uletim...Drgač sem cele dneve obsojena na "hišni pripor"...

Sam tolk na hitrco, ker zdej pa moram počasi hosilo kuhat. Danes na jedilniku tortilje s piščančkom in mešano zelenjavo...Mljask! user posted image

Kako pa kaj na pregledih? Sej vas je blo danes dost na seznamu?!
Luna_25 kdaj maš naslednji teden pregled? Tud v petek?

mamamjča, glede tašče user posted image  boš vidla da bo boljše...Sej veš, kako situacijo imamo mi doma...Je prav možno da bo moral moj mož kaj pomagat mojmu fotru, namesto da bi me rodit peljal! user posted image  Pa upam, das e sinko čimprej pozdravi...Naš zaenkrat HB samo nos baše...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 14:48:55   
november2010
Hej punce!

Se opravičujem, ker vdiram na vašo temo, vas redno prebiram, sem pa vaša soseda novemberka :)

tybysy - jaz bi bila vseeno malo pozorna, meni je v prvo voda počasi odtekala, tako da nisem vedela, ali je voda ali mi je samo malo ušlo, ker pravijo, da se to na koncu rado dogaja. Tako da moj nasvet je, da kar spremljaj in če ne boš čist ziiher se pejt raj mal pokazat.

Pozdravček

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 15:29:25   
luna_25
Jana84 ja pregled imam naslednji petek, sam upam da ti bom prej kak sms poslala o veseli noviciuser posted image .

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 15:40:36   
2ursae
juhu, uspel mi je preboj: našla sem torbo za P user posted image , zdaj jo moram le še nafilat. Mala malca.

Nekam tihe smo danes, a ne? Morda ste pa množično navalile na porodnišnice user posted image .


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 16:57:12   
majabar
Dobro jutro, dekleta!
Danes sem prvic v dobrih stirih mesecih spala brez alarma, drugace naju zbudi vsak dan ob 5ih zjutraj. Seveda sem se stokrat zbudila, ampak sem lezala skoraj do devetih:).
Zdaj grem pojest zajtrk, potem po opravkih, placat racune, se grem se cepit proti tetanusu, 2. doza. Potem bom pekla bananin kruh.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:02:22   
jana84
Ja res je neko zatišje danes tukaj...Kdo bi vedel zakaj? MOgoče je pa katero prijel prvi lunin krajec, ki je bil ponoči? user posted image  

Luna_25 ne se sekirat, tud če boš še šla naslednji petek na pregled, ne bo čist nič škodlo...

Evo, mene spet mal skrbi kako je s Caroline1? Mogoče pa je le dočakala dan d oz. dan P!

No, mi smo se napokali kosila - je ratalo kar dobro, moje packanje s tortiljami...Še celo Jakob je nekaj dal v usta - seveda bolj kot ne piščančka je zbezal ven...Zdej pa smo lepo pospravli posodo, mož in Jakob sta nesla našmu psu kosti od piščanca in šla zakurit centralno, da bomo imeli toplo vodko za zvečer...

Vikend imamo pa spet tolk zafilan, da res nimam časa vmes še rodit user posted image  jutri praznujeta svak in svakinja rojstni dan, v nedeljo pa ima nečak krst. Jaz imam jutri dopoldan v planu torto za nečakov krst spečt in jo namazat, v nedeljo pa jo samo še dokončat in okrasiti. Tako ,da ta vikend še ni čas za "pohajat po porodnišnici"...Pol pa skor ja...user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:04:00   
MalaNeli
MAJABAR - bananin kruh? kako to zgleda?

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:04:20   
jana84
majabar, enih opravkov kaj ne? A prot tetanusu se cepiš - kaj to priporočajo tam pr vas? Jst sem bla cepljena v srednji šoli (cca.10let nazaj) pa baje da še drži...Sem si enkrat neko železno stvar zapičla v roko in so na urgenci rekli, da je dobro tisto cepljenje, da ni treba drugega...
Drgač kako se držiš brez lubita?

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:07:32   
jana84
2ursae, jaz pa torbo za v P filam sproti...No, glavne stavri do že nekaj časa noter, zdej pa romajo tja še razno razne malensosti, ala križanke, eno revijo sem poknla noter, pa en paket musli rezin, vitergine...Tako, nekako nepotrebne stvari, ki pa pridejo kar prav...Edino kar moram vržt noter tik preden grem v P je polnilec za mobitel in fotoaparat...Upam da ga ne pozabmo! Sej imam na mobitelu fotoaparat, sam mi je ful smotan in ne dela lepih slikic...Kakšno slikco dojenčka iz porodne sobe bi pa že rada imela (lepo umitga in zrihtanega user posted image )

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:12:18   
luna_25
Res je bolj zatišje danes...bolj smo take  kot vremeuser posted image .
Jana84 sej vem, da ne bo nič narobe, če še mal počakam, sam kaj k sem že malo neučakana sploh k smo že imeli lažni alarm pa tudi fajn bi že bilo pestvatuser posted image . No pa po pravici povedano imam že dovolj trebuha...no sej keraa ga pa nima sploh zdaj ko smo tik pred ciljemuser posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:17:11   
mamamajča
Hajli hajlo!

Bolj malo vas je tukaj- že kakšna novička?

No, mi smo šele zdaj iz porodnišnice. na ctgju nič, v ponedeljek mam kontrolo, je pa rekla, da če je vse v redu, pustijo tudi do 14dni čez rok.

Hvala za vse pikapoke.
Pokora, ne vem, kaj ga spet daje. Sem pa klicala zjutraj v vrtec, da ga ne bo, pa je rekla vzgojiteljica, da je vrtec na pol prazen.
Moja sestra pa tud v enem vrtcu dela, pa je ravno prišla s sinom od zdravnika in pravi, da je poln zdravstveni dom. ne gre pa za rota viruse, ampak nekaj čisto drugega, sem pozabla, kako se reče. In ogromno je vnetja oči, zdaj pa ne vem, če to še viroza s sabo prineseuser posted image

V glavnem, tamalega sva vzela s sabo in je bruhal že v avtu- hb, da sem vzela rezervna oblačila. Potem pa še, ko smo šli nazaj, smo hotli it na pico, pa se je pred picerijo zbruhal, da mi ni blo nič jasno.
Zdaj je dober, igriv, bomo videli, kako bo ponoči.

Držite se, punce, upam da bo kmalu kaka novička!

< Sporočilo je popravil mamamajča -- 15.10.2010 17:18:47 >

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:21:44   
jana84
luna_25, mene po pravici povedano trebuh niti ne ovira ...no, razen mal ponoči, ko se je težko obrnit z enega boka na drugega...Pa še temu je glavni povod sinko ki pride spat k nama na sredo postle in je kar naenkrat postla 200x180 majhna oziroma ostane meni in možu vsakemu po 50cm postle...
Mene najbolj "moti" da mi je čep že ven zletel in ne vem kaj naj pričakujem, oziroma kdaj in kako in oh ins ploh...Res še slabše kot ko sem bla prvič noseča...user posted image  takrat nisem vedla kaj pričakovat in ko so se začeli popadki sem šla, nič se nisem spraševala, al so res ta pravi al kaj...Zdej pa...no, ja, pa kaj bi govorila...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:29:12   
luna_25
jana84 ja saj podnevi še nekako gre ampak ponoči je pa res teško, ko se premetavam in ga podlagam s povštri pa je za nekaj časa bolje pol pa spet vse boli. moj se je že nekaj časa nazaj v dnevno preselu, tako da imam jaz celo posteljo zase. ker sem ga ponoči zbujala s premetavnjemuser posted image .
Vidiš tebe čep motiuser posted image  mene pa to da sem že 3cm odprta pa tudi ne vem kaj naj pričakujem. Sploh k se lahko vsak čas kaj zgodi. Tako da nama ne preostane drugega kot čiči pa čakiuser posted image .

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:30:50   
jana84
mamamajča...upam ,da se sinko res čimprej pozdravi! So pa res neke viroze z vročino in bruhanjem ter drisko...No, vsaj pr nas...HB naš ni  še nič staknil...Ker se mi res ne da zdej še njega met doma cele dneve bolanga!!! To je res dogodek pr nas...Ker tud ko je bolan ne zna bit pr miru...Jaz pa nimam tolk energije, da bi skakala za njim...

glede tega kolk čez rok si, je pa itak odvisno od tebe oziroma od dojenčka....Če se mu v redu godi v trebuščku, ne sprožajo radi prehitro...Vsaj pr nas je tako, oz. v šempetrski porodnišnici če sem natančna...
Je pa tečno, si lahko predstavljam...Upam da ne izkusim bit 14 dni čez rok...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:31:51   
jana84
IZVIRNO SPOROČILO: luna_25

jana84 ja saj podnevi še nekako gre ampak ponoči je pa res teško, ko se premetavam in ga podlagam s povštri pa je za nekaj časa bolje pol pa spet vse boli. moj se je že nekaj časa nazaj v dnevno preselu, tako da imam jaz celo posteljo zase. ker sem ga ponoči zbujala s premetavnjemuser posted image .
Vidiš tebe čep motiuser posted image  mene pa to da sem že 3cm odprta pa tudi ne vem kaj naj pričakujem. Sploh k se lahko vsak čas kaj zgodi. Tako da nama ne preostane drugega kot čiči pa čakiuser posted image .



luna_25 točno tako! ko bo čas pa AKCIJA!!!

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:35:56   
caroline1
Evo nas iz Lj...nečakinja samo še čaka kdaj bo!
user posted image na CTG-ju po pravilih. srček super, popadki malo ja, malo ne...me je spet spraševala, če jih čutim user posted image ja jih, mapak nikoli ne trajajo dolgo niti se ne stopnjujejo...eh, brezveze! V nedeljo spet. Otročku se dobro godi, pretoki super, plodovnice normalno! jaz bom po moje šele novembra rodila user posted image .

jana84- nč skrbet. če me pošljejo v porodno sporočim, da boste dihale z mano...ker za težo niti ne upam več vprašat! če je vse kot naj bi bilo, je tam na 4,5! sva gledala z user posted image oktobrčke. Nekaj fantičkov je šlo čez 4 kg, pupike pa tudi blizu niso! a naša bo strah in trepet svoje generacije! user posted image

mamamajča- res ni fajn tole. ampak naši starši so malo svoji. jaz imam s taščo sicer dober odnos. je ponudila dopust, če bo treba, da mi pride pomagat za prvi teden. In jo bom tudi prosila, če se bom počutila slabo! res je fajn glede tega, ker jaz sem v Ce čist sama. moja mama ima pa na drugi strani na trenutke take čudne finte...jo pokličem, da ji povem kako je bilo in skoz isto: hahaha, sem jaz znala, da še ne boš rodila, še 14 dni čez rok pa še dalj boš čakala...ji rečem, da to ne gre, ker ti umetno sprožijo, pa spet eja, kje pa ...boš še čakala...eh, včasih bi kar zajokala, namest da mi reče kej vzpodbudnega!!! poznajo se jim leta!!! ni druge!

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:41:11   
jana84
no, caroline1...me je že malo "skrbelo" kje se potikaš...Sem čist pozabla, da gresta z dragim danes v LJ...No, glede ctg-ja in ostalih zadevšen oziroma glede tvojega stanja čez rok...Nimaš kaj!Kdaj si imela že original PDP? Sej so ti ga neki prestavljali, kaj ne? Kako je po tvoji menstruaciji? 10.10. al tist ta drug? Mogoče je pa PDP napačno izračunan user posted image  sam če je kasnej, kakšna babura bo pa zrasla v tvojem trebuhu? mal šale mora bit...zdrava deklica bo boš že vidla...dihale pa itak da bomo s tabo...Sam če maš mobitel z zvočnikom, da nas bo slišat v porodni user posted image  a si predstavljaš?

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:42:54   
jana84
Pa veste koga še pogrešam? LIJO30...je imela ta teden v sredno se mi zdi amnioskopijo, pa ni ne duha ne sluha o njej user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:43:01   
mamamajča
caroline, saj jaz mam s taščo načeloma ok odnos, se pa distanciram od nje. Ona je pač tip človeka, ki vse povezuje s horoskopi. recimo, če ma moj mulček slab dan in je tečen, je tak zato, ker je škorpijon in da bo tak pač za vedno ostal.  Jok, brate. So stvari, ki mu jih bomo (ali smo že) izbili iz glave, pa horoskop gor al dol.

In je tak tip človeka, ki mora met vedno zadnjo besedo in je 100% prav, kar misli. Tu se pa zakačima, ker jaz pa nisem človek, ki bi bil tiho zaradi ljubega miru. Potem pa veš....
No, moja mama je pa zlata mama, ona bi si tudi vzela dopust, ampak ma dovolj težav že z atom, zato je jaz ne bi še dodatno utrujala.
Je pa točno mama tisti najbolj nadležni faktor, ker me kliče zjutraj, če je že kajuser posted image joj, pa mama, pa ne glih ti, noooouser posted image

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:46:45   
jana84
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Je pa točno mama tisti najbolj nadležni faktor, ker me kliče zjutraj, če je že kajuser posted image joj, pa mama, pa ne glih ti, noooouser posted image



če jo pa skrbi, no!

Ko sem rojevala Jakoba - čist prot koncu, ko sem že z očmi zavijala, ko je babca rekla, še malo predihavat popadke - je moja mama klicala v P in so jo kar v porodno sobo vezali...Pazi! OK, je zdravnica in ima veze...Pol pa je z zdravnikom klepetala, jaz pa tam hmal zdahnilauser posted image  sej je blo luštno, no...Še ena "zgodbica" več za povedat ob porodni zgodbi...user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktobrke 2010 III.del
15.10.2010 17:47:39   
majabar
Jana, naceloma drzi cepivo 10 let, jaz se pa po mojem ze od osnovne sole nisem cepila. Tako me caka danes druga doza in sem spet OK za dobro deset_letje.
Sicer pa dragega pogresam, sem pa kar malo jezna, ker se se ni javil. Sem ravnokar govorila s tajnico zveze in je rekla, da jo je kar nekaj starsev klicalo, ker se otroci niso javili. Ampak nekateri so bili pa vceraj na Skypeu. Tako, da ne vem, kaj naj si mislim... A si predstavljas, da bi se mali rodil vceraj ali pred dvema dnevoma, pa sploh ne bi vedel?!?
bananin kruh: http://veggeblog.blogspot.com/2010/06/bananin-kruh.html

< Sporočilo je popravil majabar -- 15.10.2010 17:50:50 >

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?